Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)

+9
rnc
qwz~JusTinn`
myl345
maqicaL
cincon7
smyye1
sedabieber
=asya=
Ecem~Jß
13 posters
YazarMesaj
Ecem~Jß
Yeni Üye
Yeni Üye
Ecem~Jß

Yaşınız : 30

Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) Empty
MesajKonu: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 1:08 pm

1. Bölüm
Ecem:15 yaşında yeşil gözlü açık kahverengi saçlı beyaz tenli oldukça içine kapanıktır.(sadece arkileri merwe and hilal yanındayken o eğlenceli ve hiperaktif haline bürüne bilmektedir.)4 yaşından beri bale, 11 yaşından beri modern dans, 6 yaşından beri de gitar dersi almaktadır.Ecemin bu içine kapanık halinin sorumlularu annesi ve babasıdır.

Merwe:Ecem'în deli ve bir o kadarda canayakın olan kankasıdır.16 yaşında kahverengi gözlü kahverengi saçlı bir kumral güzelidir.Ecem'i üzgün görmeye dayanamaz.Ayrıca sadece 1 haftadır yeni planotiği Justin Bieber'a takmış durumda.

Hilal:Ecem'i en iyi anlayan kişidir onunda ailesi ile ilgili problemleri vardır hala anne ve babasının boşanmasına alışamamıştır.16 yaşında ela gözlü sarı saçlı ve beyaz tenlidir.Ayrıca çok hareketli ve bir o kadarda eğlencelidir.Tam bir parti kızıdır nerde bir parti olsa Merve ve Ecem bilir ki Hilal ordadır.

Ecem:Gün herzaman ki gibi benim için sıkıcı başladı.Sabah yine anne ve babamın bağırışlarıyla uyandım.Aralarında ki problem büyük olmamasına rahmen onlar sanki bunu bir devlet sorunu gibi büyütürler ve herzaman kavganın sonunda olayın neden başladığını bile unuturlar.Ama bana bir güne bile sorunsuz olarak başlama rahatlığını yaşatmazlar.İşte gene o kavgaların birinde kahvaltı için mutfağa inmiştim.
Annem:Kızım söyler misin biz ne zamandan beri babanla bir romantik akşam yemeği yedik? O hep beni ihmal ediyor.
Babam:Kızım söyler misin biz ne zamandan beri annenle romantik bir akşam yemeği yemedik?Onu ihmal ediyormuşum.
Evde yemek yediğimiz mi var her gece başka bir restoranttayız.
Ecem:Bıktım sizin bu saçma sapan kavgalarınızdan. Siz söyleyin ne zamandan beri bir günüde bana zehir etmeden başlaya
bilirdiniz?Siz buna cevap verebildikten sonra bende sizin sorularınıza cevap vericem. dedim ve masadan hızla kalkıp sokak
kapısına doğru yöneldim.
Bahçeden çıkarken gitarımı almadığımı anladım ama sonra gitarımı Merwe'lerde unuttuğunmu hatırladım zaten oraya gidiyordum.
Yolda giderken Merwe'yi aradım.
Ecem:Merwe size geliyorum gelirken marketten bişi istiyomusun?
Merwe:Hayır cnm biş istemiyorum ama gelirken Hilal'i de al öle gel size bişi anlatıcam.
Ecem:Tmm cnm. Ne anlatıcağını merak etmiştim ama bnimde onlara anlatıcaklarım vardı.
Yolda yürürken bi bisikletin hızla bana geldiğini gördüm kaçıcaktım ama üstündekinin kim olduğunu fark ettim.Ama iyide Hilal
bisiklet sürmeyi sevmez ve bilmezdi galiba bu üzden de frenlerin nerde olduğunu bilmediği için süratle üstüme doğru geliyordu.
Ecem:Dursana kızım eziceksin frene bas diye bağırdım.
Hilal:İyide nerde bu lanet fren diyerek üstüme gelmeye devam ediyordu.
Ecem:Şu tutunduğun yerde olan çıkıntılara bassana diye bağırdım.Sonunda dediğimi yaptı ve beni ezmeden durabildi.
Hilal:Bir daha bisiklet görmek istemiyorumm Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347
Ecem:Hahahahahah kızım sen bisiklete binmeyi sevmezsin ki nerden çıktı bu sevda şimdi? Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Hilal:Hepsi şu Anıl yüzünden sırf ona hava atıcam diye bisiklet sürmeye çalışıom ama onun beni bi tarafına taktığı yok
dedikten sonra kahkahalarla gülmeye başladı.
Ecem:Zaten sen sadece erkeler için böle zorluklara katlanırsın hahahahahah Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Hilal: Ahh nankör seni geçen yaz senin yüzünden gitar kursuna başlamış bütün tırnaklarımı kırımştım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Ecem:O kursa benim için deil yakışıklı gitar öğretmeni için katılmamışmıydın Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Hilal:Ayyy ewt doğru onuniçin katılmıştım dedikten sonra ikimizde gülmeye başladık bn bir süre sonra gülmeden durabildim ve
Ecem:Merwelere gidiorum senide çağırdı bişi anlatcakmış
Hilal:Ehh herhalde kusum Kanbersiz düğün Hilalsiz mevzu olmaz Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Ecem:İyi iyi hadi geç kalcak bayan önemli şahıss Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Daha sonra Hilalin bisikletini bn sürerek Hilalde yürüyerek Merwelere vardık.Merwe heyecanla kapıyı açıp bizi içeri aldı.
Ecem:Kısım bu ne heyecan görende karnede teşekkür felan aldın sancak Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Hilal:Aynen Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Merwe:Off susun sizi biriyle tanıştırcam. dedi ve bizi bilgisayerınıbaşına sürükledi.Bir dosya açtı ve ordaki bir çocuğun
resimleri göstermeye başladı.
Ecem:Eeee bu kim? Hial hemen atladı.
Hilal:Yeni platoniği ama bene şu en yakın arkadaşı daha tatlı açsana birlikteki fotolarını
Merwe:Tmm bekle yha sen ananın karnında nasıl 9 ay sabrettin bilmem ki Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Hilal:Kısım bn 7 aylık doğdum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Merwe ve Ben:Belli Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Daha sonra Merwe bir resim gösterdi ve donup kaldım.Kızlar hemen durumu fark etti.
Hilal:Kızım iyimisin ne donup kaldım bak şu Ryan denen çocuğa sulanma o benim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Merwe:Bak Justinede sulanma o da benim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Ne sulancam be biri ünlü havalının teki biride........

2.Bölüm
Ecem:Ne sulanıcam be biri ünlü havalının teki biride Kuzenimm
Hilal:Neeeeeeeee o Afet senin kuzenin mi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428 kısım senin böle bi kuzenin var ve benim haberim yok inanamıyorumm
çaptan düştüm galiba.
Merwe:Kısım bu manyak bişi yha wuuuhuuu allahım şimdi senin şu afet kuzen beni afet arkadaşıylada tanıştırır dimi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Hemen yavşamayıon be Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 ben size bişi sölicektim bu söyliceğime üzülürsünüz diyordum ama şimdi göbek
atacağınızı düşünüyorumm Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Merwe ve Hilal:Neymiş o ?
Ecem:3 gün sonra Amerika'ya gidiyorum doğum günümü orda kutlucam teyzem çok ısrar etti Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972
Hilal:Kızım bu muhteşem bişi yhaa oraya gittiğinde teyzenlerde kalcan dimi? Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Ewt tabikide orda kalcam
Hilal:O zaman bnde geliyorum kısım bensiz parti olurmu hem en yakın arkadaşımın doğum gününü asla kaçırmam Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Teyzen bişi demez dimi sonuçta gelin geliyo evine Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Ne gelini be? Kim gelin?
Hilal:Tabisi ben hahahahah Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Ecem:Merwe sen bişi demedin :?
Merwe:Ne dememi bekliyorsun kısım tabisi bende geliyorum hem senin doğum günün 2 mart justinin ki 1 mart ve
kuzenin kesin onunda doğum günü partisine de gidicek ve bizde orda olcazz Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Ecem:Wowoowo kurmuşsunuz planı ama bnde sevdim teyzem zaten sizinle tanışmak istiyordu süper olucak
Amerika'ya bayılıcaksınız Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
2 gün sonra herşey hazırlanmıştı Hilal ve Merwe'de bnle Amerikaya geliyordu.Teyzem onlarında geliceğini
duyduğunda çok sevinmişti ama Ryanın sevindiğini pek düşünmüyordum çünkü evde kız oranı artıkça onun sözleri
dinlenmiyordu bu onun ve teyzemin arasaında bir anlaşmaydı ;)Bn de çok mutluydum Ryan'nı ve teyzemi çok öslemiştim
ama mervenin dedikleri aklımı kurcalayıp duruyordu Ryan kesin arkadaşınn partisine gider bizide de götürürdü ama bn orda
ne yapardım hayatımda kendi doğum günü partim hariç hiç bi partiye gitmemiştim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972 off off
Sonunda gitme vakti geldi ailelerimiz bizi havalimanına kadar getirdiler uçağımızyarım saat rotarlada olsa Amerika'ya ulaşmışdı
ordaki havalimanına bizi eniştem karşılamıştı kızlar enişteme bayıldılar tabisi eniştemde onlara bayılmıştı zaten bnim
canayakın bir okadarda deli arkadaşlarıma kim dayanabilirdi ki Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Merwe:Enişte bey de çok yakışıklıymış teyzen ne yapıoda başkasına kaptırmıo Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Sen daha teyzemi görmedin o yüzden böle konuşuon teyzem eniştemi elinde tutmak için bişi yapmıo ki eniştem
teyzem onu bırakmasın diye yapmadığını bırakmıo Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Hilal:Wayy i laftı sevdim bunu bnce ecem haklı kayınvalidemi görmeden konuşma eğer 2side bu kadar güsel olmasaydı
Ecem'inde böle Afet bi kuzeni olmazdı Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
bunu dedikten sonra üçümüzde gülmeye başladık zavallaı eniştem türkçe konuştuğumuz için hiçbişey anlamamıştı.Teyzemlern
evi havalimanına uzak olmasına rahmen yolculuk çok kısa sürmüştü galiba bunun nedeni eniştemin bizm ki tatlı baş belalarını
bir an önce eve getirmesi için teyzemin 2 dkkada bir aramasıydı Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 Eve geldiğimizde bizi karşılamaya kapının önüne
Teyzem Ryan ve .....

