Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

YAZ AŞKI(MI?)

+12
Reckless
Ecem~Jß
maqicaL
smyye1
nazkarpat99
Michael-J-Bieber
=asya=
sedabieber
Bengisu'*
cansubieber
leyla naz
cincon7
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

Yaşınız : 26

YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 7:46 pm

BÖLÜM 18

Sabah kalktığımda kendimi dayak yemiş gibi hissediyordum.Üstelik üzerimi değişmeyi de unutmuşum.Yarım saat sonra

üzerimi giyinmiş bir şekilde kapıdan çıkmaya hazırlanıyordum ki bekçim-yani ağabeyim-önüme dikildi.“Nereye

gidiyorsun?Daha kahvaltı yapmadın?”dedi endişeli bir sesle-benle annemden çok ilgileniyordu-“Hiç öyle

gezinmeye.Dalga mı geçiyorsun?Erkenden otele gitmeliyim Tracy geri döndü ama sahildeki büfeyi açmam gerek .”tam

kapıyı açıp çıkacaktım ki kolumdan tutup beni durdurdu “Yemek yemeden hiçbir yere göndermeyeceğim.”gözlerimi

devirdim“Hadi ama zaten son zamanlarda çok kilo aldım.”bunu der demez Tarron aslında incecik olan hatta zafiyetten

ölecekmişim gibi gösteren karnıma baktı.Onun zayıf anını yakalayarak kolumu çektim ve kapıdan dışarı

çıktım.Arkamdan bağırmasına aldırmadan otelin sahiline doğru yürümeye başladım.

Onu gördüğümden beri aklımdan çıkmıyordu.O tatlı yüzü ve nefis kokusu beni içine çekiyordu sanki.Daha dün gece onu

görmüş olmama rağmen onu deliler gibi özlüyordum.Bu sırada Ryan beni dürtükleyerek-daha doğrusu tekme atarak-

hayallerimden sıyrılmamı sağladı.“Senin derdin ne?”dedim sıkıntıyla.“Hiç.Canım tekme atmak istedi.Dostum kendine

gel artık , yanına git ve arkadaşlık numarasına devam et!”gözlerimi kırpıştırdım ve dalgalanan denize ve adeta

gülümseyen güneşe baktım.Şanslıydım ki otel balkonum tam denize ve otelin girişine

bakıyordu.“Haklısın.Görüşürüz.”dedim ve şaşkın bakışları ardımda bırakarak otelin merdivenlerinden indim.O tatlı

kokuyu arıyordum ama duyu organlarımdan hiçbiri onun burada oluğu sinyalini vermiyordu.Oldukça pahalı olan

tişörtümü düzettim ve tekrar etrafıma baktım.Daha sonra sahile yürümeye karar verdim.Saat neredeyse öğlene

geliyordu.Resepsiyonda değilse neredeydi ki?Bu sırada tanıdık bir kahkaha kulağımda çınladı ve bütün duyu organlarım

adeta alarma geçti.Rosalie büfenin arkasında satış yapıyordu ve işin kötüsü Mike soytarısı da oradaydı ve soytarılık

yaparak Rosalie yi güldürüyordu.Güneşi kıskandıran parlaklığı ve melekleri utandıran güzelliğiyle beni hipnotize ediyor

gibiydi.Daha fazla o soytarının burada olmasını istemiyordum ama aynı kıskançlığı Dylan üzerinde gösterdiğimde hiç

de arkadaş gibi durmuyordum.Sakince büfenin sandalyesine yürüdüm ve oturdum.Rosalie nin arkadaşları da buradaydı

ve beni görür görmez kıpkırmızı kesilip Rosalie yi dürtüklediler.

Justin buradaydı!Olamaz ne oluyordu böyle?Kalbim deli gibi çarpıyordu.Yine de sakin olmayı başararak yanına

yürüdüm ve “Merhaba yine beni buldun.”dedim gülümseyerek.Bana birkaç saniye hipnotize olmuş gibi baktı ve

saçlarını savurup konuşmaya başladı “Saklambaç oynamayı severim.”Arkadaşlarımın arkada heyecanlı zıplayışlarını

duyabiliyordum.“Eee ne istersin içecek , yiyecek?”

