Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum

+20
SmileyGirl
bieber_for_love
mly345
myl345
maqicaL
Reckless
_justin_
=asya=
~ Simge&Justin ~
cansubieber
sedabieber
(=simge=)
sevvaL'm
cincon7
Michael-J-Bieber
>BiOnkE<
SmYe-_
leyla naz
mella.
♫_Jэnny_ ♫
24 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

Yaşınız : 27

JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum Empty
MesajKonu: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 12:10 am

Tanıtım :

=> Darrla : 17 yaşında esmer dalgalı saçlı tipik bit türk kızıdır annesini kendisinden 2 yaş küçük kardeşinin doğumunda kaybetmiştir .Babasıyla beraber amerikada yaşamaktadırlar. Kardeşi ise almanyaya okula gönderilmiştir
=>George: darla nın babasıdır. Karısını doğumda kaybettiği için küçük kızı olan Snopy i suçlamaktadır , ama bunu yüzüne söylemememiştir(tabiî ki) alkole başlamaıştır ,
Bir şirkette müdürdür ama bu gidişle bir başkası müdür olacaktır
=>Snopy : Darla nın küçük kardeşidir ve 15 yaşındadır oda ablasından farklı olarak yeşil gösleriyle dikkat çekmktedir
=>JUstin Bieber : bir sokak çetesini lideridir xD aynı zamanda basketi çok iyi oynar xD
Sesi gerçekten güzeldir , ailesi olamdığı için yetimhanede büyümüştür , eh zamanı gelincede ordan kaçmıştır
=>Berry: çetedeki en becerikli bir kızdır , zamanı gelice darrla ile iyi anlaşacaklardır .
=> daniel : justin in sağ koludur iyi bir çocuktur xD

1. Bölüm

darlla“artık bu kadar yeter baba , içki içmenden bıktım , bana kızmandan bıktım JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 803347
George”öf be yeter sen kim olduğunun zannediyorsun kapa çeneni ve otur yerine JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 803347
“artık susmıycam baba artık susmayacağım bıktım senden artık bıktımmm”
“ee yetti be defol git o zaman ben senin nazını falan çekemem JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 803347
“ bir daha geri gelmeyeceğim baba snopy de düşünme sen zaten unutmuşsundur JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 803347
Dedim ve hemen odamın yolunu tuttum zaten olası bir durum için valizimi yatağın altına hazır olarak koymuştum.valizimi aldım ve evden çıktım artık o insafsız adama katlanacak değildim dışarı çıktığım anda nereye gideceğim konusunda hiçbir fikrim olmadığını anladım. Bir otel olabilirdi ama oraya yürüyerek gidemezdim. Bir taksi durdu önümde . kroya benziyordu , tiksinçç xD.
taksici"nee gidiyok bacımm JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 "
"ımm şey .. oteli JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 129281 " öf kahretsin ben hiç otel bilmem kii
"isterseniz bnm bildiğim bi otel var oraya götüreyim JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 "
"tamam JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 546428 "
oh kurtuldum bu yükten artık ertesi günde ev aramaya başlarım

* * *

"geldik bacım JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 "
"saol JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 856878 "
aman allahım , bu ne , otel demeye bin şahit ister, zaten kro bir taksicini bildiği bir otelden ne beklenirki ? neyse bir gireyim içeri ...
"şey merhaba ben bir oda istiyorum JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 282906 "
"selam yavrum , gel benim odanın anahtarını vereyim JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 "
"ya - mısın pis sapık istemiyorum oda moda JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 17117 "
dedim ve tam gaz sokağa ama talih bu ki sokakta kimse yok karanlık ve ben arkamdan ayak seselri duyuyorum
"heyy yavrum gel burayada seni azıcık sevelim JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 "
"hayır git burdan pislik JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 803347 "
ama artık çok geçti birisi belimi tutmuştu bile JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 129281
"uzak dur ondan aşşağılık herif JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 803347 "
bu sesi duyduğum an bir rahatlama hissettim hiç bişey göremiyordum , sadece seseleri duyabiliyordum ve evet dıkşiinn yumruk sesleri ve sonra ayak sesleri hemde koşarak
gittiklerinden emin olduktan sonra kurtarıcımla konuşmaya başladım
"sende kimsin ve neden beni kıuratrıdn ? JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 909751 "
gizemli şahıs ""neden kurtarılmak istemiyormuydun JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997 ?
" ya sen benim ne deme istediğimi anladın sadede gel JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 240320 "
"bak seni gördüm taksiden inerken o otel kötü bir oteldir , işte anlarsın ya başına bişey geleceğini biliyordum bende kahramancılık oynamaya karar verdim ve ayrıca ben güzel bir çetenin lideriyim bu kadar xD JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997 "
ah çattık iyimi bide bu eksikti
"neyse kalacak yere ihtiyacım vaR ve şeyy ben seni göremiyorum ışıklı bi yere gitsek hiç fena olmazz xD JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 240320 "
sonra kolumdan tuut ve beni 10-15 metre ilerdeki sokğa götürdü
ve il kez yüzünü gördüm
aman allahım çok yakışıklıydı , yüzünü çevreleyen saçlar , tek kelimeyle tatlıydıı JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 97640
ve o güzel ağzı konuşmaya başladı
"bizim çetenin kaldığı bir bina var , bu otelden kat ka t iyi JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 " ve sırıttı xD" istersen benim oldğm katta bir oda var , yerleşebilirsin "
ne diyebiliridmki tabiki evett
" ımm şey tamam JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 54389 "
dediğim anda fırladı ve 2 dk sonra bir arbayla geldi bende bindim
eski falandı ama hız yapabiliyordu araba xD
sıkıcı sessizlikten bunalmaya başladık heralde oda bulanmış olacakki konuşmaya başlad JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 546428)
" adın ne ?"
"Darlla ya seninki "
"JUstin..."