3.Bölüm
Eve geldiğimiz de bizi karşılamaya kapının önüne Teyzem Ryan ve tanımadığım bir kadın çıkmıştı.Arabadan önce eniştem indi.
Daha sonra ben ve Merwe indi.Hilal görkemli bir iniş yapıp Ryan'ı etkilemeye çalışıcaktı ama olmadı tam arabadan inerken
ayağı takıldı ve yere kapaklandı.Biz gülerken Ryan yardım etmek için Hilal'in yanına gelmişti.Hilal görkemli bir giriş yapıp Ryan'ı
etkileyememişti ama onun önünde yere düşerek kendisine yardım etmesini sağlamıştı.
Teyzem değim yerindeyse salya sümük bir şekilde hepimizi kucakladı.Ryan herzaman ki gibi beni sanki küçük bir çocukmuşum gibi
havaya kaldırıp döndürdü.Neredeyse üstüne kusuyordum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Uzun bir uçak yolculuğu ardından bir araba yolculuğu ve bir dönme dolap gibi dönmek Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 129281 bu midem için hiç iyi değildi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Teyze yeter ama t-shirtümü mahvettin tmm Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428 işte burdayım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Teyzem:Ahh canım yha seni ne kadar özlediğimi bilemezsin :'(
Ryan:Evet bilemezsin Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 sana en az 1 yıl yiyebileceğin kadar yemek yaptı Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Teyzem:Taman Ryan Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 52589 Ahhh kızlar hoş geldiniz Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Rayn: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Teyzem:sen şu deli dolu merwe olmalısın Ecem senden çok bahsetti Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Merwe:Umarım iyi bahsetmiştir yoksa beni kovmak için terlikle kovalamanız gerekiçek çünkü çok yoruldum. dedi bezgin
bir gülümsemeyle Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Teyzem:Hadi içeri geçin bakalım:) Gel Hilal'cim galiba dizin kanıyor bir bakalım
Hilal bana göz kırptı ve...
Hilal:Galiba kaynanam beni sevdi şimdi sıra Ryanda Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ben ve Merwe kahkahalarla gülüyorduk.(tabisi hilal bunları türkçe söylemişti)
Biz böyle gülerken Teyzem ve diğerleri ne dediğini anlamadığı için bize şaşkın şaşkın bakıyorlardı.
Ecem:Ben size sonra anlatırım...Ama büyük ihtimallae onlara yalan sölüicektim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Tanımadığım K:merhaba bizi daha tanıştırmadı ben Pattie Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Ecem:Merhaba bnde Ecem tanıştığımıza memnun oldum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Pattie:Bende.Buraya ryanla oğlumun doğum günü partisini konuşmak için gelmiştim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Ecem:Siz Ryan'ın en yakın arkadaşının annesisiniz galiba ?
Pattie:Ewt canım ben Justin'in annesiyim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Teyzem:Hadi kızlar nerde kaldınız.dedi bana ve Pattie'ye.
Ecem:Tamam teyze geliyoruz.dedim ve içeri girdik

Doğum günüme 3 gün vardı.Ama evde hiç bir hazırlık yoktu.Bazı şeylerden şüpheleniyordum.Herkes köşelerde bnden
gizli birşeyler konuşuyor bn gelince konuyu kapatıyorlardı.Buraya geleli 3 gün olmuştu.Hilal ve Merwe teyzem ve eniştemle
hemen kaynaşmştı ama Ryan kızlara ilk başta biraz soğuk davransada sonra onları tanıdıkça bu 2 tatlı kızın çekimine o da
kapılmıştı.Ama Hilal'in çekimi onu dahafarklı etkilemişti.Benim her istediğini elde eden arkadaşım saf kuzzenimide elde etmişti:D
Buraya geleli 3 gün olmasına rağmen etrafta aşk kelebekleri gibi dolanıp duruyorlardı.Pattie'yi o günden sonra hiç görmedim
ama yerzemin günde 2-3 kere onunla konuştuğunu duyuyordum.Günler çok çabuk geçiyordu herşey çok güseldi ama doğum günüme
sadece 1 gün kalmasına rağmen hala hiç bir hazırlık yoktu.Sadece bu gece için kızlarla biryerlere gidip kafalarımızı biraz
dağıtacaktık.Beni bu gece süsleyip duruyorlardı.Üzerime straplez bir elbise giydirmişlerdi ,elbisenin buz mavisi ve beyaz olarak
sırayla katları vardı.Ayağımada muz mavisi renginde converse giydirip elime de beyaz bir çanta tutuşturdular.Gözlerimin
yeşilini ortaaya çıkarıcak hafif bir makyaj yapıp saçlarımı (dalgalı saçlarımı) açık bırakıp sade bir taç takmışlardı.
Hilal:Wooooooowowowoo bu benim arkadaşım Ecem mi?
Ecem:Çokmu abartılı olmuş.İsterseniz hemen çıkarıyım zaten içinde hiç rahat değilim bu elbise çok kısa.
Merwe:Ohoooo buda günden razı soyunmaya Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 Saçmalama kısım harikasın tıpkı bir...
Teyzem:Peri kızı gibi. :'(
Ecem:Teyze sen ne zamandan beri ordaydın seni görmedim.
Teyzem kapının önünde kırmızı gözleri ve burnuyla bana bakıyordu. Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Teyzem:Çok güsel olmuşsun hayatım bence hiç abartılı değil hadi bu gece bnden izin saat 12'yi geçebilirsiniz.Gidinş
Ecem:Tamam teyzecim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 deyip ana öpücük yolladım.Teyzem aşşağıya indi kızlarda giyinmek için odalarına çıktılar.Tek başıma
kalmıştım.Ama kendime bakmaya korkuyordum.Sanki aynadaki başkasıydı, kızlar öyle bir makyaj yapmıştı ki o belli olmayan
yeşil gözlerim şimdi bana bakın diye bağırıyorlardı.Ben böyle düşüncelere dalmış dururken kızlar geldi.Wuuuuuu çok güsel
olmuşlardı.Zaten güsellerdi ama şimdi extra güsel olmuşlardı.
Hial sarı tek askılı elbise giymişti.Elbisesinde ufak beyaz ciçekler vadı.Ayağında beyaz bir çift babet elide ise
elbisesiyle aynı desende bir çanta var.Saçlarını düzleştirip bir taç takmıştı.Ryan onun bu halini görse kesin dibi düşürdi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Merwe ise kırmızı straaplez taşlarla süslü bir t-hirt gitmişti.Altınad süper mini siyah bir etek ayağına giyah bir çift
babet giymişti.Elide kırmızı çantasıyla tam bir doğal afetti.Topuz yaptığı saçları ona çok yakışmıştı.
Ecem:Wooowwww süper afet olmuşsunuz.
Hilal sen yanımızddayken kimse bize bakmıcak bile Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Merwe:Katılıyorum.Hadi araba bizi bekliyor geçkalıcaz.diyerek beni aşşağı sürüklediler.Araba çok lükstü markası Range Roverdı.
(anladınız kimin arabası)Bu arabanın sahibi arhatına düşkün biriydi galina Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 52589 Yolculuğumuz yarım saat sürmüştü kızlara na zaman
nereye gittiğimizi sorsam hemen konuyu değiştiriyorlardı.Sonunda çok lüks bir evin bahçesinde durduk.Kızlar arabadan hemen
indi ve benide peşlerinden çekiştirerek karanlık bir odaya götürdüler.Odada bir kişi daha vardı.
Ama kim olduğunu göremiyordum.Sadece bize hazır olup olmadığımızı sordular vebiz daha cevap vermeden bizi aydınlık bir
odaya ittiler.Aydınlık odaya girdiğimizdeherkes birşeyler bağırıyordu ama ben yanımdaki kişiden gözlerimi alamıyordum.

