Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

YAZ AŞKI(MI?)

+12
Reckless
Ecem~Jß
maqicaL
smyye1
nazkarpat99
Michael-J-Bieber
=asya=
sedabieber
Bengisu'*
cansubieber
leyla naz
cincon7
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
smyye1
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
smyye1

Yaşınız : 26

YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 1:16 pm

Evet yeni bölümü yaz cnm çok güzel
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 10:06 pm

BÖLÜM 7

Sıkıntıyla geniş yola bakıp içini çekti.“Pekala pes ediyorum kaybolduk.”dedi yenilmiş bir sesle. Ryan güldü bu aracın GPS inin sorunu neydi böyle?Justin“Ne yapıyoruz bay ben her şeyi bilirim?”dedi dalgacı bir şekilde. Ama içinde yoğun bir heyecan vardı.Bir an bu heyecanın ilk kez sahneye çıktığı zamanki heyecan kadar yoğun olduğunu fark etti. Ama heyecanlanmasının asıl sebebi bir şekilde onunla konuşacak cesareti bulmasıydı . Normalde kesinlikle cesaretsiz biri değildi. Özelliklede bir kızdan hoşlandığı zaman. Hatta fazlasıyla arsız olabiliyordu. Ama şimdi cesaretini topladığı için kendini kutluyordu. Ryan kaşlarını kaldırarak şu ana kadar on beşinci kez geçtikleri yola dikkatle baktı. “Bence kesinlikle sağdan gitmemeliyiz” dedi ısrarla. “Peki öyle olsun” dedi ve diğer yöne dönerek on altıncı ve son kez olmak üzere bir U dönüşü daha yaptı. Justin mutlulukla tanıdık ve gösterişli otele baktı. İçeride camın arkasında onun yüzü gözüküyordu. O, yaklaşık bir saat önce karşılaştığı resepsiyondaki kadınla konuşuyordu.
“Bayan Tracy annem bir süre sizin yerinize burada çalışacağımı söyledi ”
“Evet” dedi Tracy yorgun bir şekilde .“Uzun zamandır tatil yapmıyordum” dedi ve yüzünde iki günlüğüne çıkacağı tatil için sabırsızlandığını ele veren bir ifade belirdi.Bu sırada sır verirmişçesine üzerene eğildi.“Bu arada etrafındaki kişilere dikkat et sen çok güzel bir kızsın” dedi Rosalie yi adeta annesinden daha çok sahiplenemeye çalışarak. O sırada bunu söylüyordu çünkü sabahki genç çocuğu kapıda görmüştü.Onu hiç gözüm tutmadı diye düşündü ve resepsiyonun kasasının anahtarını Rosalie ye uzattı.Justin otele gireceği sırada Tracy çıktı ve öğlen saati olduğu için neredeyse tamamen boş görünen lobide - Ryan ı saymazsak- yalnızlardı. “Sana sola gidelim demiştim” dedi Ryan karı-koca kavgasına benzer bir sahneyle. Justin “Tamam sen haklıydın ben haksızdım, yanıldım mutlu musun ?”dedi oldukça bıkkın bir tavırla.“Çok mutluyum” dedi Ryan sırıtarak . Rosalie kapının eşiğinde geçen bu garip konuşmayı dinleyerek kaşlarını kaldırdı. Tabii ki her zamanki umursamaz tavrı o kadar gerçekçiydi ki keskin kulakları dinlemiyor ve bakmıyor gibi gözükse de her şeyi bilgisayar gibi kaydediyordu. Ama bunun kötü yanı işe duygular karışınca o bilgisayar beyninin allak bullak olup bozulmasıydı. Bu yüzden çoğu zaman duygusuz gibi gözüküyordu.İlk önce cafe şimdi de otel , harika! diye düşündü Rosalie sıkıntıyla. Justin in bakışlarını garip bir şekilde üzerinde hissediyordu . Ryan akıllıca davranıp hemen orada durmak için bir sebep buldu. “Scoter ı aradın mı?” dedi göz kırparak. Justin ona sırıttı güya muhabbet etmek için lobi koltuklarına yöneldiler. Justin tam cevap vereceği sırada telefonuna mesaj geldi. Açıp baktığındaysa içinin burkulduğunu hissetti.
Rosalie bir süre ses gelmeyince çaktırmadan neler olduğuna baktı. Justin telefonuna öylece bakıyordu. Rosalie hızla başını eğdi. Niye bu kadar meraklıyım ki? Diye sordu kendi kendine.Ryan gerçekten merak ediyordu.“ Sorun ne” dedi tereddütle. Rosalie arada 5-6 metre olmasına rağmen söylenenleri rahatça duyabiliyordu.“Caitlin” dedi Justin üzgün bir sesle . Rosalie beyninden vurulmuşa döndü.Bu Caitlin in bir kız ismi olduğuna emindi. Üstelik arkadaşlarının Justin in sevgilisi olduğunu ve adının ‘Caitlin’ olduğunu duyunca hüngür hüngür ağlamalarının sebebi olan kızı hiç unutmuyordu.
Rosalie kendini toparlamaya çalışarak hem bana ne ki? Diye zorlayarak kendini adeta sorguya çekiyordu. Justin telefonu görebilmesi için Ryan a çevirdi.Ryan ince yazılara gözlerini gezdirdi;
JB
Justin nerelerdesin? Seni çok özledim duyduğuma göre tatile çıkmışsın ama nedense en son benim haberim oluyor üstelik tatile çıktığın yeri sır gibi saklıyorsun Chiristian a sordum ama o da bilmiyormuş. Bak bunun doğru olup olmadığını bilmiyorum ama bana bir şeyleri anlatmayacaksan sevgili olmanın bir anlamı yok değil mi?Lütfen en kısa zamanda bir cevap yaz YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 52589)) Seni seviyorum.Cat.
