Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ada ve Justin

+10
smyye1
cincon7
callbery.
sevvaL'm
Bengisu'*
=asya=
mella.
leyla naz
sedabieber
_justin_
14 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

Yaşınız : 28

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:05 pm

ADA: 15 yaşında, 1.68 boyunda ,52 kilo , masmavi gözler, uzun düz uzun saçalrı var ve çok güzel bir kız erkekler hep peşinden koşuo justin'den ilk başlarda pek hoşlandığı sölenemez kanadaya okumak için gidior dünyaca tanınmış çok zengin bir ailenin kızı babası kanadalı annesi türk

SU: 15 yaşında ada'nın en yakın arkadaşı ada kadar olmasada güzel bir kız esmer güzeli justinin hayranı arkadaşları burak'tan hoşlanmkta su da zengin bir ailenin kızı

BURAK: 17 yaşında ada ile suyun arkadaşı ama adaya karşı arkadaşlıktan dha fazlasını hissediyor bunu adaya belli etmmek için elinden gelini yapıo oldukça yakışıklı bi çocuk

EGE: Ada'nın abisi 18 yaşında çok yakışklı zeynep adında bir sewgilisi wr

DENİZ:16 yaşında ada'nın kuzeni kanadaya adayla birlkte gidiorlar

NAZLI: Ada'nın annesi

ROBERT: Ada'nın babası

JUSTİN: Onu tanıyorsunuz zaten

RYAN: Justinin en yakın dostu

CAİTLEN: Justinin eski sevgilisi

CHİRİSTİAN: Justinin yakın arkadaşı ve caitlinin kardeşi

(özür dilerim bn yeniyim belki doğru yapamamışındr karakterleri eğer beğenrsenz hikayemi yazarım )
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

Yaşınız : 27

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:13 pm

Beğendim beğendim hadi yaz Ada ve Justin 168785
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:16 pm

1. BÖLÜM

Sabah her zamnki qibi ilk önce çalar saatin sesini duydum ama tabisi de bn uyanırmıym Ada ve Justin 837440

annnemin sesi duyulmaya başladı kalkmadığımı gördü yha hmn 'ada' diye bağırmaya başlar.Bende

napabilirm kalmk zorundayım ne de olsa okul var kalkar kalkmz elimi yüzümü yıkıyp uykumu açmaya

çalıştm üstümü değiştrdim saçlarıma fön çekince tamamdr.Ewwet hazırm aşağı inelim bakalım

merdivenleri inerken bizimkilere söliceklerimi aklımdan tek tek geçirdim tamm biliorm birz zor oluck

ama eğitimm için yurtdışında okursam daha iyi olucak

......SOFRADA..........

Ege: Şişşşttt ufaklık ne oldu daldın gitti öyle Ada ve Justin 447672

Ada: Abi birincisi bana ufaklık demeyi kes hem aramızda fazla yaş farkı yok 18 yaşındasın

Ege: Öyle mi ufaklık ? Ada ve Justin 240320

Ada: Evet abicim öle Ada ve Justin 447672 ve ikincisi sizinle çok önemli bişi konuşmam gerek.

Babam & Annem: ne oldu kızım ? aynı anda sölediler telaşlı bir şeklde

Ada: Telaşlancak bir şey yok yani benm şeyy....

Annem: Senin neyy?? Ada ve Justin 95904

Ada: Aslında izin vericeğinizi biliyorum Ada ve Justin 820

Ege: Ne diosun sen ufaklık yaa açık konuş ve uzztma

Ada: Abiiii... Ada ve Justin 803347

Ege: Tamam tamam ne kızıon yhaa Ada ve Justin 295972

Ada : Tamam hadi acıdım kızmıorm sana Ada ve Justin 837440

Ege: Hıh bi de acıo bizim ufaklığa bak sen Ada ve Justin 909751

Annem: hadi çocuklar uzatmayın Ada sende konuya gir Ada ve Justin 240320

Ada: Tamam anne konuya giriyorum abimle dha sonra trtışmamıza devam ederiz... ben yurtdışında

okumak istiyorum Ada ve Justin 168785

Ege & Annem & Babam: Ada ve Justin 17117

Hepside şaşırdı böle bir şey beklemiyorlardı tabii

Babam: Kızım ...........
Ada'nın babası izin vericek mi acaba

( Umarım beğenirsinz kısa oldu biliyorum sıkıca ama ileri bölüm dha ii oluck ilk başta demiştim acemi ve yeniyim becerememiş olabilirim )
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

Yaşınız : 25

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:19 pm

kızım sen ihkeyeye baya girdn bşlamışsın kadlıqın yedn yazsana diqer sitede hikaye idilmi bu yha
https://justinbieberfan.all-up.com/hikayelerimiz-f54/hanqi-a
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:20 pm

kızım sen ihkeyeye baya girdn bşlamışsın kadlıqın yedn yazsana diqer sitede hikaye idilmi bu yha
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:29 pm

2.BÖLÜM

Babam: Kzım bn böle bişi diyeceğini hiç düşünmemştm. Tmm bizde isteriz kızımızn yurtdışında

okuması ama bunu annenle tekrar gözden geçirmeliyiz ne de olsa bn bir babayım sizin için en iyisini

düşünürüm.