4.Bölüm
Ama ben yanımdaki kişiden gözlerimi alamıyordum...Bu şu Merwe'nin yeni platoniği Justin Bieber değilmiydi.İlk kez gözlerimi
ondan ayırdım ve etrafıma baktım heryerde İYİKİ DOĞDUN ECEM VE JUSTİN yazıyoru.İnamıyordum ben doğum günümü bu
ünlü bay kendini beğenmişle mi kutlayacaktım.İnanamıyorum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347 galiba oda böyle düşünüyordu çünkü suratında benim yüz
ifademin harika bir kopyası vardı.Biz böyle düşünürken herkes halinden çok memnundu.Annem ve babam bile buradaydı.Ryan
tıpkı pişmiş kelle sırıtıyordu.Merwe ve Hilal'in de ondan aşşağı kalır yanı yoktu.Sonunda biri bizim sinirli halimizi anladı ve
duruma el koydu.Galiba Justin bir yakınıydı.Çünkü ben daha önce hiç görmemiştim.
Yabancı Adam:Hey galiba çocuklar bu çifte doğum günüden hoşlanmadı.
Ecem:Bu toplu sünnet mi canım herhalde hoşlanmadık, hem bnm doğum günüm yarın.
Merwe:Yha biz senin hoşlanıcağını zannettik.Düşünsene Justin Bieber'la beraber doğum gününü kutluyorsun Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Ondan sen hoşlanırsın Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347 Üzgünüm ama benim hiç hoşuma gitmedi.Doğum günümü bay havalıyla birlikte kutlamak istemiyorum.
Justin:Hey sen kime havalı diyorsun.Asıl bn doğum günümü bayan bilmişle kutlamak istemiyorum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347
Yabancı Adam:Hey çocuklar sakin olun aileleriniz haoşlanır die düşünmüş
Ecem ve Justin:Ama hoşlanmadım.dedi aynı anda
Annem:Kızım neden böyle yapıyorsun bu kuzenini en yakın arkadaşı hemde senin Eski Arkadaşın
Ecem:Annem tamam yeter Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972 sorun çıkarmayacağım ama bu doğum gününün her dakikasını sıkılarak geçireceğime söz veriyorum.
Kızlar duydukları karşısında şok olmuşlardı.Justinle eskiden arkadaş olduğumuzu bilmiyorlardı ve eminim bunu bana çok
pahalı ödeticeklerdi.Sanki düşüncelerimi duymuş gibi Hilal kulağıma...
Hilal:Bunu sana çok pahalı ödeticeğiz Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347 bunu bize nasıl söylemezsin Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972 diyip yanımdan uzaklaştı
Justin:İnan benimde haberim yoktu.Olsa böyle bişeye asla izin vermezdim.dedi
O bunları söylerken caitlin sanki beni en yakın arkadaşımla bu hale getiren o değilmiş gini yüzsüz yüzsüz yanımıza geldi.
Caitlin:Doğum günü kutlu olsun cnm.diyip Justin'e sarıldı ve onu sanki bir ahtapot misali o koca vatoslarıyla(dudaklarıyla) öptü.
Ahh inanamıyordum nasılbu kadar rahat olabiliyordu. Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347 Ben bunları düşünürkün o bana öpücük yollayıp Justinide koluna
takıp yanımdan uzaklaştı.
Kızlar hala bana kızgın olmalarına rağmen beni eğlendirmek için yapmadıkları şebeklik kalmadı.Justin'in kayfi yerindeydi Caitlin
dahil nerdeyse partideki tüm kızlar etrafında dolaşıp duruyorlardı.O kızların hepsini ordan uzaklaştırıp Justin^le konuşmak
istiyordum.(ama kızları ordan uzaklaştırırken bir kaçını yolabilirdim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 ) Neden bu kadar kızgındım o kızları neden bu kadar
kıskanıyordum.Onlar Justin'le bu kadar rahat konuşabiliyorlarken ben ona yaklaşmaya bile cesaret edemiyordum.Justin'le ben
Sadece Arkadaştık yada uzun süredir biz onunla Hiçbirşeydik Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972
Hilal:Hadi yapma ama böyle.Tamam sinirlisin biliyorum,onunla aranızda önemli şeyler olmuş.Bu yüzden küssünüz ama o hiçbirşey
yokmuş gibi eğlenirken sen böyle kendini harap edemezsin.
Merwe:Hilal katılıyorum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428 Nerde benim o eğlenceli hiperaktif arkadaşım? Çıkar şunu içinden de parti nasıl olurmuş göster Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:O Hilal'in ilgi alanına girmiyormu? Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Hilal:Bu akşamlık sana devrettim görevimi benim gidip sevgiliimn üstene konmaya çalışan sinekleri(kızları) ilaçlamam lazım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
diyerek yanımızdan uzaklaştı.En son gördüğümde Ryan'a sulanmaya çalışan kızları kovalıyordu Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Merwe:Eeee hadi o zaman parti başlaasın dedi ve Dj'in yanına koştu...
Merwe:biraz ara verelim ve müziği doğum günü çocuklarına bırakalım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Dj:Tmm bana uyar.
Merwe:Heyy herkes dinlesin artık doğum günü çocuklarını görelim.Nerde bunların gitarları Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Hayır Merwe yapma onunla asla şarkı söylemem Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347
Justin:Ewt lütfen yapma bnde istemiyorumm
Ecem:Dediklerimi tekrarlama
Justin:Dediklerini tekrarlamıyorum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347
Pattie:Hey yeter çocuklar sadece bir şarkı söylüceksiniz beraber bunu bu kadar büyütmeyin
Pattie'yi kıramazdım.Belliki Justin de annesini kıramazdı.Eskiden Justin'le arkadaş olmamıza rağmen Pattie'yle hiç yüz yüze
görüşmemiştik.Bu yüzden onunla teyzelerde karşılaşınca ilk başta tanımamıştım.Ama genede onu anlayamadığım bir biçimde seviyordum.
Justin:Tamam o zaman söyleyelim.
Ecem:Tamam.
Gitarlarımızı aldıktan sonra herkes heyecanla çalmamızı bekliyordu.
Justin ve Ecem:That should be me. dedik aynı anda ikimiz içinde bu şarkının yeri önemliydi.
(Justin)
Everybody's laughing in my mind
Aklımda herkes gülüyor
Rumors spreading 'bout this other guy
Diğer çocukla ilgili dedikodular yayılıyor
Do you do what you did when you
Benimle yaptıklarını
did with me
Yapıyor musun
Does he love you the way I can
Benim sevdiğim kadar seni seviyor mu
Did you forget all the plans
Beraber yaptığımız bütün planları
that you made with me
Unuttun mu
'cause baby I didn't
çünkü ben unutmadım

That should be me
Ben olmalıydım
Holdin' your hand
Ellerini tutan
That should be me
Ben olmalıydım
Makin' you laugh
seni güldüren
That should be me
Ben olmalıydım
This is so sad
bu çok üzücü
That should be me
Ben olmalıydım
That should be me
Ben olmalıydım
That should be me
Ben olmalıydım
Feelin' your kiss
Öpüşünü hisseden
That should be me
Ben olmalıydım
Buyin' you gifts
Sana hediye alan
This is so wrong,
Bu çok yanlış
I can't go on,
Devam edemem,
till you believe that
sen inanana kadar
That should be me
Ben olmalıydım

(Ecem)
That should be me
Ben olmalıydım
Yeah,
Evet
You said you needed a little time
Biraz zamana ihtiyacın olduğunu söylemiştin
for my mistakes
Hatalarım için
It's funny how you use that time
Bu zamanı beni değiştirmek için kullanman
to have me replaced
çok gülünç
But did you think that I wouldn't see you out at the movies
ama sinemadan çıkışta seni görmemem gerektiğini düşünmedin mi
Whatcha doin' to me
Bana ne yapacaksın
you're taken' him where we used to go
Onu bizim gittiğimiz yerlere götürdün
Now if you're tryin' to break my heart
Eğer şimdi kalbimi kırmak istiyorsan
it's working 'cause you know that
İşe yarıyor, çünkü bunu biliyorsun

That should be me
Ben olmalıydım
Holdin' your hand
Ellerini tutan
That should be me
Ben olmalıydım
Makin' you laugh
Seni güldüren
That should be me
Ben olmalıydım
This is so sad
Bu çok üzücü
That should be me
Ben olmalıydım
That should be me
Ben olmalıydım
That should be me
Ben olmalıydım
Feelin' your kiss
Öpüşünü hisseden
That should be me
Ben olmalıydım
Buyin' you gifts
Sana hediye alan
This is so wrong,
Bu çok yanlış
I can't go on,
Devam edemem,
till you believe that
sen inanana kadar
That should be me
Ben olmalıydım

(Justin ve Ecem)
I need to know should I fight
Aşkımız için bu kadar çok
for our love for this long
Savaşmam gerekir mi bilmeliyim
It's getting harder to shield
Korumak gittikçe zorlaşıyor
this pain in my heart
Kalbimdeki bu acıyı

That should be me
Ben olmalıydım
Holdin' your hand
Ellerini tutan
That should be me
Ben olmalıydım
Makin' you laugh
Seni güldüren
That should be me
Ben olmalıydım
This is so sad
Bu çok üzücü
That should be me
Ben olmalıydım
That should be me
Ben olmalıydım
That should be me
Ben olmalıydım
Feelin' your kiss
Öpüşünü hisseden
That should be me
Ben olmalıydım
Buyin' you gifts
Sana hediye alan
This is so wrong,
Bu çok yanlış
I can't go on,
Devam edemem,
till you believe that
sen inanana kadar
That should be me
Ben olmalıydım

That should be me
Ben olmalıydım
That should be me
Ben olmalıydım
That should be me
Ben olmalıydım
That should be me
Ben olmalıydım

Çalmaya başladığımızda bana eskiden olduğu gibi bakıyordu.O sıcacık gülümsemesi yine yüm yüzüne yayılmıştı.Gözlerinde kendimi
görebiliyordum.Yüzüm de kocaman şapşal bir gülümseme vardı.Keşke bu an hiç bitmese die düşündüm.O an gözlerimiz buluştu
galiba oda böyle düşünüyordu. Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785