Ryan şaşkınlıkla bir telefona bir Justin e bakıyordu. “Peki ne cevap vereceksin?” dedi sesindeki merakı gizlemeye çalışarak. Justin telefona kaşlarını çatarak baktı “Hiçbir şey.”Ryan afallamış bir şekilde bakınca açıklama gereği duydu.
“Yani en azından şimdilik” dedi ve mesajlardan çıktı.Rosalie artık onları süper kulaklarıyla dinlemiyordu ama süper kulakları yerine süper gözleri olup da o mesajı okumayı da aklından geçirmiyor değildi. “En yakın zamanda bunu hallederim” ama ondan önce Rosalie nin bir şekilde ilgisini çekmeliydi -ki bu hiç de söylendiği kadar kolay olmamakla birlikte kız onun yüzene bile bakmıyordu-ama bunun normal yöntemlerle olamayacağını biliyordu.Bu sırada Ryan onu dürtükleyerek Justin in telefona bakakalmasını önledi. Ama asıl dürtüklemesinin sebebi otelin önündeki iki arabaydı.Arabalardan bir tanesi Subaru diğeri ise Mitsubishi ydi . Arabalardan iki tane sarışın oğlan çıktı.Bu sırada Justin in ağzı açık kalmıştı çünkü bunlar Dylan ve Cole Sprouse tu. Justin başını Rosalie ye çevirdi Rosalie başını bile kaldırmamıştı. Bu arabalar da Justin in arabasında olduğu gibi Rosalie nin dikkatini çekmemişti. Justin gülümsemekten kendini alamadı ve Bu kızın dikkatini çekmek için ancak önünden tır geçirmek lazım diye düşündü . Bu sırada ikizler içeri girdi ve Justin in yapamadığı bir şeyi yaparak onun dikkatini çekti. Rosalie kaşlarını kaldırıp sarışın oğlanlara baktı Ahh yapma!Diye düşünmekten kendini alamadı. “Buyurun” dedi düz bir sesle. Dylan karşısındaki güzel bayana dikkatle baktı bir anda sevgilisi olduğu aklından uçuverdi.Gözlüklerini çıkarttı, “İki kişilik lüks odanız var mı?” dedi aynı zamanda kızı süzerek onun dikkatini çekmeye çalışıyordu. Rosalie bir an bile etkilenmeden bilgisayara eğilip bir şeyler yazdı. Bu sırada Dylan etrafını incelerken bir anda lobi koltuklarında tanıdık bir yüz gördü ve “Hey dostum!Uzun zamandır ortalıklarda gözükmüyorsun” Dedi Justin ayağa kalktı ve yüzüne yalancı bir gülümseme yerleştirdi. Cole ile şu anda bir derdi yoktu ama Dylan az önce onun hoşlandığı kıza bariz bir şekilde asılmıştı. “Evet uzun zaman oldu” dedi tatmin edici olmaya çalışarak. Ryan yerinden bir an bile kıpırdamadan olanları izliyordu. İkisi ellerini birleştirip birbirlerinin omuzlarına vurunca Rosalie gözlerini devirdi ve ‘Harika! Ünlü geçidi. Bir tek kırmızı halı eksik’ diye düşündü Ryan ın zihninde de buna benzer ifadeler vardı. Justin sarışın ikizlere baktı ve “Galiba tatil için kaçan tek ben değilim” dedi gülerek.Cole da güldü ama Dylan a bakıp suratını astı “Şey aslında dergi çekimleri için geldik çok kısa süre burada kalacağız” dedi ve özlemle denize baktı. Justin gülümsedi “Bence ikinizin de tatile ihtiyacı var.”Cole suçlayıcı bir şekilde Dylan a bakıyordu galiba aralarında küçük bir sorun vardı.Rosalie sıkıntıyla bu konuşmaları dinliyordu.Bu sırada Justin bunu fark edip “İyi çekimler ”dedi elinden geldiğince dostça gülümsemeye çalışarak.Tam Ryan ın yanına dönecekken olanları izlemeye karar verdi bu sırada Rosalie “Korkarım iki kişilik lüks oda yok ”dedi , bundan hiç de üzülmüş gözükmüyordu.Dylan başını yana eğdi ve Rosalie nin gözlerini yakalamaya çalıştı. “Sorun değil bir kişilik de olur dedi”
Rosalie ye gülümseyerek bakıyordu.Cole gözlerini devirdi ve Justinin cafede olduğu gibi tepesi atmaya başlamıştı.Rosalie Bana asılmaya mı çalışıyor bu? diye düşündü. Tam ona ağzının payını vermeye hazırlanırken Justin atıldı “Aaa bu arada kız arkadaşına selam söyle” dedi hala dostça gülümsüyordu ama gözlerinde kıskançlık dolu bir sürü şimşek çakıyordu. Rosalie gözlerini kısarak baktı ve umursamaz görünmeye çalışarak duvardaki anahtarları taramaya başladı. Dylan bozulmuş bir şekilde ona bakıyordu eğer yanlarında o kız olmasaydı ve zaten bir sevgilisi olmasaydı çoktan Justin e bir yumruğu indirmiş olurdu. Ryan bütün bunları macera filminden 3D alıntı yapılmış gibi dikkatle izliyordu.Rosalie anahtarları ararken sanki senin sevgilin yokta… bu düşüncesini devam ettiremeden doğru anahtarlara gözü takıldı ve
“Odalarınız on yedinci katta” deyip iki anahtarı uzattı. Ama Dylan ellerini önünde bağlayıp duvara dayanan Justin e kötü kötü bakmakla meşgul olduğu için anahtarları Cole aldı ve bir deftere imza attı.Cole da böylesine saçma bir şekilde kardeşini küçük düşürdüğü için Justin i takdir etmiyordu ama bu sefer Dylan bunu hak etmişti kız arkadaşı olmasına rağmen başka bir kıza sarkıyordu. Cole Dylan ı itekleyerek asansöre soktu ve Rosalie yle Justin e özür dilercesine baktı.Rosalie derin bir nefes verip masanın altından kalın bir kitap açıp içini incelemeye başladı.Rosalie Dejavu diye düşündü. Ondan sadece bir metre uzakta duvara dayanmış onu izleyen Justin in gözlerini üzerinde hissetti. Ama bu sefer dayanamıyordu.“Evet , ne istiyorsun?” dedi bakışlarını kaldırarak . Justin fark edilmenin mutluluğuyla gülümsedi.Rosalie nin beyni o gülümsemeyle allak bullak olmuştu ama bir şekilde duygularını saklamayı becerdi.“A şey ben aslında…odamın anahtarlarını istiyordum.”Bunu aslında sadece bahane olarak kullanıyordu ama Rosalie bunun farkındaydı, zaten Justin in asıl amacı buydu. Artık bütün bu şeylerin amacının farkında olmasını istiyordu. Hatta daha önce hiçbir kıza karşı böyle davranması gerekmemişti daha Justin onların gözünün içine bakmadan onlar geliyordu. Uzanıp hiç durmadan onu öpmemek için kendini zor tutuyordu.
