Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9

+14
maqicaL
~ Simge&Justin ~
Justinlove~
JB_merve
JBiebs''umay
sedabieber
_justin_
♫_Jэnny_ ♫
cincon7
leyla naz
sevvaL'm
=asya=
JustinSinem
(=simge=)
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

Yaşınız : 26

Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptyCuma Ağus. 06, 2010 10:19 pm

yaa off bari cevap ver simge!!!ne kadar gün kaldığını söyle ben gün saymayı unuttum Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 129281
lütfen ölüyorum burda duvarlara tırmanıyorum örümcek adam gibiii Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 97051
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 08, 2010 12:04 pm

sakin sakin.. Geri döndüm Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 168785 ama bitiricem bunu. dün akşam geldik eve. Kafam 1 milyon.
Yarın falan finali yazmaya başlıycam. ne zaman biter bilmiyorum. Ama bitiriyorum...
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 08, 2010 1:35 pm

Gerçekten de fazla entrikalı oldu ama güzel bir final falan olsun(zaten senin öyle yapacağını biliyorum!!)bu arada yeni bölümü bekliyorum heyecanlaa Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 856878
JustinSinem
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
JustinSinem

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 2:49 pm

bitirmekmi Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 129281 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 129281
hayırrrrrrrrrr Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 129281 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 129281 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 129281
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 2:54 pm

malesef canım finali yazıyorum =)
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 8:39 pm

48. BÖLÜM BÜYÜKKKK FİNALL

Justin: Nazzz

O an tıpkı film sahnesi gibiydi. Biz yerde dona kalmış justinsa kapıda öylece bakıyordu

Justin: Biliyordum, Bunu biliyordumm
Naz: Neee ?? SEnn sen benden kuşkulandınmı?
Justin: Evet belliydi zaten bu çocukla böyle birşey olacağı
Naz: İnanamıyorum sana Justin. Sen sen yani ben senin için neler yaptım ve sen benden kuşku duydun öyle mi? Şu anki durumda beni dinlemedin bile. İstersen gösteriyim ayakkabımın topuğu kırıldı ve üstüne düştüm.
Justin: İnanmıyorum
Naz: Demek bana güvenin bu kadardı he. Tabi dayanamadın artık bahane bulmaya bakıyosun. Yeter artık dedin. Anladım senin kaşarlara ihtiyacın var benim gibi beyaz peynire değil.
Justin: Öyle birşey olmadı. Ben hiç düşünmedim öyle birşey
Naz: Belli belli

Biz bağrışırken aşağıya pattie indi

Pattie: Noluyo yaa
Justin: Ben sana anlatayım anne

Justin olanları kendi gözünden anlattı bende kendi gözümden

Pattie: Ee neden tartışıyorsunuz ki. Bizim evde gizli kameralar var güvenlik için onlara bakarız
Naz: Ohh pattie süpersin şimdi gerçekleri görürsünüz beyefendi

Pattie hemen laptopunu getirdi ve olanları izledik. Justin gözlerime bakamıyordu. Eşyalarımı almak için merdivenlere yöneldim.

Justin: Ne-ne-nereye
Naz: Sananeeeeeeeeeee

Kızgın bir şekilde yukarıya çıkım. Göz yaşlarıma zor engel oluyordum. Çünkü ağlamamalıydım ve güçlü durmalıydım. Burda suçlu olan ben değilim. Eşyalarımı bavuluma tıkıştırırken Justin içeriye daldı

Justin: Dur naz beni dinle lütfen gitme ölürümm
Naz: Belli belli. Sen beni dinledin mi ki ben seni dinleyeyim he cevap ver

Justinda büyük bir sessizlik oldu. Gözleri dolmuştu. Onu böyle karşımda görmek bana acı veriyordu.

Naz: Bak verecek bir cevabın bile yok

diyerek justin'ın omzuna çarptım ve kapıdan çıktım. Justin arkamdan yakaladı. Artık yaşlarını tutamıyordu

Justin: Lütfen beni terk etme !