5.Bölüm
Şarkı bittiğinde herkes alkışlamaya başlamıstı bizi.Woooowwww parti ne kadar da kalabalıkmış Justin böyle şeylere alışıktı ama ben...Utancımdan
kafamı kaldıramıyordum.Herkes hareketli bir şarkı isteyip duruyordu.Bende merwe'yi yanıma çağırdım.
Ecem:Yanında hiç bizim türk sanatçıların CD'si varmı yanında?
Merwe:Yok ama galiba Hilal'de vardı.
Hilal:Heyy biri benim adımımı andı kulaklarım çınladıda Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Ewt cnm yanında hiç türk bi türk sanatçının CD'si varmı?
Hilal:Var Sıla'nın ama şarkıların sadece melodileri var.Benim zeki kardeşim bilgisayarda onları düzenlerkenyanlışlıkla sözleri silmiş.
Ecem:İşte bu daha iyi hadi CD'yi bana ver Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Hilal:Tamam al ...çantasından CD'yi çıkardı bana verdi.Bende DJ'e verdim.İsteğim şarkıyı sonunda bulmuştum:D
Sıla'dan Alain Delon
DJ şarkıyı çalmaya başladığında kızları yanıma çağırdım.Hepimizin elinde mikrafon vardı.Şarkıyı ezbere bildiğimiz için biz söylücektik.Bu şarkıya uygun
bi dans kareografimizde vardı.Şarkıyı söylemeye başladığımızda Herkes bizi hayretle izliyordu.Yaptığımız danstan ve söylediğimiz şarkıdan çok
hoşlanmışlardı.Onlarda dans etmeye başladı.Artık bu doğum günü biraz hareketlenmeye başlamıştı Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
(Ecem)
Bütün gün öyle oturdum evde
Tadim tuzum yok olur ya öyle
Duvarlarin da agzi var dili yok
Hadi kalk giyin gez toz dedim
Azcik da sen boz dedim
Aradim taradim kimse evde yok
(Merwe-Hilal)
Isikli janjanli girdim rastgele bir kapidan
Meger herkes burdaymis bihabermisim dünyadan
Kizlarla laflarken sen göründün bir anda
Bi numaralar Allah Allah bu ne n`oluyor ya
(Ecem-Merwe-Hilal)
Babababa havalara nasil da geriniyor
Alain Delon`um benim nasil da kasiliyor
No no no almayayim baskasi alsin
Tipim degilsin üstü kalsin
(Ecem)
Nasil da yalniz ve çiplak herkes
Mutsuz ve damsiz herkes
Benim de bundan asagi kalir yanim yok

Bir ara gözüm Caitlin'e takıldı.Yüzünde kızgın ve mors olmuş bir ifadeyle bize bize bakıp şapşal şapşal sırıtan Justin'e bakıyordu. Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 Ama Justin farkında
bile değildi.O şu anda bize bakmakla meşguldü Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 Caitlin daha fazla dayanamadı ve Justin'in yanından koşarak uzaklaştı .Bizde şarkıyı bitirmiştik.Herkes
sesimize hayran kaldığını söylüyordu.Merwe ve bn tebrikleri kabul ederken Hilal'in eli , kolu ve ağzı şu anda meşguldü Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ben oturmak için bir yer ararken biri beni balkona doğru çekti.
Justin:Sesinin bu kadar güsel olduğunu fark etmemiştim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Justin genelde gizli konuşurdu ama bn onu çözeli çok olmuştu o yüsden hemen ne dediğini anladım.
Ecem:Benim bu kadar güsel olduğumu daha önce fark etmedinmi yani Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Justin:Elbisen çok yakışmış Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Teşekkürler.Senin de sesin herzaman ki gibi ok güsel Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 Bende bu sefer onun konuşma tarzıyla cevap vermiştim.
Justin:Ewt herzaman yakışıklı olduğumu söylerler Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Havalı kendini beğenmiş ne olcak :@:
Justin:Bayan ben herşeyi çok bilirim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 bn bu küslüğün daha fazla uzamasını istemiyorum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972
Ecem:Unutma benimle küsen sendin ortada hiç bir neden yokken Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 484880:
Justin:Neden yokmuydu :@: yaptıklarını daha unutmadım
Ecem:Bn sana seni sevmekten başka bişi yapmadım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972 dedim ve ağlamaya başladım
Justin:Özür dilerim.Sana kızlayacağıma kendime söz vermişti.Gerçeken çok özür dilerim sana değilde Caitlin'e inandığım için.Beni böyle severken beni
kırıcak birşey yaptığına inandığım için .Sensiz geçen günlerim için özür dilerim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972
Ecem:Bende özür dilerim bir anda sana böyle öfkelendiğim için.Seni bensiz bıraktığım için özür dilerim. Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972 dedim ve ona sııca sarıldım.Oda bana sarıldı
sanki birdaha hiç ayrılmayalım der gibi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Onunla böyle bir ömür kalabilirdim. Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 Ama herkes bize bakarken değil :)Biz Justin'le konuşurken herkes duymuş ve görmüştü.Artık arkadaşlarımın yüslerin de
anlayış, ailelerimizin yüzlerinde ise tebessüm vardı :)Galiba Justin'de fark etmiş olcak ki bnden hemen ayrıldı.Birbirimize bakıp gülmeye başladık Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Ben artık mutlu sonuma ulaşmıştım ya da mutlu başlangıcımamı demeliyım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785

6.Bölüm
Doğum günü tam 2 gün sürmüştü, herşey çok güsel gitmişti.O kadar çok fotoğraf çekilmiştim ki sanki yüzüm eskidi gibi hissediyordum.Hani şu tanımadığım
adam demiştim yhaa o işte Justin'in menejeriymiş.O gece sürekli bize bir albüm yapmam lazım diyip durdu. Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 Ama biz şöhret felan olmak istemiyorduk.
Biz sadece sonsuza kadar arkadaş kalmak istiyorduk.

~~2 Gün Sonra ~~
Buraya geleli 1 hafta olmuştu .Justin'le ilişkimiz düzelmişti biz artık onunla arkadaştan daha
öteydik biz artık onunla SEVGİLİYDİK.Sanırım bu küslük ikimizinde birbirimize itiraf edemediklerimizi ortaya çıkarmıştı.Ben tam böyle dalmışken kızların
çığlıklarla yanıma geldi...
Ecem:Ne oldu?Neen böyle bağırıyorsuznuz?
Merwe:Bakta neden bağırdığımızı gör...deyip leptopumu kucağıma koydu ve youtube açtı.
Gördüklerime inanamıyordum.Justin kendi youtube sayfasına "yeni yetenekler" başlığı altında önce onunla söylediğim şarkının daha sonrada kızlarla
söylediğimiz şarkının videosunu koymuştu.
Aman tanrımm tıklanma rekoru kırıyordukk.Justin onunla söylediğimiz videonun altına şu yorumu yapmıştı..."ben ve bnm bitanemm Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428 sesi çooook güsel
değilmi sanırım sevgilisine çekmişş Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785"diye yazmıştı ve hayranları tarafından büyük bir tepki aldığı kesindi.Ama bni sahiplenişi hoşuma gitmişti Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Merwe:Heyyy Ecem ordamısın?
Hilal:Heyyy kısım fazla dalma boğulursun Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Heee neyy? Ne oldu?
Hilal ve Merwe bn bunları dedikten sonra 2side kahkahalarla gülmeye başladı ve bnde dayanamayıp onlara katıldım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 O arada telefonum titredi Justin'den mesaj gelmişti Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Justim M:Cnm kapıyı açarmısınız Ryan,ben ve Chaz kapıda kaldık.Ryan anahtarı unutmuşş Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785

Ecem:Hilal şu kuzenime ne yapıyorsan dur Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 yoksa çocuk yakında kendini bi yerlerde unutucak.Justin mesaj attı Ryan anahtarını unutmuş zile basıp
duruyorlarmış sizin şu gülmeniz yüsünden kapıyı duymadım...diyip aşşağı kapıyı açmaya indik.
Kapıyı açtığımda karşımda işte o muhteşem varlık vardı.Ben Justin'e,Hilal'de Ryan'nın boynuna atladı.Merwe ve Chazz şaşkın lşaşkın bize bakıyorlardı.
Chaz:Görende 40 yıldır görüşmüyorlar sancak Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Merwe:Aynenn Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Justin'in kollarıdan kurtulup utangaç bir ifadeyle gülümsedim :)Justin hiç birşey yokmuş gibi kolunu boynuma attı ve beni sıkıca sardı.
Hilal:Hadi nazar etmeyin ne olur çalışın sizinde olur canlar Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Justin:Bn daha sizi tanıştırmadım...dedi Chaz,Hilal ve Merwe'ye bakarak." Bu chazz bnm en yakın arkadaşım Ryan ve christian'dan sonra.
Hilal ve Merwe:Meerhaba tanıştığımıza memnun olduk... dedi
Chazz:Bende memnun oldum... dedi ve kızların elini sıktı Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 52589 sanırım Merwe'yle tanışmaktan çooook daha memnun olmuştu Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
İçeri girdik herkes sohbet ediyordu ve aklıma şu video meselesi geldi.
Ecem:Niye videoları youtube'a koydun Justinn? :@:
Justin:Anlamadım ne videosu?
Ecem:Anlamamazlıktan gelme doğum gününde söylediğimiz şarkıların videoları diyorumm
Justin:Onları bn koymak istemedimm Scooter çok ısrar etti eğer üstünüzde kamaoyu baskısı olursa size daha çabuk albüm çıkarırmış Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Merwe:Biz ünlü felan olmak istemiyoruz.Biz sadece hep birlikte olmak istiyoruz...dedi bize ve chaz'e bakarak Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Hilal:Ewt Merwe haklı.
Ecem:Ama bişey diyim mi o videonunaltına yaptığın yorum çok hoşuma gitti Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 dedikten sonra herkes gülmeye başladı.
Justin:İstersen bn senin kölen olurumm aşkımm yorummlar sana feda olsun Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Eman hemen cıvıma Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Justin:Tamam tamam sustumm Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Aslında bizim size söylememiz gereken birşey vardı......