“Oda numaran kaç?”Oldukça umursamaz görünmek için elinden gelen her şeyi yapıyordu
Justin ona telefon numarasını sormuş gibi baktı.“123” dedi.Elinden geldiğince yavaş olmaya çalışıyordu onunla bir dakika için bir yılını verecek gibiydi.Rosalie ise tam aksine elinden geldiğince hızlı davranarak onu başından savarsa beyninin korkunç zonklamasının durdurabilirdi. Duygularını saklamak ona hiç bu kadar zor gelmemişti-Rosalie ye göre bu söz konusu duygular kesinlikle aşk olamazdı ona göre saklamaya çalıştığı duygular nefret ve şaşkınlıktı ama ileride neler olacağını kim bilebilirdi ki-Hızlı bir şekilde anahtarları taradı ama kahrolası anahtar ortalıkta görünmüyordu.Sanki kader onu çıldırtacak bir oyun oynuyordu. Numaralar her zaman kusursuz ve düzenli bir şekilde duvarda olurdu.En sonunda rahatlayarak anahtarı buldu ve hızla dönüp anahtarı ona uzattı. Daha sonra hiç vakit kaybetmeden bir defter çıkarttı.Üzerinde altın sarısı süslü bir yazı yazıyordu.Justin in daha okumasına fırsat vermeden bir çırpıda doğru sayfayı açtı ve defteri Justin e döndürdü.Justin sırıtıp kağıda ve kaleme baktı. Rosalie ellerini önünde kavuşturdu ve “Böbürlenmene gerek yok sadece bir otel kuralı ”Rosalie ona basbaya senin hayranın değilim demeye çalışıyordu.Ama Justin buna karşılık sadece güldü. Rosalie yi konuşmadan etkilemeye çalışıyordu ve doğrusu başarmıştı da ama Rosalie insan üstü bir güçle hala ondan nefret etmeyi becermişti.Justin bir çok imza gününün deneyimiyle hızlı bir imza atıp kalemi bıraktı.Rosalie defteri kapatıp alt raflardan birine koydu ve geri kitabına döndü. Ama Justin hala gitmemişti o mükemmel gülüşe ve gamzelere bakarak adeta hayal alemine dalmıştı.Rosalie gerçekten sıkılmıştı Justin hayallerin için çınlayan bir sesle dünyaya döndü:“Sen hala gitmeyecek misin?”Justin afallamış bir şekilde bakıp “Nereye?” dedi.Rosalie artık ne yapacağını şaşırmıştı.“Odana gideceğini söylemiştin.Gitmeyecek misin?”Justin kendini toparladı artık şu resepsyonist - müşteri havasını ortadan kaldırmak istiyordu.“A şey aslında ondan önce sana söylemem gereken bir şey var” dedi . Bunu söylerken aynı zamanda kızın önündeki geniş masaya yaslandı ve ona baktı. Rosalie Justin konuşana kadar tekrar kitaptan birkaç cümle okuyordu ki birden başını kaldırdığında kanı dondu; Justin in suratı tam önündeydi . Rosalie arada dev bir masa olmasına rağmen ürkerek geri çekildi . Rosalie ne yapacağını şaşırmıştı.“Neymiş o?”dedi söyle de kurtulayım der gibi.Aslında bu soru ‘Burnumun dibinde ne yapıyordun öyle?’ yada ‘Sen hala niye buradasın?’Gibi soruların kısaltımıydı. Justin arsızca sırıttı “Şey sadece gamzelerin çok güzel diyecektim” omuz silkti ve arkasını dönüp tekrar gülümseyip anahtarı sallayarak merdivene yürüdü. Rosalie “Pis ukala” diye düşündü ama düşünürken yanlışlıkla sesli söylediğini de fark etmemişti ki o sırada Justin in arkadaşı onun peşinden giderken oradan geçmişti ve büyük ihtimalle de dediğini duymuştu.Aslında bu onun için hiç de fena sayılmazdı böylece arkadaşı bunu ona söylerse böyle davranmayı keser diye ümit etti.Bugün sapık ünlüler tarafından laf atılma ölçeğim tavan yapmıştı
Bu sırada telefonu çılgınca bağrışıyordu.Bu arkadaşı Emily di.Heyecanla konuşuyordu.
“Rose duyduğum şeye inanmayacaksın”
“İnanmayacaksam niye söylüyorsun?”Rosalie Emily nin heyecanlı zıplamasını telefondan duyabiliyordu.
“Kes şunu Rose , bak beni dinle hani Justin Bieber ı hani şu cafe de gördük ya işte Kate le hangi otelde kalacağı ihtimalini tartışıyorduk sen bir otelde çalışıyorsun nerede kaldığını öğrenebilirsin.”Rosalie buna karşılık histerik bir şekilde güldü.“Şey maalesef biliyorum” Emily olduğu yerde takla atıyordu.
“Ciddi olamazsın !!! Hangi otel hemen söyle! Dur bekle not almam gerek … Evet söyle”
“Şey not almana gerek yok bizim otelde kalıyor.”Emily nin duyduğu anda nefes almadığını fark edip derin bir nefes aldı.
“Şaka yapıyorsun aaa!!!!!!Bekle hemen oraya geliyorum” Tam , dur şimdi odasında diyecekken telefon çat diye yüzüne kapandı.