Tam arkamı hıcımla dönüyorken ayağım kaydı ve kendimi verdivenlerden aşağıda buldum. Son gördüğüm ağlamaklı gözler ve o gözleri sahibi JUSTİN (eee o kadar entrika yaptık finaldede olmasa olmaz xD )

gözlerimi açtığımda başımda Justin ve Pattie vardı

Justin: Uyandı uyandı.. İyimisin Bitanem
Naz: Kapa çeneni !
Justin:
Naz: Pattie kalkmama yardım eder misin ?

Justin elini uzattı. ELimin tersiyle ittirdim.

Naz: Dokunma bana
Justin: Lütfen bana böyle davranma naz beni öldürüyorsun
Naz: Bir ölü kimi öldürebiliirki. Sen beni çoktan öldürdün

Ben yardım etmesi için pattieye elimi uzatmışken Zac yakaladı ve beni ayağa kaldırdı.
Çok teşekkür ederim dostum!

Zac'e dayanmış kapıya doğru yürümeye başladım.

Pattie: Biraz burda kalsaydın bari kendine geldikten sonra giderdin
Naz: Ben iyiyim pattie. Kusura bakma senide üzdük
Pattie: Ne demek bitanem ama bunu konuşup halledebilirsiniz.
Naz: Konuşulcak birşey yok pattie. Ben duyacaklarımı duydum.

diyerek kapıdan çıktım. Arkama bakmaya cesaretim yoktu. Çünkü bakarsam gidemezdim. Bırakamazdım onu.
Zac beni arabaya bindirdi ve hemen gaza bastı. Aynadan arkaya baktığımda Justin'ı ve ağladığını gördüm. İster istemez gözlerimden yaşlar sel olup gidiyordu. Böyle mi olucaktı bi böyle mi biticektik.

Zac: Ahhh ağlama. Onu bu kadar mı seviyordun
Naz: Evett
Zac: Ama bakılırsa o seni sevmiyormuş. Sana hiç güvenmiyormuş.
Naz: Farkındayım. Ben sürebilirmiyim. Biraz kafam dağılsın
Zac: olmaz sürebilecek kadar iyi değilsin. Hem ehliyetin yok.
Naz: O zaman dur inicem ben nasıl olsa başka araba bulurum
Zac: Tamam ya uf tamam geç koltuğa
Naz: Yola gell !

Kafam dağılır belki diye sürücü koltuğuna oturdum. En başlarda güzel gidiyordum ama o kareler gözümün önünden gitmiyordu. Sonra 2 far ışığı gördüm ve ani bir şiddetle çarpma...

JUSTİN'IN AĞZINDAN

Canımdan büyük bir parça koptu. Sanki tırnaklarımı tek tek çekiyorlar beni benden alıyorlardı. Pattie birden bağırmaya başladı

Pattie: İnanamıyorum sana ya. Tam heh bu kız bunu yola getirir demiştim ki onuda kaçırdın. Amacın ne senin oğlum
Justin: Kes sesini!
Pattie: Sen sen bana bağırdın. Meğersem sen herşeyi haketmişsin !

Pattie kızgın adımlarla yukarıya çıktı. İlk defa anneme bağırıyordum. Tanrım ben neler yapıyorum ya. Ah Justin ahh

Sabah gözlerimi telefonumun sesiyle açtım arayan Ryan dı.

Justin: Alo Ryan sonra konuşsak. Çok kötüyüm
Ryan: Demek duydun haberi
Justin: Ne haberi ??
Ryan: Demek hala duymamışsın. ............. gazetesine bak

Hemen telefonu kapatıp ....... gazetesini almak için bir markete koştum. Gazeteyi kapıp eve geldim. Gözlerim sayfalrı dikkatlı dikkatlı inceliyodu. Oda ne ???

AYRILIK ONU ÖLÜME GÖTÜRDÜ

15 yaşındaki Naz Ç. ve 18 yaşındaki Zac D. dün gece saat 04:30 sularında ..... yolunda trafik kazası geçirdiler. Zac D. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı fakat Naz Ç. nin olay yerinde bulunamadığı açıklandı. Polisler kaza sırasından kırık olan camdan fırlamış olabileceği düşüncesindeler. Fakat yaşama ihtimali 0 olarak görülüyor.

