Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

JBİEBER gerçekleri

+3
Azize
seray
justin<3büşra'mm
7 posters
YazarMesaj
justin<3büşra'mm
Yeni Üye
Yeni Üye
justin<3büşra'mm

Yaşınız : 26

JBİEBER gerçekleri Empty
MesajKonu: JBİEBER gerçekleri   JBİEBER gerçekleri EmptyCuma Eyl. 03, 2010 10:17 am

Justin su içmeyi pek fazla sevmez...Fakat sağlıklı kalabilmek için içmeyi de ihmal etmez aynn JBİEBER gerçekleri 168785
justın palyoçadan korkuyor küçükken tabi ..Sabahları portakal yemeyi seviyor...JBİEBER gerçekleri 168785

Bir kızın onun gözlerinin içine sürekli bakmasından rahatsız olmuyor.Aksine çok hoşuna gidiyor

Justin "bir kıza çıkma teklif etmenin en kolay yolu; kıza onu sevdiğini söylemektir." dedi=)

Justin Bieber duygusal,romantik ve bilim-kurgu türü filmlerden hoşlanıyor

Justin, turnem bittiğinde "2 hafta uyuyacağım" diyerek espri yaptıııı=)

Justin turnesinde 6 ay boyunca 85 konser vericek!

Justin'in tur aracı konser başlamadan gizli bir yere park ediliyor...Böyleceee fanlar arabanın üstüne çıkamıyorr

Bildiğimiz gibi Justin'in 2 tane telefonu var; IPhone ve Blackberry... Justin günlük hayatta IPhone'unu, Twitter kullanırken ise genellikle Blackberry'sini kullanmayı tercih ediyorr=)

Kesin bir tercihi yok fakat yinede kızlarda dalgalı saç hoşuna gidiyor. Dalgalı saçın diğer saç modellerine göre daha doğal durduğunu düşünüyor=)

Justin Tam bir aburcuburcuu......Pizza.Hamburger.Şeker qibi yiyeeceklere bayılıyorrr JBİEBER gerçekleri 546428JBİEBER gerçekleri 546428

Justin'in martı dövmesi varmıs ve bu martı bir aile gelenegiymiş

Justin birgün arabada giderken tişörtünde "I ♥️ BIEBER" yazan bir kız görmüş ve arabadan inip...Kıza sarılmışşşş ♥️

Justin bir mağazaya girdiğinde mağazayı kapatmak zorunda kalıyorlar çünkü orda bulunan kızlar Justin'e saldırıyor (çok normal bişe ) JBİEBER gerçekleri 546428

Ne zaman alışverişe çıksam her seferinde kıyafetleri bedava vermeyi teklif ediyorlar" dedi

Kızlarda fazla makyajı sevmiyorum. Bazı kızlar güzel olmalarına rağmen kendilerine güvensizliklerinden dolayı çok falza makyaj yapıyorlar. Halbuki makyajsız daha güzel olabilirler

Justin'in bir ropörtajında : Çıkacağım kişinin iyi bir kişiliği, espri anlayışı, güzel gözleri olmalı ve aynı zamanda zeki de olmalı. Konuşamadıktan sonra güzel bir kız arkadaşına gerek yok. Mesela yemek yerken güzel bir sohbet etmek çok hoşuma gider.

Bu arada Justin kızlara nasıl yaklaştığı konsunda bir takım ipuçları da verdi “İlk başta hoşlandığımı hissettirmem fakat sohbetin sonunda doğru onu arayabileceğim bir telefon numarası olup olmadığını sorarım. Genelde böyle davranıyorum..
JBİEBER gerçekleri 1248 KIZLAR SİTEDE VARSA ÜZGÜNÜM... JBİEBER gerçekleri 295972
justin<3büşra'mm
Yeni Üye
Yeni Üye
justin<3büşra'mm

JBİEBER gerçekleri Empty
MesajKonu: Geri: JBİEBER gerçekleri   JBİEBER gerçekleri EmptyCuma Eyl. 03, 2010 10:57 am

çilek aromalı parlatıcısı varsa ve o kızı beğendiyyse çok ve sık sık dudağından öpüyomuş bu hayranı bile olsa ve demişki bu olayı türklerde çok yaşayacağım gbi gözüküo demiş sevenTen derqsinde ♥Bi kaç tane aLmakta yarar waR (: ♥ (ben hep çilekli parlatıcı kulanıorum allahtan...)
Türk kızları benle sevişmek istiyor ama ben sünnet olmadım demiş...(bunu koyduğum için özür diliyorum ama sizde bilin istedim ...
seray
Yeni Üye
Yeni Üye

JBİEBER gerçekleri Empty
MesajKonu: Geri: JBİEBER gerçekleri   JBİEBER gerçekleri EmptyCuma Eyl. 03, 2010 6:13 pm

teşekkürler,, hiç birini bilmiyodum.
justin<3büşra'mm
Yeni Üye
Yeni Üye
justin<3büşra'mm

JBİEBER gerçekleri Empty
MesajKonu: Geri: JBİEBER gerçekleri   JBİEBER gerçekleri EmptyPaz Eyl. 05, 2010 11:38 am

rica ederim bende yeni görmüştüm sizinde görmenizi istedim:d
Azize
Yeni Üye
Yeni Üye
Azize

Yaşınız : 30

JBİEBER gerçekleri Empty
MesajKonu: Geri: JBİEBER gerçekleri   JBİEBER gerçekleri EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 12:00 am

ahah =D ne demiş ya inanmıyorum çok sağolun kızlar =)
mnvr
Yeni Üye
Yeni Üye
mnvr

Yaşınız : 27

JBİEBER gerçekleri Empty
MesajKonu: Geri: JBİEBER gerçekleri   JBİEBER gerçekleri EmptyPaz Mayıs 08, 2011 4:05 pm

ayrıca bieber koyu bir hırıstiyan müslümanlıkı öğreniyormus ve müslüman olmayı düşünüyormuş
funfair95
Yeni Üye
Yeni Üye
funfair95

Yaşınız : 29

JBİEBER gerçekleri Empty
MesajKonu: Geri: JBİEBER gerçekleri   JBİEBER gerçekleri EmptyPtsi Tem. 04, 2011 11:11 pm

Justin dinine çok düşkün biri. Mezhebini değiştirmeyi aklından bile geçirmez bence...
~Jeyla~
Yeni Üye
Yeni Üye
~Jeyla~

Yaşınız : 23

JBİEBER gerçekleri Empty
MesajKonu: Geri: JBİEBER gerçekleri   JBİEBER gerçekleri EmptyPtsi Eyl. 03, 2012 7:09 pm

super bir adam
teekkurler
stars
Yeni Üye
Yeni Üye
stars

Yaşınız : 25

JBİEBER gerçekleri Empty
MesajKonu: Geri: JBİEBER gerçekleri   JBİEBER gerçekleri EmptyC.tesi Ocak 26, 2013 2:13 pm

justin<3büşra'mm çooook sağol yaa ahhaa Ne Demiş Öyle yerim JBİEBER gerçekleri 168785

JUSTİN JBİEBER gerçekleri 892438 JBİEBER gerçekleri 892438 JBİEBER gerçekleri 892438

JBİEBER gerçekleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JB Gerçekleri
» JB Gerçekleri
» JB Gerçekleri
» jb gerçekleri
» Bieber Gerçekleri ..