Ona seni istiyorum dememek için kendimi zor tutuyordum.“Aslında yardım etmek istiyorum.”dedim hemen.Böylece

bir şeyler içip gitmek yerine bütün gün yanında olabilirdim.“Demek yardım etmek istiyorsun.Öyleyse geç bakalım

yapılacak bir sürü iş var.”Dedi ve bu sırada eliyle büfenin ince tahtadan oluşan kapısını kaldırıyordu.İstekle yanına

geçtim.Sanki kimse yokmuş gibiydi.Sadece o ve ben.Bu sırada Mike sinirli bakışlarını üzerime doğrulttu.Rosalie ise onu

umursamıyor gibiydi.Büfenin etrafı birdenbire içecek almak isteyen kişilerle doldu.Pişkince gülümsedim.Rosalie

gözlerini devirdi ve istedikleri şeyleri onlara verirken benimle de konuşuyordu “Senin yardım etme şeklin bu mu?”daha

da sırıttım “Rahatsız mı oldun?”ben büfeye girince içecek almak isteyenlerin sayısının arttığı çok açıktı.“Kalk ve şu

bulaşıkları yıka da bir faydan olsun.”dedi emir verircesine.Justin kahkaha attı “Ben ve bulaşık?Dalga geçiyorsun

herhalde.”dedi alaycı bir ifadeyle.“Hayır dalga geçmiyorum.Yardım etmek isteyen sendin.”dedi ciddi bir sesle.Justin

daha fazla karşı koyamayacağını anladı ve lavabonun önüne geçti.Kendini çok garip hissediyordu ,sanki gerçekten

hipnotize olmuştu.Bir tabağı eline aldı ve öylece baktı.Kenardaki bulaşık bezini suya buladı ve tabağa da aynı şeyi

yaptı.Ama bir türlü yağı geçmiyordu.Rosalie güldü , “Sesin güzel olabilir ama iyi bulaşık yıkadığın söylenemez.”bunu

derken Justin in elindeki ıslak tabağı ve bulaşık bezini alıp tabakta gezdirdi ve kirleri aktıktan sonra bulaşık makinesinin

kapağını açıp içine koydu.Birkaç düğmeye bastıktan sonra pişkince Justin e baktı.Justin yenilmişçesine başını eğdi ve

titreyen bulaşık makinesine baktı.Rosalie tekrar gülümseyip başka müşterilerin oraya gitti.Mike ortalıklarda

görünmüyordu.Kate ve Emily ise Justin i bulaşık yıkamaya çalışırkenki fotosunu çekmişti ,bu yüzden de sevinçten

zıplıyorlardı.Emily Rosalie yi kolundan çekti ve kulağına eğildi “Lütfen bizi Justin le tanıştır , dün ondan imza almak

için otele geldim ama korumalar beni içeri almadı.”dedi ve yüzüne hüzünlü bir ifade yerleştirdi.Rosalie gözlerini

devirdi.“Neden gidip kendin istemiyorsun ki?Orada işte git ve tanış.”Emily dudaklarını büktü “Ama sen onun

arkadaşısın , belki bize randevu ayarlayabilirsin.”Rosalie kendini tutamayıp güldü.“Ben öylesine bir arkadaşım beni

dinleyeceğini sanmıyorum.”Kate dayanamayıp söze daldı “En azından deneyebilirsin!”Gözlerimi devirdim “Tamam bir

ara denerim , şimdiki planım ona iş yaptırmak.”hepimiz aynı anda kıkırdadık ve Justin in müşterilere ne yapacağını

bilemeyen bakışlar attığı sırada yanına gittim.“Onların yanına gidip siparişlerini almalısın ve istediklerini

getirmelisin.”dedim.Kelimelerin üstüne basarak sanki üç yaşındaki bir çocuğa anlatıyormuş gibi söyleyince kaşlarını

