Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..):

2 posters
YazarMesaj
justin_susi
Justin Üyesi
Justin Üyesi
justin_susi

Yaşınız : 28

Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): Empty
MesajKonu: Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..):   Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): EmptyPerş. Ocak 27, 2011 4:54 pm

Anne babasının boşanmasını konu alan Down to Earth adlı şarkısını Cincinnati konseri sırasında seslendirirken etkilenen, gözyaşlarını tutamayan ve sahneyi terk etmek zorunda kalan Justin Bieber’ın bu duygusal anının bir hayranı kaydetmiş. İşte Justin Bieber’ın zor anı;

http://www.muzikle.net/muzik-haberleri/justin-bieber-konser-sirasinda-gozyaslarini-tutamadi/

Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245

ayy canım benim ya o duygu nasıl bişey anlayabiliyorum çünki aynı şeyleri yaşadım... Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245
Yasminmsingi
Yeni Üye
Yeni Üye
Yasminmsingi

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..):   Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 10:50 am

Ayy bitanem sen ağlama aşkım dayanamam ki Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 295972
justin_susi
Justin Üyesi
Justin Üyesi
justin_susi

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..):   Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 7:19 pm

Napalım kader işleri bunlar... Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245 Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..): 483245

Justin konserde kendini tutamayıp ağladı.. ay canım benim ya..):
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Konserde Pantolonu Düşüyor
» Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı!
» Vatan Sana Canım Feda
» Justin in Own Movie & SK on Justin!
» JUSTIN BIEBER : PUSH | Justin Bieber | One Time