Ada: (içinden) Oufff baba bunları zaten biliorm babaların klasik sözleri (dışından) evet yani cevap

ne olumsuz yönde mi olumlu yönde biliyim ki ona göre seviniyim üzülüyüm bnde Ada ve Justin 546428 Ada ve Justin 295972

Annem: Biraz düşünelim babanla kızım hem seni oraya tek başına gönderemeyiz deli dolusun

her an ne yapıcağın belli olmaz (bu arada unuttm karakterleri tanıtrken ada biraz çılgın deli dolu bi

kız her an ne yapıcağı belli olmaz Ada ve Justin 447672 )

Ege: Ben giderim yanın da sorun yok yani dimi ufaklım ? Ada ve Justin 52589

Ada: Abi her şeye maydonoz olmayı kessen diorum senn için dha ii olur Ada ve Justin 803347

Ege: Alla alla kesmessem nolurmuş bakalım Ada ve Justin 803347

Ada: A..... konuşamadan babam sözümü kesti

Babam: Tamam çoçuklar yeter bu kadar tartışma ada bu konuyu tekrar gözden geçireceğim

hem izin verirsem Kanadaya gidebilirsn biliosn ki hm orada akrabalarımız var gözümz arkada

kalmz

Ada: Zaten bn Deniz'le gitmeyi düşünüorm baba

Annem: Deniz'iz bundan haberi var mı küçük hanım? Ada ve Justin 95904

Ada: ımm...seyy... hayır

Sanki olsa ne olucaksa Ada ve Justin 909751

Babam: Bu konuya akşam devem ederiz bildiğim kadarıla bnim yürütmem gerekn bir holdingi

sizinde gitmeniz gereken bir okul var haksızmıyım çocuklar ? Ada ve Justin 546428

Ege & Ada: Evett ! haklısn baba pöfff Ada ve Justin 129281

KAPININ ÖNÜNDE

Annem: Görüşürüz çoçuklar dedi ve en tatlı gülüşüyle Ada ve Justin 546428 ve bizi yanaklarımızda öptü

Ada: Görüşürüz anneciğimmm Ada ve Justin 546428

Uff anne mi bir şekil de ikna edelim ki babam da çabuck ikna olsun gidiyim Kanada' ya aslında

Kanada olmak zorunda deildi neyse gidiyim de neresi olursa olsn dicem yok amn Kanada ii işte

idare ederiz bi süre

Ege: Görüşürüz dedi bağırarak kükreyerek demelydm dışarıdan bu sesi duyanlar evde aslan

felan besliyoz sancak Ada ve Justin 447672

Babam: Hdi görüşürz hayatm dedi ve annemi dudağından tutkuyla aşkla öptü Ada ve Justin 97640 onların ki

süper bir aşktı yıllar geçmesine rağmen birbirlerini dediler qibi seviyorlr acaba bnde doğru aşkı yıllar

geçsede sevgimn hiç azalmıyacağı biriyle karşılaşa bilecek miym?? güşüncelerimi yini abim

kükreyerk böldü Ada ve Justin 447672

Ege: Hadi ufaklık yhaa seni mi beklicez ...... hey Adaaaaa

Ada: Ha?? Ne oldu ?

Ege: Ohoooo ufaklıkk dalmış gtmiş Ada ve Justin 168785

Ada: Uzatma tamm yürü hadi dedim arabaya bndk okula doğru abimle yol alırken

Ege: 1 Hafta sonra konser varmışş gideriz dimi??

Ada: Olur tabi neden olmasın kimn derken duyru afişini grdm OMG Ada ve Justin 17117

acaba kiminnn konseriiiii vr ???
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:31 pm

ewt o bnmkinin bölümleri az olduğu için kopyalıyorum başatan sonra yeni bölümü yazcm
mella.
Admin
Admin
mella.

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:31 pm

Hikayen harika canım.
3-)
Türkçe
konuşulmayan başlıklar 1 hafta boyunca kilitlenilecektir. (sadece bu
başlık için bir kural değil tüm başlıklara gönderilecektir)
https://justinbieberfan.all-up.com
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:37 pm

bğenmene sevndm tatlım
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:59 pm

3. BÖLÜM

Ege: Murat boz geliomuş prenses hani şu kızların bayıldığı varya ne anlıyorlarsa onda Ada ve Justin 83332

Ada: Abi tanıorm zaten Murat boz'u tanıtmana gerk yok ama bnce tatlı birisi hem kıskanma abicm