çattı.“O kadarını da biliyorum , ben sadece buradakilerden birinin magazinci olmasından korkuyorum.”Rosalie gözlerini

devirdi.“Bir şey olmaz git ve siparişleri al.” dedim ve onu ittirdim.Ona ilk kez dokunduğum için içime bir ürperti dalgası

yayıldı.Bir süre sonra neredeyse tüm müşterileri göndermiştik ama Emily hala bana yalvaran gözlerle bakıyordu.yanına

gittim ve “Bak söz veriyorum eğer vaktim olursa söyleyeceğim tamam mı?”dedim ve cevap beklemeden onun yanına

gittim “Tamam çok çalıştın , bir izini hak ettin.” Dedim gülümseyerek.“Emin misin?Yani alıştım bu işe eğer daha

yapılacak bir şey varsa…”daha sözünü bitiremeden onu büfenin dışına gönderdim.“Gidebilirsin hadi bay bay.”dedim

onu kovarcasına.Biraz da Emily ve Kate le takılmalıydım sabahtan beri beni bekliyorlardı.Justin onu kovmama rağmen

yumuşakça gülümsedi “Görüşürüz.”dedi ve otelin önündeki parlak bir arabaya binip uzaklaştı.Kalbim de dakikasında

normal atmaya başladı.Bu nasıl bir duyguydu böyle?Hemen Emily ve Kate döndüm “Eee bugün ne yapıyoruz?”Kate

dudağını büktü “Justin i niye gönderdin ki?Birlikte bir şeyler yapardık.”Rosalie kaşlarını çattı “Sizle vakit geçirmek

istiyordum biz tırnaklarımızı boyarken o ne yapacaktı yani?Magazin dergilerini karıştırıp kıyafetlerimize yorum mu

yapacaktı.?”Kate kahkaha attı “Aslında fena fikir değil!”dedi hala kıkırdıyordu.Emily de kahkahalara katıldı.Bense

somurtuyordum Justinden başka bir konuya geçmek istiyordum.“Eee duydunuz mu Fergie black eyed peas ten ayrılmayı

düşünüyormuş.”Kate kaşlarını kaldırdı ve gülümsedi “Justin in Fergie ile tanıştığını biliyor muydun?”isterik bir şekilde

güldüm“Beni aydınlattığın için çok sağ ol.”Emily de güldü “Aaa hadi ama Rose sen bütün gün Justin lesin bırak da biz

ondan konuşalım.”kaşlarımı çattım “Bütün gün onunla olduğumu da nerden çıkardın , sadece arkadaşı gibi bir şeyim.”

Kate güldü “Daha fazla inkar etme Rose dün gece sahilde olduğunuzu biliyorum.”bu sırada gözleri

parlıyordu.“Tesadüfendi orda karşılaştık sadece ve hemen sonra da eve gittim zaten.”Emily gözlerini devirdi “Abartma

Kate sadece arkadaşlar!!!”Ses tonu sinirli çıkmıştı.Ne olmuştu ki ona böyle?Şimdi bir şarkıcı bozuntusu yüzünden yok

yere kavga mı edeceklerdi?Çok geçmeden sinirlerini dindirdim ve buz gibi limonatalarımızı yudumladık.Güneş batmaya

başladığı halde bile biz hala dedikodu yapıyorduk.Hatta son bir saat önce ağabeyimi görmüştüm–günün bazı saatlerinde

güvende olup olmadığımı kontrol etmek için geliyordu–arkadaşlarımla eğlendiğimi görünce sadece el sallayıp

uzaklaştı.Gittiğinden beri –yani onu kovduğumdan beri!–onu ortalıklarda görmedim.Emily i ve Kate i uğurladıktan

¬¬ sonra büfeyi kapatmaya hazırlandım.Bu sırada Justin olduğunu anladığım ayak sesleri duydum.Kokusunu çaktırmadan

akciğerlerime doldurdum.O kadar güzel kokuyordu ki!Büfenin kasasını kapatmak için uzanırken o da yardım etmek için

elini kaldırdı ve aynı anda kasayı indirdik.“Yine sahile inmek ister misin?”dedi yumuşak bir sesle.Sabahki tavrım onu

yıldırmamış gibiydi.Bunu yaptığım bütün erkekler bir daha benimle konuşacak cesareti bulamamışlardı-Mike hariç-

