Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum!

+2
Swizze.
PinkDream~
6 posters
YazarMesaj
PinkDream~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
PinkDream~

Yaşınız : 25

Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! Empty
MesajKonu: Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum!    Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 9:53 am

Justin Bieber, Robert Pattinson ile birlikte geceleri çıkıp kız tavlamak istiyor!

Bu günlerde Justin’in ‘Baby’ videosunda rol alan 16 yaşındaki Jasmine Villegas ile birlikte olduğu konuşuluyor. Ama Justin, Robert ile gecelerde durdurulamaz bir ikili olacaklarını düşünüyor.

"Kızlarla konuşmaktan ve çıkmaktan hoş***ıyorum. Çapkınlık yaparken en iyi yardımcımın Robert Pattinson olacağını düşünüyorum. Bence birkaç partiye birlikte gidip ne olacak görmemiz lazım. Geçen hafa Los Angeles’a döndüğünü biliyorum. Bence bir deneme yapmalıyız!”

Justin şimdiden Robert ile gecelerde kızları tavlamak için kullanacakları iltifat cümlelerini hazırlıyor ve bu cümlelere çalışıyor.

Justin, Daily Mirror’a şunları söyledi, "Robert saçlarının çok etkileyici olduğunu söylüyor. Belki kızlara gidip ‘saçlarımıza dokunmak ister misiniz?’ diyebiliriz!"

Kanadalı yıldız İngiliz kızlarına karşı zaafı olduğunu söylüyor ve İngiliz olan Robert’ın bu konuda da ona yardımcı olabileceğini umuyor.
http://www.mileycyrusfann.hareketforum.net
Swizze.
Admin
Admin
Swizze.

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum!    Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! EmptyPerş. Ekim 21, 2010 7:50 pm

Bak seen  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 168785
Sağol Canım.
http://justinbieber.forummum.com/forum.htm
bieber_for_love
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
bieber_for_love

Nerden : Justinin Bilgisayarını Karıştırıodum Az Önce Kızdı Bende Ordan Geldim :P
Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum!    Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 11:37 pm

deli bu çocuk ya  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 168785

aferin oğluşum Robert abiciğin sana yardımcı olur doğru adrestesiin justin böyle devam !!

ayy koptum  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 168785  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 763997  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 763997  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 763997
justin_susel
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
justin_susel

MesajKonu: Geri: Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum!    Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! EmptyPerş. Kas. 11, 2010 1:32 pm

HiHiHiHiHi!!! ay Ne aLem Bu Justin yha '' saçlarımızı elleyebilirsiniz '' mi Diceq aLLah ım Yha işe Bq gL sn Buraya Bz eLLielim saçını..  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 488190  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 763997  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 763997  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 763997  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 488190  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 8472SaoL cnm..  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 447672
mert
Yeni Üye
Yeni Üye
mert

Yaşınız : 34

MesajKonu: Geri: Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum!    Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 10:35 am

O kız nasıl tavlamayı düşünüo bi kız bi kızı tavlayamaz ki  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 168785  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 168785
justin_susel
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
justin_susel

MesajKonu: Geri: Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum!    Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! EmptySalı Kas. 16, 2010 11:29 pm

yha bq sn fazla oluoosun ama her konuya - - cevaplar ( mert e ) yha sn burayı justin i sevmeyenler sitesi sandıysan yanıldın maLL!! diğer fanlara mesaj:
( sorry ama şansını zorladı salaqq )...  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 803347  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 803347 :
evil:
justin_susi
Justin Üyesi
Justin Üyesi
justin_susi

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum!    Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! EmptyPtsi Kas. 22, 2010 1:37 pm

yha bn justin_susel bni engellemişsiniz ne yaptım bn ?? bn yeni üye açtım.. bu siteyi çok sevdim o yüzden bida üye oldum..ne yaptığımı söylerseniz bidaha ona göre davranırım silmeyin beni bn bu siteyi çok sevdim lütfen..  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 483245  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 483245  Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum! 483245

Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieber '' aşık olmadan kimseyle birlikte olmam''
» JUSTIN BIEBER : PUSH | Justin Bieber | One Time
» Justin'de Robert hayranı
» Interview With Justin’s Photographer Robert Caplin
» Justin Bieber : Hum hum...