çalışırsn seninde olur Ada ve Justin 447672

Ege: Hıh benn ondan dha yakışklıym bi kere nie kıskanıym Ada ve Justin 240320

Ada: Hıhı ölesn abicm ama biz kapının önünde böle konuşmaya devam edersk derse geç kalıcz hem ne

de olsa son derslerime grmk isterm Ada ve Justin 820

Ege: Son derslerim?? Ada ve Justin 95904 Babamla annem düşünürz dediler hatrlatırm cnm

Ada: Abi bazen gerçekten hafıza kaybına uğradığını düşünüorum Ada ve Justin 447672 babamla annem düşünürz deyipte

olumsz cevp verdkleri oldu mu hiç sadce hemn her şeye sahip olmamız içn süreyi uzatıyorlar o kadr

yani yakın da burda olmıyacağım bekle beni Kanada Ada geliyor!!! Ada ve Justin 447672

Ege: Tamam tamma çenen düştü yine hadş derse geç kaldık zaten DÜŞÜK ÇENELİ UFAKLIK deyip

saçımı bozdu ben bunun altnda kalırmıym hemn özenerk 2 saat uğraştığı (lafın gelişi tabi ) saçlarını hmn

bozdum Ada ve Justin 447672 maksat sinir etmek değil mi sanki??

Ada: Ada ve Justin 837440

Ege: Ada ve Justin 803347

Ada: Ne kızıon ilk önce sen başlattın deyip koşa koşa sınıfına gittim

Bugün Su okulda yoktu drlser öle sıkıcı geçti. Oh be zil çaldı sonunda

OKUL ÇIKIŞI

x: Heyy Ada beklesene dedi bir ses bi dakika bu sesi nerde duysam tanırım Deniz bu en sevdiğim

kuzenim...aslında burda olması iyi oldu geleceği hakkında yaptığım yenilklerden haberi olmalı

Ada: Denizz diye çığlık atarak boynuna atladım çok şaşırdı tabi böle bi tepki beklemiodu

Deniz: Ada ve Justin 14771 Ne oluyo yhaa hem kulağıma bazı haberler geldi hanımefendi bensz planlar yapılıomuş

bakıyorum da

Ada: Saçmalama kuzi yha sensz olur mu hem sana kim ve ne söledi?

Deniz: Amcam yurtdışı felan bişiler zırvaladı pek analamadım senle ilgili olduğunu anladım tabiisi

Ada: Süper konuya değindin kuzi senle Kanadaya gidioruz

Deniz: Neeeeeee???......... Ne zamn ?? Nasıl yhaa?? hem izn verdiler mi?

Ada: Saol kuzen yha soru yağmuruna tuttun sırılsıklam soru oldum Ada ve Justin 447672

Deniz: Ada ve Justin 447672

Ada: Babamlarla konuştum bu akşam kesin kara verickler ama biz kesin gidicezzzz Ada ve Justin 447672

2 HAFTA SONRA [ özür dilerim çabk geçtm ama uzatmıyım zaten sıkıcı iyice sıkıcı yapmıyım dedim]

Ben boş dururmuyum Ada ve Justin 820 yhaaa hemn hmn iki hafta mı alışverişle geçirdm tarzımı resmen yeniledm

ama eskisinden daha güzel oldum bu iki hafta da Su'yla Burakla doya doya vakit geçerdim İstanbulu

toza dumana kattık Deniz de buarada abimle çapkınlık peşindeydi başka işlerimi olur onlarn bugn büyk

gün Kanada beni bekliyor bende orayı grmk için sabırsızlanıyorm babam Kanadalı olmasına rağmen bn

doğduğumdan beri hiç gitmedk daha doğrusu bn ve abim gitmedm annem babam başbaşa gittiler.kapı

tık tıkladı kim acaba kesin Su'dur zaten o da 1 haftalığına benmle gelio şu kendini beğenmiş neydi adı

dilimin ucunda hıh buldum justin bieber mi ne tamam itiraf ediyorum çok yakışklı çocuk ama işte bnce

kendini beğenmişin teki onu görmek için geliyor işte...daldım yine tekrar bi tık tık sesi geldi

Ada: Girrr. Ada ve Justin 546428

Su: Hadi kızım ne yapıosn yaaa odandan da bi ayrılamadn........geç kalıcz

Ada: Tamam tamam sen aslında acele etmezsn de derdin başka senin Ada ve Justin 168785

Su: Ouff saçmalama Ada yhaa bn sadece geç kalıca diye dedim Ada ve Justin 129281

Ada: Tamam cnm benim üstüne gelmiym şimdilk orda konuşuruzz dedim aşağı indk annemlerle

vedalaştk Ege'nin bizden aşağı kalr mı en kısa sürede tatil için gelicm haberinz olsun dedi ewt abim

tartışıorz onlara da tartşmk denirse ama onu çok seviyorm hepsini çok seviyorum havaalanına gittik

uçakta Su'yla kuzenmle sohbet ederk müzik dinleyerk gittim en sonunuda uyumuşm zaten birinin beni

deprem olmuş gibi sarsmasıyla kalktım tabisi de Deniz başka kim sarsar öle ök*z gibi Ada ve Justin 447672

