Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9

+14
maqicaL
~ Simge&Justin ~
Justinlove~
JB_merve
JBiebs''umay
sedabieber
_justin_
♫_Jэnny_ ♫
cincon7
leyla naz
sevvaL'm
=asya=
JustinSinem
(=simge=)
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

Yaşınız : 28

Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:52 pm

üff nerde bizm site yaa
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:52 pm

aynn yaaaa Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 713582
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:54 pm

yaa bn şimdi hikayemi buraya mı yazıyım Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 295972
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:54 pm

MAlesef evet Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 295972
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:56 pm

uff yazmaya başlıyım bari önceki bölümleri kopyalarm snra devamını yzarz artık bundan sonra busitedemiyiz hep yoksa başka siteye geçiş yapıckmıyz
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:57 pm

:s bilmiyorum kii
Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 129281

http://justinbieber.ingoo.us bu daha iyiydii
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:59 pm

bncede
=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:59 pm

bırakın sohmeti kısss yeni bölüm yaz Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 447672
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:00 pm

asya snde yaz y.b. yü çabuk Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 168785
mrk etttm karakterler çok ohş
https://justinbieberfan.all-up.com/hikayelerimiz-f54/hanqi-a
=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:02 pm

tmm yazıyorum
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:04 pm

oley yuppi =)
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:19 pm

hadi yeni bolum aamaa Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 168785
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:25 pm

tmm tmm yazmaya başlıyorum ama bu SEZON FİNALİ oluc çünkü tatile gidicem
=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:30 pm

o zaman uzunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yaz olur mu
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:32 pm

uzun oldu ztn çk
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:34 pm

ii ozamn ne zmn koyarsn ?
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:36 pm

bugün xD
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:39 pm

öle diil 5 dk sonramı 10 dk sonramı yarım saat sonramı 1 saat sonramı Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 909751
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:43 pm

5 saat sonra xD şaka şaka 1 saat sonra
JustinSinem
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
JustinSinem

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 2:37 pm

1 saatt geçtiii Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 168785
hadee nolurr Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 168785
çatlıcam şuracıktaaaa Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 168785
hadiiiiiii Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 168785
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 2:45 pm

evt catlamam an meselesi asdasd Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 168785
JBiebs''umay
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
JBiebs''umay

Yaşınız : 26

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 2:46 pm

eveet yaa bende merak ettim şimdi simgee :D çabuuk ol :D
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 2:48 pm

47. BÖLÜM SEZON FİNALİ

ıyy Zac :@

Zac: Buyrun prenses

diyip bana elini uzattı ve arabadan çıkmama yardım etti. Justin'ın sessiz sessiz söylendiğinin farkındaydım .. Sessizce

Naz: Justinnnn
Justin: Bu ne zaman gidicek ?
Naz: Ben ne zaman gidicem ?
Justin: Hiçbirzaman ! Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 52589
Naz: O zaman oda hiçbir zaman gitmeyecek. Babamın talimatı
Justin: Ouffff işin içinde baban olmasa ben onu postalamayı bilirdim Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 803347 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 909751
Naz: Ştttt tamam napalım katlanıcazz...

İçeriye konuşa konuşa girdik. Hemen Pattie Justin'ın boynuna sarıldı ve tebrik öpücüklerini kondurmaya başladı :lol:

Pattie: Küçük ayıcığım, Jelibonumm, küçük kurabiyemm, minik kuşum benimmmm, sen kliptemi çekermişsinn. Annen seni yer yerrr
Justin: Öhömm öhömm anneee Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 54389 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 54389 🇳🇴
Naz: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pattie: Tamam tamam :/ Heyyy bir dakka Naz ? Sen ? yürümek ? burda? :cyclops: :affraid: :affraid:
Naz: Evet Pattie yürüyorum Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 168785 Ameliyat oldum. Neyse uzun hikaye sonra anlatırım
Pattie: Ayy ben seni yerimm, kraliçemm, ayıcığım minnoşumm
Naz: Şeyyyy Pattieee.. Üzerimi değiştirsemde öyle devam etsek DONDUMM :pale:
Pattie: Tamam bebeğim, Ay üşümüşmü onlarrr. Şunlara bak ya ikinizide ısırırımm..
Justin: Çaktırmadan yavaş yavaş sıvışşş
Naz: :lol: :lol: (buraya :hıhı: iyi giderdi)

Pattie konuşurken bizde Justinla yavaş yavaş sıvışıyorduk :lol: Sonunda yukarıya çıktık

