Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum

+20
SmileyGirl
bieber_for_love
mly345
myl345
maqicaL
Reckless
_justin_
=asya=
~ Simge&Justin ~
cansubieber
sedabieber
(=simge=)
sevvaL'm
cincon7
Michael-J-Bieber
>BiOnkE<
SmYe-_
leyla naz
mella.
♫_Jэnny_ ♫
24 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
sevvaL'm
Yeni Üye
Yeni Üye
sevvaL'm

Yaşınız : 28

JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:17 am

Ya kızım keşke devam etseydi,çok heyecanLı yerde kaLmıştı be JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 52589
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

Yaşınız : 27

JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 11:59 am

bencede ama orda banlanmıştım devam edemezdim xD
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:33 pm

ohh baby iyiki devam ediyorsun.
İlk bölüm ama olsun JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 168785
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:41 pm

değil mi ama olsun xD
elbet gelcektir yeni bölüme xD
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:52 pm

bebeğim hady yeni bolum :p
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 3:07 pm

4. Bölüm
birden arkamı birden döndüm , çeteden birisi elindeki tabakları düşürmüştü . berry yerindenn o kıza doğru çığırdı
"angelllll öf ödümü koparrtın - neyse haydin millet toplayalım şunlarıı "
bende yerimden kalkıp toplamalarına yardm edecektm kikalktığım anda dizim gene acıdı yüzümü buruşturup yerime geri oturmak zorunda kaldım , ordan birisi bana fısıldadı “yerinde kal”
oraya dönüp baktım ama kimse yoktu , allhım garipten sesler duymaya başladım herelde , sonra berry yanıma geldi ve
“hadi canım odana git ben geliyorum”
“tamam “ diyerekten odanın yolunu tuttum ama galiba karıştırdım çünkü ben böyle bir yer hatırlamıyorum , lanet olsun kayboldum ve evet bit odanın kapısı açık , orrdakilere sorabilirim
sonra kafamı içeri soktum laney girsin 2 kişi işi pişiriyodu yaa
evet konuşmalarını duyabiliyordum
kız olan
“ya hepsi kahvaltıdadır haberleri bile olmaz hadi “
“tamam tamam hadi “
Ve evet kafamı keşke sokmasaydım onlar beni gördü bende onları ve Allahtan hiçbirisini tanımıyordum , yaralı dizime rağmen tam gaz fırladım kahvaltıya geri döndüm ve şlakk biriyle çarpışım lanet olsyn bir bu eksikti bu sefer kim tahmin edin evet justin di ama o hiç memnun olmamıştı galiba burnunu kırmıştım xD
J”ahh napptın kızım ya sen hep böyle sakar mısındır ? tıpkı berry oda ilk günden başka taraflarımı kırmıştı az daha kısır kalıyodum töbe töbee”
Berry” o bi kere yanlışlıkla değildi canım ben sana karate öğreiyodum xD” dedi ve 32 diş sırıttı xD
J” aa unutmuşum neyse sus Allahın cezası sus rezil ettin beni “
Berry” tamam olum ya sustum “
Darrla “ya ben odayı hatırlayamadım berry beni odamam götürümüsün “
Berry “ ya kuzum benim işim var daha seni justin götürsün hemde yolunun üstü hadi güle güle gülüm “
“Bb”
Dedi ve uçtu gitti xD
J”hadi gidelim “
“tamam “
“sen nerden geldin öyle koşa koşa hemde burnumum kıracak bir hızla ?”
Ah şimdi b.ka bastık
“ımm şey hiç ya koşasım geldi birden “
Aa malmıyım ne ? sormaya ne gerek var tabiî ki öyleyim
“ hiç yalan söylemiyorsun vee galiba bunu biliyorsun ?”
“ya tamam ama bu bende kalsın tamam mı ?”
“ of tamam ama bunu bir gün öğreneceğim “
“he tamam he “
“hadi gir bakalım odana kontes akşama basket maçı arındanda parti var ona göre süslen “
Vay anasını inanmıyorum bir partiye davet aldım resmennn xD
“tamam gelirim hadi git ben kendimde içeri girebilirim “
“bende tam gidiyordum xDxD”