Deniz: Kalk kalk uyuyan güzel Ada ve Justin 168785 dedi hmn de gönlümü alır yhaaa

Ada: Ne çabuk geldk dedim esneyerk ikiside güldü

Yolculuk boyunca hiç konuşmadık eve gelmiştk bu ev İstanbul'da ki evimzden bile güzeldi hmn

odalarımıza çıkıp eşyalarımızı yerleştrdk evn içindeki eşyelar biz gelmedn bizm zevkimize göre

dekore(doğru mu yanlş mı yazdm Ada ve Justin 295972 ) bilmiyorm edilmişti Su içinde Katie misafir odasını hazırlamıştı

{Katie hizmetçileri}.......

Justin'in Ağzından;

Şu karşımızda ki eve eni taşınıorlar heralde bi ıslık çaldm o kız ne güzel öle onu görnce kalbim pır pır

çarpmaya başladı Ada ve Justin 97640 ne saçamalıtorm bn yhaa kızı tanımıyorum bile ama çok güzelmiş onlara

hoşdeldinz demk içn gidiym bari hem tanışmış da olurz o kızı daha yakındasn tanımk istiyorum aynanın

önünde saçımı düzeltip aşağıya indim anneme seslendm

Justin: Anne bn çıkıyorum karşıdaki eve yeni komşularımz taşındı bnm yaşlarm da onlarla tanışıcm

Pattie: Tamam oğlum geç kalma sen....hem yerleşsnler bize de davet ederiz

Justin: Tamam anne dedim onların kapısına doğru yol aldım kapının zilini çaldım

Ada'nın Ağzından;

Ouff kapı çaldı açanda yok ne yapalım bn açıcam artık aşağı indm kapıyı açtı inanmıyorummmm Ada ve Justin 17117
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 2:16 pm

4. BÖLÜM

Ada'nın Ağzından;

İnanmıyorum bunun burda ne işi var doğruya Su demişti justin Kanada'da yaşıyor diye zaten buraya da

benim için gelmemişti Su hanım karşımda duran kendini beğenmişi görmek için gelmişti.

Justin'in Ağzında;

Zaten güzel bir kızdı yakından görünce daha da güzel olduğunu anladım ama burda bir terslik var beni

hangi kız görse boynuma atlar ve Justin diye çığlık atardı bu kız da ise hiç öle bir şey yok hiçbir tepki

vermiyor beni tanımadı heralde en iyisi kendimi tanıtmak.

Justin: Merhaba ben Justin...Justin Bieber

Ada'nın Ağzından;

Sanki tanımadık her kız qibi boynuna atlamadık yhaa tanımadı sandı heralde en iyisi Su'yu çağırmak

Ada: Merhaba bende Ada memun oldum Ada ve Justin 447672 diyemicem çünkü yalan söylemeyi pek sevmem en iyisi

hayranınız olan bir kızı çağrıyım onunla iyi anlaşırsınz

Justin: Ne oluyo yhaa sanki bn sennle tanıştığıma memnun oldum dedim Ada ve Justin 803347

Ada: Gerçekten kendini beğenmişin tekisn sen Ada ve Justin 803347 bağararak Suyu çağırdım hemen aşağı indi Justin

geldi deyince tabisi bir an dondu sonra tekrar kendine gelip Justin diye çığlık atıp üstüne atladı ne

anlıyorsa şundan tamam sesi güzel kendide yakışıklı onlara bir şey diyemem ama kendini beğenmiş

küstahın teki bence Ada ve Justin 240320 Su'yla Justin kanepeye geçip oturdular sohbet ediolardı ve bana ters ters

bakıodu ben altın kalırmıym bnde ters ters ona bakıyordum sonra s*l*k Ada ve Justin 803347 deyip odama çıktım o

sinirle neyle uğraştığımın bile farkında değildim.

Justin'in Ağzından;

Şuna bak yha hem ters ters bakıyor hem de salk deyip kaçıyor Ada ve Justin 803347 ama çok güzel niye benden böyle

nefret ediyor anlamadım bunu Su'ya sorsam ne de olsa en yakın arkadaşı olmalı

Justin: Su sana bir şey sorcam yani sorabilirmiym ? Ada ve Justin 95904

Su: Buyur yha ne demk istedğin soruyu sor sayısı da fark etmez Ada ve Justin 168785

Justin: Ada benden niye nefret ediyor? niye böle davarnıyorr? anlamadım Ada ve Justin 295972

Su: O senden nefret ediyor diyemem sadece senin kendini beğenmiş biri olduğunu düşünüyor

Justin: Ama beni tanımıyor ki

Su: Bilmiyorum artık Ada ve Justin 129281

Justin: Onun bu düşüncesini aklından nasıl silebilrim bnm öyle biri olmadığımı nasıl anlatabilrm???