evet kızlar bu benim hikayem
nasıl yazdığımı bilmiyorum ama inşallah beğenirsiniz

En son ♫_Jэnny_ ♫ tarafından Paz Ağus. 15, 2010 5:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
mella.
Admin
Admin
mella.

Yaşınız : 28

JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum Empty
MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 12:25 am

vayy JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 17117
selena sen ney mişsin JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 488190
bayıldım JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 17117
darrla gibi hisettim kendimi resmen.
2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
https://justinbieberfan.all-up.com
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 12:30 am

saol canım
2. bölüm yorumlardan sonra.... xD
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 11:55 am

yha çok gzl diqer sitedeki gibi bölümleri çabuk yaz lütfenm
https://justinbieberfan.all-up.com/hikayelerimiz-f54/hanqi-a
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 1:50 pm

Y.b. ne zmn ??
https://justinbieberfan.all-up.com/hikayelerimiz-f54/hanqi-a
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 2:24 pm

2. Bölüm
"hmm şey neyse bende artık 1 hafta falan kalırım gidecedğimiz yerde JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 54389 "
allhım al canımı neden bu kadar saç-ıyorum ki adını söyledikten sonra bu mu söylenir JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 484880 ?
J"neden JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 909751 ?" diye sordu şaşırarak saçmaladığımı anladı heralde ,
"yani ev buluncaya kadar , 1 haftayı geçmez heralde ...? JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 909751 "
güldü , aslında çok güldü ve ardından konuşmaya başladı
"sen kaç yaşında olduğunu biliyo musun ? JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 "
biliyordumda bu saçma soruda nerden çıkmıştı ki? JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 909751
"evet biliyorum 17 . JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 909751 "
tekrar güldü JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 240320
"eh iyi bari 18 küçük olduğun için ev tutamayacağını anlarsın JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 8472 " bunu söyledi ama güldüğünde çokda fazla bişey anlaşılmıyordu
sonra gerçek kafama dank etti ben daha 17 yaşındayımm JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 240320 , sustuğumu görünce konuştu
"herneyse -bu arada tekrar gülüoyrdu , gülmesi kişnemeyle kahkaha atma arasında bişeye dönüşmüştü- bende 17 yaşındayım zaten ordakilerin çoğu bizim yaşıtımız JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 488190 xD"
artık gülmesini pardon kahkaha atmasını istemiyordum, çok gıcık olmuştum JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 240320
"sen neye bu kadar çok gülüyosun , tamam aptallık etmiş olabilirim ama saygılı olamyı öğrenmen lazım JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 803347 " kızdığımı sonunda anlamıştı bi 5 dakika sonra konuşmaya başladı
"özür dilerim Darrla gerçekten ama uzun süredir gülmüyordum iyi geldi saol JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 295972 "
bananeydi yani çokta umrumda sanki JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 181925 ,
"neyse eve geldik artık gelde sana odanı göstereyim JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 168785 "
arabanın kapısını açtım ve nasıl olduysa yere kapaklanmayı başardım , kupa almam lazımdı JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 240320
ve tahmin edin bakalım JUstin gene güldü son anda ağzını kapattı ama ben duymuştm JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 240320
"hadi gül tutmayayım seni neyse ahhh tamam hadi odamı göster JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 240320 ."
ve evet dizim kanamıştı çok acıyodu reflex olarak yere eğildim ağzımdan tekrar ah sesi çıktı JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 17117
JUstin durumu anlayınca hemen yanıma geldi etek giymiştim , eğildi ve eteğimi sıyırdı , yaraya dokundu doğal olarak yüzümü buruşturdum
"ahh dizin parçalanmış JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 14771 "
of lanet olsun bi bu eksikti JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 129281 JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 129281
"of ya ben içeri nasıl giricem ? yürüyemiyorumm JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 129281 "
"ben seni taşırım problem olmazda neyse Berry ye ihtiyacımız var JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 83332 "
dedi ve dibime geldi kollarını belime ve bacaklarıma getirdi ve beni kaldırdı
ona doğru sarıldım çünkü kimsenin beni görmesini istemiyordum JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 434787
sonra kokuyu içime çektim , bu çocuk bu parfümü nerden almıştı yahu ?
çok güzeldi JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 97640
neyse kulaklarımın dimnde "Berrryyy!!!!! JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 803347 " diye bağırdı
berry ananda dibimizde bitti göremediğim bir kapının kolunu açtı , ve justin ağır adımlarla içeri taşıdı bni yavaşça gözlerimin içine bakarak yatağa koydu ve Berry e talimat vermeye başladı ,
" berry yarayı temizle ve bezle sar bu arada bu yeni aarkadaşımız Darlla .. JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 820 "
Berry"memnun oldum DArrlA keşke böyle tanışmasaydık JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 546428 "
utançtan ne diyeceğimi bilemedim xD
ve sonunda
" keşke ... JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 240320 "
demeyi başardım