Lütfen dylan&cole hayranları kızmasın sadece konuk oyuncular ve bu hikaye de sadece bir hayal ürünü YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 52589 eğer hoşunuza gitmeyen tarafları varsa uygun bir eleştiriyle söyleyebilirsiniz YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 546428 herkese iyi okumalar YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 149829 .Bu arada hacklenen siteye giremiyorum çünkü aynı emaili kullandığımı söylüyor ve benim girmeme izin vermiyor siz nasıl giriyorsunuz??? YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 61335
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 10:07 pm

baya uzun oldu bu,huyum kurusun çok uzun yazıyorum bu da sizin şansınıza YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 168785
smyye1
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
smyye1

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 11:11 am

Çokk güzell dewamm hadii YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 546428)
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Michael-J-Bieber

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 12:13 pm

Süper olmuş tatlım devamm.. YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 546428
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 4:33 pm

e ama sizden başka yorum yazan yok ki!! YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 295972 ben bu hikayeleri gecenin ikisine kadar yazıyorum YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 483245 karşılığının bu olmasını beklemiyordum YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 434787
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 4:34 pm

yinede ilk 20 bölüm hazır olduğu için 8. bölümü koyacağım YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 97051
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 4:37 pm

BÖLÜM 8

Yarım saat sonra arkadaşları Kate ve Emily düğün çiçeklerinden hiçbir farkları olmadan Rosalie ye nasıl olduklarını soruyorlardı.Rosalie gözlerini devirdi.“Bütün bunlara ne gerek var ki?”dedi ve sıkıntıyla başını çevirdi.Kate inledi “Hadi Rose lütfen sen tarafsızsın sana göre bunu beğenir miydi? dedi ve kendi etrafında dönerek açık sarı kıyafetini sergiledi.Rosalie biraz ciddiye almaya çalışarak Kate e ve cıvıl cıvıl elbisesine baktı.Daha sonra bakışları onun saçındaki dev kelebek şeklindeki tokaya kaydı.Emily ye de aynı şekilde baktı , onun saçlarındaysa her renkten sim vardı.Bunlar gerçekten ne yapacaklarını şaşırmışlardı.Rosalie kafasını iki yana salladı.İkisi de ayaklı dükkan gibiydi.Daha sonra Emily nin kıyafetine baktı uçuk pembe mini etek ve üstünü rock işareti yapan kafatası desenli t-shirt ve korkunç görünen siyah ruj.Rosalie inledi ve onlara doğru yaklaştı Kate in saçını eline aldı ve dev tokayı çıkartıp dalgalı kalması için kıvırdı sonra Emily nin saçını tuttu ve diğer eliyle de simleri silkeledi.En azından artık uzaydan gelmiş gibi durmuyorlardı.Daha sonra cebinden bir mendil çıkartıp siyah ruju hızlı parmaklarla siliverdi.Elini Kate in iki kere mini olması için katlanmış eteğe koydu ve çekti , artık daha tatlı ve doğal duruyordu.Daha sonra ikisinin de elini tuttu “Kızlar kendiniz olun asla biri için kendinizi değiştirmeye çalışmayın” dedi.Artık üçü birden gülümsedi.Bu sırada Justin onun hala orada olduğunu umarak aşığı inmişti . Arkadaşlarının elini tutarak “Kızlar kendiniz olun asla biri için kendinizi değiştirmeye çalışmayın” dediğini duydu ama bir şeyi düşünmeden edemiyordu. O elleri ben tutmuş olmalıydım.
Rosalie devam etti “kızlar siz bence lavaboya gidin ve şu makyajlarınızı silin.” dedi korkunç sürülmüş rimele bakarak
Yardım edeceğine söz verirsen ben gitmeye hazırım.Rosalie güldü “Söz veremem ama şu rimeli yıkarsan senin için iyi olur Kate” Emily güldü ve Kate i kolundan tutarak başka bir koridora götürdü.Kızlar koridorda kaybolur kaybolmaz Justin merdivenden yeni iniyormuş gibi yaparak resepsiyon masasına doğru yöneldi.Rosalie içgüdüsel olarak az önce giden arkadaşlarını gözleriyle aradı ama o rimeli çıkarması on beş dakikadan aşağı zamanda bitmesi imkansızdı .Rosalie bütün bunları düşünürken Justin gelmiş ve tezgaha dayanmıştı.Rosalie güldü “Ne oldu bu sefer de anahtarını kaybettiğin için mi geldin?”Justin de güldü. Justin onunla iletişim kurmaya çalışıyordu sanki etrafı duvarlarla çevrili bir melek gibi; mesela uyuyan güzelin sarayının etrafı engellerle doluydu.Prens onu kurtarabilirse güzel prenses de onun oluyordu. Efsane gerçekleşiyor diye düşündü Justin . Ryan la oturup yarım saat video oyunu oynamak yerine onunla iletişim kurmayı nasıl kolaylaştıracağını düşünmüştü ve gerçekten de işe yarayabilirdi. Ryan a göre aşk ustası bendim ama fikir ondan çıkmıştı. Üstelik sabahki dalga geçen Ryan artık onu ciddiye alıyordu ve Justin de aşkı ciddiye alacaktı.Her zaman ciddiye aldığını zannediyordu ama asıl oyun şimdi başlıyordu.
“Ona arkadaşça yaklaşarak bir şekilde yakınlaşırsın” diye sesli düşünüyordu Ryan.
