Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

JB Türkiye'ye Gelsin!

5 posters
YazarMesaj
Bieberita
Yeni Üye
Yeni Üye
Bieberita

Yaşınız : 27

JB Türkiye'ye Gelsin! Empty
MesajKonu: JB Türkiye'ye Gelsin!   JB Türkiye'ye Gelsin! EmptySalı Ağus. 24, 2010 10:35 am

Biz Facebook’da bir JB grubuyuz ve bir şeyler düşündük ve aklımıza bir fikir geldi ve bunu bütün fan sitelerinde paylaşıyoruz ki, JB sevenler JB’a kavuşsun! Hepimiz JB’ın Türkiye'ye gelmesini istiyoruz. Bunun için ne yapabiliriz diye düşündük. Twitter’ı olan herkes (Lütfen olmayanlarda alsın böylece daha çok işe yarar.) JB’a Türkiye'ye gelmesini istediğimizi söyleyen mesajlar yollayalım. Eğer bütün fanlar birleşip bunu yaparsak eminim ki dikkatini çekecektir. Tabii bu daha önce herkesin aklına gelmiştir. Ama teker teker yollamak bir işe yaramaz. Bu yüzden herkes aynı anda atarsa daha işe yarar diye düşünüyorum. Lütfen JB’ın Türkiye'ye gelmesini isteyen herkes bunu her yerde paylaşsın. Tanıdığınız JB sevenlerine bundan bahsedin. Her şey JB için! JB’ı istiyorsak en azından tek bir yerde bile olsa paylaşım yapalım. LÜTFEN!
Konuyu açacak yer bulamadım. Eğer yanlış bir yere koyduysam yetkili biri aktarsın lütfen.
Janea
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Janea

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: JB Türkiye'ye Gelsin!   JB Türkiye'ye Gelsin! EmptyCuma Ağus. 27, 2010 10:02 pm

Ben Yazıyorum zaten..
My World den de Türkiyeye geLebilir..
Sandy
Yeni Üye
Yeni Üye
Sandy

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: JB Türkiye'ye Gelsin!   JB Türkiye'ye Gelsin! EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 9:31 am

tşk
http://www.hepsim.1talk.net
avsar
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
avsar

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: JB Türkiye'ye Gelsin!   JB Türkiye'ye Gelsin! EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 12:12 pm

Türkiye'ye gelse bile gidemicem ..JB Türkiye'ye Gelsin! 129281

Offf Off Çok üzülüyorum yaaa JB Türkiye'ye Gelsin! 713582

Teşekürler
Azize
Yeni Üye
Yeni Üye
Azize

Yaşınız : 30

MesajKonu: Geri: JB Türkiye'ye Gelsin!   JB Türkiye'ye Gelsin! EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 12:14 am

açtım ama girilmiyo ssğol JB Türkiye'ye Gelsin! 129281

JB Türkiye'ye Gelsin!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin TürkiYeye Gelsin...
» Justin Türkiye 'ye Gelsin [Evenfull]