Su: Orası sana kalmış Ada ve Justin 546428

Justin:Bana mı?? Ada ve Justin 129281

Onaylarcasına başını saladı ne yapıcaktım bn şimdi Su'yla Ada'nın sevdiği hoşlandığı şeylerden bahsettik

Su Ada'dan hoşlandığımı anladı bnde itiraf ettmek zorunda kaldım Ada ve Justin 168785 biz sohbetimize devam ettik

Ada'nın Ağzından;

Acaba fazla mı tepki gösterdim ki ama ne yapıyım ouff tamam yhaa onu tanmalıydım belki de dıştan

göründüğü qibi kendini beğenmiş değildr tühh verdiğim tepkiden pişman oldum şimdi ama ne yapıyım

erkeklere de güvenemiyorum ki her zamn değişiyorlar ouff Ada ve Justin 295972 o sıra da kapı çaldı

Ada: Girrr..........
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 2:41 pm

5. BÖLÜM

Ada:Girrr.... Ada ve Justin 837440

Su: Selam ne haber kızzz neydi o halin Ada ve Justin 546428

Ada: Çok mu sert çıktım yhaa Ada ve Justin 295972 ama o da hak etti Ada ve Justin 240320

Su: Çocuk ne yaptı?? Ada ve Justin 14771

Ada: Immm.... şeyy benm de diğer kızlar qibi boynuna atlayıp imza felan isticeğimi sandı bir de sanki

tanımamışım gibi bn Justin....Justin Bieber diye kendini tanıttı kendini beğenmiş işte

Su: N e yani bunu dedi diye çocuk kendini beğenmiş mi oldu?? Ada ve Justin 909751

Ada: Şeyyy... yha her neyse bunu mu konuşcaz sen ne yaptın ?? Ada ve Justin 546428

Su: Konuyu değiştirmeye çalışma hiç onunla doğru düzgün konuştun mu tanıştın mı benim sölediklerim

kadarıyla tanıosn çocuğu tabii o da beni dinlediysen Ada ve Justin 95904

Ada: Tamam yha komşumuzmuş zaten daha çok konuşuruz belki fikrimi değiştiririm bir de sen üstüme

gelme kendimi kötü hissettim Ada ve Justin 129281

Su: Bence hemen özür dilemelisin

Ada: Ne ?? Ada ve Justin 14771 tek şuçlu ben değilim ki onun konuşmalarının benden aşağı kalır yanı yoktu

Su: Sen evine git özür dile o da dileyecektir Ada ve Justin 546428 dedi en tatlı güümsemesitle biraz yumuşamaya başladım

Su'yun gülüşü beni hep rahatlatrdı ama yine de onun ayağına gideyeceğimi sanmıyorum

Ada: Bir de ben mi ayağına gideyeceğim Ada ve Justin 14771

Su: Ouffff hadi uzatma kalk itiraz istemiyorum gidiyorsn kızdırma beni bak Ada ve Justin 240320

Ada: Ama bak ben gitmem gidemem

Su: Niye gidemiyomuşsunuz hanım efendi Ada ve Justin 95904

Ada: Ben mi onun ayağına gitcem hem suçum ne benim Ada ve Justin 95904

Su: Tamam bu seferlik sen git bir daha tartışırsanız o gelir zaten aslında şimdi gelip özür dileyecekti

ama ben gönderdim senin sinirli olunca nasıl tepki verdiğini iyi bilirim sen suçlu olsan bile bir an da

karşındaki kişi suçlu oluverir

Ada: Ouff Ada ve Justin 295972 tamam gidicem yeter ki felsefe yapma bana

Su: Peki Ada hanım beni dinlemek istemiyorsanız yürüyün bakalım karşı tarafta ki eve doğru Ada ve Justin 447672

Ada: Tamam....

Evlerine doğru yol aldım kapının zilini çaldım açan kişi hizmetçileriydi sanırım

Hizmetçi: Buyrun efendim hoşgeldiniz

Ada: Hoşbulduk ben Justin beyle görüşücektim

Hizmetçi: Justin bey odasında isterseniz çağırabilirim

Ada: Çok iyi olur

Zaten özür dilemek için evlerine geldim bir de beyefendini odasına mı gidicez o sırada hizmetçi gitmiş

ne zaman gittiyse hiç görmedim gittiğini merdivenlerden önce hizmetçi kız sonra Justin indi

Justin: Selam Ada ve Justin 168785 dedi gülerek şaşırmıştım ben kızgın bir şekilde ineceğimi sanmıştım Su haklıymış

çocuğu tanımadan yargısız infaz yaptım neyse bundan sonra arkadaş oluruz heralde kötü de

davranmam olur biter Ada ve Justin 546428

Ada: Selam Ada ve Justin 546428 şeyy ben özür dilerim biraz kabalık ettim

Justin: Önemli değil herkes ilk başta beni şımarık bir şey sanıyor aslında biraz da öleyim sanırım asıl

ben özür dilerim kendimi tanıtmadan sana sert çıkıştım Ada ve Justin 168785 dedi Ada ve Justin 14771 çok şaşırmıştım azım açık kaldı

hiç böyle olucağını tahmin etmemiştim eee artık biraz biz de uysallaşalım çocuk gayet iyi bir şekil

toparladı olayı

Ada: İyi o zaman bundan sonra arkadaşız Ada ve Justin 546428

Justin: Evet öyleyiz (içinden) ama ben sevgili olmak istiyodum pöff neyse şimdilik arkadaşlıkta yeter

(dışından) film izleyelim mi cnm ?? Ada ve Justin 168785

Ada: Canım??