evet yeni bölüm geldi xD
SmYe-_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
SmYe-_

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 2:44 pm

sanırım bu komik bir hikaye değil ama bana öyle geliyorr sürekli gülüyorum JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 heralde bunu aramızdan biri yazdığı içindir devam et canım JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 546428
>BiOnkE<
Yeni Üye
Yeni Üye
>BiOnkE<

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 2:53 pm

selen 3. bölümü yazmanı yani koymanı bekliyorum ne olucak acaba çok merak ettim JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 2:54 pm

gül canım gül xD
bende yazarken kahkaha atıyorum kardeşim gelip deli diyor ve çekiyor gidiyor xD JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997
bölümler 20.i bölüme kadar hazır zaten xDxD neden olduğunu bilirsin neyse
yorum olusa hemen koyarım xD JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997

allah cezanı vermeye kız xD
merak ediver azıcık sabret xD
>BiOnkE<
Yeni Üye
Yeni Üye
>BiOnkE<

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 2:56 pm

ayy gerçekten çok merak ediyorum ne olucak acaba JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997 JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 488190
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 4:42 pm

hey hey hey
kimse yokmu ha
kimse okumuyor mu ?
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Michael-J-Bieber

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 5:19 pm

Seleenn.. JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672
Burdada karşılarştık.. JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672
Valla çok güzel olmuş tatlım yeni bölümü 4 gözle bekliyorum.. JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 820
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 5:20 pm

aa evet ya bak gene burdayız xD
evet bölümü koyarım
ama çnce saçımı kurutmam lazım xDxD
banyodan çıktımda xD JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997
>BiOnkE<
Yeni Üye
Yeni Üye
>BiOnkE<

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 5:23 pm

tm sen saçını kurut gel biz bekliyoz yeni bölümü JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Michael-J-Bieber

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 5:27 pm

Kurut kurut sonra hasta falan olursun bölüm yazamassın mazallah.. JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 168785
Ama ben 20 bölüme kadar okudum napacağız şimdi yeniden mi okuyayım..? JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 95904

Aaa..
Ash'de burdaymışş.. JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 546428
Bu arada ash diyebilirim dimi ayse..?
>BiOnkE<
Yeni Üye
Yeni Üye
>BiOnkE<

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 5:29 pm

tabiki diyebilirsin bende benim hikayeyi koydum yeni bölümleri merakla bekleyin tmmı :DD:
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Michael-J-Bieber

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 5:31 pm

JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 168785 Tamam hemen bakıyorum şimdi..
>BiOnkE<
Yeni Üye
Yeni Üye
>BiOnkE<