7.Bölüm
Ecem:Aslında bizim size söylememiz gereken birşey vardı
Justin:Ney aşkımm?
Ecem:Şeyy bizz 2 gün sonra
Hilal:Ecem yapma şimdi sırası değil
Ecem:Söylememiz gerek
Merwe:Ewt söylememiz gerek...diyip Chaz'e baktı
Ryan:Ne söylüceksizin yhaa hadi bekletmeyin bizi
Ecem:Biz 2 gün sonra İstanbul'a gidiyoruzz Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972
Justin:Neden cnm?
Ecem:Mart ayındayız aşkım bu ayda bizim okullarmız dewam ediyor biz buraya izin alıp öle geldik
Hilal:Ewt 4 gün sonra iznimiz bitiyor Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972
Ryan:Yhaa hayır olmazz Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972
Hilal:Üzgünüm aşkım ama gitmek zorundayızz
Ryan:Hayır değilsizin :)Kuzen hatırlıyomusun geçen sene sana başvurman için yalvardığım değişim programı var yha o hala geçerli
Ecem:Tamam diyelim bn kabul etti annemlerde izin verdi ama Hilal'le Merwe onlara ne olcak Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 129281
Justin:Orasını bana bırak
Ecem:Anlamadım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 129281
Justin:Bn kızların ailelerini ikna edrim ama 1 şartla Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428 dedi masum masum gülümseyerek
Ecem:Neymiş o şart ?
Justin:Stüdyoya gelip bir deneme kaydı yapıcaksınız
Ecem:Hayır aşkım lütfen istemiyoruz
Hilal:Ne var bikere denesek ölmeyiz yhaa
Ecem ve Merwe:Hayırrrr
Chaz:Bu kadar kızmanıza gerek yok yhaa
Merwe:Özür dilerim bağırdığımız için...onlara böyle konuşurken gözüm tvdeki habere kaydı
İnanamıyorum hemen haberlere çıkmıştık bile "Justin Bieber'ın Gizemli Sevgilisi" :@: Tvnin sesini açtım diğerlerininde ilgisini çekti ve onlarda baktı
Justin:Bu kadar çabuk yayılmış ha:D
Ecem:Bide gülüo babam görse neder peki hayranların herhalde bni linç felan etmek isterler
Justin:Daha önceki sevgililerimi sevmediler ama seni sevicekler çünkü bnm seni gerçekten sevdiğimi anlıcaklar Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Ecem:İnş. öle olur...diyip ona sarıldım ve kokusunu içime çektim
Hilal:Kızım daha albüm çıkartmadan ünlü oldun
Merwe:Ne albümü be biz öle bişimi dedik bn hatırlamıyorum sen Ecem?
Ecem:Bu kendi kendine gelin güvey oluyar Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Hilal:Siz geçin dalganızı bakalım...diyip mutfağa doğru gitti Ryanda onun arkasından aklıma bişi gelmişti
Ecem:Aşkım biraz bnmle gelebilirmisin
Justin:Tamamda ne oldu
Ecem:Soru sorma justin gel dedim işte
Justin:Tmm aşkım kızma Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 veyada kız kızınca çook tatlı oluyorsun Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Hadi çoook konuşma Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 diyip kolundan tutup onu mutfağa götürdüm Hilal'le Ryan konuşuolardı
Hilal:Ne oldu?
Justin:Bileme oturuken birden beni buraya getirdi
Ecem:Yha aşkım ne kadan saf oluyosun bazen Merwe ve Chaz yanlız kalsın diye yaptımm Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Justin:Akıllı kız işte seni bu yüzden seviom
Ecem:Sadece akıllı olduğum için mi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ryan:Tamam kesin ıyy vıcık cıvık
Justin:Siz böle yaparken biz bişi demiyoruzz Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Tamam kesin şimdi olayımıza dönelim Merwe ve Chaz yanlız kalması için biz evden biyerlere gidicezz tamam
Hilal:Bna uyar dimi aşkım bizde başbaşa bişiler yaparızz
Ryan:Olur aşkım wuuuu hemde süper olur
Ecem:Bİze diyenlere bak burda aile var tamammı
Ryan:Bn aile felan göremiom
Justin:Geleceğin ailesi var Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 tama o halde içeri gidip söyliyelim... dedim ve salona geçtik
Hilal:Aşkım sinemaya gidelimmi?
Ryan: Olur aşkım
Justin:O zaman bizde sizinle gelelim
Ecem:Ewt
Hilal:İii o zaman çıkalım
Merwe:Eee biz ne olcaz ?
Ecem:Evde oturun belgesel filan seyredin Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 anladın sen Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 52589 dedim ve dışarı çıktık
Justin:Siz sinemaya gidin bn aşkımı başka yere götürcemm
Hilal:Tamam siz bilirsiniz...dedi ve yanımızdan ayrıldılar
Ecem:Nereye gidicez aşkımm
Justin:Süpriz...dedi kolunu boynuma atıp yürümeye başladık
Saat öğlen 2ydi ve biz caddenin ortasında sarmaş dolaş bir biçimde yürüyorduk yoldan geçen herkes bize bakıyordu hatta bazıları resmimizi bile çekti.
Yarın kesin yine magazin haberlerinin aşında biz olucaktık ama umrumda değildi bn aşkımla beraberdim.Yaklaşık 10 dk yürüdükten sonra gidiceğimiz yere
vardık.Burası onunla küstüğümüz yerdi.
Justin:Sana yaptıklarım yüzünden özür dilerim
Ecem:Tamam aşkım unut bunları çünkü bn unuttum:)
Justin: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Bana doğru yaklaştı Justinle hiç öpüşmemiştik ve o da ilk öpücüğün unutulmaz olmasını istiyordu.Bende ona yaklaştım alınlarımız artık birbirine değiyordu.
Onun o içimi ısıtan nefesi yüzüme okşuyordu.Gözleri sanki gör bir adam ilk defa güneşi görmesi misali bana bakıyordu.Elleri sanki narin bir çiçekmişim
gibi belimi kavıyordu.Ve sonunda dudaklarımız birbirini buldu.Onun o sıcak ve yumuşak dukakları benimkilerine değiyordu ve deydiği heryer yanıyordu.
Sonunda nefessiz kalıp bibirimizden zorda olsa ayrıldık.Justin gözlerimin içine bakarak onun için ölmeyi bile göze alıcağım 2 kelimeyi söyledi.
SENİ SEVİYORUM...

8.Bölüm
Öpüşmemiz bana sanki bir ömür gibi gelmişti ondan hiç ayrılmak istemiyordum.Ama nefessiz kalmıştım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Wowwww Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Justin:Benden de bi wowwwwwwwwwwwwwww Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:İlk öpüşmemiz için bence çoooooooook iyiydi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Justin:Bence iyiden de iyiydi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 diğer öpüştüğüm kızlardan çooooooook daha iyiydi
Ecem:Pislik bide utanmadan söylüyor hıhhh...deyip arkamı döndüm ve yürümeye başladım.Daha 3-4 adım atmıştım ki Justin beni belimden yakalayıp
kendine doğru çevirdi.
Justin:Ne demek istediği anladın aşkım lütfen bana bir daha arkanı dönme zaten yüzünü görmede uzun süre durdum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972
Ecem:O zaman sende benim sinirleniceğim şeyler söyleme
Justin:Özür dilerim aşkım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Ecem:Tama affettim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Justin:O zaman eve gidelim yarın uzun bir gün olcak deneme kaydı felan Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Kurmuşuz planı bakalım bn kabul edicem mi? Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Justin:Edersin...dedi ve beni öpmeye başladı sanırım bu çok ikna edici bir öpücüktü.
Ecem:Tamam sen kazandın yarın kayıt için gelicem Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Juste:işte bnm aşkım:D eğer ünlü olursan o zaman bazı şeyler daha kolaylaşır Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Ecem:Bence daha da zorlaşır
Justin:Neden?
Ecem:Çünkü bütün hayatımız göz önünde olur ve ben bundan hiç hoşlanmam sürekli bizim açığımızı yakalamayaçalışan sahte insanlar olur etrefımızda
Justin:Hımmm ben hiç böyle düşünmemiştimm
Ecem:Bence bu konu çook uzadı herşey olucağına varır ve bn karnım çook açıktı Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Justin:O zaman ymek yemeğe gidelim
Ecem&Justin:Tim hotrons restorantı Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 dedik ve birlikte gülmeye başladık.
Restoranta geldik yemek yedik konuştuk herkesin gözü bizim üstümüzdeydi.Yemek yerken yanımıza 4-5 yaşlarında sarışın tatlı bir kız geldi ve Justinle
fotoğraf çektirmek istedi.Justin kabul etti onu kucağına aldığın da kızın yüzünde ki ifade o kadar tatlıydı ki Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 fotoğraf çektirdikten ve Justinden bir
öpücük kopardıktan sonra yanımızdan ayrıldı bizde hesabı ödeyip çıktık arabaya binerken paparazileri fark ettik yani kendilerini fark etmemek mümkünmü
o flaşları resmen gözümükör etmişti.En sonunda Justin'in evine geldik evde kimse yoktu.Justin üstünü değiştirmek için odasına çıkmıştı.Bende evin içinde
gezinmeye başladım.Bir koridora girdim ve oradaki kapıyı açınca şok oldum evinde bir dans salonu vardı.Kıyafetlerime baktım dans etmek için uygundu.
Müzik çaların yanında ki CDleri karıştırdım ve Rihanna'nın Te Amo şarkısı buldum bu şarkı içime bir huzur veriyordu ve bu şarkıda dans etmek çok
rahatlatıcıydı.Şarkıyı kaç kere başa alıp dans ettiğim hatırlamıyorum.)
Justin'i kapının önünde büyülenmiş bir şekilde buluncaya kadar Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Aşkım iyimisin...dedim hiç ses vermiyordu
Ecem:Aşkım inme felan mı indi bak Erman Kuzu'ya bağlama Justin Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428 Sanırım bu seni kendine getirir...dedim ve onu kendime çekip öptüm :muah:
İşe yaramıştı dudaklarımız ayrıldığında yüksek sesle bir ıslık çaldı
Justin:Wooowwww sanırım cennetteyim önce o dans şimdi de bu öpücük Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 harikaydı bir daha alabilirmiyim
Ecem:Ne kadan ekmek o kadan köfte Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Justin:Ne? Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 129281
Ecem:Boşver bir Türk deyimi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Justin:Hımmm
Ecem:Hadi film izleyelim
Justin:Tamam...dedi film izlemek için salona çıktık bir aşk filmi seçmişti.Film çook güseldi.Ama ben filmi seyrederken Justin beni seyrettiği için filmi
anlamamıştı.Film bittiğin de Justin bana anlamlı anlamlı bakıyordu
Ecem:Ne oldu?
Justin:Annemler bu akşam eve gelmiceklermiş tyzenlerle beraber bir arkadaşlarına gitmişler yani senin eve gitmene gerek yok
Ecem:Yanii
Justin:Evde başbaşayızz Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Bu gülüşün altında bişey var
Justin:Ne olduğunu anladın sen Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Hayır Justin olmazz Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972
Justin:Niye bn 3 senedir bunu bekliyorum
Ecem:Sapık bide hergece rüyamda seni görüom de tamm olsun
Justin:Görüyom Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Sapık Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Justin:Tatlı sapık ama Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Ewt çooooooook tatlı hemde Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Justin:O zaman bu tatlı... dedi ve dewamını getiremedi çünkü şu anda dudakları çook meşguldü Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785

