Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(:

+4
mnvr
banu
Pinarnar
justin_susi
8 posters
YazarMesaj
justin_susi
Justin Üyesi
Justin Üyesi
justin_susi

Yaşınız : 28

kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: Empty
MesajKonu: kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(:   kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: EmptyPerş. Ocak 27, 2011 2:42 am

Justin geçen günlerde sevgli ile ilgili mevzular açılınca yaptığı açıklama hekezi çok şaşırttı.. Müslümanlığı araştırdığı duyulan Justin Bieber geçtiğimiz günlerde bu haberle ilgili zirve yaptı, haberlere şöyle yanıt verdi '' Evet doğru. Müslümanlığı, İslamı çok merak ediyorum. Nasıl davranıyolar, neler yapıyorlar, Tanrıya ne şekilde inanıyorlar bu benim en merak ettiğim nokta. Eğer birgün Müslüman olursan Türkiyeden sevgilim olmasını isterim. Hem oranın kızları güzel, hem çok doğal hemde bana Müslüman alemini daha iyi tanıtması yönünde. müslümanlığı şimdilik araştırıyorum. İleriki zamanlarda böyle bir karar alırsam açıklama yapıcam. Bu zor bir karar. Türkiyede birkaç arkadaşım bile oldu. İnternetten tanıştım. Tinychat, twitter gibi ortamlarda sohpet ettiğimiz, mesajlaştığımız oluyor. Hatta birkaç Tükçe kelime öğrenmiştim ama şu an heyecanda hatırlamıyorum bile..kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: 546428
ALINTI..

aaaaa bu haber çok iyi hatta çok deil acayip derecede.. kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: 136101 kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: 136101 kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: 17117 kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: 447672 kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: 54389 kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: 707429
Pinarnar
Yeni Üye
Yeni Üye
Pinarnar

Yaşınız : 27

kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: Empty
MesajKonu: Geri: kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(:   kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: EmptyÇarş. Mart 30, 2011 1:45 pm

inanamiyorum aaaa
banu
Yeni Üye
Yeni Üye
banu

Yaşınız : 30

MesajKonu: Geri: kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(:   kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: EmptySalı Nis. 26, 2011 12:09 pm

qercek faceni bilen var mı kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: 168785
mnvr
Yeni Üye
Yeni Üye
mnvr

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(:   kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: EmptyPaz Mayıs 08, 2011 1:55 pm

keşke olsa süper olur yha müslüman olursa brawo yabancılar müslüman olu bizim türkiyedekiler özenti yapıp baska dine sarkarlar
neslihan'neslihan
Yeni Üye
Yeni Üye
neslihan'neslihan

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(:   kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 4:42 pm

inanmıyorum inş. müslüman olur JB'mm
justindesifre
Yeni Üye
Yeni Üye
justindesifre

Yaşınız : 36

MesajKonu: Geri: kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(:   kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: EmptyPaz Mayıs 29, 2011 2:56 am

justin bieber'ın gerçek yüzü goo.gl/VyoG7
Asnabiebs
Yeni Üye
Yeni Üye
Asnabiebs

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(:   kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 10:38 am

JB Müslüman olmaktan vazgeçti ssanrım bu aralar kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: 295972
demet_belibers
Yeni Üye
Yeni Üye
demet_belibers

Yaşınız : 24

MesajKonu: Geri: kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(:   kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: EmptySalı Ağus. 28, 2012 8:42 pm

ayyy çok sevindim kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(: 168785

kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» seLammmmmmmm =) keSin okuyun kooperninq :D
» Justin rüyasında bir kız görüyormuş..! kesin oku..!!..
» Zıkkımın Kökünü merak edenler
» Sorun Değil Sadece Merak Ediyorum..
» Kurallar = Mutlaka OKUYUN ! SONRA BİLMİYORDUM DEMEYİN !