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 5:32 pm

hemen baak tabi JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672
bu arada selen nedense hep senin hikayende sohbet ediliyo JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 963957
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 5:39 pm

ben geldimmmm saçımı iyice kuruttum hasta olmayayım diye
not : sabahtan akşama kadar çarşıda dolaşıp bir güzel terleyip üstüne klimanın tepesinde durup ve birde buz gibi su içen ben değilim sanki xD JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997

neyse siz sohber edin ya , çay kahve ? JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997

En son ♫_Jэnny_ ♫ tarafından Salı Tem. 27, 2010 5:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 5:40 pm

3.Bölüm
neyse justin çıktı BErry le başbaşa kaldık , berry konuşkan birine benziyordu ve beni yanıltmadı hemen konuşmaya başladı JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 546428) bu arada dizime pansuman yapıyordu
"nerden buralara düştün aga JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 "
hönk aga mı ne diyo bu kız konuşma tarını anlayabilene aşk olsun JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 488190 xD
"ben babamla kavga ettim , sonra bi taksiye bindim hiçbir otel bilmiyordum zaten buralarda yeniyim hiç arkadaşımda yoktu , taksicide kafasına göre takıldı beni iğreç ötesi bir otele götürdü sonra otelde birisi bana sarktı , çıktım otelden dışardada peşimi bırakmadıla-"
"ayyy yoksa dizini onlar mı yaptım , onun bunun çocukları işte noolcak ...! JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 803347 "
ah bu kız yanlış anladı beni ayrıca küfür edişinede bittim yani JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997 xD
"ah hayır hayır bu benim hatam , neyse sonra justin geldi beni kurtadı JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 240320 , buraya geldim düştüm dizim kanadı bu kadar xD"
" vaooavv adamım sen roman yazdın 2 dk da xD napptın sen hacı yaw xD JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 "
anemmm biri bu kıza adam gibi konuşmayı öğretsinnn JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997 xD
“ya işte böyle dostum sen nasıl düştün buralara ? JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 ?”
“ne lan pavyona düşmüş gibi soruyosun ne iş JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997 ?”
Allhım sana geliyorum bu kızla kalırsam sabaha dayanmam ben JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 97051 xD
“hiç ya sen öyle sordun ya xD” gülmeye başladı
“şaka ya ben ve Justin aynı yetimhaneden kaçtık sonar bi arkadaşa bu bina kalmış bizde buraya yerleştik JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 939768
“ siz yetimhanedemi büyüdünüz aileniz yok mu yani? JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 909751
Berry biraz üzülmüştü yüzü düştü neşesi kaçtı biranda
JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 939768 “evet justtin 2 yaşına kadar annesiyle kalmış , ama ben doğduğumsan beri yetimhanedeymişim “
Onu gerçekten çok üzmüştüm kendimi çok kötü hissettim
“benimde annem yok ve sanırım şeyy artık bir babamda yok yasal olarak olmaasada JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 856878
Sonar güüüldü
“amannn salla yasaları kim takar ? JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672
Sanırım neşesi yerine gelmişti
“evet bir çete olduğunuza gore kim takar xD JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 168785
Artık gülmeye başlamıştı , çok güzel gülüyordu bende ounun gülüşüne gülmeye başladım ardından kapı açıldı içeri bir çocuk girdi
“hey kızlar selam JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 820 ” ardından bana baktı “sen Justin ‘in kucağında taşıdığı kızsın değil mi JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 909751 ?”
Öf rezil olmuştum hemde çok fena .. JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 129281
“ ımm evet JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 54389
Berry”öf Daniel kızı utandırmayı bırak , aa siz tanışmamıştınız tanıştırayım Darrla bak bu pisboğaz , patavazsız , beceriksiz Daniel , yeteneklerinden biriside sabah kahvaltısında burnundan zeytin çekirdeği fırlaya biliyor , hemde erkekler arasında birinci JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997
Iyy iğrenççç xD
Daniel”memnul oldum tanıştığımıza Darrla patavatsızlığım içinde kusura bakma kucak meselesi için JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 488190
Ay bu çocuk harbiden patavatsız xDxD derkenn berry onun karnına bir dirsek geçirdi xDxD JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997
“önemli değil JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997 “ dedim kahkahalarımın arasından sonar berry de benimle gülmeye başladı danielde bize sanki deliymişisz gibi bakarken berry ona bi kaç işaret verince fırladı xD
Sanırım döverim demek istemişti neyse esnemeye başladım , berry de zaten pansumanı bitirmişti , hadi iyi gecelr dedi ve dışarı çıktı . bende o zaman odayı inceleme fırsatı buldum.
Duvarlar soluk mavi renkteydi yer yer dökülmüştü , oturduğum yatak , 3 kapılı aynasız dolap ,bir şifonyer ,bir kilim , birde bi tane masa vardı
Bugün ço kşey olmuştu ve bende düşünmeye fırsat bulamamıştım
Kafamı yastığa koydum ve düşünmeye başladım , Justin yakışıklı , cesur birisiydi aynı zamanda gizemli , komikti aynı zamanda şapşal , birden kendimi onun yanında düşünmeye başladım , hayır ona aşık olmamalıydım , zaten onun bir sevgilisi vardır kesin böyle bir yakışıklılığı benden başkası mutlaka görmüş olmalıydı (kesinnn) ama herneyse uyumalıyım yarın ne yapacağımı bilmesemde …