9. Bölüm
Güneş ışığının gözüme vurmasıyla uyandım.Bi dk nerdeyim bn Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 129281 ahhh yanımdaki tapılası varlığı görünce hatırladım dün gece olanları Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ben artık tamamen onun olmuştum.Ruhum,kalbim onundu şimdi bedenimde onun olmuştu:)Bunları söylemek biraz utandırıcıydı Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 Ben böle düşünürken
Justin kıpırdandı ve gözlerini açtı ve bana gülümsedi.Ona tam ''günaydın aşkım'' diyecekken Justin'nin odasının kapısı açıldı.
Omg gelen Pattie'ydi.Onu görünce hemen yorganın altına girdim.Justin'de annesini gördü.
Justin:Anne insan bi kapıyı çalardı.
Pattie:Kızma oğlum seni merak ettim geldiğimden beri uyuyorsun seni rahatsız etmemek için odana gelmedim ama saat 1 hadi kalk
Justin:Tamam anne kalkıyorumm
Pattie:Heyy yorganın altında birimi varr
Justin:Hayır anne ne alaka
Pattie:Beni kandırmaya çalışma justin bu yerdeki kıyafetler kimin? Yoksa Ecem'i aldatıyormusun?
Ecem:Hele öyle bişi yapmaya çalışsın onuda o kızıda yolarım...dedim boşbulunup yorganın altından çıkarak
Pattie: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 136101
Justin:Afferim aşkım sen yorganın altına annem görmesin diye girmedin mi?
Ecem:Bir anda boş bulundum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 1248
Pattie:Ayy özür dilerim çocuklar bilseydin hiç sizi rahatsız Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 1248
Justin: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Pattie:Neyse çocuklar bn aşşağı size bişiler hazırladım yemek için işlerinizi halladince gelir yersiniz...dedi ve odadan çıktı
Justin: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ecem:Gülme Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347
Justim:Gülmüyorum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ecem:Bide gülmüyorum diyo şuna bak Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347 off off rezil oldum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 1248
Justin:Utanınca çook tatlı oluyorsun bilirmusun Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ecem:Bak hala gülüyor kalkta duşa gir sonra bn gircem
Justin:Aslında birlikte giribiliriz duşa Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ecem:Olmaz cnm annen aşağıda zaten yeterince rezil oldum sen utanmayabilirsin ama ben yemekte yüzüne nasıl bakcam diye düşünüom
Justin:İii tamam ama nlaşılan bundan sonra o iş zor olcak
Ecem:Ewt cnm bazı kurallar getiriyorum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Justin:Off off Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 95904 ...dedi ve duşa girdi.O çıktıktan sonra bende duş alıp çıktım sonra üstümüzü değiştirip aşşağı kahvaltı yapmak için aşşağı indik.
Ecem:Off ben annenle nasıl konuşcam şimdi
Justin:Utanma bişi olmazz
Pattie:Günaydın mı demeliyim iyi akşamlarmı saat 2 oldu çacuklar akşam çok yoruldunuz herhalde Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Justin:Anne zaten utanıyor bi sen böle yapma Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ecem: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 1248
Pattie:Utanmana gerek yok cnm ben birbirinizi ne kadar çook sevdiğinizi biliyorum ayrıca sana kızıcakta felan değilim
Ecem:Teşekkürler pattie Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 1248
Pattie:Siz yemeğinizi yiyin bnm bir kaç işim var dışarıda onları halladip gelicem...dedi ve evden çıktı.Bizde kahvaltımızı bitirip masayı topladıktan sonra
Tvnin başına geçtik ve bnm en sevdiğim diziyi seyrederken altyazı geçti.İkimizde altyazıda yazanlar karşısında donup kaldık Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 17117

10.Bölüm
Biz kahvaltımızı bitirip masayı topladıktan sonra Tvnin başına geçtik ve bnm en sevdiğim diziyi seyrederken altyazı geçti.İkimizde altyazıda yazanlar
karşısında donup kaldık Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 17117

Altyazıda ''Ünlü R&B sanatçısı Justin Bieber'ın annesi kaza yaptı.Yetkililerden alınan habere göre durumu ağır.''
Ecem:Hayır olamaz Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 483245 Justin...diye bağırdım ama Justin hiçbir tepki vermiyordu galiba şoka girmişti.Onu kendine getirmek için bir yandan sarsıyor bir
yandanda sel gibi akmakta olan gözyaşlarımı durdurmaya çalışıyordum.
Ecem:Justin aşımm lütfen bişeylerde,lütfen hadi kalk hastaneye gidelim...dedim ve onu yine sarstım galiba kendine geliyordu.Gözünden yaşlar akmaya başladı.
Justin:1 saat önce konuşup şakalayorduk Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 483245
Ecem:Biliyorum hayatım hadi teyzemleri arayalım hangi hastanedelermiş öğrenelim
Justin:Tamam...dedi bnde telefonu elimek alıp hemen teyzemi aradım
Ecem T.K:Teyze olanları duydun mu? Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 483245
Teyzzem:Ewt cn biz şimdi hastanedeyiz sen Justinin yanındamısın şu anda
Ecem:Ewt teyze hastanenin adı ne?
Teyzem:................. Hastanesi
Ecem:Tamam hemen geliyoruz...dedim ve Justinide kolundan tutup arabaya bindirdim sürücü koltuğuna geçtim 20dk sonr hastanedeydik.Hastahanenin önü
gazeteci kaynıyordu ama buranın arka kapısını bilmediğim için ön kapıdan girdik.Gazatecilerin o saçma sapan sorularına mağruz kaldık.Sonunda Pattie'nin
yattığı odayı bulduk.
Ecem:Durumu nasıl? Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 483245
Teyzem:Ahh çook iyi biz gördük isteseniz sizde girin
Ecem:Anlamadım altyazıda durumunun ağır olduğu yazıyordu Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 83332
Teyzem:Gazetecilerin abartması tatlım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
Justin:Yani kendindemi durumuda ağır değil Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ryan:Ewt dostum durumu iyi hatta sizingece hayatınızla ilgili şaka yapabilcek kadar iyi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ecem:Kes sesini Ryan Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 1248
Justin:Heyy sevgilimi kızdırma Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ecem:Eee hadi ne duruyoruz içeri girelim...dedim ve Justinle ben Pattie'nin odasına girdik.Durumu geçekten iyiydi sadece başında birkaç dikişi
sol ayağının bileğinde de bir sargı var.Biz odaya girince yüzünde huzurlu bir gülümseme oluştu.Justin gidip hemen annesine sarıldı.
Justin:Anne bizi çook korkuttun iyimisin Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 483245
Pattie:İyiyim hayatım hatta sizi gördüm daha iyi oldum :göhk:
Ecem:İyi olmana çook sevindim evden hastaneye kadar nasıl geldim bilmiyorum kafayı yemek üzereydim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Pattie:Sizi üzdüğüm için özür dilerim
Ecem:Saçmalama olurmu öle şey bu bir kaza senin elinde olan birşey değil ki
Justin:Ewt anne kendini suçlu hissetme evden çıkarken kendi kendine ''bugün bir kaza yapıyımda herkesi üzüyüm'' demiyorsun ki Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Pattie:Sende taklit yteneği yoksanıyordum Justin Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Galiba o her yeteneğe sahip Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 1248
Justin:Bunu dün gece öğrendin herhalde Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Pattie: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ecem: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 1248 çok ayıp Justin annenin yanındayız ve anne şu anda hasta yatağında yatıyor Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347
Justin:Biliyorum ve annem gayet iyi bizim durumumuzla ilgili espiri yapabilecek kadar iyi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672