* * *

Ohh aBİcim banyo gibisi yok yAA
Ve evet sıradaki işlem saşınını kurut kurut
Krem sürrr sürrr
Şekillendir dirrr
Ve bitttiiii xD
Sıra kıyafete geldi gene kot ve Beyaz bluzimmm xDxD
Mikemmel oldum xD
Tık tık tık
“giriinn “
Gelen tabiki berry di
“selam kuzum hadi çıkalım ee önümüzde uzunn bir yol var “
Dedi ve beni çekiştirdi arabaya bindik
Ardından gerçekten çok uzun olmayan bir yolk at ettik ve sonuç bir basket sahası
Berry ile arabadan indik ve berry şaşırdı hemen beni Justin ile yanındaki fıstığa götürdü
Neeeeeee yanındaki fıstık mı , lütfen biri bana onun sevgilisi olmadığını söylesin lütfennn
“ Darrlla bak bu Britney Justin in uzatmalı sevgilisi “dedi ve güldü
Justin ise berry e bir dirsek geçirdi ben ise başka yerdeydim sanki
Bu kızı tanıyordum bu kızz …..

Evet şimdilik bu kadar
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

Yaşınız : 26

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 3:21 pm

bu kızz o işi pişiren kızz lütfen biraz hızlı geçer misin canım?hani simge gibi yapsan?yani sezon finali yap demiyorum ha ama en azından son bölümden devam et JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 52589
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 3:55 pm

ya diğer siteden devam edeceğim
geri almışlar...
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

Yaşınız : 26

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 5:16 pm

ama eski hesabıma gimeyue çalıştım kabul etmedi yalın hala ordaaa JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 484880 JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 803347 JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 95904 nasıl girdin sen??? JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 939768 JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 713582
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 5:18 pm

benim başka hesabım var admin açınca söyliycem açsın
cansubieber
Yeni Üye
Yeni Üye
cansubieber

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 7:12 pm

ben 20. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum....Bu siteyi bulana kadar canım çıktı.. JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 546428 sonunda buldum JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 168785 diğer siteye sadece 1 bölüm koyamazmısın cnm yaa..herkes soruyor hikaye nerde diye..bence gir bir açıklama yapp =)
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 7:49 pm

girdim ve açıklamamı yaptım (:
herneyse şu bölümleri çabucak koyup 20. bölüme gelebiliriz dur bölüm koyuyorum
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 7:50 pm

5. bölüm
aman allahım bu kız o odada gördüğüm o çocukla öpüşen kız , ,i nmıyorum justin sen ne biçim bir kız arkadaş edindin derkenn berry bir dirsek geçirdi anında kounşmaya başladım ,
"tanıştığımıza memnun oldum Britney " dedim ve kendimi zorla gülümsetmeye çalıştım ama kız bana öyle bir bakıyorduki ... amann alahım bu kız beni tanıdı orda olanları gördüğümü biliyordu evet çok güzel şimdi nanayı yedimm evet kızda bana elini uzattı "sanırım biz senle başka bir yerde görüşmüştük değilmi Darlla ??" ve evet arkadaşlar tam bu an nefesimin kesildiği andır xD "yok canım nerde görüşcez ben seni hiç görmedim "
j"tamam bayanlar uzatmaya gerek yok Brit seni biriyle karıştırıyor olabilir hadi maç başlıyor"
dedi ve yanımızdan uzaklaştı Brit denen şıllıkta onunla beraber ,
berry"ne oldu tatlım hayal kırıklığına mı uğradın sanırım justin 'i seviyorsun ?"
amanın o kadar belli mi etmiştim yüz ifademi inanmıyorum ben sonunda karar verdim yalan söyliycem xD
"sana güvenebilir miyim berry ? yani gerçekten seni kız kardeşim gibi görüyorum "
berry " tabiki tatlım söyle "
" ben o kızı kahvaltıdadan çıktıktan sonra kaybolmuştum ya işte o zaman bu kızı başka birisiyle öpüşürken gördüm, ve koşarak geldiğim için justine çarptım hatırlıyor musun ?"
"evet hatırlıyorum , lanet olsun kızım naaptın sen hemde 2. günden o kız belanın tekidir amanınnn b.ka bastık "
"ya kızım öyle konuşma midem amuda kalkıyoo "
"haa şimdi anladımm o yüzden senle böyle konuştu ok baby , neyse ya başa gelen çekilir hadi oturup basket maçını sevredelim"
"ya sen şaka mı yapıyosun kızın ne yapacağı hakkında en ufak bilgim yok "
"noolcakki seni kuytu köşede tehdit edecek söylersen adamlarını senin üstüne salacak artık adamları ne yapacaksa ? neyse ya salla hadi oturda seyredelim "
ve evet midem tekrar amuda kalktı adamlarını mı salacak dedi lanet olsun

