Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum

+20
SmileyGirl
bieber_for_love
mly345
myl345
maqicaL
Reckless
_justin_
=asya=
~ Simge&Justin ~
cansubieber
sedabieber
(=simge=)
sevvaL'm
cincon7
Michael-J-Bieber
>BiOnkE<
SmYe-_
leyla naz
mella.
♫_Jэnny_ ♫
24 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

Yaşınız : 26

JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 2:59 pm

bne de öle yapıyorum bence siz de oraya taşının JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 52589
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

Yaşınız : 25

JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyPaz Eyl. 05, 2010 7:45 pm

yha biri bana diqer sitenin linkini atabilirr mi
https://justinbieberfan.all-up.com/hikayelerimiz-f54/hanqi-a
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 11:23 am

mella. demiş ki:
vayy JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 17117
selena sen ney mişsin JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 488190
bayıldım JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 17117
darrla gibi hisettim kendimi resmen.
2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

hayır bunu bi yerde okumuştum facebooktamıydı neydi bu çalıntı JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 60649
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 9:02 pm

cincon7 demiş ki:
mella. demiş ki:
vayy JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 17117
selena sen ney mişsin JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 488190
bayıldım JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 17117
darrla gibi hisettim kendimi resmen.
2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

hayır bunu bi yerde okumuştum facebooktamıydı neydi bu çalıntı JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 60649
ney çalıntı hikaye mi ??
mly345
Yeni Üye
Yeni Üye
mly345

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyPerş. Ekim 07, 2010 5:19 pm

dwm sqer
mly345
Yeni Üye
Yeni Üye
mly345

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyPerş. Ekim 07, 2010 5:20 pm

dwm sqer
mly345
Yeni Üye
Yeni Üye
mly345

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyPerş. Ekim 07, 2010 5:28 pm

Uzaktan seviyorum seni ! Kokunu duyamadan, boynuna sarıLamadan, yüzüne dokunamadan..saDece seviyorum.. kim yazmışsa sqer vallahi bu söz justine gitsinn JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 168785 JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 546428 JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 295972 25 haziran çabuk gel inşanllah pryı toplayabilirim
mly345
Yeni Üye
Yeni Üye
mly345

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyPerş. Ekim 07, 2010 5:43 pm

nie 20. blümden aldın
bieber_for_love
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
bieber_for_love

Nerden : Justinin Bilgisayarını Karıştırıodum Az Önce Kızdı Bende Ordan Geldim :P

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyPtsi Ekim 25, 2010 4:44 pm

owww çok romantik,azıcık ormantik ve de bayaaa bi komikk süperr JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 168785
bieber_for_love
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
bieber_for_love

Nerden : Justinin Bilgisayarını Karıştırıodum Az Önce Kızdı Bende Ordan Geldim :P

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyPtsi Ekim 25, 2010 4:53 pm

amaaaaa !! ben 5'i okudum hemen 20'ye geçtii ya nasıl oldu ooooo
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyPerş. Ekim 28, 2010 3:09 pm

ben aslında başka bi siteden devam ediyordum ama orası kapanmıştı buraya geçtik , sonrada o site geri açılınca 20 den aldım , biraz karışık bi olay,
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyCuma Ekim 29, 2010 5:17 pm

yha biri bana diqer sitenin linkini hatta direk hikayenin linkini werse lütfennn JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 434787
https://justinbieberfan.all-up.com/hikayelerimiz-f54/hanqi-a
SmileyGirl
Yeni Üye
Yeni Üye
SmileyGirl

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 6:52 pm

diğer sitenin linkinin atar mısın ?? JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 546428
justin_susel
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
justin_susel

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 9:50 pm

cnm Yha sn süpersn bnce kitap falan yazmaLısın sper de diğer siteden devam etmesen veya o siteyi bize vr de oraya girip okuyalım çq meraq ediom yha veya burayada yaz çnki çq güzeL devamını sabırsızlıkla beqLiorm cnm süpersin ( ee bide konu JUSTİN olunca her şey yazılır JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 447672) çq heyecanlı ama inşallah sonu kötü bitmezz ayrılmazlar JUSTİN le.. ağlarım falan duygusallık vr bnde çq fazlaJUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 483245
justin_susi
Justin Üyesi
Justin Üyesi
justin_susi

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 7:41 pm

Çok çok çok ama çok güzel yerimde gülme krizine girdim...neden bilmiyorum komik deil ama beni gülme krizi tutu.....Spersin devam... JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 763997 JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 763997
McDLove.
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
McDLove.

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 7:54 pm

Harikasın sen ya JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 168785
devam nolurr
ecrektr
Yeni Üye
Yeni Üye
ecrektr

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyCuma Ocak 28, 2011 8:55 pm

evet bende diğer sitenin lingini istiyorum hikayenin başını çok merak ettim JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 546428 ):
ecrektr
Yeni Üye
Yeni Üye
ecrektr

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyCuma Ocak 28, 2011 8:57 pm

♫_Jэnny_ ♫ demiş ki:
ben aslında başka bi siteden devam ediyordum ama orası kapanmıştı buraya geçtik , sonrada o site geri açılınca 20 den aldım , biraz karışık bi olay,

karışık olsada hikayen çokk güzel lütfenn lingi attt hikayenin başını okumak isterim JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 168785
bieber_for_love
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
bieber_for_love

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   JUstin  mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum - Sayfa 5 EmptyCuma Şub. 04, 2011 6:34 pm

Ya Amaaa Öbür Site Ne Kardeşm 5'de Tıkıldık Kaldık !

JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Resim İstek
» Sorun Değil Sadece Merak Ediyorum..
» Will Smith: Oğlum “Mükemmel” bir Karate Kid!
» Ada ve Justin
» Justin in Own Movie & SK on Justin!