Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Justin Bieber '' aşık olmadan kimseyle birlikte olmam''

YazarMesaj
justin_susi
Justin Üyesi
Justin Üyesi
justin_susi

Yaşınız : 28

Justin Bieber '' aşık olmadan kimseyle birlikte olmam'' Empty
MesajKonu: Justin Bieber '' aşık olmadan kimseyle birlikte olmam''   Justin Bieber '' aşık olmadan kimseyle birlikte olmam'' EmptyPaz Şub. 20, 2011 6:56 pm

Birçok genç kızın kalbinin daha hızlı çarpmasına neden olan Justin Bieber, en son verdiği röportajında özellikle ilişkilerle ilgili gayet ciddi söylemlerde bulundu.

Roling Stone dergisine konuşan Bieber,“Aşık olmadan kimseyle birlikte olmamak gerektiğini düşünüyorum.” dedi.

Evlenmeden önce birlikte olmamak gerektiğine inanıp inanmadığı sorusuna ise genç yıldız, “Ben sadece doğru kişiyi, sevdiğin insanı beklemek gerektiğine inanıyorum.” cevabını verdi.

Bieber, yakın zamanda Selena Gomez ile birlikte görüldü, ancak aralarında bir aşk olduğunu doğrulamadı. Röportajı yapan gazeteci, Bieber’in diz üstü bilgisayarında Selena ile günbatımında çekilmiş bir resmi fark ettiğinde, Justin bilgisayarını hemen kapattı.

[b]alıntı.. Justin Bieber '' aşık olmadan kimseyle birlikte olmam'' 546428

Justin Bieber '' aşık olmadan kimseyle birlikte olmam''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum!
» JUSTIN BIEBER : PUSH | Justin Bieber | One Time
» Justin Bieber Ve Soulja Boy
» Justin Bieber - Never Let You Go
» Justin Bieber "Where are you now"