Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi!

+2
mella.
#ddmiLky
6 posters
YazarMesaj
#ddmiLky
Justin Üyesi
Justin Üyesi
#ddmiLky

TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi! Empty
MesajKonu: TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi!   TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi! EmptyÇarş. Şub. 10, 2010 1:47 pm

Geçtiğimiz hafta 'People's Choice' ödüllerinde 'En İyi Şarkıcı' unvanını alan Taylor Swift, People dergisi tarafından '2009'un 25 en ilgi çekici insanı' listesine girdi. Güzel yıldız, dergiye başarısının sırlarını anlattı
Şöhret beni değiştirmedi!

Geçtiğimiz hafta 'People's Choice' ödüllerinde 'En İyi Şarkıcı' unvanını alan Taylor Swift, People dergisi tarafından '2009'un 25 en ilgi çekici insanı' listesine girdi. Güzel yıldız, dergiye başarısının sırlarını anlattı
Henüz 19 yaşında olmasına rağmen, geçtiğimiz yıl müzik ödüllerinde meslektaşlarını sollayarak, tüm ödülleri kucaklayan Amerikalı genç şarkıcı Taylor Swift, ünlü magazin dergisi People tarafından '2009'un 25 en ilgi çekici insanı' listesine girdi. Dergiye bir de röportaj veren genç şarkıcı, kariyerindeki başarısının sırlarını anlattı.

TAKINTILI DEĞİLİM
Şarkılarıyla olduğu kadar güzelliği ve özel hayatıyla da gündemde olan Swift, "Başarı konusunda hiçbir zaman küstah biri olmadım. Her zaman başarılı olmanın hayallerini kurdum ama hiçbir zaman bu hayallerin gerçekleşmesi için takıntılı olmadım" diye konuştu. İşte Swift'in anlattıkları...

Geçtiğimiz yıl, benim için çok güzel geçti. Aldığım ödüller de bunun kanıtı. 2009 yılı, bana etrafınızdaki her şey değişse bile aynı kalabilmeyi öğretti. Şöhret beni hiç değiştirmedi.

Sahnede nasılsam öyle biriyim. Kendimi değiştirmiyorum, olduğum gibi biriyim. Herkes, doğallığıma çok şaşırıyor.

Gece hayatını oldum olası sevemedim. Evcimen biriyim. Evimde oturup arkadaşlarıma yemekler hazırlamayı seviyorum.

Britney Spears gibi hayatının bir döneminde kendisini kontrol edemeyen ve hayatının dengesini kaybeden insanların yaşadıklarını ders olarak görüyorum. Ben attığı her adımı 10 kere düşünen biriyim, bu nedenle hayatımın iplerinin hiçbir zaman elimden kayacağını zannetmiyorum.

Herkes gibi ben de hatalar yapacağım ama önemli olan bilinçli hareket etmek ve ailenin görüşlerine başvurmak.

Bugüne kadar kendim hakkımda duyduğum en komik dedikodu, üç saniyede şarkı yazdığımdı. Duyduğumda gerçekten çok güldüm. Üç saniye olmasa da, 10 dakikada şarkı yazdığım oldu.

Peşimde gazetecilerin olmadığı bir gün yaşayabilseydim, kendimi New York sokaklarına atar ve şehrin bilmediğim yönlerini keşfederdim.
mella.
Admin
Admin
mella.

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi!   TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi! EmptyPerş. Şub. 11, 2010 6:40 pm

Sağol canım TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi! 136101
https://justinbieberfan.all-up.com
sweeth.
Admin
Admin
sweeth.

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi!   TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi! EmptyPerş. Şub. 11, 2010 7:58 pm

Gıcık!! qw
Sağol canım (=
#ddmiLky
Justin Üyesi
Justin Üyesi
#ddmiLky

MesajKonu: Geri: TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi!   TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi! EmptyCuma Şub. 12, 2010 3:11 pm

önemli değill (:
meRveciK <3
Justin Bağımlısı
Justin Bağımlısı
meRveciK <3

MesajKonu: Geri: TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi!   TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi! EmptyPaz Nis. 25, 2010 8:54 pm

Teşekkür.
Tswift havalı bir kız değil zaten..D:
Лунна светлина.
Admin
Admin
Лунна светлина.

MesajKonu: Geri: TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi!   TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi! EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 9:27 pm

~ Bence Çok Tatlı
SağoL Canım...
melisa.
Moderator Adayı
Moderator Adayı
melisa.

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi!   TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi! EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 11:23 pm

Sağol canım.
https://justinbieberfan.all-up.com/

TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şöhret Baskısı JB'ı Eziyor