Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

seLammmmmmmm =) keSin okuyun kooperninq :D

YazarMesaj
Jß-nur
Yeni Üye
Yeni Üye
Jß-nur

seLammmmmmmm =) keSin okuyun kooperninq :D Empty
MesajKonu: seLammmmmmmm =) keSin okuyun kooperninq :D   seLammmmmmmm =) keSin okuyun kooperninq :D EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 11:30 am

seLam ben nuR antaLyaLıym 13 yaşınDaym JusTinin çooOooOk büyük hayranıyım onun iÇin herŞeyi yapaRmm ... Sitenizi çooooOooK beğenDm (= seLammmmmmmm =) keSin okuyun kooperninq :D 546428 jusTine deLiriyoRummm ...... seLammmmmmmm =) keSin okuyun kooperninq :D 168785 o bnm iÇn wazqeçiLmez ßirşey ßirçok ünLüye hayran oLdum ama JusTne hayRan oLduğm kaDar hiçßirine hayRan oLmadm seLammmmmmmm =) keSin okuyun kooperninq :D 168785 JusTine faN açTım katıLırsanız sewinirim
https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/JuStn-sseber-3/110301399010548?ref=mf

FanımDa ßu siteyide herkeze öneRiyorm =) seLammmmmmmm =) keSin okuyun kooperninq :D 282906 JusTin bnm aŞkım onun iÇin deLiriyoRm qeCe yaTmadan önCe hep onun müzikLeriyLe kopuyoRm seLammmmmmmm =) keSin okuyun kooperninq :D 488190 uzaTmadn söLiiim seLammmmmmmm =) keSin okuyun kooperninq :D 168785 herkezeeee seLamın aLyküm xD

seLammmmmmmm =) keSin okuyun kooperninq :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kıızllarr çook önemllii..! justin müslümanlığa merak sarmış kesin okuyun sper..!..(:
» Justin rüyasında bir kız görüyormuş..! kesin oku..!!..
» Kurallar = Mutlaka OKUYUN ! SONRA BİLMİYORDUM DEMEYİN !
» Senaryo Bölümü Kuralları (Lütfen okuyun başlığınız kapatılabilir)