“Söylesene , arkadaş olmak istiyorum ama sana aşığım demek sana biraz saçma gelmiyor mu?”Ryan kahkaha attı.
“Zaten öyle söylemeyeceksin ki! Ona sadece arkadaş olmak istediğini söylersin , yardım edersin falan işte ve sonra bom.”
“ve sonra bom? Ne demeye çalışıyorsun sen ?”Ryan bir an sözlerinden hiçbir şey anlaşılmayan ama çok akıllı olan
bilgeler gibi hissetti kendini.“Bak diyorum ki zaten sana aşıksa bu arkadaşlık aşka dönüşecektir sana güvenmeye ve
ukala bir pislik olmadığını anladığı zaman ona çıkma teklif eder…”Daha lafını bitiremeden Justin Ryan ın kafasına bir
yastık fırlatmıştı bile.Hatta tam ikincisini de atacakken Ryan ellerini kendine kalkan yaptı ve
“Dur bekle bunu ben değil Rosalie söyledi” Justin bunu duyunca dona kaldı.
“Bunu da nereden çıkarttın?”Ryan hemen açıklamaya başladı.“Sen ona ‘gamzelerin çok güzel’ dedikten sonra bunu
söyledi ben de peşinden gelirken duy…”Ryan yine cümlesini bitiremeden kafasına bir yastık daha yemişti.
“Bu nedendi şimdi?!!!” Justin sırıttı “Bunu canım istedi.”Ryan duraksadı“Sen gerçekten de ukala bir pisliksin!”dedi
Ryan sıkıntıyla etrafına bakındı her tarafı kuş tüyü olmuştu.Oysa Justin onu dinlemiyordu Ryan ın diğer sözlerine
odaklanmıştı.“Haklısın” dedi gözleri parlayarak .Ryan ın sözü aklından bir daha geçti ““Bak diyorum ki zaten sana
aşıksa bu arkadaşlık aşka dönüşecektir sana güvenmeye ve ukala bir pislik olmadığını anladığı zaman ona
çıkma teklif eder…” Ryan araya girdi “Yani ukala bir pislik olduğunu kabul mu ediyorsun?”Justin o an ona nasıl
yaklaşacağını bulmuştu :Arkadaş gibi davranacak ve gitgide ona yaklaşacaktı ve sonra…Rosalie nin kahkaha atan suratı
gözünün önünden bir türlü gitmiyordu.Justin hayal dünyasından çıkarak Ryan a baktı “Ne dedin baştan söyler misin?”
Ryan o an çığırından çıkmıştı “Ne yani ukala ve pislik olduğunu kabul ediyorsun ve bunu hatırlamıyor musun?”Her
nasılsa aralarındaki bu garip yanlış anlamayı bir şekilde çözdüler ve şimdi gerçekten oyun başlamıştı.
Rosalie nin “Ne oldu bu sefer de anahtarını kaybettiğin için mi geldin?” sorusuna cevabı çok gecikmemişti:
“Şey hayır pek sayılmaz ben… sadece arkadaş olmak istiyorum” Rosalie güldü “Aaa öyle mi sen arkadaş olmak
istediğin herkese ‘gamzelerin çok güzel’ mi dersin?”Justin gülümsedi en azından onunla konuşmasına izin veriyordu
ama yarım saat önceki Dylan a olan tavrı bunu biraz zorlaştırabilirdi.“Nadir kişilere” dedi Justin , ona özelsin demeye
çalışıyordu , kendini mülakatta gibi hissediyordu. Rosalie duraksadı bahane arıyor gibi gözükmesin diye-aslında bahane
çok işine yarardı çünkü Justin i sevmiyordu yani en azında kendisi öyle düşünüyordu üstelik belki de ona ukala pislik
dediğini biliyordu-hızla devam etti.“Seni tanıdığımı sanmıyorum.”Justin güldü “Beni herkes tanır.”Rosalie cevabı adeta
yapıştırdı “Kimse web sitelerinden araştırılarak bir kişiyi tanıdığını düşünemez” Justin duraksadı“Öyleyse kendimi
anlatırım ve beni tanımış olursun” dedi gülümseyerek.Rosalie devam etti “ Peki ya sen beni tanıyor musun?Justin in
gülümsemesi genişledi.“Zaten seni tanımak istediğim için arkadaş olmak istiyorum ya!” elini kaldırıp uzattı.Rosalie nin
başka bir şansı kalmamıştı tam tutacakken arkada senfoni orkestrasının çıkardığı sesten daha yüksek bir çığlık duyuldu
.Bunlar Kate ve Emily di. Rosalie rahat bir nefes alıp elini indirdi Justin dikkati dağılarak arkasındaki iki kıza baktı.İkisi
de annesine istekle atlamaya çalışan puma yavrularına benziyorlardı.Justin arkasını döndü ve hızlı bir şekilde Rosalie ye
sordu “Pekala seninle ilgili bir şey öğrenmenin tam zamanı:Bunlar kim?” Rosalie cevap veremeden Emily kızgın bir
şekilde ona baktı .“Pekala Rosalie burada neler oluyor? Justin Bieber geldi ve sen neden bize haber vermedin?”Rosalie
hızla Justin e döndü “Şey aslında daha şimdi geldi ne tesadüf ki siz de geldiniz.”Emily kaşlarını kaldırdı ve “ İyi
öyleyse” dedi ve Justin e döndü “Aaa inanamıyorum karşımda , tam karşımda.”Justin tam o sırada biri beni kurtarsın
diye dua ederken Kenny içeri daldı “Ahh Justin sonunda buradasın Caitlin beni rahat bırakmıyor ve sürekli telefonunu
niye açmadığını soruyor.”Justin böyle bir kurtarılmayı istemediğine emindi hem de Rosalie nin önünde. Telefonu Caitlin
in yüzüne kapattı ve Rosalie ye döndü “Üzgünüm ben… gitmek zorundayım” Justin o kadar kızgın ve o kadar üzgündü
ki bunun yüzüne nasıl yansıdığını tahmin bile edemiyordu. Rosalie o sıra sadece anlayışla kafasını salladı ama yüzünde
acayip bir ifade vardı. Kırdığı duvarların hepsi tekrar örülüyordu. Kenny ile birlikte merdivende yürürken hiç
konuşmadılar ve ondan sonraki bir saat de hiçbir şey konuşmadılar. Bir an öğlen gelen mesajı ve cevap vermeyişini
hatırladı ve oradaki hatası buraya patlamıştı. Tatil başından beri sorunu olan şey beynini yiyip bitiriyordu. Ama artık
hata yapmayacaktı , gerçek aşkı bir kere bulmuştu kolay kaybetmeyecekti. Bu yüzden yarım kaldığı işi artık bitirecekti
ve beynini tek bir şeye odaklayacaktı.