Gözlerim gazetedeki kabere öylece kilitli kaldı. Sonra içimden çığlık atmak, bağırmak, kendimi öldürmek geldi. Benim yüzümden. Ben bunları söylemeseydim gitmeyecekti ve ölmeyecekti. Hemen olay yerine gitmem lazım.

NAZ'IN AĞZINDAN (2 Gün Sonra)

Gözlerimi açtığımda köy evi gibi biryerdeydim. Bir teyze ve amca başımda bekliyorlardı

Naz: Ahhhh
Teyze: Ohh kendine geldin sonunda yavrum
Naz: Beim burda ne işim var. Ahhh kolum
Teyze: Hişşttt sakin ol canım. Seni bizim tarlada bulduk. İlk bulduğumuzda sadece Justin mıdır nedir onu sayıklıyordun ve beni burdan götürün kimsenin haberi olmasın diyordun.
Naz: Kim ben mii? Ahh şimdi hatırladım. Biz bir tıra çarpmıştık. Sonra camdan fırladığımı ve rüzgarı hissettiğimi hatırlıyorum.
Teyze: Tamam canım dinlen. Amblans çağıracaktık ama burası tenha bir köy. Burda telefon falan yoktur.
Naz: Hayır istemiyorum. Kimse bilmesin lütfen sizde kimseye haber vermeyin. Benim yaşadığımı bilmesinleer.
Teyze: Tamam fakat bir şartımız var anlat bakalım olanları

Olanların hepsini teyzeye anlattım. Dediği tek kelime ''Vahh talihsiz kızım'' oldu xD

Aradan 1 Hafta geçti. Benden artık ümidi kestiler. Yanımda zar zor çeken telefonum sayesinde olanlardan haberdar oluyorum =)
Annem ve babamı aradığımda şok olmuşlardı. Önce annem numaramı gördüğünde bayılmış babam açmış telefonu Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 168785 Sonra olanları anlattım. Hepsi onayladılar beni. Annem hariç. Ne yaparsan yap ben artık sana karışmıyorum nasıl olsa dinlemiyorsun dedi. E haklı birazda evet dinlemiyorum Arkadaşlarımdan konuştuğum sadece Ece var onada kimseye söylememesi için yemin ettirdim. Okullara tercihimi bile o yaptı =) Okullar açılana kadar burda olucam. Okullar açılıncada 1 yıl ingilizce hazırlık olduğu için 1 yıl okula gitmiycem. Nasıl olsa ingilizce biliyorum. Sadece sınavlara giricem o kadar. Babam okulla anlaşmış Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 168785 Burada bana yapılan iyilikleri karşılıksız bırakmadım tabi. Küçük köy evini büyük bir çiftliğe dönüştürdüm. Bu arada teyzemizin adı Amy. Çok tatlı =) Meğersem eskiden çok zenginmiş. Sonra iflas etmişler ve bu ıssız yere taşınmışlar =) her defasında bana ne kadar minnettar olduklarını söylüyorlar. Bugün ece gelicek. Bütün Justin'la ilgili haberleri toplayıp getirmesini söyledim. Laptop'a yükleyip getiririm çünkü çok haber var hiçbirini buraya taşıyamam dedi.

Sonunda ecede geldi =) kaybolmuş ama eninde sonunda bulmuş burayı. Hemen sarıldıp kucaklaştıktan sonra laptop'u kaptım. Aman tanrım....... OMG! Artık herkes benden ümdini kesmiş. Justin bnm için içi boş bir mezar yaptırmış. Hergün ziyaret ediyormuş. Ve bnm için cenaze töreni düzenlemişler.. OMG bütün ünlüler orda. ve bitanem Pink'imde. Bana çok yarddım etti.. Hey bir resimde ağlıyor muu :s Oda arada gelip çiçek koyuyormuş. Ama zamanı gelince yaşadığımı öğrenicek. Başka bir habere gözüm takıldı.

ALKOL GENÇ SANATÇIYI ELE GEÇİRDİ

Genç kızların sevgilisi olan Justin Bieber sevgilisinin ölümü ardından hayattan koptu ve alkolik oldu. Ününü hala kaybetmeyen Justin Bieber '' Ölüm artık benim için en büyük kurtuluş'' diyor. Ama son günlerde ölen sevgilisini unutmak için elinden geldiğini yaptığı söyleniyor.