Justin: Ohhh
Naz: Noldu minik kuş sıkıldınmı ilgiden :lol: :lol: xD
Justin: Yaaa dalga geçmee Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 484880 Minnoşşş :twisted:
Naz: Hıııı bence olanları unutalım :lol:
Justin: Haha bencede :lol:
Naz: Anneni ilk defa böyle görüyorumm Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 129281
Justin: Bence alış :lol:
Naz: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 129281 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 129281 :scratch: 😕
Justin: Annem bana hep böyle davranır ama bir kıza yani benim arkadaşlarımdan veya sevgililerimden hiçkimseye böyle davranmamıştı.
Naz: Hadii yaa :affraid: Şimdi ben kendimi şanslı mı hissetmeliyim ? :scratch:
Justin: Kesinliklee :lol: Sen ilksinn :lol:
Naz: :lol: Neyse minik kurabiye benim iyinmem lazımm. Dondumm
Justin: Tamam minnoşuö. Bende dondum. Ama senin sevginle süpper ısınıyorum
Naz: Yaaaaaa
justin: Eveeett :lol:
Naz: Justinnnnn
Justin: Efendim ??
Naz: Eee hadiii
Justin: NE ???
Naz: Ayy çıksanda odamdan bende giyinsemm...
Justin: Bilemiyorumm. Öpücük almadan gitmemm :twisted: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 52589

Hemen yanağına kocaman bir öpücük kondurdum ama hala gitmiyordu.

justin: Dudaktannnnn :twisted:
Naz: Bence şansını fazla zorlamaaa
Justin: Tamam yaaa :|

dedi ve sıkıla sıkıla odadan çıktı.. Seviyorum bu çocuğu yaaa :face: :face:
Hemen üzerimi değiştirdim ve saçlarımı kuruttum. Birazda parlatıcıı Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 168785
İşte hazırımm.. Aşağıya indim ama justin yoktu. Birde bayaa oyalanmştım yaniii. Yukarıya tekrar çıktım. Justin'ın odasına girdim. Daha üzerini giymemişti. Sadece kaprisi vardı. Saçına fön çekiyorduu Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 129281

Naz: Napıcaz seninle bilmiyorum ki :/
Justin: Sana güzel görünmek için hayatımm Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 52589 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 52589
Naz: Yeme beniiii. Benb seni her halinle seviyorum. Zac bile hazırlanmışş
Justin: Banane ondan. Hem ben - ben hazırım...

Zac'i bilerek söylemiştim :lol: Hemen fön makinesini bıraktı tişortunu giyip saçlarını savurdu

Justin: Hıh kim demiş hazır değilim diye. :lol:
Naz: Tamam tamam :lol: Hadi aşağıya inelim :lol:

Aşağıya indik. Yemek masası hazırdı. Oda ne Zac'te orda

Justin: Sen???
Pattie: Aaaaaa oğlum. Oda aileden sayılır. Şiştttt
Zac: Ben kalkabilirim
Naz: Aaaaa ne demek Zac oturrrrrr
Justin: Bu çocuktan nefret ediyorum yaa Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 803347

Söylediklerini duydum ama duymamazlıktan geldim. Hemen gidip masaya oturdum. Yemek yedikten sonra Zac

Zac: Naz işin yoksa birlikte sinemaya gidelim mi?
Naz: Olu..
Justin: Olmazz ! biz nazla başka bir yere gidicezz

Justin a nee? dercesine baktım. Şşşştttt dedi :lol:
Aslında ben sinemaya gitmek istiyordummm

Pattie: Nereye gidiceksiniz Justin? Bana evdeyiz demiştin...
Justin: Öyleydi Ama Naz'ın canı sıkılmış evde ve bizde plan yaptık Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 168785 İkimizin olacağı bir plann !!!!
Pattie: Peki siz bilirsinizz... Fakat Justin senin bu akşam toplantın yok muydu?
Justin: Ne toplantısı yaa Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 837440 OMG!!!! evettt Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 295972 :affraid:
Naz: Ne toplantısı Justinn?
Justin: Ya yeni yaz dönemi konserleriyle ilgili ve birde prova var. Gitmesem olmaz.. Olamazz Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 295972
Zac: O zaman Naz bizde seninle sinemaya giderizz.
Justin: Hayır. Yenii ben erken gelmeye çalışıcam. Beni bekle bebeğim :lol: 12 ye kadar gelmezsem istediğiniz yere gidersiniz. Neyse ben geç kaldım. HEmen gitmem lazımm.

diyip beni öptü ve arabasının anahtarlarını alıp çıktı. Masada büyük sessizlik oldu

Naz: Neyse eline sağlık Pattie. Yemekler Süpper olmuş. Nam nam nam :lol:
Pattie: Hımm sizde ne deniyordu. Afiyet olsunn minik ayıcık :lol:

yanaklarım hemen kızarmıştı Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 54389 Zac'in gizli izli güldüğünü hissediyordum. Hemen odama çıktım.