Nasıl olmu? YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 434787 yorumlarınızı bekiyorum... YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 97640

Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Michael-J-Bieber

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 5:07 pm

Çok güzel olmuş hayatım sakın bırakma.. YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 52589

Vede diğer siteye aynı ismin ve şifrenle giremiyomusun..?
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 6:56 pm

e-maili kabul etmiyor YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 295972 yoksa şifre udurması kolay YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 240320
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Michael-J-Bieber

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 8:41 pm

Yeniden üye olma..
Üye olduğun ismin ve şifrenle gir..
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 10:38 pm

işte denemedim mi sanıyorsun???kaybol diyor banaaa YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 484880 YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 803347
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Michael-J-Bieber

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 08, 2010 6:47 pm

Hımm..
Ben sana baktım banlanmamışsında..
Ama bilmiyorum yani.. :/
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 08, 2010 9:04 pm

YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 803347 giremiyorum işte bir türlüüü YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 484880 o neyse de ben hikayeme devam edeceğim ama görünüşe göre okuyan kimse yok YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 295972 YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 483245
smyye1
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
smyye1

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 12:19 am

HAyır canım bende okuyorum çokk güzell lütfen dewam et
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 12:46 pm

YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 713582 YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 713582 ühüüüü okuyucularım çok azzz diğer sitede daha çoktu ama kahretsin giremiyorum işte!!!yine de burda devame etmek zorundayım YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 129281 boşuna yazmadım o kdar bölümü YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 295972
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 1:23 pm

BÖLÜM 9

O akşam Caitlin e onu sevmediğini ve ayrılmak istediğini söyleyecekti.Elini cebinin içine soktu ve Iphone unu açıp

telefona öylece baktı.Ona ne diyecekti ki?Senden ayrılmak istiyorum çünkü başka bir kıza aşık oldum?Hayır bu

olmaz.Senden başından beri hoşlanmıyordum bu yüzden ayrılmak istiyorum?Bu da olmaz , hatta muhtemelen

kızı isteri krizine sokar.Peki ne diyeceğim ben bu kıza?Biraz daha düşündü ve ondan ayrılmadan önce bunu

Chiristian a söylemeye karar verdi . Tam Christian ın numarasını tuşlayacakken Kenny geldi ve omzuna vurdu “Sorun

ne?”Justin içini çekti keşke tek sorun Caitlin olsaydı , hala Rosalie nin kalbini kazanamamıştı.“Caitlin i arayacağım ve

ondan ayrılmak istediğimi söyleyeceğim ve o da muhtemelen delirecek.”Kenny kahkaha attı “Peki ya şu sarışın kız

ona bir şey söyledin mi?”Justin duraksadı “Aaa şey aslında ona arkadaş olmak istediğimi söyledim , henüz kabul

etmedi ama onun yanında olmak bile beni iyi hissettiriyor. Sorun şu ki sen Caitlin arıyor dedikten sonra muhtemelen

yüzüme bile bakmayacak” Kenny bu sefer kahkaha atmadı, yaptığı o ‘küçük’ hatanın farkına varmıştı.“Ben

bilmiyordum, üzgünüm” Doğrusu Kenny e özür dilemek yakışmıyordu kaslı yüzünün arkasındaki üzüntü

görülebiliyordu.“Sorun değil bir yolunu bulup ona Caitlin den ayrıldığımı söyleyeceğim , onun peşini bu kadar kolay

bırakmayacağım” Justin oldukça kararlı gözüküyordu . Kenny anlayışla kafa salladı ve Justin i antika masası ve

geceyle baş başa bıraktı.Justin abartılı bir yavaşlıkla tuşlara bastı.İçinden adeta çığlıklar atıyordu ne olur açma , ne

olur açma ne olur açma… telefon birkaç kez çaldı ve bir anda Christian ın neşeli sesi telefonda çınladı “Ne haber

dostum duyduğuma göre bensiz bir tatile çıkmışsın!”Justin in bedeni acı içinde titredi kendini zorlayarak güldü “Biraz

kafa dinlemek istedim .” Christian her şeyden habersiz neşeli bir şekilde konuşmaya devam etti “Söylesene dostum sen

neredesin böyle?Kimseye haber vermeden uçup gittin . ” Justin duraksadı “Şey aslında bir konuyu düşünmek için acilen

bir tatile ihtiyacım vardı ve ben bu konuda bir karar verdim. ” Christian duraksadı ne diyor böyle hiçbir şey

anlamadım.“Açık konuşabilir misin dostum ? Ben bir şey anlamadım.”Justin derin bir nefes aldı “Christian ben

düşündüm de Caitlin den ayrılmak istiyorum.”Telefona derin bir sessizlik çöktü. “Bunu ona söyledin mi?” Justin de

duraksadı.“Henüz değil , yani ben ilk önce senin haberin olsun istedim” Justin onun cevap vermesini beklerken birden

telefonun ardından bir gülme sesi geldi “Yani kız kardeşimden ayrılacağın için benden özür mü diliyorsun?”Justin