Aslında onu kaçırmak için öyle davranmamıştım.Nazikçe kabul ettim ve sahile indiğimizde garip bir şekilde iki tane

Şezlong dünkü gibi aynı yerde duruyordu.Justin dayanamayıp gülümsedi ‘Ah aşkım , melekler bile birleşmemizi

istiyor’ diye düşündü.Rosalie yavaşça dünkü yerine uzandı ve Justin in de oturmasını bekledi.Yine aynı şekilde

yıldızlara baktılar.Tam bu sırada iki tane yıldız kaydı.Rosalie ve Justin hızla gözlerini kapayıp dileklerini dilediler.

“Ne diledin?Diye fısıldadı Justin.”Rosalie gülümsedi “Söylersem gerçekleşmez.”Justin tekrar yıldızlara baktı onun dileği

Rosalie ile sonsuz bir aşk yaşamaktan başka ne olabilirdi ki?Justin Rosalie nin ne dilediğini çok merak ediyordu ama o

söylememekte ısrarlıydı.“Bari şu anda ne düşündüğünü söyle.”Rosalie kıpkırmızı oldu şu anda Justin in gözlerini

düşünüyordu ama tabii ki ona bunu söylemeyecekti.Hemen bir şey uydurması gerekiyordu.“Dünü düşünüyorum.”dedi

bir anda.Tanrım ne diyordum böyle.“Dün?”dedi Justin hemen Rosalie nin bu sözden de kaçmasını istemiyordu.Rosalie

beynini hızla çalıştırdı ama aklı garip bir şekilde tek bir şeye yönleniyordu.“Taş sektirmeyi.”deyiverdi bir anda.Kırdığı

potu anlayarak gözlerini sıkıca yumdu ve bunu duymamış olmasını diledi.Ama çok geçti.Justin güldü “Teklifim hala

geçerli , iyi bir hocayımdır.”Rosalie duraksadı.Küçüklüğünden beri elinden gelmeyen hiçbir iş yoktu;bildiği ne kadar

enstrüman varsa çalmayı öğrenmişti.Tiyatro eğitimi ve müzik eğitimi almıştı, sesi harikaydı,onlarca dil biliyordu,yüzme

konusunda cankurtaranlık yapacak kadar iyiydi,erkeklerin parmakla gösterdiği ve her erkeğin hayalindeki bir kızdı, bir

idoldü,bütün imkanları vardı,bir madalya vitrini yaptırmıştı ve ağzına kadar madalya ile dolmuştu,incecik fiziğiyle

manken olabilirdi,çok alçak gönüllü ve mütevaziydi tek bilmediği şey taş sektirmek miydi?İç çekti ve ayağa

kalktı.“Tamam pekala pes ediyorum.”ellerimi belimin iki yanına dayadım “Öğret bakalım.”Justin sırıttı ve ayağa kalktı,

yerden ince bir taş aldı ve bana gösterdi daha sonra denize attı ve sayamadığım kadar sekti.Ağzımın açık kaldığını

fark edince hemen kapattım.“Bulaşık yıkamaya benzemez bu iş.”dedi ve tekrar sırıttı.“O kadar zor bir şey

değilmiş.”dedim.Kafamdan buharlar çıktığını hissedebiliyordum.Yerden bir taş kaptım ve denize öylesine attım.Bu

halime güldü ve tekrar yerden bir taş aldı.Yanıma doğru yaklaşıp taşı gösterdi.“Taşın yapısı da önemli,ince taşlar

seçeceksin ki daha kolay seksin.Taşı elinden kaptım ve tekrar attım , seker gibi oldu ama yine battı.Sıkıntıyla inledim.

“Bu kadar çabuk vazgeçme.”dedi ve yine yerden bir taş alıp bana uzattı.Tam alacakken geri çekti ve “Dizlerini bük ve

frizbi atar gibi at.”taşı elinden aldım ve dediğini yaptım.Tam iki kez sekti , mutluluktan uçuyordum neredeyse.Dünyada

yapamadığım bir iş kalmamıştı artık.“Kabul etmeliyim ki çabuk öğreniyorsun,peki daha fazla sekmesini istiyor musun?”