Justin: Arkadaşça yani (içinden) öyle değilde neyse

Ada: Peki olur izleyelim komik bir şey olsun ama

Justin: Peki bayan siz nasıl isterseniz emrinize amadeyim (biraz acayip bir kelime oldu özür arkadaşlar) Ada ve Justin 447672

Ada: Teşekkürler beyefendi Ada ve Justin 447672

Filmi izlemeye başladık gül gül karnıma ağrılar girdi ama bir terslik var Justin filmi değil beni

seyrediyordu bende ona doğru döndüm bir anda çok yakınlaşmıştık Ada ve Justin 97640

Justin'in Ağzından;

Ne kadar da güzel gülüyordu sonra onu izlediğimi anladı heralde o da bana bakmaya başaladı çok

yakındık ben biraz dha yaklaştım o güzel kokusu hissdebiliyordum beni delirten nefesini

hissedebiliyordum bir anda ben her şey koptu sadece aklımda o vardı o sadece Ada biraz daha

yaklaştım biraz daha......... Ada ve Justin 97640
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 2:45 pm

merak ettm smd yaa yenı bolumu yazsana :D
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 3:03 pm

6. BÖLÜM

[b] Justin'in Ağzından;

Sonunda dudakları birbirine deydi onu öpmeye başaldım ama hiçbir karşılık vermiyordu ama beni de

itmiyordu her ikisinide yapmıyordu daha sonra karşılık vermeye başladı Ada ve Justin 97640

Ada'nın Ağzından;

Birden dudaklarıma deydi ne yapıcağımı şaşırdım ne itiyordum ne de karşılık veriyordum birde istem

dışı şekilde onu öpmeye başaladım çok güzel öpüşüyordu ne diyorum ben yha? ne yapıyorum?

saçmalama kızım itsene onu çeksene geriye kendini ne yapmaya çalışıyosn sen? Ada ve Justin 129281 Sonra birden

kendimi geriye çektim sonunda bana şaşkın şaşkın bakıyordu ne demeliydim? ne yapmalıydım? ilk önce

o konuştu

Justin: Şeyy...ben özür dilerim sen bana karşılık verince

Ada: B..ben biranlık bir refleksle karşılık verdim Justin bir süre görüşmesek Ada ve Justin 1248

Justin: Ne saç-ıyorsun sen senin dediğin gibi her şey bir anda oldu tekrar özür dilerim ama

arkadaşlığımız bozulmasın ne olur Ada ve Justin 295972

Ada: Tamam ama lütfen bir süre görüşmeyelim kendimi seninle konuşmaya hazır hissettiğim zamn seni

bulurum Ada ve Justin 129281

Justn: Tamam sana zaman vericem ama lütfen uzun sürmesin

Ada: Pekala hiçbir şey olmadı film bitti bende eve dönüyorum dedim ne yapıyorum ben hayatımın aşkını

buldum...tabii bir zamanlar ondan nefret ediyordum öpüştük ve ben hiçbir şey olmadı diyorum iyice

saçamalamaya başladım Ada ve Justin 1248

Justin: Peki görüşürüz o zaman dedim ama ne diyor bu böyle hiçbir şey olmadı mı sen benm için

hayatımdaki her şeysin bu öpüşmeyi nasıl unutabilirim ki Ada ve Justin 295972

Ada: Görüşürüz.

Eve doğru giderken Justin arkamdan seslendi ceketini unutmuşsun diye ah tabii yha aklımı o öpücükten

sonra kaybettiğim için koşarak yanıma gelmişti ceketimi bana uzattı

Ada: Teşekkürler Ada ve Justin 546428 gülmeyi başarmıştım

Justin: Önemli değil Ada ve Justin 546428 o gülünce bende gülmüştüm

Ona el sallayıp tekrar evin yolunu tuttum anahtarları yanıma almamştım olamaz Ada ve Justin 17117 şimdi Su bir

şeyler olduğunu anlayacaktı bana ne olursa olsun hemen anlardı ama dışarıda da kalamazdım kapıyı

çalmalıydım malesef zile bastım Deniz'in açmasını ümit etmiştim ama kapıyı Su açtı

Su: Hoşgeldiniz prenses özür dilediniz mi bakalım ?