şaşkın bir şekilde telefona baktı bunda gülecek ne var ki?Christian devam etti “Şey dostum üzgünüm ben kendimi

tutamadım yani ilk önce bana söylemen iyi bir şey ve kız kardeşimden ayrılacağın için sana kızmıyorum.” Dalgacı bir

şekilde güldü “O çekilmez biridir , yıllardır onunla nasıl yaşadığımı bilmiyorum .” Bunu dedikten hemen sonra devam

etti “Bu arada bu dediğimi sakın ona söyleme.” Justin isterik bir şekilde güldü “Zaten bir daha benimle konuşacağını

sanmıyorum.”Christian duraksadı “Şey sen merak etme sen söyledikten sonra onu yumuşatmaya çalışırım.”Justin

gülümsedi “Sağ ol Christian sen çok iyi bir dostsun.”Christian güldü “Sorun değil dostlar böyle zamanlar içindir.Bu

arada o kim?”Justin yine şapşal şapşal telefona baktı “Kim kim?”Christian anın zevkini çıkartarak güldü “Aşık

olduğun kız ,onu tanımak isterim.”Justin gülümsedi “Eğer benimle sevgili olursa neden olmasın? Çünkü hiçbir kızın

peşinden bu kadar koştuğumu hatırlamıyorum.”Telefonun arkasından uzun bir ıslık yükseldi “Vay canına demek seni

reddedebilecek güzeller de varmış.”Justin güldü “Evet haklısın gerçekten çok güzel biri , bir melek kadar güzel .” Justin

hayallere dalmadan önce Christian onu durdurdu “Senin adına çok sevindim dostum ama bence daha fazla gecikmeden

Caitlin e haber vermelisin.” Justin hayallerinden sıyrıldı “Evet haklısın dostum.Bak biliyorsun değil mi ?Onu sevmek

için elimden gelen her şeyi yaptım ama gerçek aşkı ben burada buldum.” Dedi. Siyah gökyüzüne bakarken burasının

gerçekten harika bir seçim olduğunu düşündü.Christian anlayışla başını salladı “Biliyorum elinden geleni yaptın , seni

kimse biriyle olman için zorlayamaz söz ettiğin gerçek aşkını bulduğuna çok sevindim.Caitlin bütün gün beni arayıp

seni sormuştu ve şu an delirmiş durumda iyi şanslar.”Justin Christian ın iradesine hayran kalmıştı biri onun kız

kardeşine böyle bir şey yapsaydı kendisi şimdiye deliye dönmüştü. “Teşekkür ederim dostum eğer Caitlin ağlamaya

ara verirse iyi geceler.”Christian güldü ve telefonu kapattı Justin telefona baktı bu o kadar da zor olmamıştı . Asıl zor

olan kısmı şimdi yani Caitlin i aradığı zaman olacaktı.Şey Caitlin ben senden ayrılmak istiyorum.Çok mu kırıcı

olur acaba? Justin esen rüzgarla titredi .Bunu yapmak zorundayım.Telefona yavaşça dokunarak numaraları tuşladı ,

telefon daha birinci çalışında açıldı görünüşe göre Caitlin telefonun başında onun aramasını bekliyordu.Normalde bir kız

arkadaşından ayrılırken bu kadar kötü olmazdı ama Caitlin özeldi ,eskiden…Artık onun için tek bir önemli kişi var:Altın

saçlı melek ,Rose.

“Neden aramadın beni ? Bir sorun falan mı var yoksa?...”Caitlin in makineli tüfek gibi sorduğu soruların hiçbirine cevap

vermeyerek konuşmaya başladı.“Ben çok düşündüm Caitlin ,olmuyor.”Caitlin şaşkın şaşkın telefona baktı.“Ne

olmuyor?Ne düşündün?Ne diyorsun sen?”Justin derin bir nefes aldı bunu söylemek birden çok kolay geldi , bunun

neresi zordu ki? Her şeyi Rosalie için yapıyordu ve o buna kesinlikle değerdi.“Caitlin ben ayrılmak istiyorum.”Bunu bir

solukta söylediği için ve Caitlin inanmak istemediği için hiçbir şey anlamadı.“Ağzından ne çıktığını kulağın duyuyor

mu senin?Beni sevdiğini söylediğin günleri nasıl unutursun?” Sesi gitgide yükseliyordu , sinirden suratı kıpkırmızı

olmuştu. “Ben denedim Caitlin ama aradığım aşkı başka bir yerde buldum.”Caitlin iyice delirmişti gözyaşlarını

tutamıyordu “Ne yani hiç tanımadığın bir kız için mi beni bırakıyorsun?Çok büyük bir hata yapıyorsun!”Justin sinirden

gerildi. “Onu tanımıyorsun bile.Üstelik kimi seveceğimi sana soracak değilim!”Caitlin ürkerek telefona bakakaldı onu

hiç bu kadar sinirli görmemişti.“Kahretsin!Neredesin sen?”Justin öfkelenerek bağırdı “Unutma Caitlin ben senin

köpeğin değilim istediğin zaman bana tasma takamazsın , nerede olduğum seni hiç ilgilendirmez!”Bu sırada odadaki

bütün korumalar-kapıdakiler dahil-ona bakıyordu , özellikle Ryan ın ağzı açık kalmıştı.Justin bu uzun ayrılık

konuşmasından sıkılarak “Sana mutluluklar!!!”telefonu Caitlin in suratına kapattı. YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 181925

nasıl olmuş???? YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 434787

smyye1
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
smyye1

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 4:07 pm

Çokk güzell olmuş canımm dewam ett
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Michael-J-Bieber