Rosalie gözlerini kırpıştırdı.“Neden olmasın?”Justin elini yavaşça Rosalie nin beline koydu ve onu ters yöne çevirip

arkasında durdu .Taşı Rosalie nin eline koydu ve elini yavaşça Rosalie nin dizine koydu , Rosalie nin dizi otomatik

olarak büküldü.Karşıdaki uzak bir noktayı gösterdi “Oraya atacaksın , beş kere sekerse büfe işlerinde emrinde olacağım

ama eğer beş kere sekmezse sen benim işlerime yardımcı olursun.”Rosalie nin kalbi duracak gibiydi , sanki hayatındaki

en önemli meseleydi.O taş beş kere sekecekti...

evet yorum yok mu??? YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 17117
Reckless
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Reckless

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 7:55 pm

Aaa kaç kere sekti YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 168785
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 20, 2010 12:44 pm

hehe koycam şimdi YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 168785
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 20, 2010 12:48 pm

Taşı tam Justin in gösterdiği noktaya aynen dediği gibi attı ve tam beş kere

sekti.Justin sırıttı “İyi bir öğretmen olmalıyım.Ben ilk öğrendiğimde bunu yapamamıştım.”Rosalie de sırıttı “İlk önce

bulaşık yıkamayı öğrenmekten başlamalısın.”Dedi ve saatine baktı, yine zaman çabuk geçmişti.“Gitmeliyim , yarın

büfeyi sekiz buçukta açıyorum sen de çırağım olarak bana yardım edeceksin.”bunları derken melek yüzünde güller

açıyordu.Arkasını döndü ve yumuşak kumlara basarak uzaklaşıyordu.Justin de hemen peşinden gitti.Rosalie peşinden

geldiğini anlayınca hemen ona döndü “Ne oldu evime kadar gelmeyi mi düşünüyorsun?”Justin hiçbir şey demeden

onunla yürüdü,sadece nefis kokusunu içine çekmek onun için yeterdi!Yine evinin önüne geldiğinde “Görüşürüz.” dedi

ama bu sefer daha uzun baktı ve yine arkasını dönüp gitti.

BÖLÜM 19

Bir ağacın arkasına saklanıp Rosalie nin güvenlice eve girdiğine emin olduktan sonra otele kadar yürüyerek

gittim.Adının Tracy olduğunu öğrendiğim resepsyonist kadın orada sıkılgan bir şekilde oturuyordu.Ona selam verdim ve

tam anahtarı isteyeceğim sırada telefonum çaldı.Arayan annemdi,telefonu açmak zorundaydım çünkü kafam Rosalie ile

o kadar meşguldü ki otele ulaştığımı bile Kenny haber vermişti.Tracy e parmağımı kaldırıp bekleme işareti yaptım ve

telefonu açıp masaya sırtımı dayadım“Efendim anne?”dedim mahcup bir sesle.“Tanrım!Seni o kadar çok merek ettim

ki!Neden aramıyorsun?”o kadar endişeliydi ki sesi telefondan dışarı duyuluyordu.“Ben üzgünüm haber vermeyi

unuttum.Bak belki uygun bir bahane gibi görmeyebilirsin ama ben birine aşık oldum .”bunu söylerken yüzü garip

bir şekilde kıpkırmızı olmuştu ve Tracy nin onu dinlediğinin farkında bile değildi.“Justin!Kendine gel lütfen normal bir

zamanda olsa bunu anlayışla karşılardım ama turnene bu kadar az gün kala başka bir yerde hem de Caitlin den

ayrıldıktan hemen sonra aşık olduğunu düşünmen hiç de doğru değil.”Justin gözlerini devirdi “Caitlin den zaten

başından beri ayrılmak istiyordum ama şunu bilmelisin ki aşık olduğum kız hakkında onu tanımadan böyle konuşman

çok yanlış!”Pattie derin bir nefes aldı “Justin biliyorum doğru kızı arıyorsun ve ergenlik çağındasın daha çok gençsin

,kalbinin tekrar kırılmasını istemiyorum.”Justin hızla atıldı “Onu tanıdığın zaman ne demek istediğimi anlayacaksın.O

doğru kişi ve kalbimi kıracak son kişi!Kapatmalıyım.”dedi ve canı yanarak telefonu annesinin suratına kapattı.Hızla

arkasını dönüp şaşkın bir şekilde ona bakan Tracy nin elindeki anahtarı aldı “Teşekkür ederim.”dedi ve merdivenlerden

yukarı çıktı.Tracy şaşkınlıkla merdivenlerden çıkan on altı yaşındaki çocuğa bakıyordu;eğer bahsettiği kişi Rose ise

bunları duyması gerekirdi çünkü her halinden Rose a aşık olduğu çok açıktı.

Sevgili günlük;

Bugün neler olduğunu duysan ağzın açık kalırdı.Justin her yanıyla mükemmel bir çocuk.Onu ne kadar istediğimi bilemezsin!Ama asla onun üzeride bir etkim olmadı , hep şans Rose dan yana oldu!Ben sadece onun sevimli arkadaşıyım.O her şeyiyle mükemmel bir kız ve ben onun dostuyum.Onun hakkında böyle düşünmek çok yanlış biliyorum ama ne kadar dostu olsam da istediği ve istemediği her şeyin ayağına gelmesi çok sinir bozucu.Justin i sevmiyordu ve onun ayağına geldi hatta onu sevdiği çok açık ama naz yapıyor ve onu tersliyor.Onun derdini hiç anlamıyorum ama o benim dostum!Şimdiden bu cümleleri kurduğuma bile pişman oldum!!!
Emily Calmon

Bir hışımla günlüğün yaprağını kopardı ve buruşturup çöpe fırlattı.Gözlerinden akan iki damla yaşı hızla sildi.Bu sırada

Kate den bir mesaj geldi “Rosalie nin ağzından zorla aldım kimseye söylemeyeceğime söz verdim ama sana

söylemezsem çatlarım.Rosalie ile Justin yine sahilde dolaşmışlar!Tek bildiğim bu, kim bilir neler oldu!!!”Emily içini

çekti,bu mesaja cevap verecek cesareti bulamıyordu kendinde.Bu sırada cebinde bir titreme hissetmişti Kate den yine

mesaj gelmişti.“Tanrım!!!Emily ne olduğunu tahmin bile edemezsin!Justin den az önce mesaj geldi bana bir soru

soracakmış!Meraktan ölüyorum.Sence ne yazmalıyım?”Ellerim titriyordu.Justin belki de sadece Rose ile arkadaştı!Belki

de hala bir şansı vardı!Hemen telefonun tuşlarına basmaya başladı “Bir-iki dakika bekle ki fazla heyecanlandığını belli

etme.İstediği gibi soru sorabileceğini söyle ve şirin cümleler kullan.”birkaç dakika sonra Justin in sorduğu soruyu

öğrendiğinde kendini yıldırım çarpmış gibi hissediyordu. YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 483245

bieberMMM
Yeni Üye
Yeni Üye
bieberMMM

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 5:14 am

yeni bölüm YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 295972
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 2:58 pm

tatlım ben artık diğer siteye giriyorum ordan yakip edersin artık YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 168785
sweeth.
Admin
Admin
sweeth.

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 EmptyCuma Eyl. 03, 2010 11:00 am

yok mu artık YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 17117
sarah3
Yeni Üye
Yeni Üye
sarah3

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 EmptyCuma Eyl. 03, 2010 10:37 pm

yaa ltfn burdn da dvm et çk gzl gidiyodu YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 14771
bieber 14
Justin Üyesi
Justin Üyesi
bieber 14

Yaşınız : 24

MesajKonu: hikaye   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 EmptySalı Eyl. 07, 2010 11:04 pm

güzel,devam et.
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   YAZ AŞKI(MI?) - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 08, 2010 10:27 am

Üzgünüm pek yorum yok bu yüzden yazmıcam diğer siteden takip edersiniz hem orda daha çok seviyolar

YAZ AŞKI(MI?)
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» YAZ AŞKI(MI?)
» YAZ AŞKI(MI?)
» Avril Lavigne: Aşkı yeniden buldu!