* * *
berry "hey bebeğim maç nasıldı ?
"hee süperdi o kızı ve adamlarını düşnerekde çok güzel seyrediliyomuş maç "
"yaa ne demezsin justin i görücem diye gözün yernden çıkıyodu "
"öf berry - - konuşma yalan söylediğini bal gibi biliyorum"
"tamam be iyiki bir şaka yapalım dedik "
"yapma berry yapma hadi gidelim eve"
"aaaa parti var daha o birt denen kız bizi eve giderken görürse -
"zıkkımın köküne kadar yolu var "
"görmesin o zaman hadi partiye xD"
"öfff sıkıcısın beryy sıkıcıııı"
"hadiii giyorukkk"
"pöff"

** *** **
j"oo kızlar hoşgeldiniz gözümüz yollarda kaldı "
berry"yalana bak britney le oynaşan ben değilim sanki "
j"öf berry hayatımda senin kadar çıkarcı bir kız görmedim ne istiyordsıun ?"
"seninle bişey konuşmamız gerek "
j"aa neymiş o konu ?"
amanın lanet olsun adamım tam anında brit bitti yanımızda ve yüz ifadesine göre konuştukalrımızı duymuştu
brit"şey hayatım hadi dans pistine hadii"
j"tatlım bekle ya kızlar bişey diy- "
ve hopp justin piste uçtu iyi mi britney e yakalandık
"aman allahım nanayı yedik berry "
" bişey olmaz hadi atla arabaya "
ve biz son hızla eve giderken aynadan birşey gördüm bir araba
" beeryy ben bir araba gördüm "
" normaldir güzelim burası bir yol..xD"
" ya hayır bizi takip ediyor "
ve anında beerry dikiz aynasına baktı yüzünü buruşturdu
" ve galiba haklısın bebeğim hazır ol uçuacağızz"
dedi ama boşuna araba çoktan dibimize gelmiş bizi sıkıştırmıştı bile
berry" hemen ve ışık hızıyla justin i ara çabuk "
off kahrolası telefon nerde yaa
" yok berry yokkk"
"al benimkini "
o f yetrince uzun bir dakika olmuştu ve sonunda o bilindik sesi duydum
"efendim beryy?"
"justin ben Darlla acilen yardımına ihtiyacımız var ahh kahretsin"
tamda o anda araba bize çarptı
"ne oldu darr-
daha sözünü tamamlayamadan araba bir daha çarpti .....
sevvaL'm
Yeni Üye
Yeni Üye
sevvaL'm

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 11:40 pm

Sen önceki böLümLeri ard arda koysan da bir an önce 17.böLüme geçsek?? JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 168785
~ Simge&Justin ~
Justin Üyesi
Justin Üyesi
~ Simge&Justin ~

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 29, 2010 12:28 am

yaaa ben nasıl bekliycem 17. bölüme kadar JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 763997
artık sabredicez ne yapalım (:
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 29, 2010 10:38 am

öbür siteden devam ediyorum
yehuuu..
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 29, 2010 10:46 am

burdan et lütfen
https://justinbieberfan.all-up.com/hikayelerimiz-f54/hanqi-a
sevvaL'm
Yeni Üye
Yeni Üye
sevvaL'm

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 29, 2010 11:08 am

Geri aLındı mıı?
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 29, 2010 12:55 pm

evet geri alındım
sevvaL'm
Yeni Üye
Yeni Üye
sevvaL'm

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 29, 2010 1:34 pm

İyi o zmn y.böLümü koy çabucak JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 546428
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 29, 2010 1:37 pm

yha diqer sitede beni engellmiş yalın denilen çocuk yha öyneticiyle konuşup bana haber vereiblicek biri warmıı ??? lütfenn
=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 29, 2010 1:39 pm

ama biz hala banlayız JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 483245
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 29, 2010 2:25 pm

hmm tamam o zaman yeni bölümü yazdım koyuyorumn xDxD
sizden başka okuyanım yok zaten xD
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 29, 2010 2:33 pm

beklenen 20. bölüm xD

öncelikle size önsüz yazmak istiyorum şaka şaka hadi hikayeye geçelim xD
ama ne yalan söyliyim bölüm yazmayı özlemişim xD neyse ;
j-darlla nerdesin hah buldum seni :hıhı:
derken dbibime girdi maşşalh önünüde yoklamıyor ay bu :LL: xD
sonra eli yanağıma kaydı :hihi:
j-mm özlemişim :hihi:
d-neyi? :o.O:
j-seni… :hıhı:
aman tanrım sarhoş olabilirim ama bu kelimeyi biliyorum
d-seni seviyorumm :*d:
j-bende tatlım bende :Kalp:
sonra sarıldık ama ben çok üşüyordum onu ittirdim
karanlıkta olsa şaşırdığını anlamıştım
d-ya üşüdüm gerçekten tişötrümü giymem lazım :hıhı:
j-ahaha tamam o zaman giyin nasıl olsa karanlık :hıhı:
d-tamam o zaman uslu dur yoksa berry den karate dersi almıştım yakarım çıranı. :@: ..
j-ohaa tamam be :LL: xD
d-xD
üstümü çıkardım o ıpıslak tişörtü odanın uzak bir köşesine koydum
ve eski yerime geldim hala giyinmemiştim sonra birden elektrikler geldi
amanın işte şimdi yandık :ifd:
daha üstümü giyinmemiştim ve justin bana doğru bakıyordu
j-aman tanrım darlla inanmıyorum :Aaa:
üstümü kapatacak bişeye baktım ama hiç bişey yoktu lanet olsun böyle olamazdı
sonra birden kapıyı açtı birisi
justinin arkasını dönmesiyle bana yapışması bir oldu kimsenin beni görmemesi için içime girmişti hayvan :@:
gelen danieldi ve bende şaşkın şaşkın ona doğru bakıyordum
daniel- oww çok özür dilerim gerçekten pardon pardon :o.O:
j-öf özür dilemen bittiyse dışarı çık daniel :@:
daniel-tamAM ama birşey söylüycektim :o.O:
justin - çabuk söyle ve git hadi :@:
daniel- ya elektrik kesintisi yarın sabaha kadar sürecekmiş yani az sonra elektrik tekrar kesilecek iyi işler :o.O:
dedi ve gitti

justin hala bana sarılıyordu :LL:
d-justin daniel gitti bırakabilirsin :LL:
ama bırakmadı
d-justin duyuyormusun beni :Şak:
j-evet doğru elektrikler varken bakmak ta varken ben neden sarılıyorum ki ? :2:
dedi ve bıraktı bene bakıyordu
hemen tişörtümü yerden aldım giyindim
ve elektrikler kesildi
d-ya sen ne pislik bir mahluksun git odana git :@:
j-ama darlla ben seni çok seviyorum :hıhı:
d-bu da ne demek
ah salak kafam ne demek olacaktı beni seviyordu işte
ve bir el belimi sardı bende geri ittirdim
d-hadi odana yallah yürü canım :LL:
j-ama darlla hadi ya biraz daha lüütfenn lütfen lütfen :hihi:
d- küçük çocuklar gibi olma lütfen hadi zaten fırsattan yararlanmanıda unutmadım
sayende bütün çete benim bir s*rtük olduğumu düşünecek
j-öf tamam ya çıkıyorum
kapıyı açmaya çalıştı ama olmadı bir daha denedi be bir daha bir daha bir daha
ama olmuyordu
içerde kalmıştık lanet olsun
justin haince gülmeye başlamıştı
j-hihahoo içerde kaldık darlaaaaa :hihi: :hihi: :hihi:
d-öff sus anladım zaten :LL: uykum geldi ben yatıyorum
j-tamam bende geliyorum :hihi:
d-şaka yapıyorsun heralde bu yatak tek kişilik :o.O:
j- beni yerde mi yatıracaksın ah hadi ama darlla :hihi:
d-evett xD

evet kardeşim oturdu bir türlü kalkmadı o yüzden gecikti kusura bakmayın ....
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 29, 2010 8:09 pm

çok byndm y.b. me zmn =)

JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Resim İstek
» Sorun Değil Sadece Merak Ediyorum..
» Will Smith: Oğlum “Mükemmel” bir Karate Kid!
» Ada ve Justin
» Justin in Own Movie & SK on Justin!