Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sky View Dergisi Ropörtajı Kstew .

YazarMesaj
Лунна светлина.
Admin
Admin
Лунна светлина.

Sky View Dergisi Ropörtajı Kstew . Empty
MesajKonu: Sky View Dergisi Ropörtajı Kstew .   Sky View Dergisi Ropörtajı Kstew . EmptyC.tesi Ocak 28, 2012 3:19 pm

ky View Dergisi Röportajı (Kasım 2011)

Sky View Dergisi Ropörtajı Kstew . Ks-bdcon1
Sen ve Rob, Şafak Vakti'ni izlediniz mi?

- Evet izledik. Kendi işinizi büyük ekranda ilk izlediğinizde projenin bütünüyle önemini değerlendirmek yerine zamanınızı daha çok performansınızı eleştirmekle geçiriyorsunuz. Ve ben bunu pek de tarafsız bir gözden yapamıyorum maalesef. Bu yüzden kendimi oyunculuğumla ilgili biraz fazla saplantılı buluyorum.
Şimdi seri sona ererken karakterinin ne kadarı seninle birlikte, hep aklının bir köşesinde kalacak?

- Canlandırdığınız her karakter sizin için bir hayat tecrübesi olur ve bir yanları kendi kişiliğinizin bir parçası haline gelir. Şimdiki durumda ise Bella, onu yıllardır canlandırıyor olmamdan ötürü değil ama kariyerimin büyük bir parçsı haline geldiği için sevdiğim bir rol.

Bir aktris olarak yeni roller seçerken sezgilerini kullanıyor musun?

- Profesyonel açıdan bir karakterin beni ne şekilde etkilediğini anlatmak zor. Ama her zaman beni insani yönden geliştiren rolleri seçmeye çalışıyorum.

Bu filmde, Rob ve senin bir çocuğunuz oluyor. Bu olay sende anneliğe özgü içgüdüler uyandırdı mı?

- Evet uyandırdı. Herkesin çocuk sahibi olmam veya kendimi Bella'nın durumunda bulmam için çok genç olduğumu düşünmesi çok tuhaf. Benim için annelik ve evliliği bu kadar genç yaşta yaşayan birini canlandırmak harika bir duygu. Bella'nın tüm bunları yaşaması ve hissettiklerini etrafındaki herkesle paylaşmaması onun bu konuda ne kadar olgun olduğunu gösteriyor. Bella sağ kalıyor çünkü sebat etmesini biliyor. İşte ben de onun en çok bu yönünü seviyorum. En iyi arkadaşlarımdan biri yakın bir zamanda evlendi ve anne oldu. Ve biz aynı yaştayız. Bella'nın başına gelenleri anlamama yardımcı olduğu için ona müteşekkirim.

Düğün törenine nasıl hazırlandın?

- Gelinlik en önemli detaydı ve biz de tasarımı üzerine uzun uzadıya konuştuk. Bunun kurgusal bir hikaye olduğunu biliyorduk fakat fanlar için bu işi daha da ciddiye aldık ve özellikle her detayla ilgilendik.

Bu sahneyi nerede çektiniz?

- Vancouver'da güzel bir yerde.

Sen ve Robert'la ilgili internetteki tüm o hikayeler ve dedikodulardan, insanların sizin hakkınızda bu kadar çok konuşmasından rahatsız oluyor musun?

- Hayır, set dışında gerçekleşen hiçbir şeyle ilgilenmiyoruz. Hakkımda söylenen her şeyle ilgilenmek kolay olabilirdi ama bu proje, özel hayatım ve kariyerim dedikodulardan daha önemli.

Şöhretin zevk aldığın hiçbir yanı yok mu?

- Şöhret bana iyi davrandı çünkü beraberinde bana harika fırsatlar sundu. Şimdi daha iyi projeler bulabiliyorum ve bu sektörde zor rastlanan bir şey. Oyuncu olmak zor, fakat ünlü olduğunuzda insanlar filmlerinizi takip ediyor ve sinemaya gidip izliyor. Olabildiğince çok insana ulaşmak her sanatçının hedefidir. Yani bu açıdan ben şanslı biriyim.

Serinin bitiyor olmasından memnun musun?

- Hayatımda çok büyük bir iz bırakan bu projeyi bitirdiğim her aklıma geldiğinde hüzünleniyorum.

Sky View Dergisi Ropörtajı Kstew . Ks-bdcon2Herkesin konuştuğu bir projede, 'Snow White and the Huntsman'da çalışmak nasıl?

- Benden çok şey bekleniyor, bundan etkilenmemeye ve güçlü durmaya çalışıyorum. Bu rol için çok iyi hazırlanmaya çalışıyorum çünkü bir sürü aksiyon sahnem var, yani bu öyle bildiğiniz ızdırap içindeki genç kız rollerinden biri değil. Sürekli bir hareket halindeyim (gülüyor).

Yeni bir filme başlamadan önce gergin oluyor musun?

- Gergin? Hayır. ÇOK gergin? Evet. Ama bu enerji olmadan yaşayamam çünkü ben bundan besleniyorum.

Peki bu endişeyi nasıl gideriyorsun?

- Belli bir yere yöneltmeye çalışıyorum. Yeni bir projeye başladığınızda endişeli hissetmiyorsanız eğer muhtemelen çok sıkıcı bir şey yapıyorsunuzdur. Asıl meydan okuma bu korkunun üstesinden gelmek, işte kariyerim bu yüzden çok değerli.

Sana iyi şans getirdiğine inandığının bir tılsımın var mı?

- Hayır, batıl inançlarım yoktur.

Kıyafet seçekren stile mi dikkat edersin rahatlığa mı?

- Bence herkesin kendine has bir stili olmalı, spor yapmaya gidiyor olsanız bile. Modayı seviyorum çünkü bu işimin bir parçası. Mecbur kaldığımda trendleri takip ediyorum elbette ama ben daha çok jean-tişört takılan bir kızım.

Nerede alışveriş yapmayı seviyorsun?

- Los Angeles'taki vintage mağazalarına gitmeyi seviyorum, komik tişörtler bakıyorum genelde. Çalışmadığım zamanlarda oldukça sıradan giyiniyorum.

Peki aşk hakkında neler öğrendin?

- Tünelin sonunda her zaman bir ışık vardır. Aşkın farklı farklı evreleri olduğunu öğrendim. Hayatında, sahip olduklarının kıymetini bil ve kalbinin sesini dinle işte o zaman iyi olacaksın. Durumları güçleştirmemek ve değişimden korkmamak da önemli.

Çeviri: cenup

Sky View Dergisi Ropörtajı Kstew .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Fabulous Röportajı
» Ash Tizz-Fairy Girl RÖPORTAJI''
» Miley Cyrus Popstar Röportajı
» Melissa Rosenberg'in Yeni Röportajı:Tutulma Notları ve Şafak Vakti Ayrıntıları
» Miley Cyrus Glamour Dergisi Fotoğrafları