2 Hafta Sonra
Çok mutluyum Artık bn Hilal ve Merwe okula Amerkada dewam ediyoruz ayrıca Merwe Chaz ile çıkmaya başladı. :hıhı: Benim Justinle olan ilişkim de harika
hayaranları beni hiç kıskanmıyor.Ve bir süpriz daha 3 ay sonra kızlarla ilk singlemiz çıkıyor.Aslında ben hiç istemiyordum ama hem kamaoyu baskısı hem
kızların baskısı hemde Justinin o ikna kabiliyeti beni yola getirdi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 Ama bende halimden mutluyum artık sadece Justin Bieber'in kız arkadaşı olarak
anılmıycam (bunda sıkıldığımı yada istemediğimi sanmayın sadece bnde artık onunla eşit şartlara sahip olucam).Ben artık So Hard Grubunun solisti
olarak anılıcam Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
So Hard anlamı=Çok Zor

11.Bölüm
Ve işte o büyük gün geldi.Sonunda singlemız çıkıyor ve ilk klibimiz yayınlanıcak şu anda aşkımla sarmaş dolaş bir biçimde klibimizin yayınlanmasını
bekliyoruz ama bn gözlerimi ondan ayıramıyorum sanırım Justin bunu fart etti.
Justin:Aşkım Tv'ye bak yoksa klibini kaçırıcaksın
Ecem:Daha önce gördüm zaten klibi hem bn seni seyretmekten memnunum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Justin:Yaa ölemi o zaman şu televizyonu kapatalım ben seni daha başka memnun ediyimmm Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ecem:O kadar da değil cnm hem fark ettiysen yanımızda arkadaşlarımız var ve hepsi pişmiş kelle gibi sırıtıyor
Hilal: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Merwe: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Chaz: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ryan:Dostum biraz ayıp oluyor sonuçta o bnm kuzenimm Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ecem:Bak gördün mü senin yüzünden yine dalga konusu olduk Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672 ...dedim ve dememle Hilal'den büyük bir çığlık yükseldi.Herkes çook korkmuştu ama
Hilal çığlığın ardından
Hilal:Televizyona bakın bizim klibimiz çıktı...dedi
Hepimiz klibi izlemeye başladık şarkımızın konusu tabide aşktı ve bunun için klipte hepimzin sevgilileri vardı.We sanırım bu durum gerçek sevgililerimizin
hoşuna gitmemişti.Klipteki sevgililerimiz le sonda öpüşyorduk ve bn bunu bildiğim için klibin sonunu beklemeden yavaşça uzamaya çalıştım ama Hilal ve Merwe
kolumdan tuttu ve izin vermedi.Onunların sevgilileriyle bir sorunları olmucaktı tabi çünkü Ryan ve Chaz klip çekimlerine gelmişti ve klibin sonunu biliyordu.
Ama Justin'in konseri olduğu için gelememişti ve kimse cesaret edip klibi ona öncede seyrettirememişti bende dahil.Çünkü hepimiz Justin'in ne kadar
kıskanç olduğunu biliyorduk.İşte klibin sonu gelmişti önce Hilal'in öpüşmesini sonra Merwe'nin ve işte bnm Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 14771 Ben şimdi bitmiştim.Zaten klipte bitmişti
ve Justin bana kızgın kızgın bakıyordu.
Justin:Bune aşkımm Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347
Ecem:Ne? Ne? aşkım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 54389
Justin:Ecem bilemezlikten gelme Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347
Ecem:Aşkım valla bnde istemedim ama yönetmen öyle dedibn de öpüşmek zorunda kaldım hem sende klibinde ki kızlar öpüştün hatırlarsan Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347
Justin:O başka Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ecem:Nasıl başka cnm
Jusin:Ben onlarla öpüştüğümde seninle çıkmıyordum
Ecem:Hemen bul kolayını onları öperken hala sevmiyormuydun Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347
Justin:Seviyordumm tabikide Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347
Ecem:O zaman bu 1side aynı kapıya çıkar sen de onlarla rol icabı öpüştüğünde beni seviyordun bende onlarla rol icabı öpüştüğümde seni seviyordumm Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 803347
Justin:Tamam kapatalım bu konuyu sanırım ben fazla tepki verdim özür dilerim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972
Ecem:bana öyle bakma Justin dayanamadığımı biliyorsun Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Justin:Bu affedildiğim anlamına mı geliyor?
Ecem:Hımmmmmmmm sanırım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Justin:O zaman ilk singlenızı kutlamak için yemeğe gidelim...dedi ve herkesden büyük bir sevinç çığlığı yükseldi.
Daha sonra yemek için hazırlanmak için biz eve gittik.Ben gözlerimle aynı renkte bir uzun straplaz bir t-shirt altına beyaz bir tayt ve ağayımada
t-shirttümle aynı renkte bir sandalet giyip saçlarımı açık bıraktım ve hafif bir makyaj yaptım.Hilal'de pembe askılı bir elbise ve beyaz babet giyip
saçlarını güzlerştirdi ve pembe tonlarında hafif bir makyaj yaptı.Merwe kot taşlı bir short ve tek askılı mavi bir t-shirt ve altınada beyaz bir converse
giydi.Saçını düzleştirdikten sonra atkuyruğu topladığı saçına mavi bir tül bağladı ve oda hafif bir makyaj yaptı.Biz hazırlandıktan 10 dk sonra kapı çaldı.
Koşarak aşşağı indik biz kopıyı aştıktan sonra çocuklar bize deyim yerindeyse ağızlarının suyu akarak sarıldı.Justinin o hiçbir kokuya benzetemediğim
muhteşem kokusunu içime çektim.Restoranta gitmek için evden çıktık tam kapıyı kağatıcakken menejerimiz Thomas arıyordu hemen cevap verdim.
Ecem:Alo Tho (isminin kısaltması ona böyle seslenmemizi daha çok seviyor)
Tho:Tatlımsize bir haberim varr :hıhı:
Ecem:Ne oldu çatlatmada söyle hadi
Tho:Tamam söylüyorum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 singlenız daha satışa sunulduğu 3 saat sonra bitmiş ve klibiniz izlenme rekoru kırıyormuş Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ecem:Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa inanamıyorum yaşasın seni çoook seviyorum Tho bunu kızlara hemen söyleme lazım byby
Tho:byby cnm
Ecem:Size müthiş bir haberim var... dedim bana merakla bakan 5 yüze dönüp.
Ecem:Single satışa sunulduğu 3 saat sora tükenmiş ve klibimiz tıklanma rekoru kırıyormuşş...dedikten sonra herkesden sevinç çığlıkları yükseldi.Bende
onu öpmekten hibir zaman bıkmayacağım kişinin dudaklarına yapıştım.Dudaklarımız ayrıldıktan sonra kulağıma eğilerek...
Justin:Bizim için gerçek kutlama geceye Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672 ...diyerek beni yine tutkulu bir şekilde öpmeye başladı.

En son Ecem~Jß tarafından Perş. Ağus. 12, 2010 3:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 7:16 pm

devam et
Ecem~Jß
Yeni Üye
Yeni Üye
Ecem~Jß

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:54 pm

12.Bölüm
6 Ay Sonra
İlk singlemız çıkalı 6 ay olmuştu ve biizde bu arada boş durmayıp 2 single daha çıkartmıştık.Şimdi ise albümümüz için çalışıyoruz.Çok mutluyum iş hayatım yolunda gidiyor.Justin'le olan ilişkim süper şu anda onunla aynı evde yaşıyoruz.Nerdeyse hergün magazin gündeminde bir haberimiz çıkıyor.Hani bir laf vardır ''attıkları her adım olay oluyor "diye işte bizim durumumuzda böyle.2gün sonra yapılacak olan MTV müzik ödüllerine Justinle birlikte katılacaktım tabi kızlarda kendi sevgilileriyle.Yarın ki ödül töreninde ''En İyi Çıkış Yapan Grup'' ödülüne adaydık bakalım kazanabilecekmiydik.
2 Gün Sonra
(Justinin ağzından)
Justin:Hayatım hadi hazırlanamadın mı daha? Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 97051
Ecem:Geliyorum hayatım.
Justin:Şu kadınları anlamıyorum nerdeyse bi saattir bekliyorum... Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 240320
Ecem:Bişi mi dedin aşkım?
Justin:Hayır bitanem bekliyorum dedim...dedim de hala gelmedi off off bn böle düşünürken merdivende ayak sesleri duyuldu.Ve onu bir ömür beklememe deyicek o güzellik merdivenlerde gözüktü. Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 136101 İnanamıyorum o...o.... ahh diyecek kelime bulamıyordum eskiden annemin bana anlatığı masallardaki peri kızları gibiydi saf bir güzellikten yaratılmıştı.Onun gibi birine sahip olduğum için çook şanslıydım.Sanırım kendimi onun güzelliğine fazla kaptırmışım çünkü bnden
bir onaylama beklermiş gibi yüzüme bakıyordu.
Ecem:Hayatım nasıl olmuşum çok mu açık, yakışmamışmı, fazlamı abartılı inan çıkartmak isterdim ama geç kalıyoruz gitmemiz gerek... o kadar hızlı konuşuyordu ki bazı söylediklerini duyamıyordum bile sonunda kendimi olayın şokundan kurtardım ve yüksek sesli bir ıslık çaldım...
Ecem:Beğeniceğini biliyodum... Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Justin:Sen çooook ımm nasıl desem sanırım şu anda senin güzelliğini tarif edicek bir kelime bulamıyorum... Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ecem:Teşekkürle bitanem sende çokk yakışıklı olmuşsun... Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 1248 dedi yanakları kızararak aman allahım o nekadar güzel olduğunun farkında bile değildi.
Justin:Çıkalım mı? Ama yanıma fazladan bir kaç koruma daha almam gerek.Seni çalmaya çalışırlar felen
Ecem:Ewt bncede senide çalarlar felan...dedi ve Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672 ikimizde gülerek evden çıktık arabaya binip ödül törenin olduğu yere doğru yola çıktık.

(Ecemin ağzından)
Off off böyle özel günlerde topuklu ayakkabı giymekten nefret ediyordum ama böle bi geceye ilk katılışımdı ve şık olmam gerekiyordu.Elbise olarak mor straplez alt kısmı tülden sade bir elbise giymiştim ayakkabı olarakta gri taşlı topuklu bir ayakkabı giydim saçlarımada saçlarımada su daldası şeklinde fön çekip gri tonlarında bir makyaj yapıp başımada teksıra taşlı bir taç taktım ve aşağıdan Justin'in bana seslenişini duydum.
Justin:Hayatım hadi hazırlanmadın mı daha?...diye seslendi bezgin bir şekilde
Ecem:Geliyorum hayatım...dedim ve kendime aynada son bir kez baktım Justin aşağıda kendi kendine bişiler diyodu.
Ecem::Bişi mi dedin aşkım?
Justin:Hayır bitanem bekliyorum dedim..dedi bnde onu daha fazla bekletmemek için odadan çıktım ve merdivenlerde inmeye başladım ayak seslerimi duyup bana bakmak için kafasını kaldırdığında yüzünde büyülenmiş bir ifade oluştu Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 61335 ve beni sanki daha önce hiç görmemiş gibi doya doya baktı.Bende boş dururmuyum onu test etmek için konuşmaya başladım ama o beni duymuyor du sanki hala bana deyim yerindeyse yicekmiş gibi bakıyordu.Sonunda yüksek sesli bir ıslık çaldı. Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 892438
Ecem:Beğeniceğini biliyodum...dedim gülümseyerek
Justin:Sen çooook ımm nasıl desem sanırım şu anda senin güzelliğini tarif edicek bir kelime bulamıyorum...dedi yüzünde kocaman şapşal bi gülümsemeyle Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Teşekkürle bitanem sende çokk yakışıklı olmuşsun...dedim kızararak. Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 1248
Justin:Çıkalım mı? Ama yanıma fazladan bir kaç koruma daha almam gerek.Seni çalmaya çalışırlar felen... Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Ecem:Ewt bncede senide çalarlar felan...dedim ve ikimizde gülerek evden çıktık arabaya binip ödül törenin olduğu yere doğru yola çıktık.
Oraya vardığımızda kapıda bir sürü magazinci vardı hepsi resmimizi çekti röportaj yaptık.Ve ödüller dağıtılmaya başladı Justin ''En İyi Genç Sanatçı''ödülünü aldı kürsüye çıktığında onu destekleyen tüm fanlarına ailesine ve arkadaşlarına teşekkür etti en sonda hayatımın anlamına çok teşekkür ederim onu çoooooook seviyorum dedi beni göstererek.Tabi bnde kızardım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 1248 ve ona öpücük gönderdim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 97640 .Artık bizim için önemli an gelmişti.Bn Merwe ve Hilal heyecanla
sonucun açıklanmasını bekliyorduk ''En İyi Çıkış Yapan Grup'' ödülünü vermek için sahneye Robert Pattinson ve Kristen Stewart çıktı.
Kristen:İşte o an geldi.
Robert:En İyi Çıkış Yapan Grup .....

=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 2:04 pm

devam et çok heyecanlı gidiyo
Ecem~Jß
Yeni Üye
Yeni Üye
Ecem~Jß

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 2:05 pm

saol cnm Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 2:08 pm

yeni bölüm ne zaman
Ecem~Jß
Yeni Üye
Yeni Üye
Ecem~Jß

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 2:09 pm

yarın anca bü gün yazamam işim var Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 3:20 pm

hadi devam Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
smyye1
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
smyye1

Yaşınız : 26

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 11:16 am

Aynen dewam Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem~Jß
Yeni Üye
Yeni Üye
Ecem~Jß

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyPerş. Ağus. 12, 2010 3:13 pm

13.Bölüm
Kristen:İşte o an geldi.
Robert:En İyi Çıkış Yapan Grup .....
Robert&Kristen:So Hard
Bunu duyduktan sonra sevinçle ufak bir çığlık attım Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 963957 ve Justin'in dudaklarına yapıştım.Kısa ama ateşli bi öpücükten sonra ondan ayrıldım ve kızlarla beraber
sahneye çıktık 3ümüzde çook heyecanlıydık Kris ve Rob'dan ödülümüzü aldıktan sonra onlar konuşma yapmamız için sahneyi bize bıraktılar ve işte o an geldi
şimdi bizim buraya kadar gelmemizi sağlayan herkeze teşekkür etmemiz gerekiyor söze ilk bn başaladımm. Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 149829
Ecem:Tüm fanlarımıza bizi her durumda destekledikleri
Hilal:Ayrıca bizi bu işie zorlayan ve bizim için mücadele eden Scooter ve Thomas'a
Merve:Ailelerimize bizi hiç yanlız bırakmadıkları için teşekkür ederiz.
Ecem:Ama o 3 kişiye ayrıca teşekür ederiz. Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 97640
Ecem:Justin
Merve:Chaz
Hilal:Ryan
Ecem&Merve&Hilal:Sizi çooooook seviyoruzz Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 97640
Dedik ödülümüz alkışlar ve çığlıklar arasında sahneden indik. Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 812126 Bnm için gecenin sonu bölece gelmişiti.

2 Sonra
Justin:Gazetelerde yine biz varız Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Hiç şaşırmadım desem Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 dedim ve elimde su bardağıyla mutfağa girdim ama Justin ortalıklarda yoktu ama sesi burdan geliyordu. Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 240320
Bn böle düşünürken Justin arkamdan glip bni kucağına aldı ve döndürmeye başladı.Bni kahkahalar Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672 ve çığlıklar arasında salondaki koltuğa götürdü ve öle
bir pozisyona geldikki bizi gören bnim Justinin kucağına oturduğumu sanardı.Ben beni indirmesini söylerken o hiçbişi yapmamış gibi masum masum Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
sırıtıyordu.Bn böle düşünürken o bni koltuğa yatırdı ve üzerime doğru eğildi.
Ecem:Aklının ucundan bile geçirme...dedim hain bi sırıtışla Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672
Justin:Ama bu haksızlık Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 282906 ...dedi o masum kedi bakışını yaparak ama bn bunu yemezdim.
Ecem:Üzgünüm cnm ama olmaz annenler birazdan gelirler.
JustinArıyım müsait olmadığıızı söyliyim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Çok ayıp aşkım bi kere çağırdık geri dönüşü yok akşama kadar sabret Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 52589
Justin:Akşama kadar haa bu bi ewt bi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Düşünücem demek fazla şansını zorlama demek Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 dedim ve dudağına öpücük kondurup koltuktan zorda olsa doğruldum ve mutfağa gittim.Tabi Justin
de arkamdan Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
Ecem:Cnm annene şu sevdiği türk yemeğini bi yapsam yha dedim ve arkandan bir küt sesi duydum.
Ecem:Aşkım yine sakarlığın tuttu diyip arkamı döndüm ve şok oldum
=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyPerş. Ağus. 12, 2010 3:34 pm

devam et
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyCuma Ağus. 13, 2010 4:29 pm

devam et Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428 guzeldi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 noldu ki acaba?
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 8:41 pm

ayyy noldu justineeee Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 295972
maqicaL
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
maqicaL

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 11:14 pm

Devammm Ett LütFeenn :SSS Cok heyecanLıı
myl345
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
myl345

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 2:22 pm

süper olmuş ellerinize sağlık
myl345
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
myl345

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 2:24 pm

devamını merak ediyorum çabuk kyun lütfen
myl345
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
myl345

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyPaz Ağus. 22, 2010 12:43 pm

hadi 14. bölüm lütfen meraktan öldüm sper olmuşşşşş Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 546428
qwz~JusTinn`
Yeni Üye
Yeni Üye
qwz~JusTinn`

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 3:43 am

bi sferde btün blümleri okudm Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 136101 hadi y.blüm Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 483245 Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 837440
rnc
Yeni Üye
Yeni Üye
rnc

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyCuma Eyl. 24, 2010 7:48 pm

isyan başlatıyoruz
YENİ BÖLÜM
YENİ BÖLÜM
YENİ BÖLÜM
YENİ BÖLÜM !!!!!!!!!!!!!
bieber 14
Justin Üyesi
Justin Üyesi
bieber 14

Yaşınız : 24

MesajKonu: sadece arkadaştık   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyPaz Eyl. 26, 2010 11:54 am

ben hikayeni bugün okamaya başladım güzel,devam yeni bölüm ne zaman?
SmileyGirl
Yeni Üye
Yeni Üye
SmileyGirl

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 7:33 pm

meraktan çatlicaaam haaadi Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785
bieber_for_love
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
bieber_for_love

Nerden : Justinin Bilgisayarını Karıştırıodum Az Önce Kızdı Bende Ordan Geldim :P

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyCuma Şub. 04, 2011 9:37 pm

14 İsterim 14 İsterim
I Want Part 14 <3 Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 61335 Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 1248 Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 136101 Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 447672 Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 837440
ecrektr
Yeni Üye
Yeni Üye
ecrektr

MesajKonu: Geri: Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)   Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 11:16 am

Hadi çatlatma bizi yaa 14 . bölümüm isterim Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 168785 Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi) 54389

Sadece Arkadaştık (13. bölüm geldi)
1 sayfadaki 1 sayfası