Gözlerimdn istemsiz yaşlar süzülüyordu. Justin bnm için alkolik olmuştu ve ölmek istiyordu haa? O ölmüş çokmu beni öldürdü ya. Bu ona yeterde artar bile

1 YIL SONRA

16 yaşına girdim sonunda ve reşit olabildim. Artık hem Amerikan hemde Türk vatandaşıım. Burda istediğimi yapabiliyorum. Çiftliği büyütüp tesis haline getirdik. Justin alkolü bırakmış. Benim acımıda unutmuşa benziyor. Ama hatırlayacakk =)

Bugün Justin'ın konseri için dansçı arandığı ilanını gördüm hemen gidip başvuracağım. Burdaki adımı Amy teyzenin isteği üzerine Amy olarak değiştirdim. Ama Türkiyede Hala Naz'ım. İş görüşmesine gözlük ve şapkayla gittim. Justin'ı karşımda görünce ağlamamak için kendimi zor tuttum ve beni tanıyacak korkusuyla hiç kıpırdamadım. Bir ara gözlüğü çıkarmamı istedi fakat gözümden darbe aldığımı ve ışık gelmemesi gerektiğini söyledim. Zar zor yedi. Görmeyeli çok değişmiiş. Ama aynı gözler aynı gülüş. Neyse Naz kendine gel. İş görüşmesi güzel geçti. Dansımıda beğenmiş gibi gözüküyorlar. Biz size yarın haber veririz dediler.

Sabah gözlerimi telefonumun sesiyle açtım. Hemen yataktan fırlayıp telefona baktım. Araya n justin'ın menajeriydi. İşe kabul edildiğimi söylediler.

2 AY SONRA

2 aydır justinla çalışıyorum. Onunla dipdibe provalar. İçim gidiyor ona sarılmak kokusunu içime çekmek istiyorum ama yapamam. Love Me şarkısında ikimizin bir dansı var. Sadece iimizin. Justin'a süprizimi o dansta yapıcam. Hiçbir provada gölüğümü ve şapkamı çıkartmamam Justin'ın sinirini bozmuş. Ben seni hiçbir zaman göremiycekmiyim diyip diyip duruyor. Birgün belki demekten başka birşey diyemiyorum.

1 AY SONRA

Konser ve büyük gün. Yüzleşme günü. Artık 3-4 ayda bir mezarıma gidiyor Justin. İyice unuttu bni. Ama bugün hatırlayacak.

Artık Konserin son saatleri. Lome Şarkısı başlıyor. Benim yüzümde maskeyle gelmem lazım ve sonrada çıkarmam. Ama provalarda çıkardığımdada hemen arkamı dönüp gözlüğümü takıyordum. Justin burdada öyle olacak sanıyor. Müzik başladı ve ben içeriye girdim. Yüzümde maske ve şarkının tam ortasındayız ve arkamı dönüp maskeyi çıkartıyorum. Ve geri dönüyorum. Bütün zıplayan şarkıya eşlik eden kızlarda büyük sessizlik. Justin ne olduğunu öğrenmek için bana bakıyor. Benimse yüzümde hain bir gülümseme. 1-2 dk öyle kaldıktan sonra kendine gelip boynuma atlıyor

Justin: Yaşıyorsun yaşıyorsun Aman tanrım aman tanrım
Naz: Hey hey çek ellerini üzerimden
Justin: Hayatta çekmem bırakmam seni bir daha asla asla asla asla
Naz: Bırakırsın bırakırsın heyyy yeter ölücem şidmi
Justin: Banane bırakmıycam

diyip beni kucağına aldı ve kulise götürdü. Herkes şok olmuş durumda. En çokta justin

Justin: Sen sen nasıl burdasın? Rüyamı bu ?
Naz: Hayır değil. Hem sanane. Ben artık bir ölüyüm senin için
Justin: O kalp attıkça asla bir ölü olamazsın bnm için. Ölsemde ölsekte olamazsın
Naz: HAdi canımmmmm

Justin hala ağlıyordu

Naz: Küçük bir kız gibi ağlama karşımda
Justin: Madem bu dilden anlıyorsun. Sanane ister ağlarım ister gülerim. Benimle geliyorsun!!!
Naz: Heyy bırak beni bırak beni