Kulaklıklarımı taktım ve müzik dinlemeye başladım. Elimede dergilerimi aldım. Hepsinde Justin vardı xD :lol: 15 dk sonra içeriye Zac girdi

Zac: aaaaaa bırak şu dergilerii. Zaten onu bütün gün görüyorsun. Gel aşağıya Pattie ile film koyduk onu izliycez. Hadiii sensiz olmazzzz
Naz: Tamam geliyorumm
Zac: Buyrun matmazeelll

Bu çocuğu sevmeye başladım yaa :lol:

Aşağıya indik. Pattie mısırları hazırlamış bizi bekliyordu.

Pattie: Gel bitanem.. Film koyduk. Bakk senin için mısır patlattımm..

Naz: Süppersin Pattieee

diyip Pattie'nin yanağına kocaman bir öpücük kondurdumm..

Pattie: Seviyorum ya bu kızıı :d
Naz: Bende seni babym Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 168785

Diyip kendimi koltuğa attım

SAAT : 23:30

Justin hala yok. Bizimde film bitti. Başka bir aşk filmi koyduk. Pattiede yatmaya gitti. Uykusu gelmiş yazık yavrumaa.. Bizde kanepede yan yana oturmuş filmi izlemeye başladık.

SAAT : 01:30

Saat onikiyi geçeli çok oldu. Justin hala yok.

Zac: Seninki hala gelmedi :lol:
Naz: Evet Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 295972
Zac: İstediğinizi yapın dedi ama bu saatte birşey yapılmaz ama istersenn...
Naz: İstersem ne ?
Zac: Sana buraları gezdirebilirim. Barara falan gideriz
Naz: beni almazlarkii.. Justinla bile zor alıyorlardı.
Zac: Hallederizzz. Sen üzerini değiş gerisini bana bırakk

hemen yukarıya çıktım ve üzerime siyah pullu bir mini elbisemi giydim. Saçlarımı saldım ve siyah bir taç taktım. Gözlerime siyah kalem çektim. Gri bir far ama hafif Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 168785 Parlatıcımıda sürdümm.. Ayağımada topuklularımı giydim (Zac uzun olduğu için bir problem yok xD :lol: ) Parfümümüde sıktım. İşte hazırımm. Aşağıya indim. Zac hazırdı.

Zac: vay vay vayyy :affraid: Sizle tanışmışmıydık hanımefendi ben Zac :queen: :drunken:

diyip elimi öptü.

Naz: Yaaa yapma böyle Zac Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 54389

Gülüşe gülüşe dışarıya çıktık.

SAAT : 03:45

İki saattir burdayız. Açıkçası Atlanta'nın bu tarafını hiç görmemiştim. Barda manyak eğlendik. İçtiklerimden kafam bir milyon olmuştu. Zac'te çok içmişti ve benden bir farkı yokru. Salak salak gülüyorduk xD xD :lol: :lol:

Naz: Hadii eve gidelimm

SAAT : 04:30

Sonunda eve geldik. Hala gülüyorduk. Tam kapıdan içeriye girdim ki ayağım takıldı ve ayakkabının topuğu kırıldı. Zac'a tutunmaya çalıştım ama oda sarhoş olduğu için oda tutunamadı ve yere düştü. Zac yerdeydi ve bende onun üzerindeydim. Halimize kahkahalarla gülüyorduk :lol: :lol: :lol: O arada kapı açıldı. Gelen Justin'dı

Justin: Nazzzzz :affraid: :affraid: :affraid:
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 2:59 pm

inanmıorum jnm süpper ohlardym sana ii tatiller tatilde yazablrisen yazzz Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 812126
=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 3:01 pm

olaamaz
güzel olmuş

Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» justin'in en büyük sırrı
» Selena Gomez, Justin Bieber'ın En Büyük Kompleksini Açıkladı
» Hangi Ara
» Genç İkon Ödülleri 2010
» Var Mı AŞK'tan Öte? 2. BÖLÜM SAYFA 2