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 8:28 pm

Çok güzel olmuş hayatım.. Üzelme diğer site olayınıda çözücez..
smyye1
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
smyye1

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 10, 2010 4:19 pm

Hadii canım dewam ett yeni bölüm ne zaman
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 10, 2010 10:28 pm

off ben diğer siteye gitmek istiyorum YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 713582 bütün herkes ordaa YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 483245 giremiyorum bir türlü oraya...10 bölümü koycam birazdan YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 432522
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 10, 2010 10:30 pm

BÖLÜM 10

“Sen iyi misin dostum?” dedi Ryan çekingen bir tavırla.“Hayır değilim , bu kızın derdi ne anlamadım.”Ryan gülmeden

edemedi.“Her kızın derdiyle aynı.”Justin bu sözün üzerine üzüldüğünü hissetti.“Rose hariç.” dedi dudaklarını bükerek.

Bu sırada Kenny konuşmaya daldı “Az önce , pes etmeyeceğim” diyen bendim zaten dedi oldukça dalgacı bir tavırla.

Ama yaptığı hatayı düşünmeden edemiyordu.Normal bir kız olsaydı umursamazdı ama Justin gerçekten üzgün

gözüküyordu.Justin Kenny nin cevabına güldü “Pes ettiğimi nereden çıkardın?Artık beni bağlayan hiçbir şey yok!”

Kenny yine de bir şeyler yapmaya kararlıydı.“Baksana , yapabileceğim bir şey var mı?”Justin ona garip garip baktı.

“Ne konuda yapabileceğin bir şey ?”Kenny gülümsedi “Yani şu kız konusunda yapabileceğim bir şey belki de onun

hakkında bir şeyler öğrenmek istersin!”Justin in gözleri birden parladı “Evet olabilir eğer senin için de sorun olmazsa

onun hakkında bir araştırma yapabilir misin?”Kenny içini çekti “Elbette casusluk yapmak benim işim.”Gülümseyip

oradan uzaklaştı , işine şimdiden başlayacaktı.Justin yeni bir umut ışığı gördü:Ona her şeyi anlatacaktı,(Caitlin le

ayrıldığını ve Caitlin e gerçekten aşık olmadığını)Üstelik Kenny onun hakkında bir şeyler öğrenecekti , bu ona

gerçekten yardımcı olabilirdi.

Sevgili Günlük;

Justin in lobiden gidişinin üzerinden üç saat falan geçti.Kendimi çok garip hissediyorum içimden Kate i aramak

geçiyor ama kesin ona aşık olduğumu söyleyip dalga geçecektir şimdi bir de onunla uğraşacak değilim.Hem aşık

olduğumu da nereden çıkarıyordu bu sadece boş bir hayal olurdu!Her neyse seni böyle boş konularla yormak

istemem ama içimde garip bir şey var:İzleniyormuşum gibi hissediyorum.Biliyorum bu çok saçma ama her an bir

yerden biri fırlayacak gibi hissediyorum herkes duygusuz olduğumu düşünse de korkuyorum.Ağabeyim arkadaşlarıyla¬

- külahıma anlatsın tabii ki sevgilisiyle- birlikte.Annem bir iş görüşmesi için – iş görüşmeleri hiç bitmez – bir yere gitmesi

gerekti.Ben de evde sıkılmış bir şekilde oturuyordum.Tabii ki boş boş tavana bakmıyorum Twitter a girdim şimdi , ve sadece

sana söyleyebileceğim bir şey yaptım kendime bile çaktırmamaya çalışarak Justin in sayfasına gittim birkaç dakika önce

sayfasına bir şey yazmış “Hiç gökyüzündeki meleklerin yere indiğini gördünüz mü?Ben bugün bir melek

gördüm…“Rosalie duraksadı Tabii ki benim için söylememiştir hem söylemiş olsa bile ona olan nefretim geçmezdi!

Bunu yazarken gözünden yaşlar aktığını fark edince büyük bir nefretle süzülen gözyaşlarını sildi. O izlenme duygusu

da cabası.Tam bunu düşünürken camda bir takırtı duydu korkuyla baktı ama korkmanın bir manası yoktu belki de

çocuklardan biri onunla dalga geçiyordu!

Kenny nin planı çok iyi gidiyordu biraz abartmış olabilirdi ama içindeki bir his ona işe yarayacağını söylüyordu.

Rosalie ağır adımlarla cama ilerledi ve sanki camdan her an vahşi bir hayvan fırlayacakmış gibiydi.En sonunda

vardığında aynı yavaşlıkla camı açıverdi.Gördüğü şey kalbinin kısa süreli durmasına neden olmuştu!

of biliyorum şimdi sıkıcı gelebilir ama daha güzel bölümler yapmayı planlıyorum ben,evlendircem çoluk çocuğa karıştırcam öldürcem...ama çok az yorum geliyor YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 483245
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Michael-J-Bieber

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 10, 2010 11:35 pm

Hayatım çok güzel olmuş..
Bak napalım biliyomusun ben sana ö.m.den bi msn adresi atıyım onla üye ol diğer siteye olur mu..?
smyye1
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
smyye1

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 11:12 am

çok güzell olmuşş canım yaaa arkadaş sana mail wercekmş wersn dier siteye onunla gir ama lütfen dewam et
ama öldürme ya YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 168785
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 12:04 pm

ölümlü dünyaa YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 168785 hehe ama daha erken
bu arada msn adresi atayım derken??yani şifre falan olmadan??ben hesap açmaya çalışyorum kabul eymiyor bir türlü!!yarım saat oldu bi e-posta adresi bulamadımmm YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 2 803347

YAZ AŞKI(MI?)
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» YAZ AŞKI(MI?)
» YAZ AŞKI(MI?)
» Avril Lavigne: Aşkı yeniden buldu!