* * *

“pıst pıst Darrrlaaaaaa bi baksana uyan artıkkk kahvaltı vaktiii JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 149829
“öff git başımdan be sende kimsin - git yukum var JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 240320
“be beryyy kalk bebeğim aç kalmak istemiyorsan kurtlara karşı savaş var hadiii gel aaa kızıyorum bak JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 484880
Öf berry uykumun en tatlı yerinde Justin I görürken yapılacak işmiydi bu ?
“tamam geliyorum üstümü değiştireyim de bi JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 803347
“ok baby bekliyorummm JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672
“Ouvvv uyku kadar güzel hiç bişey yok xD”
Neyse neyse kendi kendime kounuşma huyumu bıraksam tam super olacK xD
Evettt şimdi sıra kıyafet seçmede tabiki darpaça kot ve açık laciver tişörtim (valla açık lacivert diye bir renk varmı diye hiç sormayın sdüşünmeye fırsatım olmadı JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 488190 xDxD)
Neyse saçımıda yaptım evet hazırım .Beni kapıda kim bekliyodu tahmin edin , cıx cıx ne yazıkki Justin değil xD tabikide berry
“oo hanımım şükür hazılandında geldin kurtlar kahvaltıyı bitiymişleridri vs… JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672
Şeyler söyledi durdu ve biz mutfağa girdik
Masaya berry ile oturduk ve Daniel o anda söze başladı
“evet millet size yeni ikizlerimizi takdim ediyorumm ^^Berry ve Darrla^^ JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 488190
Berrt”öf Daniel zevzeklikten başka bi işin yok değil mi senin ? şatap JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 484880 xD”
“tamam ya sustum JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 240320
Berry” ee Justin nerde hiç geç kalmazdı böyük kurt xD JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 488190
O an Justin kapıda belirdi
“ ben geldim millet baktımda gözünüz yollarda kalmış JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 820 “ dedi ve beni gördüğü anda sustu
Hemen yanıma geldi ve kısık bir sesle “dizin nasıl ? JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 856878 ” dedi
Bende hafif gülerek ve aynı ses tonunda “iyi JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 856878 “dedim gülerek gitti
Tam o anda arkamda bir şangırtı koptu …

En son ♫_Jэnny_ ♫ tarafından Salı Tem. 27, 2010 5:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
>BiOnkE<
Yeni Üye
Yeni Üye
>BiOnkE<

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 5:40 pm

iyise kurutsaydın hasat olmayasın JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997 JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 488190
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Michael-J-Bieber

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 5:41 pm

Öhh diyorum sana..
Not'a bayıldım.. JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 168785:D
Bi soğuk kola iyi olur.. JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 9:24 pm

>BiOnkE< demiş ki:
iyise kurutsaydın hasat olmayasın JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 447672 JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 763997 JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 488190

değiiştirdim be xD
sus gülme xD
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

Yaşınız : 26

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 9:31 pm

nolur biri bişe sölesin burası gerçek site mi??? yani diğer hacklenen siteden sonra amin burayı mı açtı eğer açtıysa ada eylem ve simge nerde???????lütfen bu sorulara birisi cevap versinnnn site hacklendiğinden beri hayatım karardıııı JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum 434787
mella.
Admin
Admin
mella.

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum EmptySalı Tem. 27, 2010 9:51 pm

3-)Türkçe
konuşulmayan başlıklar 1 hafta boyunca kilitlenilecektir. (sadece bu
başlık için bir kural değil tüm başlıklara gönderilecektir)
https://justinbieberfan.all-up.com

JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Resim İstek
» Sorun Değil Sadece Merak Ediyorum..
» Will Smith: Oğlum “Mükemmel” bir Karate Kid!
» Ada ve Justin
» Justin in Own Movie & SK on Justin!