Justin beni sırtına atmış koşa koşa götürüyordu

Naz: Bu zorla adam kaçırmaya girer. Hapislerde çürütürüm seni
Justin: Razıyımm

Justin beni arabaya oturttu ve kapıyı kilitledi

Naz: Aç şu kapıyı
Justin: Açmıycam
Naz: Bakkk direksiyonun üzerine atlarım kaza yaparız
Justin: Seninle ölüme bile varım benn

Pffff Justin beni dağın tepesinde bir eve getirdi. Arabadan iner inmez Justin'ın elini ısırdım ve koşmaya başladım

Justin: Gel buraya
Naz: İmdattttt !!!! Adam kaçırıyorlar. Öldürecekler beni imdattt !!!
Justin: Kimse seni duyamaz gel buraya hem orda yabani hayvanlar var
Naz: Ayhh

diyip Justin'ın kucağına atladım. Kahkahalarla gülüyordu.

Naz: Boş bi anıma geldin. Sana emrediyorum beni geri götür
Justin: Hadi canımm. Naparsınn
Naz: Hmmm seni öldürürüm ne dersin
Justin: Ölümüm senin elinden olsun gülüm
Naz: Ovvv ağır sözler bunlar. Ama bilirim yaparsın
Justin: Ben sensizliğe dayanamıyorum artık anlasana. Sen beni öldürürsen bana büyük iyilik yapmış olursun. Ben sensiz her saniye ölüyüm zaten.. 2 kere denedim başaramadım ama neyse
Naz: Neeeeee 2 kere denedin mi
Justin: Evet birinde pattie birinde usher kurtardı :/
Naz: İnanamıyorum sana Justin
Justin: Sensiz ben yaşayamam anlasana

yavaşça birbirimize yaklaşıyorduk ve dudaklarımız buluştu... Justin önümde diz çöktü

Justin: Benimle evlenir misin ??
Naz: Yuhhh ben daha 16 yaşındayım.
Justin: Olsun ilerde evleniriz
Naz: O zaman sorarsın sende. Hem daha snn müslüman olman lazım biliyorsun
Justin: Ben onu çoktan oldum
Naz: Hadi bee yalancı
Justin: Gösteriyim miii
Naz: Yok istemez inandımm
Justin: Yok yok kanıt lazım. Gel eve girelim =)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 YIL SONRA

Siz Mehmetten olma aslıdan doğma naz Justin'ı kocalığıa kabul ediyormusunuz?
Naz: EVETTTTTTTTT
Siz...
Justin: EVETTTTTTT
Naz: Adamın sözünü bititrmesini bekleseydin hayatım
Justin: Ahh o kadar dayanamam
NEYSE SİZİ KARI KOCA İLAN EDİYORUM!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

x: Eeee devamııı devamı ne büyükanne
Naz: Ahhh hadi uyku vakti
x: Dede bari sen anlat
Justin: Hadii Naz ninenizi dinleyin. Çabuk odaya biz çiftekumrularıda başbaşa bırakın xD
x: 65 ve 67 yaşındaki çifte kumrular xD
Justin: Hişşttt hadi tozolun

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evett herşeyin sonu olduğu gibi buda son buldu. Onların aşkları dillere destan oldu. İkiside hayata birlikte göz yumdular. Gerçek aşk elinde sonunda gerçekleşir. Çünkü onları yürekleri gerçekten birbirlerini çok sevdi.
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 9:29 pm

çook qüzell bi son bayıldım <3
https://justinbieberfan.all-up.com/hikayelerimiz-f54/hanqi-a
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptySalı Ağus. 10, 2010 11:09 am

ahh ahh cok guzel olmuuşş Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 129281 <3
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptySalı Ağus. 10, 2010 12:11 pm

teşekkürler Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 168785
JustinSinem
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
JustinSinem

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptySalı Ağus. 10, 2010 1:25 pm

Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522

büyük bir şoka girdim şu andaaa ...
kızım naptın sen yaaa böle bi final beklmiodumm ..
uhuuu ..
dur sen onların yıllar sonrasını yazdın bende seninkini yazıyorum ..