Ada: Hoşbulduk E...evet özür diledim ar...arkadaşız artık kekelememeye çalışmıştım ama olmadı

Su: Ne oldu anlat bakalım hepsini benden kurtulamazsın Ada ve Justin 95904

Ada: Tamam anlatıcam ama Deniz nerde anlatmak zorundaydım buarada Deniz'i kurtulmak için konu

olarak ortaya atmıştım ama geldğimizden beri onu görmedim merak ettim doğrusu Ada ve Justin 95904

Su: Dışarıda gelmedi bunu konuyu geçiştirmek için sorduğunuzu biliyorum Ada hanım ama benden

kaçmaz Ada ve Justin 240320

Ada: Ouff tamm anlatıcam.................. dedim ve her şeyi anlattım biraz şaşırdı biraz değil bayaa bi

şaşırdı

Su: İnanmıyorum Ada ve Justin 14771 Peki sen onu seviyor musun??

Ada: Hayır........... daha da fazlası AŞIK OLDUM Ada ve Justin 97640

Su: Neee? Ada ve Justin 812126 Büyük aşklar nefretle başlar derlerdi de inanmazdım

Ada: O beni sevmiyor ki yani ortada büyük aşk felan yok Ada ve Justin 129281

Su: Nerden biliyorsun belki o da seni seviyordur ama korkusundan söliyemiyordur ilk baştaki tepkini

hatrlatırmm

Ada: Ouff hatırlatmasan olmaz dimi Ada ve Justin 129281

Su: Olmazzzz Ada ve Justin 181925 Ada ve Justin 168785

Ada: Neyse ben yatıyorum iyi geceler çok yorgunum

Su: Tamam canm iyi geceler iyi geceler ben biraz daha oturcam

Ada: Sen bilirsin dedim odama çıktım bugünn olanları aklmıda geçirirken uyuyakalmışım

Justin'in Ağzından;

Oufff ne yapacağım ben şimdi bir süre onsuz ona deliler qibi AŞIĞIM Ada ve Justin 97640 O sırada kapı çaldı gelen

annemdi ben aslında Ada'yı belkiyordum o yüzden yüzüm asıktı ama saçamaladım Ada mı bir saaat

önce burdaydı zaten ama yanımda sonsuzadek dursa sıkılmam

J: Hoşgeldin anne Ada ve Justin 295972

P: Hoşbulduk oğlum da beni gördüğüne sevinmedin heralde gidiyim istersen Ada ve Justin 909751

J: Saçmalama anne gel içeri biraz moralim bozukta Ada ve Justin 129281

P: Nedenini öğrenebilirmiyim ???

J: Tabii öğrenebilirsin ama belki daha sonra söyelesem dha iyi olucak sanırm

P: Peki üstüne gelmeyeceğim Ada ve Justin 546428 dedim ama biliyordum Justin de bir şeyer çok önemli şeyler onu hiç

böyle görmemiştim nese bu seferlik üstüne gitmeyeceğim o bana doğru zamn da doğru şekilde ne

olduğunu açıklar

J: Saol anne ben odama çıkıyorum iyi geceler

P: iyi geceler oğlum seni seviyorum Ada ve Justin 546428

J: Bende seni dedim ve odama çıkp yatağıma uzandım onu (Ada'yı) düşünürken uyuya kalmışım

......................SABAH................

Ada'nın Ağzından;

Sabah kalktım hafta sonu olduğu için okulum yoktu haftaya pazartesi dünü yeni okuluma yeni bir yerde

yeni bir yaşam tarzıyla başlayacağım banyoya gitti duş aldım saçımı kurutup fön çektim üstüme kot bir

şort ve mor boyundan bağlamalı bir tişört giydim aşağı kahvaltı hazırlamak için indim her şeyi

hazırladım ama ekmek yoktu ekmek alamk için dışarı çıkıp

kapıyı örttüm arka mı bir döndüm ne göreyim OMG BUNUN BURDA NE İŞİ VARDI ??? Ada ve Justin 17117
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 3:06 pm

diqerinide koy Ada ve Justin 546428
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 3:16 pm

tmm yazıym koyuyorum
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 3:24 pm

dier bolumleride koy :D
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 3:34 pm

edd yha ismge giib sizde osn bölüden dewam edin
ama sakın sezon fibali ypmayın
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 4:11 pm

7. BÖLÜM

A: Abi senin burda ne işin var??? Ada ve Justin 14771

E: Aşk olsun yani ufaklı bn sana en kısa sürede oraya (Kanada'ya) gelicem dememişmiydim? Ada ve Justin 484880

A: Dedin demesine de en kısa süre de derken bn hemen ertesi günü kastettiğini düşünmemiştim Ada ve Justin 129281

E: Ne farkeder ki hem sen beni niye böyle kapının önünde sorguya çekiyorsun yoksa sakladğın bir şey

mi var Ada ve Justin 95904

A: Yooo...ne alaka yha Ada ve Justin 484880

E: Tamam yha sende bağırmak için yer arıyor gibisin bir şey dedik sanki ben içeri geçiyorum Deniz

evde mi??