13 yıl sonra simge.. : Dünyaca Ünlü Yazar SİMGEEE .. Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 52589

EN KISA ZAMANDA YENİ HİKAYEE BEKLİORUM .. NOLURRRR ..
HATTA BUNADA FDEVAM EDEBİLİRSİN ÖLDÜKTEN SONBRA ÖBÜR TARAFTA FALAN NAPTILARR ?? Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 168785
ZABANİLERLE JUSTİNİN KAVGASI .. xD puhaaa Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 168785
maqicaL
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
maqicaL

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptySalı Ağus. 10, 2010 4:07 pm

Hmm ... Süper bayıLdım diğer hikayeLeride bekLerim :d
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptySalı Ağus. 10, 2010 8:47 pm

JustinSinem demiş ki:
Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 432522

büyük bir şoka girdim şu andaaa ...
kızım naptın sen yaaa böle bi final beklmiodumm ..
uhuuu ..
dur sen onların yıllar sonrasını yazdın bende seninkini yazıyorum ..

13 yıl sonra simge.. : Dünyaca Ünlü Yazar SİMGEEE .. Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 52589

EN KISA ZAMANDA YENİ HİKAYEE BEKLİORUM .. NOLURRRR ..
HATTA BUNADA FDEVAM EDEBİLİRSİN ÖLDÜKTEN SONBRA ÖBÜR TARAFTA FALAN NAPTILARR ?? Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 168785
ZABANİLERLE JUSTİNİN KAVGASI .. xD puhaaa Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 168785

inşallah bu 13 yıl sonrasını merak ettim :d

olduuu hayal gücüde bir yere kadar yaniii öldükten sonrasını ben nerden biliyim...

başka hikayeye başlıyorum ama burdan değil

www.justinbieberturkey.forum0.net

ten. bu adresten takip edebilirsiniz. kardeş site Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 168785
JustinSinem
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
JustinSinem

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptySalı Ağus. 10, 2010 9:07 pm

tamam canım senn için orayada üye olcam Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 168785 hikayenin adı ne kolay bulimm:D
(((( yaa hem ordan hem burdan devam etsen dier site beni üyeliğe kabul etmio .. hemda ha çok okuyucun olur .. kopyala yapıştır yaparsınn Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 129281 nolurrrr ))
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptySalı Ağus. 10, 2010 9:49 pm

zor iş. hem buraya hiç yorum gelmiyo ki :/

ndn kabul etmiyoki Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 129281

bn hep ordayım

daha hikayenin adına karar vermedim
JustinSinem
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
JustinSinem

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptySalı Ağus. 10, 2010 10:00 pm

tamam canım hallettim ordaki adım yine aynı ama yanında 2 nokta var ..
şöyle : JustinSinem..
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 12:06 pm

ahahh büyük anne kısmı güzel olmuşşşşş. ben de ciddi ciddi öldü sandım haa Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 295972 ama güzel olmuş canımmm keşke diğer siteye girebilsem oradan yeni hikayeni takip ederdim Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 434787
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 15, 2010 8:22 pm

burdada yazmaya başlıyorum aynnısısnı merak etme
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 2:33 pm

yihaaaaaaaaaaaaa Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 245468 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 136101
myl345
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
myl345

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 12:44 pm

süperrrrr olmuş Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 820
mly345
Yeni Üye
Yeni Üye
mly345

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 21, 2010 7:54 pm

tek kelimeyle muhteem süperrrrr Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 295972 keşke ölmeselerdi beeeee
bibeber4ever
Yeni Üye
Yeni Üye
bibeber4ever

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptyPtsi Kas. 29, 2010 7:02 pm

ynlız ben hiçbirşey anlamadım yha anladım ama merak ediyuorum bu sitede yeniyim o yuzden kısacık bir özet olsaa!! lütfen! Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 546428
McDLove.
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
McDLove.

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 4 EmptyCuma Ara. 10, 2010 9:32 pm

çok sevim harikasın lütfen devam et tatlım ( :

Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» justin'in en büyük sırrı
» Selena Gomez, Justin Bieber'ın En Büyük Kompleksini Açıkladı
» Hangi Ara
» Genç İkon Ödülleri 2010
» Var Mı AŞK'tan Öte? 2. BÖLÜM SAYFA 2