A: Tamam geç geliyorum ben kahvaltı hazırlıcam ve Deniz evde yok geldiğimizden bu yana daha eve

uğramadı crayz baby yhaa Ada ve Justin 447672

E: Tamam içerdeyim ben...sen şimdi nereye gidiyorsun ?? Ada ve Justin 83332

A: Ekmek almaya...sende, gelir gelmez sorular başlıyo yani hadi geç içeri geç gelirim bn yarım saate Ada ve Justin 837440

E: İyi hadi acele et karnım zil çalıyor Ada ve Justin 240320

Bir şey demeden arabaya bindim sıcak sıcak ekmek almak içine fırının yolunu tuttum ama buraları pek

bilmediğim için fırını bulmam uzun sürdü...sıcak sıcak , çıtır çıtır 3 tane ekmek aldım ben ekmeklere

dalmış kokularını içime çekerken birisine çarptım

A: Özür dilerim dedim yüzünü görmediğim için kim olduğnu bilmiyordum

x: Asıl ben özür dilerim önüme bakmalıydım ama bu ekmekler beni kokularıyla hep büyülemişlerrdir Ada ve Justin 434787

A: Önemli değil ayrıca haklısınz kokusu insanı büyülüyor ben burda yeni geldim demeye kalmadan

kim olduğunu anladım bu justin di Ada ve Justin 14771

J: Adaaaaa... sen miydin??

A: Evet şuan da karşın da duran kişi ben olduğuma göre Ada ve Justin 83332

J: Kusura bakma yha biran şaşırdım seni burda gördüğüme Ada ve Justin 129281

A: İlk defa geldiğim için olabilir mi? Ada ve Justin 97051

J: Evet tabii olabilr Ada ve Justin 546428

A: Şeyy aslında karşılaşmışken bugün bize kahvaltıya gelsene hem dün Su'yla tanıştın bugnde Deniz'le

tanışmış olursun ne de olsa artık komşuyuz bir de seni abimle tanıştırırım süpriz yapmış da bize sabah

sabah kenidini bizm evde buldu akıllım Ada ve Justin 447672

J: Gelmeyi çok isterim ama Ryan'la buluşacağız Ada ve Justin 295972

A: İşiniz varsa ısrar etmeyeyim ama istersen onunla birlikte gel hem bende Ryan'la tanışmış olurum

yeni arkadaşlar edinirim Ada ve Justin 168785

J: Dünkü olay yüzünden bana kırgın değilsin değil mi tekrar özür dilerim Ada ve Justin 54389

A: Hyr hem dün ne oldu ki ?? dedim ama demez olaydım nasıl dün ne olduki akıllsz Ada hayatının aşkı

seni öpmüştü ama nasıl umursamıyormuşum gibi davransam derken her şeyi mahvediyorum oufff Ada ve Justin 434787

J: Evet haklısın aslında dün ne oldu ki bende unuttm dedim inanmıyorum yhaa dün ne mi oldu öpüştük

ama tabii bu senin için hiç önemli değil Ada ve Justin 484880

A: Geliyor musnz??

J: Nereye??

A: Bize kahvaltı için

J: Şeyy tabii geliyoruz bir saate geliriz

A: Peki görüşürüz Ada ve Justin 546428

J: Görüşürüz Ada ve Justin 546428

Arabama bindim eve doğru yol aldım çok hızlı gidiyordum ama ne yapayım hız benm göbek adım

sonra karşıdan gelen bir arabaya çarptım kaza yaptım yani hayatım da hiç kaza yapmamıştım bu ilk

oldu başım kanıyordu ve etrafımda tanımadığım onlarca insan vardı ama birisini çok iyi tanıyordum o da

Ada diye bağrıyordu gözlerim kararmaya başaldı

Justin'in Ağzından:

İkimizde arabalarımıza bindik eve doğru gidiyorduk Ada da benim gibi hızlı gidiyordu ama o karşıdan

gelen bir arabayla çarpışıp kaza yaptı arabadan nasıl indiğim hatta onun yanına nasıl gittiğimi bile

hatırlamıyorum başı çok kötü kanıyordu etrafa onlarca insan toplanmıştı bu insanlar ne zaman

gelmişlerdi hem Ada diye bağrıyor hem de ağlıyordum Ada ve Justin 483245 gözleri yavaş yavaş kapnmaya

başaladı.........

biliyorum bu bölüm çok sıkıcı oldu ama umarım beğenirisniz yorumlarınızı bekliyorummmmm Ada ve Justin 546428
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

Ada ve Justin Empty
MesajKonu: Geri: Ada ve Justin   Ada ve Justin EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 4:12 pm

6. bölüme kadar diğer sitede yazmıştım 7. bölümüde şimdi yazdım yeni yani
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz