Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~

+16
mly345
rnc
bieber 14
myl345
Reckless
cincon7
maqicaL
JustinSinem
smyye1
sweeth.
Ecem~Jß
sedabieber
leyla naz
_justin_
=asya=
Justinlove~
20 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Justinlove~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Justinlove~

Yaşınız : 28

~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ Empty
MesajKonu: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 10:59 am

YA ÇOK ŞANSLIYIM YA DA ÇOK ŞANSLIYIM

Karakterler:

Ezgi:168 cm boyunda, kahverengi,uzun düz saçlı,mavi gözlü,48 kilo balık burcu duygusal ve utangaç,JB hayranı 16 yaşında

Özgür: Ezgi’nin en yakın arkadaşı,166 cm boyunda,uzun kıvırcık,kahverengi saçlı kahverengi gözlü, 45 kilo,JB hayranı,aynı zamanda Ezgi’nin sınıf arkadaşı.

Levent:Ezgi’nin amcası,onlarla birlikte yaşıyor,26 yaşında,bir magazin programında kameraman.

1.bölüm

EZGİ…
Özgür tatile gittiğinden beri çok durgundum,güzel vakit geçirebildiğim tek arkadaşım o. Bir de Levent var tabi ama o da yoğun iş temposundan dolayı benimle ilgilenemiyor biz amcamla amca yeğenden çok iki arkadaş gibiyiz o aynı bir çocuk gibidir çok eğlencelidir yani. Ona asla amca demem çünkü öyle hissetmem o sadece Leventtir benim için…şimdi ise kahvaltı masasına oturmuş onu bekliyorum annem ve babam İzmir’de bir düğünde olduğu için kahvaltıyı bu sabah ben hazırladım.Düğüne gitmedim çünkü düğünleri sevmiyorum.Levent geç kalınca onu uyandırmaya karar verdim zaten bunu her sabah ben yaparım ayrıca hiç kolay olmuyor.
Hızlı bir şekilde yukarı çıktım levent uyanmış hatta giyinmişti bile. Bu manzara ile her zaman karşılaşmadığım için şaşırmıştım.
Levent: günaydın Ezgi Çizgi.
Ezgi: günaydın Levent Çizgi
Merdivenlerden inerken
Ezgi:bugün Cuma röportaj günü yani kiminle röportaj var bugün ?
Levent:Tuba Büyüküstün
Ezgi:Amcacım…
Sadece işim düştüğünde ona amca derdim
Levent:Hayır…en son geldiğinde olanları hatırlamıyorsun sanırım.
Tabi ki hatırlıyordum Murat Boz röportajı vardı.onu çok sevdiğim için gitmemiştim röportaja canım sıkılmıştı zaten sonra gezinirken bir kabloya takıldım düşerken de kameranın bir tanesine çarpıp düşmesine sebep olmuştum ama kamerada hasar yoktu olan benim ellerime ve dizlerime olmuştu.
Ezgi:hiç kıpırdamam öyle bir köşede sessizce otururum lütfen amca lütfen
Evde yalnız başıma oturmaktansa orada takılmak daha eğlenceli olurdu.
Levent:Tamam gelebilirsin ama çabuk hazırlan daha kahvaltı etmedik
Hemen gidip hazırlandım bu konuda anneme çekmemiştim hemen karar verip giyiniyordum
Kahvaltıdan sonra yola çıktık. Telefonum çaldı…beni arayabilecek kaç kişi vardı ki zaten annem babam veya özgür arardı beni ancak bazen çok nadir kuzenlerim de arardı.tahminlerimde yanılmamıştım arayan özgür
Özgür:selam canım ne yapıyorsun?
Ezgi:yoldayız Levent ile röportaja gidiyorum ya sen beni boşver ne zaman dönüyorsunuz?
Özgür:Annemler yarın dönüyor ama ben Almanya’ya teyzeme gidiyorum bu akşam biniyorum uçağa
Ezgi:hmm tamam canım ne kadar kalacaksın?
Özgür:en az 20 gün daha fazla da olabilir
Ezgi:tamam döndüğünde ararsın
Özgür:ararım canım kendine iyi bak
Ezgi:sende tatlım iyi eğlenceler!
Özgür bir süre daha yok.Levent bir süre daha bana katlanmak zorunda o zaman =))
Konuşmam bittiğinde röportajın yapılacağı yerdeydik.kendime güvenli bir yer buldum yani kimseye zarar veremeyeceğim bir yer.röportaj bitimine kadar hiç kıpırdamadım desem yalan olur su almak için yerimden kalktım tam o sırada çekim bitmişti.bir kız geldi
Kız:gelecek röportajlar:10 temmuz Hande Yener 17 temmuz....
İnanamıyorum…hayır kesinlikle yanlış duydum…yok yanlış duymadım…ben ne duydum…Ya da duydum mu ?

tüm bölümleri koyucam arkadaşlar birkaç yorumdan sonra yeni bölüm...
=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 11:51 am

devam zaten
diğer siteden takip ediyodum tatlım ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ 52589
Justinlove~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Justinlove~

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 8:22 pm

2.Bölüm

17 Temmuz…
Ne duyduğumu ya da duyduklarımın doğru olup olmadığını öğrenebilmek için Levent’in yanına gittim ben konuşmadan o söze girdi
Levent:tamam tamam gelebilirsin
Ezgi:nereye ?? ben mi ?? neden??
Duyduklarımdan olsa gerek kafam acayip karışmıştı
Levent:gelmek istemiyorsan sen bilirsin daha düne kadar Justin Bieber için deli olmuyor mudun?
O an ne diyeceğime karar veremedim.Justin Bieber Türkiye’ye geliyordu ve Levent onun röportajını çekecekti ve bende onun yanında olacaktım.Türkiye’deki en şanslı JB fanı bendim herhalde
Ezgi:ah tabi ki gelicem bunu asla kaçırmam…
Levent:çok şanslısın benim gibi bir amcaya sahipsin =)
Ezgi:biliyorum amcacım =))
Eve döndüğümüzde saat 6 olmuştu yemek yedim televizyon izledim ve 17 Temmuz’u düşündüm ama Özgür’ü arayıp haber vermek ancak saat 9’da aklıma geldi bunu nasıl unutmuştum hemen telefonumu elime aldım.Aradım ama telefonu kapalıydı çok uçağa binmiştir tabi. Binmeden önce arasaydım biletini iptal edip geri dönerdi.Belki orada msn falan açarsa ona söyleyebilirdim o zaman erken dönebilirdi.
17 Temmuz…
Heyecandan olsa gerek sabah çok erken uyandım hemen duşa girdim.çıktığımda kimse uyanmamıştı.ben de televizyonu açtım o an açık olan kanalda Justin’ı gördüm.bu bir talk show reklamıydı. Justin bu gece konuktu ve benim haberim şimdi oluyordu ve program saat 12:00’da başlayacak. Ben bu saatte oraya asla gidemezdim ama şansımı deneyip izin isteyecektim belki annem babam veya Levent evet Levent benimle gelirdi.osırada annemlerin odasının kapısının açıldığını duydum annem uyanmış olmalıydı giyinip aşağıya indim annem kahvaltı hazırlıyordu ona biraz yardım ettim böylece konuyu kolaylıkla açabilecektim
Ezgi:Anne bu akşam saat 12’de Justin bir programa konuk oluyor ben de gidebilir miyim?
Annesi:o saatte mi kim götürecek seni?
Ezgi:Levent gelir benimle hem onun çalıştığı kanalda zaten
Annesi:Babana sor belki izin verir tabi bir de amcanı ikna etmen lazım…
Babamı ikna etmek annemi ikna etmekten daha kolaydı zaten amcam ile gideceğimi duyunca hemen izin verdi.sıra amcamı ikna etmekteydi ve o daha yeni uyanmıştı hemen yanına koştum.
Ezgi:amcacım…
Levent:geliyorsun canım unuttun mu yoksa kahvaltıdan sonra gideriz.
E.Babası:sorun o değil amcası kızım senden başka bir şey isteyecek.
Ezgi:bu akşam sizin kanalda yapılan bir programa Justin katılıyor bizde gidelim mi?
Levent:Abi gidelim mi?
E.Babası:gidebilirsiniz…
Ezgi:teşekkürler…
---Röportaj---
Ve röportajın yapılacağı yani Justin’ın kaldığı oteldeyiz röportaj bahçede yapılacak Justin’ın oturacağı yeri tam olarak öğrenince bende ona daha yakın olabiliceğim bir yer buldum röportajı orada izleyecektim.sonra yani röportaj için her şey hazır olunca Justin’ın geldiğini gördüm.aman tanrım Justin!! Peki ben ne yapmalıyım buraya geldiği gibi boynuna mı atlamalıyım yoksa röportajın bitmesini mi beklemeliyim kalbim yerinden çıkmak üzere…

3.Bölüm…
Bu gerçek mi?? Justin sadece 1 metre uzağımdan geçti…en iyisi röportaj sonuna kadar beklemekti çünkü bayılabilirdim gözlerim kararıyor başım dönüyordu biraz fazla heyecanlanmıştım ya da çok fazla heyecanlanmıştım.Spiker Justin’e cevabını bildiğim sorular soruyordu.Bende dinliyordum konuşulanları kolayca anlıyordum çünkü dil bölümünde okuduğumdan İngilizcem arkadaşlarımdan daha iyiydi.Ve sonunda yanına gidebilmek için fırsat buldum.Röportaj bitmemişti ama ara vermişlerdi hemen çantamdan fotoğraf makinemi çıkardım ve yavaş yavaş yanına doğru yaklaştım zaten aramızda sadece 3 metre vardı.kalbim daha hızlı çarpmaya başladı.
Ezgi:Fo… fotoğraf çekilebilir miyiz?
Justin:Tabi ki
Elini belime koydu tabi ben de öyle yaptım fotoğrafımızı da orada çalışan bir kız çekti.
Justin:Bakabilir miyim?
Ezgi:Ah tabi ki bakabilirsin
Dedim ve makineyi ona uzattım fotoğrafa baktı sonra başka bir düğmeye bastı…hayır bu olamaz!! Başka bir resmim açıldı hem de Justin ile Jasmine’nin resmine dil çıkartırken çekildiğim resim!! Ahh rezil oldum!! şimdi ne söyleyeceğim?? Biri imdadıma yetişti spiker röportajın devamı için gelmişti oturduğum yerden kalktım Justin f.makinesini bana uzatırken gülüyordu evet kesinlikle rezil olmuştum hem de imza bile alamadan =(( spiker birkaç soru daha sorduktan sonra röportaj bitti ben de Justin’in yanına gittim hem yürüyor hem de konuşuyorduk.
Ezgi:imza alabilir miyim?
Justin:alamazsın
Ne? Alamam mı ?
Ezgi:neden? Lütfen!!
Justin:adını bilmiyorum
Yeni bir rezillik daha!! O kadar çok utanmıştım ki yanaklarım kızardı
Ezgi:be..ben heyecandan ismimi söylemeyi unuttum a…adım Ezgi
Resmi ve kalemi aldı imzaladı.Asansörün önüne gelmiştik
Justin:çok tatlı oldun yani yanakların çok tatlı oldu
Aman tanrım Justin bana neler diyor peki ben ne diyeceğim! Çareyi kaçmakta buldum
Ezgi:amcam beni bekliyor daha eve gidip hazırlanacağım
Justin: Planın mı var?
Bunu neden soruyordu ki??
Ezgi:evet senin konuk olduğun programa geleceğim
Justin:tamam orada görüşürüz o zaman
Görüşür müyüz?? Neler duyuyorum ben??
Ezgi:görüşürüz.
Dedim ve yanından uzaklaştım birkaç adım sonra
Justin:Ezgi!!!
Bana sesleniyordu ne söyleyecekti ki?

iki bölüm ardarda koydum hızlı ilerlemek istiyorum =))

=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 8:40 pm

DEVAM
Justinlove~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Justinlove~

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 8:43 pm

4.Bölüm

Arkamı döndüm
Ezgi:evet…??
Justin:mor giyme bence
Neden mor giymeyecektim ki bir bildiği vardır elbet…
Ezgi:tamam giymem ne renk giymemi istersin?
Saçma bir soru neden ona sorucam ki istediğimi giyerim
Justin:sarı..evet sarı iyidir..
Tamam der gibi göz kırptım…
---talk show---
Program başlamadan 1 saat önce stüdyodaydım şans olsa gerek çok az gelen vardı sadece ilk iki sıra doluydu hepsi de mor giymiş =(( ben de sarı giydim çok dikkat çekici…3.sıradan kendime güzel bir yer buldum Levent de kameraman arkadaşını görmüş onunla muhabbete dalmıştı onun yanına gidebilirdim ama geri döndüğümde yerime başkası oturacak olduğundan kıpırdamadım bile Justin görüşürüz demişti boşuna mı umutlandım yani…saçmalama kızım çocuk program için hazırlanıyor vakti olmamıştır..Justin bir şarkıyla girdi inanmıyorum sarı giymiş Justin’ın sevgilisi ile uyumlu giyinmeyi sevdiğini biliyordum ama maalesef ben sevgilisi değil fanıyım =( Sunucu da mor giymiş =))
Sunucu:herkes mor giymiş benim ne renk giyeceğimi öğrenmiş olmalılar =))
Herkesi görebilmek için arkamı döndüm evet doğruydu herkes mor giymiş
Justin:yanılıyorsun birisi sarı giymiş=)
Herkes bana bakıyor dikkat çekiyordum ama bu kadar değildi
Sonra Justin birine göz kırptı bana mı acaba??yanımdaki kızlar kendilerine göz kırptı sanıyorlardı.tabi bu sunucunun gözünden kaçmadı
Sunucu:heyy seni gördüm kime göz kırptın?
Justin:Uyumlu olduğum tek kıza =))
Diğer fanların üzerimdeki kıskanç bakışlarını hissedebiliyordum…
Ve program bitti tüm kızlar imza alabilmek için Justin’ın gittiği kapının önüne yığıldılar korumalar olduğundan oraya girmeleri imkansızdı imza alamayacaklarını anladıklarında geri döndüler.ben de Justin ile yeniden görüşme hayallerime veda ettim Levent’in yanına döndüm arkadaşıyla koyu bir sohbete dalmıştı kameraların arkasına geçtim ve onları incelemeye başladım yavaş yavaş stüdyonun arkasına doğru ilerledim ve kulisi gördüm tüm fanlar kulisi yanlış yerde biliyorlardı asıl kulis tam benim olduğum yerdi.önümdeki kamerayla ilgilenirken bir ses duydum biri bana mı sesleniyordu ?? Justin mı acaba??off ne Justını ya o olsaydı fısıldamazdı ki !! merak ettim ve kulisin açık olan kapısından içeri girdim.

5.bölüm

Peki neden kimse yok? Bana kim seslendi? İki tane kapı vardı sanırım giyinme odaları…sonra bir tanesi açıldı.Kim mi çıktı ? Programın sunucusu =/ ben Justin çıkacak diye beklerken buda nereden çıktı bana o mu seslendi ki ?
Sunucu:sarı giyen tek kız =))
Ezgi:evet!!=))
Gülümseyerek yanımdan ayrıldı bana o seslenmemişti yani.ben de aynaya doğru yaklaştım kendime bakacaktım. nasıl görünüyordum? Justin ile karşılaşırsam diye güzel görünmek istiyordum.sonra diğer kapı açıldı.Evett!! işte Justin …onu aynadan görmüştüm hemen arkamı döndüm.
Justin:Çok bekletmedim değil mi?
Ne bekletmesi ?? bekleten sen olacaksan saatlerce beklerim =))
Ezgi:hayır bekletmedin.
Aynanın karşısındaki koltuğa oturdu ben de yanına oturdum.
Ezgi:Justin…sen Türkiyedesin ama konserin olmadı.Neden?
Justin:hayır olacak yani 7 ağustosta
Ezgi:3 hafta var en yakın zamanda bilet alacağım.
Justin:hayır!! Almana gerek yok
Ezgi:Nasıl yani?? Tabi ki alacağım…
Justin:sen yani sen benimle gelirsin tabi istersen
Aman tanrım Justin beni konserine davet etmiş oldu yani
Ezgi:tabi ki isterim bu harika:
Justin:peki öyleyse seni arayabilmem için bana telefon numaranı verir misin??
Kesinlikle rüyadayım!!!! ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ 187321)
Ezgi:tamam… kaydet
Justin:sen telefonunu bana ver ben kendim kaydederim.
Hemen uzattım telefonumu
Ezgi:o zaman sen de bana verir misin ?? yani seni aramam gerekebilir
Neden gerekecekti ki ??=))
Hemen telefonunu bana uzattı.Ben numarasını vermesini kastetmiştim ama o bana telefonunu verdi.Telefonunun ekranında annesi ve kardeşi ile resmi vardı.sonra Justin telefonumun kamerasını açtı elini de belime koydu ben de onun beline koydum fotoğraf çekeceği için tabi.
Güzel bir poz verdik. Sonra o fotoğrafı kendine gönderip ikimizin telefonuna da duvar kağıdı yaptı.
Justin:böyle daha güzel.=))
Tabi ki böyle daha güzel…biraz utanmıştım aynada kendimi görebiliyordum yanaklarım kızarmıştı yine…
Ezgi:bence de =))
Justin:sen çok güzelsin…
Aman tanrım şimdi ne diyeceğim??söyleyecek bir şey bulamadan Levent geldi.
Levent:hadi Ezgicim eve dönsek iyi olur…
Justin’a baktım.
Justin:seni tanıdığım için çok mutluyum…
Benim kadar mutlu olamazsın…
Ezgi:ben de çok mutluyum…2 ağustosta görüşürüz!! İyi yolculuklar…
Justin:Görüşürüz…
---sabah---
Kapı çalıyordu ama kimse açmamıştı.saate baktım daha 7:30 bu kadar erken kim geldi ki??
Kapıyı açmak için aşağıya indim.Kapı hala çalıyordu başka biri olsa evde olmadığımızı düşünür geri dönerdi.Peki kapıdaki kim??

arkadaşlar okuyorsanız yorum yapın lütfen =)) devam etmeyebilirim =))
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 8:48 pm

dewam etde bunlar diğer sitede wardı ya son bölümde dewam et ya da hepsini koy yeni bölüm yazmaya başla bnce cnm
Justinlove~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Justinlove~

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 8:54 pm

6.Bölüm…

Aniden bir ses duydum ve gözlerimi açtım.kapı zili çalmıyordu sadece rüyaydı ama telefonum çalıyordu ama yerde =)) duyduğum ses de onun yere düştüğünde çıkarttığı sesti neyse ki hasar yoktu.telefonu yerden alıp kimin aradığına baktım.tanımadığım bir numara arıyordu.
Telefondaki: Beste ile görüşebilir miyim?
Ezgi:burada öyle biri yok
Telefondaki:rahatsız ettim özür dilerim yanlış numara!
Özür mü ?? dalga mı geçiyorsun ?sabahın köründe uyandım
Ezgi:önemli değil…
Sonra saate baktım ben sabahın körü sanıyordum ama öğlen olmuştu bile hemen aşağıya indim.annem babam ve amcam bahçede oturuyordu Pazar günlerimiz genellikle böyle geçerdi.ben de onlara günaydın dedikten sonra kahvaltımı hazırlayıp yedim.tam annemlerin yanına gidiyordum ki telefonum çaldı.Justin arıyordu şuan aramasını en çok istediğim kişi arıyordu ama neden ??
Ezgi:Justin!!! =))
Justin:Ezgi!!...ben dönmedim bugün de buradayım beraber bir şeyler yapabiliriz diye düşündüm…
Ezgi:harika olur!!
Justin:tamam o zaman ne zaman hazır olursan kaldığım otele gelirsin ben buradan ayrılamıyorum kaybolma ihtimalim var=))
Ezgi:ben 1 saate kadar hazır olurum seni alırım =))
Justin:tamam bekliyorum…
E.annesi:nereye gidiyorsun kızım?
Ezgi:Justin ile buluşacağım=))
Levent ve E.babası:Justin mı ?
Ezgi:Evet!!!!!! =)))
---1 saat sonra---
Hazırlandım…beni Annem götürecekti.Otele yaklaştıkça daha fazla heyecanlanıyordum.Justin röportajın yapıldığı bahçede dolaşıyordu.beni görünce
Justin:Ne yapıyoruz??
Ezgi:bilmem…yola çıkalım sonra yapacak bir şeyler buluruz.
Kalabalık kaldırımda öylece yürüyorduk bazen onu tanıyım aralarında fısıldaşanlar oluyordu ama henüz konuşmaya cesaret eden bir fanı ortaya çıkmamıştı.sahile gitme kararı almıştı orada bir yere oturduk denizi seyredip konuşuyorduk.ben onun hemen hemen her özelliğini bildiğim için benden daha fazla konuşuyorduk.sonra onunla ilgili konuşmaya başladık onunla ilgili düşüncelerimden falan bahsediyordum.Henüz Justin’dan kimse imza istememişti.zaten önümüzden geçenler de fanı olabilecek kişiler değildi.Sonra ileride yaşı hemen hemen bize yakın olabilecek kişiler gördüm.
Ezgi:Kızlar geliyor.seni tanırlar =))
Justin:çok yakındalar mı?
Ezgi:evet belki tanımıştırlar ondan geliyordurlar
Justin bana sarıldı sonra kulağıma
Justin:Beni tanımalarını istemiyorum
Ezgi:Fanlarını sevdiğini sanıyordum
Justin:evet seviyorum ama sen yanımda olunca beni asla bırakmazlar
Ezgi:hiç sanmıyorum... imza atar ve onlara işinin olduğunu söylersin =)
Justin:artık çok geç beni tanımadılar.
Biraz daha konuştuktan sonra saatin çok geç olduğunu fark ettim akşamüstü olmuştu bile Justin’ın uçağının kalkmasına da 2 saat vardı.
Ezgi:seni oteline bıraksam iyi olur
Justin:hayır ben seni bırakacağım.
Ezgi:otele geri dönemezsin
Justin:Hayır…dönebilirim…
Eve yaklaştığımızda…
Justin:bütün gününü benimle geçirdin sevgilin sana kızmış olmalı bana olan ilgini de çok kıskanır heralde
Ezgi:sevgilim yok ama olsa seni çok kıskanırdı çünkü ben sana sadece hayran değilim
Bunu nasıl söylerim hayır olamaz !!! kapıya gelmiştik zile bastım
Justin:yani sen bana- -

7.Bölüm…
Justin:yani sen bana—
Tam o sırada annem kapıyı açtı kurtulmuştum!!!=))
Justin iyi akşamlar diyerek geri döndü.

--5 ağustos(konserden 2 gün önce)—

Dün Özlem Teyze(Özgür’ün annesi)ile konuştum Özgür Almanya’dan bugün dönecekti.
Öğleden sonra Özgür beni aradı.Yaşasın !! döndü…sonra onu bize davet ettim anlatacak çok şey vardı Justin konseri için bilet almıştı bunu annesi bana söylemişti.saat 2:30 gibi kapı çaldı
Özgür’ün geleceğini bildiğim için hemen kapıyı açtım.Birbirimize sıkıca sarıldık.Olanları anlatmak için benim odama çıktık.
Özgür:Justin Bieber daha önce de gelmiş buraya
Biliyorum…=))
Ezgi:biliyorum…ben de sana anlatacaktım zaten =))
Olanların hepsini en ince ayrıntısına kadar anlattım o da heyecanla dinledi tabi =))
Özgür:inanamıyorum…Justin Bieber ile…buluştun…ve…o…seni evine bıraktı…
Çok şaşırmış ve heyecanlanmıştı
Ezgi:evet!!!evet!!! evet!!!
Özgür:Yaşasın!!!Justin Bieber ile konuşabileceğim =))
Ezgi:Benim sayemde evet!
Özgür:belki konserden önce beraber bir şeyler yaparız.sen…sen bana onun telefon numarasını versene !! lütfen
Ezgi:hayır olmaz sen onu rahat bırakmazsın xD
Özgür:ya!! Lütfen !!!

--6 ağustos—

Dün gece biraz geç uyumuştum sabah da telefonumun sesinden dolayı uyandım.Özgür arıyor olmalıydı.Ama o değildi.Justin Bieber arıyordu.Gelmiş midir acaba?
Justin:günaydın!!
Ezgi:günaydın!! Türkiye’de misin ?
Justin:evet ve meşgul değilsen seni almaya geliyorum.
Yeter ki gelen sen ol ben meşgul olsam bile planımı iptal ederim
Ezgi:hayır meşgul değilim gelebilirsin…
Justin:tamam yarım saat sonra oradayım…
Dedi ve kapattı.Yarım saat mi daha yeni uyandım üzerimi bile değiştirmedim.anneme haber vermek için merdivenleri ikişer ikişer indim.
Ezgi:anne Justin yarım saat sonra beni almak için burada olacak…
E.annesi:Konser yarın değil—
Ezgi:evet anne!!
Dedim ve yine aynı şekilde yukarı çıkarak duşa girdim.duştan çıkıp giyinip aşağıya indim.Hayır!!! geç kalmıştım Justin gelmişti ve televizyonun karşısında oturuyordu.geldiğimi görünce
Justin:merhaba! Biraz erken geldim
Ezgi:hayır ben geç kaldım…
Justin:neyse zaten bir önemi yok
Dedi ve dışarı çıktık.yürürken hiçbir şey söylemiyordu sadece yürüyorduk ben de açacak konu arıyordum…sanki bir şey söyleyecekti ama söyleyemiyor gibiydi ve sonunda konuştu
Justin:Ben… bir şey sorabilir miyim?
Bu da sorumu ki =))
Ezgi:Tabi ki =))
Justin:sen… benim—

8.Bölüm…

Justin:sen…benim…yeni klibim…yeni klibimde oynar mısın ?
Rüya mı ?lütfen rüya olmasın!! Ne desem ?off soru mu bu !! tabi ki ‘’evett’’ ama annem ve babam off o klipte oynayacağım !!
Ezgi:Bunu ne kadar çok istediğimi bilemezsin!! Yanlış anlama derdim ünlü olmak değil
Justin:biliyorum…konserden sonraki gün imza günüm var sonra döneceğim sen de benimle gelirsin zaten 1 hafta içinde çekilecek klip…
Bir hafta mı ??? peki izin nasıl alacağım !!!
Ezgi:ama gelemeyebilirim de annem ve babamdan izin almam çok zor!!
Justin:ben…ben izin alsam senin için
Ezgi:bu daha iyi olur…peki hangi şarkı ?
Justin:Runaway love
Ezgi:harika!!!
Justin:hadi gidip babandan izin alalım…
Ezgi:babam evde değil 6:30’da gelir
Justin:tamam o zaman akşama kadar beraber bir şey yapar klip hakkında konuşuruz seni eve bırakmak için gittiğimizde ben baban ile konuşurum
Ezgi:iyi fikir !!
Biraz daha yürüdük ben klip hayallerine dalmıştım.Justin da bir şeyler düşünüyordu heralde çünkü konuşmuyordu.benim ise merak ettiğim bir şey vardı.
Ezgi:neden ben Justin?
Justin:ne??
Ezgi:etrafında binlerce güzel kız varken niye ben klipte oynuyorum?
Justin:çünkü sen…sen sensin…
Ezgi:???
Justin:aklıma sadece sen geldin…
İnanmamış gibiydim
Justin:hadi ama Ezgi!! İnan bana o role en çok sen yakışırsın!
Ezgi:hımm…bana senaryoyu anlatsana !!=))
Justin:hayır…sürpriz olmalı =))
Bu kadar heveslenmişken babam izin vermezse !!

Ezgi:çok merak ettim…
Telefonum çalıyordu arayan Özgür.
Özgür:size geliyorum!
Ezgi:gelme!!
Özgür:ne ???
Ezgi:yani ben evde değilim… anlatacak çok şey var
Özgür:neredesin kızım ??
Ezgi:Ya akşam saat 8’de gel bizde kalırsın yarın konsere de beraber gideriz
Özgür:yaşasın!!!Justin ve benn!!
Ezgi:akşam görüşürüz…!!!
Justin ile dolaştık öğlen yemeği ve dondurma yedik bu sırada Justin bana anılarını falan anlattı.Saat 7’ye yaklaşınca da eve döndük.çok heyecanlanmıştım.Babamın Justin’nın söylediklerine olumsuz cevap verecek olma ihtimali beni çok telaşlandırmıştı.ve kapı ziline bastım.her zaman ki gibi annem açtı kapıyı.Justin’ı içeri davet ettim.Babam da tv izliyordu.
Justin babam ile konuşurken ben de annem ile konuşacaktım hemen mutfağa geçtim annem de arkamdan geldi.
Ezgi:anne…Justin’ın yeni klibinde oynamak istiyorum
E.annesi:neee saçmalama böyle bir şeye asla izin vermem baban da vermez
Ezgi:anne lütfennn!!
E.annesi:hayır Ezgi !! sen o kızlar gibi değilsin!!
Ezgi:anne ben zaten öyle bir rol oynamayacağım…
E.annesi:nasıl bir rol oynadığının bir önemi yok !
Ezgi: tek derdim Justin.ve en çok sevdiğim şey onunla vakit geçirmek!
E.annesi:onunla başka şekilde de vakit geçirebilirsin.
Ezgi:anne!!!
Asla ikna edemeyecektim annem çok kızmıştı.
Babamın bana seslendiğini duydum.
E.babası:Ezgi!!!
Ahh kim bilir Jusin’a neler söyledi?? !! =((

9.Bölüm…
E.babası:biliyorsun kızım…
İzin vermedi =((
Ezgi:ama baba ben çok istiyorum
E.babası:biliyorum kızım ben de bu nedenden dolayı izin veriyorum.
Oleyyyyy….eğer bu bir rüya ise kimse beni uyandırmasın!!
O anın sevinciyle babamın boynuna atladım.Tabi sonra da Justin’ın boynuna…bunun biraz uzun sürmesini istedim öyle de oldu zaten sonra da anneme sarıldım…
E.annesi:kaç gün kalacaksın?
Ezgi:bilmiyorum
Dedim ve Justin’a döndüm.
Ezgi:Kaç gün kalacağım?
Justin:çekimler 3 gün sürer ama istediğin kadar kalabilirsin =))
Anneme döndüm
Ezgi:3 gün kalmak zorunda olduğumu ama istediğim kadar kalabileceğimi söyledi demek ki hiç dönmeyeceğim =))
Annem ve babam gülmeye başladı o sırada kapı çaldı.saat daha 19:00 Özgür’ün gelmesine 1 saat var eğer o geldiyse…neyse ki Levent gelmiş geldiği gibi ona da olanları anlattım.
Levent:ben olmasam şuan bu durumda olmazdın!!!=))
Justin otele döndü.yemek yerken kapı çaldı.kalkıp kapıya baktım Özgür gelmiş!!!
Özgür:çabuk anlat meraktan ölmek üzereyim J.Bieber geldi mi Türkiye’ye?
Ezgi:biraz daha bekleyeceksin çünkü anlatacak çok şey var ve yemeğimi bitirmedim.
Özgür:off hadi!!!bu arada ağzın kulaklarında!!!
Ezgi:=D
Özgür:aradı değil mi seni ? evet evet kesin aradı yoksa böyle gülmezdin !!
Ezgi:yemekten sonra!!
E.annesi:hoşgeldin Özgür! sana da yemek koyayım.
Özgür:koyma Esra Teyze(Ezgi’nin annesi)ben evde yedim.
Yemekten sonra Özgür ile odama çıktık her şeyi anlattım ve hiçbir şey söylemeden dinledi şok olmuştu.
Özgür:Justin…klip…sen…
Ezgi:evet!!!
Özgür:yanlış duymadım yani !!!
Ezgi:evet yanlış duymadın…
Özgür:peki neden sen??
Ezgi:bilmiyorum…Justin öyle istemiş..
Özgür:canım arkadaşım…=))
Ezgi:sanmıyorum Özgür!!
Özgür:tamam neyse zaten yarın Justin beni görünce karar değiştirecek xD
Ezgi:kesinlikle!! xD
---sabah---
Özgür:Ezgi!!!Uyuyor musun??
Ezgi:bir zamanlar uyuyordum yani sen beni uyandırmadan önce =))
Özgür:iki tane mor t-shirt aldım ama hangisini giyeceğime karar veremiyorum.
Ezgi:saçmalama!! Herkes mor giyecek
Özgür:evet!! Biliyorum..
Ezgi:o zaman herkes birbirine benzeyecek bence biz farklı olmalıyız
Özgür:ah evet sarı t-shirtler!!
Ezgi:sonunda hatırladın!!
Özgür:ama ben başka kıyafet getirmedim…canım arkadaşım!!!
Ezgi:tamam benden giyersin!!
Kahvaltıdan sonra annem Özgür ve ben biraz oturup sohbet ettik.
Özgür:hadi hazırlanmaya başlayalım.
Ezgi:haklısın yoksa yetişemeyeceğiz!!
Esra(E.annesi):saçmalamayın kızlar daha çok erken…
Özgür:erken değil Esra Teyze daha ne giyeceğimize karar vermedik…
---konser yeri---
Ezgi:farkında mısın daha iki saat var konsere
Özgür:Konseri en arkadan izlemek istiyorsun heralde
Ezgi:Unuttun mu?? Justin benim arkadaşım…
Özgür:evet sadece arkadaşın!!
Ezgi:yaaa!! Senin??
Özgür:ilk görüşte aşk…beni gördüğü gibi aşık olacak xD
Ezgi:kesinlikle!!
---Bir saat sonra---
Kulisin önündeyiz…
Özgür:kanka!! Ben çok heyecanlandım…
Ezgi:hadi girelim artık!!
Kapıdan içeri girdik.Justin beni görünce hemen sarıldı.ilk defa böyle tepki vermişti.ona Özgür’ü gösterdim.
Ezgi:en yakın arkadaşım Özgür
Justin:merhaba Özgür!
Özgür !! ne oldu sana !!

10.bölüm…
Özgür öylece duruyordu merhaba bile demedi Justin’da şaşırmıştı tabi…Dirseğimle Özgür’ün kolunu dürtüyordum ama ses çıkmıyordu!!resmen rezil oldu!!!tam o sırada Justin’ın telefonu çaldı.o konuşurken ben de Özgür ile ilgilenmeye başladım.
Ezgi:Özgür!!! İyi misin canım? Bembeyaz oldun !!
Ses yok öylece bakıyor Justin’a
Ezgi:hadi kızım konuş artık zaten rezil oldun!
Özgür:Kim!!!
Ezgi:ne kimi kızım ya beni duymuyor musun?
Özgür:Kim ile konuşuyor…
Ezgi:ne bileyim kızım ben banane zaten!!
Özgür:ya onu demiyorum Kim Kardashian
Ezgi:ne alaka kızım ya!!
Özgür:onunla konuşuyor!
Ezgi:nee Kim mi?? Nereden çıktı bu s*lak ya!!
Özgür:off evet tam da iletişime geçecekken!!
Ezgi:iletişim mi sen mi? Rezil oldun diyorum!
Özgür:sen şimdi görürsün!!
Kim Kardashian =((
Justin:nerede kalmıştık kızlar!
Ezgi:arka---
Özgür:sen harikasın Justin!!
Justin:teşekkürler!!!
Bu kızın değişken hallerini anlamıyorum!
Özgür:Ezgi çok şanslı…senin klibinde oynayacağı için!!
Justin:sen biliyor muydun?
Özgür:Ezgi benden hiçbir şey saklamaz daha doğrusu saklayamaz!! =)) xD
Justin:senden bir şey kaçmaz yani!!
Ahh yine Justin’ın telefonu çalıyor!! =((
Ezgi:harikasın Özgür !! dilin birden çözüldü !!
Özgür bana cevap vermiyor Justin’ın konuşmasını dinliyordu!!
Ezgi:bu çok ayıp !!
Özgür:bence sende dinle!!
Ezgi:tabi ki hayır!!
Özgür:O zaman konuşma!! duymaya çalışıyorum!!acaba Jasmine ne diyor??
Jasmine mi?? Hayır bilseydim dinlerdim!!!off kapattı!!ne dedi acaba??
Justin yanımıza döndü!!
Ezgi:neden ben ???neden Jasmine değil ?
Justin:ne??
Ezgi:klip için!!
Justin:benim biraz işim var kızlar konserin başlamasına az kaldı !!
Justin bizi bıraktı ve giyinme odasına girdi!
Özgür:evet neden sen!!neden ben değilim!!xD
Ezgi:Özgür!!ben vazgeçtim!!
Özgür:harika!!sen s*lağın birisin!!senin yerinde olmak isteyen binlerce kız var dışarıda!!dışarıda olmayanlar da var tabi mesela ben!!
Ama ben Justin ve Jasmine’yi yan yana görmeye dayanamam!=((
Özgür:haklısın ben de dayanamazdım!!
Ezgi:sence ne yapmalıyım!!
Özgür:tabiî ki gideceksin !!hem sen Jasmine’den daha güzelsin =))
Ezgi:evet öyleyim ama…
Özgür:evet öylesin !! ve bu konu da böylece kapanır!!
---sabah---
Özgür:Ezgi!! Artık kalk 5 saat sonra uçak kalkacak sen daha bavulunu hazırlamadın!!
Ezgi:5 saat mi??o kadar az mı kahvaltı bile etmedim!!
Özgür:evet!!
Kahvaltıdan sonra bavulumu hazırladım.Babam annem ve Özgür benimle geldi havaalanına ise Justin ile birlikte gideceğiz!!
İmza gününün yapılacağı yerdeyiz…Justin bu saate kadar biteceğini söylemişti ama hala çok kalabalık…ahh tabi fotoğraf çekilme sırası!!!Aman tanrım!!!o da ne öyle!!???

11.bölüm…

Böyle poz mu olur ya!!!!off kızım niye sinirleniyorsun ki?!! Onlar sadece hayranı!!ben de
hayranıyım ama böyle pozlar vermiyorum!!!kızlar resmen Justin’ın dudaklarına yapışmışlar!
Ezgi:bu ne ya?!!bi rahat bırakmadılar!!
Özgür:ben de böyle poz vericem!!=))
Ezgi:nee?? Ben ne diyorum sen ne diyorsun!!bunlar gibi yapışacak mısın yanaklarına!!
Özgür:hayır tam olarak değil…beni öpmesini rica edeceğim…
Ezgi:neee??seni mi??
Özgür:evet ! ne oldu??
Ezgi:güzel poz…
Özgür:tabi ki!!
Özgür fotoğraf çekilebilmek için kalabalığın içine girdi.biz ise uzakta duruyorduk Justin’ı kalabalıktan dolayı çok zor görüyordum.yanımıza bir adam geldi.
Adam:merhaba adım Dan Justin Bey size yardımcı olmamı istedi.isterseniz içeride bekleyebilirsiniz.hem ayakta kalmamış olursunuz
Ezgi:teşekkürler…
Dedim ve annem babam ve ben içeri girdik.Beklemeye başladık…Ne zaman gelecekler??
Annem:unuttuğun bir şey var mı canım ?
Ezgi:hayır anne gerekli olan her şeyi aldım…
Özgür ve Justin içeri girdiler.aralarında bir şey konuşup gülüyorlardı.Komik ne varsa!!!
Saçmalama!!Özgür’ü mü kıskanacaksın!!
Justin:merhaba…nasılsınız?
Ezgi ve babası:İyiyiz =))
Justin:veda zamanı =))
Ezgi:sadece 4 gün için!!
Justin:sadece 4 gün mü ??ben daha fazla kalacağını düşünmüştüm…
Ezgi:belki…belki kalırım!!
Justin:kalırsın!!
Ezgi:emin misin?
Justin:çok misafirperverim…o kadar rahat edeceksin ki eve dönmek istemeyeceksin!!
Ezgi:göreceğiz=))
Justin:göreceğiz!!
Dan yanımıza geldi.
Dan:Araba hazır efendim!
Dedi ve bavulumu yanına çekti!
Hemen anneme sarıldım.
Esra:kendine iyi bak canım…
Ezgi:merak etme anne!! Justin bana iyi bakacakmış=))
Babama da sarıldım…
Sonra da Özgür’e…
Özgür:her şeyi aklına kaydet!!tüm ayrıntıları bekliyorum!!
Ezgi:Her şeyi mi??hmm düşünmem lazım!!karar verdim sana her şeyi anlatmayacağım=))
Babam:kızıma iyi bak!
Justin:bu görevi başarıyla yerine getireceğim =))
Gelin olmuş gidiyorum sanki=))
Annemler arabaya binene kadar yanıma geldiler.giderken el salladım onlara…
Ezgi:ilk planımız ne?
Justin:evime gideriz bizi orada…
Ezgi:evet!! Bizi orada ne bekliyor??
Justin:birisi ya da birileri…
Usher mı acaba??
Ezgi:kim??
Justin:söylemesem daha iyi olur hem…hem merak etmiş olursun
Israr etmedim nasıl olsa birkaç saat sonra göreceğim…havaalanına gelmiştik bile…daha önce uçağa binmiştim ama özel bir uçağa ilk kez binecektim aslında bu pek umrumda değil önemli olan Justin’ın özel uçağına binecek olmam=))
Justin ile yan yana oturduk.Yolculuk boyunca sohbet etmeyi umuyordum.öyle de oldu zaten.
Ezgi:klip yarın çekilecek ve ben daha ne yapacağımı bile bilmiyorum…
Justin:sorun değil…
Yolculık boyunca Justin’ın ağzından klip ile ilgili laf almaya çalıştım ama tüm çalışmalarım başarısızlıkla sonuçlandı.Birkaç saat sonra Havaalanındaydık.karanlıktı(saat farkını tam olarak bilmiyorum)başka bir otomobile bindik…Ve Justin’ın evindeyiz!!ne kadar büyük!!
Bavulumu başka biri taşıyordu adını bilmiyorum.Justin kapı ziline basmadan kapı açıldı…
Kapıyı açan…

12.bölüm…
Keşke buraya hiç gelmeseydim =((
Kapıyı açan Jasmineydi.Justin’ın boynuna atladı.zehirli ahtapot gibi sardı Justin’ımı.
Biraz ilerlediler.tabi Justin gördü Jasmine’yi beni unuttu =((hatırlayınca da geri dönüp bana baktı:
Justin:neden orada duruyorsun?hadi gel!!
Moralim bozulmuştu ve istemeden de olsa yüz ifadem değişmişti.tabi yüzüme bakan olsa neden üzüldüğümü de soran olurdu.=((
Justin:Jasmine bu Ezgi.o bir Türk.sana söylemiştim klip için =))
Jasmine:ingilizce biliyor mu?
Bu kız s*lak ya!!
Justin:tabi ki =))
Jasmine:merhaba canım ben Jasmine Justin’ın—
Justın:Ezgi aynı zamanda fanım seni tanıyor =))
Ezgi:evet !!seni tanıyorum
Jasmine:tamam o zaman tanıştığıma memnun oldum
Yalan söylemek istemediğim için cevap vermedim Jasmine bozuldu tabi !!ohh bizim bozulduğumuz yeter biraz da sen bozul =))yanımıza bir bayan geldi 25-26 yaşlarında esmer zayıf bir bayan.
Justin:Ezgi bu Nelly.bir şeye ihtiyacın olduğunda o sana yardımcı olur.
Ezgi:merhaba Nelly ben Ezgi!!
Nelly:merhaba Ezgi Hanım! Tanıştığıma memnun oldum
Ezgi:sadece Ezgi=)) Ben de memnun oldum!!
Justin ve Jasmine içeri geçtiler ben bu evde olduğum süre içinde yalnız kalmaları imkansız…değil kalabilirler =((
Nelly:sana odanı göstereyim
Dedi ve ilerledi ben de onu takip ettim.Merdivenin önünden salon görünüyordu Jasmine ve Justin aynı koltukta oturuyorlardı ve sohbet ediyorlardı.sadece bir kat çıktık 2 kapı vardı.Nelly beni sağdaki odaya götürdü.oda çok büyüktü.oldukça sadeydi gözümü yormadı çok geniş bir yatak vardı.bavulumu koyup odadan çıktık.
Ezgi:Nelly !!
Nelly:efendim ??
Odamın yanındaki kapıyı işaret ederek
Ezgi:bu oda ne odası ?
Nelly:orası Justin’ın odası
Ezgi:peki annesi…annesi nerede?
Nelly:tatilde…
Nelly bir adım attı.
Ezgi:Nelly!! Bir sorabilir miyim??
Nelly:tabi ki
Ezgi:boşver!!sormasam daha iyi!
Nelly:peki sen bilirsin =))
Birlikte aşağı indik.ben de Justin’ın karşısındaki koltuğa oturdum.Onlar sohbetlerine devam ettiler zaten önemli bir şey de konuşmuyorlardı.birkaç dk sonra Nelly geldi.
Nelly:Masa hazır efendim.
Justin ben ve Jasmine masaya geçtik.tam karşımda Jasmine oturuyordu.ben bu kıza ne kadar süre daha katlanmak zorundayım??başımı kaldırsam onu görüyorum ne bu ya ?? işkence mi ??=(( yemek çok lezzetliydi.yerken gözüm karşıdaki saate takıldı 10:30 bu kız evine gitmeyecek mi ya ??belki gitmez !!hayır olamaz !!ya gitmezse!!masadan kalkınca yine salona geçtik.otur otur canım sıkıldı ne bu ya hep böyle mi bunlar !!yanlarından kalktım.Jasmine bana batuyordu !!=(( gıcık şey!!mutfağa Nelly’nin yanına gittim.
Ezgi:merhaba Nelly!!
Nelly:merhaba canım!!
Nellyyi çok sevmiştim
Ezgi:Nelly!! Jasmine…burada kalır mı ?
Nelly şaşırdı
Nelly:bilmiyorum daha önce kalmadı bence kalmaz!!
Ezgi:hımm…
Jasmine’nin kalmayacak olması moralimi biraz düzeltmişti en azından daha fazla katlanmak zorunda kalmayacaktım!!=))yavaş yavaş yürüyerek salona geçtim merdivenlerin orada durdum çünkü Jasmine ve Justin bir şey konuşuyorlardı hem de benim hakkımda…

13.Bölüm…
…hem de benim hakkımda…

Dinlemeye başladım.başkalarının konuşmalarını dinlemeyi sevmem çünkü benim konuşmamın dinlenmesi hiç hoş değil ama konuşanlar Justin ve Jasmine konu da ben olunca dinlemeye başladım.
Jasmine:bu kızın derdi ne?? hiç konuşmuyor!!!
Justin:çok konuşkan ama sana alışamamış olabilir
Jasmine:alakası yok !!bana bakışları nefret dolu!!
Ne yapabilirim??Justin’ı öldürmeye çalışan bir ahtapot görüyor gibi oluyorum =))
Justin:fanlarımın seni sevmediklerini biliyorsun =))
Jasmine:evet ve ben şuan beni öldürebilecek kadar gözü dönmüş bir hayranınla aynı ortamda olabilirim.
Aklıma gelmedi değil yani…ama evde yalnız olman lazım =))seni öldürebilirim en iyisi sen evine git pis ahtapot =))
Justin:saçmalama =))kimse seni öldüremez…
Jasmine:bu kız ile seni aynı evde bırakacak olmama inanamıyorum =)
Justin:kıskandın mı =))??
Jasmine:biraz…yani güzel kız…
Justin:saçmalama sadece hayranım =))
=(( söylediğin iyi oldu ben biraz daha yakınlaştık diye düşünüyordum =(( Ezgi!! Kızım sen sadece kendini kandırıyorsun =))
Jasmine:evet ama ben gözü dönmüş hayranların neler yapabileceğini biliyorum =))
Justin:Ezgi öyle bir kız değil!!!
Jasmine:ama bakışları…
Justin:evet seni hiç sevmiyor bunu biliyorum ve kıskandı tabi
Konuşmanın daha fazla sürmesini istemiyordum yanlarına güler yüzle gittim böylece Jasmine’nin benim hakkımda düşüncelerinin doğru olmadığını göstermiş olacaktım…konuyu da hemen değiştirdiler.
Jasmine:ben gitsem iyi olur canım !!
Ezgi:biraz daha kalsaydın hiç konuşamadık =))
Ne diyorum ben yaa !!ama Jasmine nasıl da şaşırdı =))Justin da çok şaşırdı tabi
Jasmine:merak etme canım daha çok görüşeceğiz…
Sözlerinde ima vardı. Ne demek istiyorsun sen ya??!!kapıya doğru yöneldi tabi Justin de ayağa kalktı o kalkınca ben de kalktım tabi =))Justin kapıyı açtı.
Jasmine:iyi geceler!
Justin:iyi geceler =))
Ezgi:seni görmek güzeldi Jasmine =))
Hiçbir şey söylemedi ya da söyleyecek bir şey bulamadı =))Justin kapıyı kapattı.
Biraz önce oturduğu yere oturdu ben de tam karşısına =))
Justin:Jasmine’yi sevmediğini sanıyordum.
Biraz önceki konuşmaları beni çok sinirlendirmişti tabi ki intikamımı alacaktım =))
Ezgi:doğru sevmiyorum.ama büyüklerime karşı saygım var tabi =))
Böylece Jasmine’nin benden büyük olduğunu vurgulamış oldum =))bunu neden yaptığımı anlamadım…
Justin:benden sadece 3 ay büyük hatta daha az =))yani büyük sayılmaz…bu arada senin doğum günün ne zaman ??
Ezgi:1 mart =))
Justin:aynı o zaman senden de sadece 3 ay büyük!!
Ezgi:evet büyük sayılmaz zaten şakaydı =))onu sevmediğim için kötü davranmak zorunda değilim =))sevmesem de seviyormuş gibi=))zaten o da beni sevmedi=))
Justin:hayır sevdi =))
Ezgi:sev-me-di !!her şey karşılıklı tabi =))
Justin:neyse anlat bakalım ne yapmak istersin??
Bu saatte mi ne yapabilirizki??başımı kaldırıp saate baktım.23:30!!
Ezgi:Bilmem…ben misafirim!!
Justin:misafirimi en güzel şekildee ağırlamak isterim =))…bahçe!!evet bahçede oturalım!!ve tabi ki dondurma !!Nelly!!
Nelly geldi.
Nelly:efendim ??
Justin:dondurma yiyeceğiz…bahçede
Evin çok büyük bir bahçesi vardı. Kahvaltı masası…ağacın altında hamak ve hemen yanında sallanan bir koltuk !!hayallere dalmamak imkansız =))Salla beni sevgilim!!Gönül salıncağında !!=)hamağa ben geçtim.ne kadar rahat!!=))Justin da sallanan salıncağa oturdu.
Justin:yarın çekimler başlıyor sana senaryodan bahsetsem iyi olur!!!
Beklediğim an geldi!! =))
Justin:…

14.Bölüm…
Justin senaryoyu anlatmaya başladı.ben de can kulağıyla dinlemeye…anlatırken jest ve mimikleriyle olayları canlandırıyordu.hatta bazı durumlarda ayağa kalkıp hareketlerle anlattı.Nelly boş dondurma tabaklarını almaya geldiğinde
Justin:bana bir bardak su getirir misin?
Nelly:tabi hemen getiriyorum.
Dedi ve uzaklaştı.justin anlatmaya devam ediyordu ve yine ayağa kalktı finale gelmişti çünkü.bana doğru yaklaştı ve üzerime doğru eğildi…
Justin:final kısmını anlatmayacağım
Ezgi:hayır!!bunu yapamazsın!çok merak ediyorum =))
Justin daha da yaklaştı ve yanıma oturdu.hayırr!!bu hiç iyi değil.kolum koluna değiyor ve kendimi hiç iyi hissetmiyorum!!heyecandan kalbim yerinden çıkacak gibi hatta kalbimin sesini duyuyor olabilir.
Justin:kesin kararım…söylemeyeceğim…zaten normal bir final olacak sen de tahmin edersin senaryoyu biliyorsun zaten =))
Evet tahmin edebiliyordum sonunda kesinlikle dans edecektik bunu tahmin etmek çok kolaydı=))ama şuan bundan daha farklı şeyler düşünüyordum daha önemlisi vardı zaten Justin ile yan yana hamakta!...hayır Ezgi !!saçma şeyler düşünüyorsun…Justin’ın ne düşündüğünü anlayabilmek için başımı ona doğru çevirdim.oda bana doğru çevirmiş gözlerime bakıyor!!bu kadarı çok fazla ben resmen aşık oldum!!!bu hiç iyi değil!!Jasmine var zaten !!!!hem Jusin beni sadece hayranı olarak görüyordu arkadaşı olarak bile değil =((ama bu halimiz ona daha fazla bağlanmama neden oluyordu.gözlerine baktığım her saniye biraz daha bağlanıyordum ve ondan ayrılacak olmak canımı çok yakıyordu ondan nasıl ayrılacaktım daha önemlisi o Jasmine’ye benim ona baktığım gibi baktığında ben bu acıya nasıl katlanacaktım.sevilmeden sevmek öyle bir acı veriyordu ki !!hem de bu kadar yakın olduğunda!!
Justin:ne düşünüyorsun çok merak ediyorum??
Ezgi:ben de senin ne düşündüğünü çok merak ediyorum=))
Justin:tamam o zaman şöyle bir anlaşma yapalım çok basit sen bana söyle ben sana söyleyeyim.
Ezgi:peki…
Justin:dinliyorum…
Ezgi:Bu anın bir hayal ya da rüya olmasından korkuyorum aynı zaman da gerçek olmasının verdiği acı…o çok kötü…
Justin:neden böyle düşündüğünü anlamadım…
Justin yerinde doğruldu ve bana doğru eğildi.hayır bu kadar yakın olmak iyi değil Justin.benim için ne kadar acı olduğu anlamıyorsun!!keşke bunları ona da söyleyebilseydim böylece beni ne kadar büyülediğinin farkına varabilirdi ve benden uzak dururdu.
Justin:ne kadar gerçek olduğumu sana nasıl kanıtlayabilirim?
Birbirimize o kadar yakındık ki nefesini yüzümde hissettim ve içimde adını koyamadığım çok farklı duygular uyandırdı beni kendine mıknatıs gibi çekiyordu adeta ve sadece 3 cm vardı aramızda…o sırada Nelly’nin geldiğini fark ettim.ne zaman geldiğini görmemiştim.Justin da görmemişti.
Nelly:suyunuz. Efendim getirdim…
Justin duyunca biraz telaşlandı hemen yerinde doğruldu ve bardağı aldı suyu içip geri verdi.
Çok utanmıştım Nelly bizi bu halde gördüğünde farklı şeyler düşünmüş olabilirdi ki bu çok normal ben de birilerini bu halde görsem onun gibi düşünürdüm.neyse ki konu kapanmıştı.
---sabah---
X : Justin!!!!
Sen kimsin ya !!Justin’ın benim odamda ne işi olsun yanlış yerde arıyorsun.
X: Justin!!
Bu iğrenç sesli kişinin kim olduğunu anlamak için gözlerimi açtım ya da açmaya çalıştım çünkü güneş ışığı tam gözlerime geliyordu…bu oda bu kadar ışık alıyor muydu ??gözlerimi açtığımda önümde bir kız olduğunu gördüm dikkatli bakınca Jasmine olduğunu anladım odamda ne işin var senin ya!!tabi olanları anlamam uzun sürdü ben odamda falan değildim bahçedeydim ve hala hamaktaydım hatta yanımda Justin vardı ve dahası ben başımı Justn’ın omzuna koymuşum…kısacası biz hamakta uyuyakalmışız ve Jasmine burada!!

15.Bölüm…

Jasmine burada!!
Jasmine:Justin!!!!
Bu kez daha fazla çıkmıştı sesi.Justin da açtı gözlerini çok şaşırmıştı.
Justin:Jasmine???
Jasmine:evet benim tanıdın mı??şaşırdım!!!
Justin:saçmalama!!!
Kavga mı edecekler??aslında bunu çok isterdim ama bunu bilerek yapmamıştım ve Justin benim yanıma oturmuştu.Justin ayağa kalktı ben ise oturduğum yerde kaldım.çünkü tartışmalarına dahil olmak istemiyordum.
Jasmine:ben biliyordum!!sana söyledim bu kızın bakışları hoş değil diye amacı bizi ayırmak
Ezgi:ne diyorsun sen ya!!
Jasmine:sevgilimi elimden alamazsın !!buna asla izin vermem!!
Ezgi:sevgilini elinden falan almıyorum ben!!
Jasmine:amacın ne kızım senin!!???neden sevgilimin yanında uyuyakalıyorsun!!??
Ezgi:heyy sadece uyuyakaldık büyütecek bir şey yok !!!
Justin:evet sadece uyuyakaldık!!
Jasmine:sorun uyuyakalmış olmanız değil!!sorun o kızın senin yanında uyuyor olması !!
Yanına oturmasına nasıl izin verdin??ya da bu kız yanına oturacak cesareti kendinde nasıl buldu!!!!
Ezgi:heyyy!! ben onun yanına oturmadım!!!
Jasmine:neee???Konuşmamız lazım Justin!
Justin:bence de!!
Eve doğru yürüdüler .ben de sallanan koltuğa oturdum ve beklemeye başladım.sonra mutfağa gittim.Nelly kahvaltı için bir şeyler hazırlıyordu.
Ezgi:neredeler??
Nelly:Justin’ın odasında.
Ezgi:tamam ben üzerimi değiştirmeye gidiyorum.
Sesleri mutfağa gelmiyordu ama merdivenlerden duyuluyordu ne dediklerini tam olarak anlayamadım.giyinirken sesleri daha da yükseldi.
Jasmine:sana o kızın yanına otururken amacın neydi dedim!!!
Off bu kız tam bir s*lak oturdu işte amacı olması gerekmez hamakta ne yapılırki !! sallanırsın bazen uyursun!!
Justin:amacım falan yoktu o an canım hamağa oturmak istedi ve oturdum!!!
Justin’ın bu kadar fazla sinirlendiğini hiç görmemiştim.
Jasmine:o kız oradayken oturmamalıydın!!!
Justin:onun bir adı var!!ve istediğim zaman istediğim kişinin yanına otururum istediğim kişi ile uyurum!!sen karışamazsın!!
Vayyy!! Bundan sonra asla barışmazlar…
Jasmine:peki öyleyse…
Justin:evet öyleyse??
Jasmine:ben…ben gidiyorum…
Justin bir şey söylemedi. Pattt!!! Jasmine kapıyı öyle hızlı kapattı ki !!!
Üzerimi değiştirip aşağı indiğimde kimse yoktu. Neredesin Justin??onun peşinden mi gittin?
Nelly geldi.
Nelly:kahvaltıyı bahçeye hazırladım.Sizi orada bekliyor!!
Ohh !!gitmemiş.ben de hemen bahçeye çıktım.tam karşısına oturdum.Jasmine sabahımızı berbat etmişti =(( Justin kahvaltı boyunca hiç konuşmadı.tabağını bitirmesine rağman hala oturuyordu.tüm gün oturacak mı ???ben ayağa kalktım.
Justin:biraz dolaşalım…
Gülümsüyordu. Ben de gülümsedim.
Ezgi:harika fikir!!ben çantamı alayım!!
Yukarı çıkıp masanın üzerindeki mavi çantamı aldım sonra kıyafetime uymadığı fark ettim içinden cüzdanımı alıp aşağıya indim.Justin da üzerini değiştirmiş beni bekliyordu.
Justin beni harika yerlere götürdü bazen hayranları yolda durdurup onunla fotoğraf çekilip imza aldılar.öğlen yemeği için çok güzel bir yere gittik sadece ikimiz=)) yemeğimizi bitirip kalktığımızda birkaç kameramanın bizi görüntülediğini gördük!! Eyvah!! Çekimlere 2 saat kala eve döndük çok yorulmuştum çekimler için enerjim kalmamıştı ikimizde duşa girdik çıktıktan sonra üzerime rahat bir şeyler giydim ve sabah bıraktığım mavi çantamı aldım.aşağı indim.çantamı koltuun üzerine koydum.kitaplıktaki kitapları incelemeye başladım Justin geldi.
Justin:Nelly!!!
Nelly:evet??
Justin:saatim…onu dün gece çıkarıp odamdaki masanın üzerine koydum şimdi bulamıyorum gördün mü ?
Nelly:görmedim efendim.
Justin:peki…bulursan…
Nelly:ararım…
Justin:hadi çıkalım yoksa geç kalacağız.
Ezgi:tamam!!
Dedim ve koltuktaki çantamı çektim fermuarı açık!! Ve içinden bir şeyler düştü.Cüzdanım,rujum,telefonum ve bir saat...Justin’ın saati…

16.Bölüm…

Justin’ın saati benim çantama nasıl girdi ??ben onun odasına girmedim bile !!şimdi resmen hırsızım !!! bunu Jasmine’nin yaptığından eminim!!! Zehirli şey!!!
Saatinin benim çantamdan çıktığını görünce Justin da çok şaşırdı.eğilip dökülen eşyalarımı topladı.bense öylece duruyordum gözümden yaş akmak üzereydi çalmadığımı nasıl açıklayacaktım bunu asla yapamayacaktım çünkü kanıtım yoktu.ne yapacağımı bilemeyince koşmaya başladım kapıyı açıp dışarı çıktım.koşuyordum…bu yanlıştı! Hatta beni suçlu yapıyordu ama yapacak başka şeyim yoktu suçsuzluğumu açıklayamayacaktım.koştum…koştum evden iyice uzaklaşınca bir kaldırıma oturdum hava kararmam üzereydi ve her şey berbat olmuştu şimdi ne yapacaktım eve nasıl dönecektim??sessizce ağlıyordum kıyafetlerim gözyaşlarımdan ıslanmıştı.yoldan geçenler bana bakıp geçiyorlardı.sonra birisi geldi ve yanıma oturdu yüzüne bakmadım ama onu ayakkabılarından ve kokusundan tanıdım. Justin!!!
Ezgi:Justin...inanmayabilirsin ama ben almadım ben…ben senin odana hiç girmedim…
Justin:senin almadığını biliyorum
Ezgi:biliyor musun ??nasıl?
Justin:senin almayacağını biliyorum…
Çok şaşırmıştım bana bu kadar fazla güvendiğini bilmiyordum.
Ezgi:kim koydu??
Cevap belli kesin Jasmine!!!!
Justin:bilmiyorum ama Nelly sabah biz uyurken benim odamı temizlemiş ve saatim masanın üzerindeymiş.Nelly odadan çıkarken Jasmine gelmiş ve odama girmiş.Nelly birkaç temizlik malzemesini odamda unutmuş ve almak için yeniden yukarı çıktığında Jasmine’yi senin odandan çıkarken görmüş.Sonra Nelly benim odama girmiş saat masamın üzerinde yokmuş.
Ezgi:yani Jasmine mi??
Justin:büyük ihtimalle…
Ezgi:bunu yapabilecek kadar…bunu nasıl yapar??inanamıyorum..
Justin:ben de inanamıyorum…
Ezgi:bizi öyle gördükten sonra yani sabah öyle görünce kim bilir neler neler planlamıştır
Justin:evet..öyle görünce daha da kızdı neler neler düşünmüştür
Ezgi:benim yüzümden…
Gözyaşlarım yine akmaya başlamıştı ayrılmalarına sevindiğim halde ağlıyordum ne yapıyordum ben???
Justin:tabi ki senin yüzünden değil…bana karışmaya hakkı yok istediğim kişi ile olurum bana karışamaz…
Ezgi:ama ben senin sadece hayranınım kıskanmış olması çok normal aramızda başka şeyler olduğunu düşünebilir.
Justin:sen benim sadece hayranım değilsin…
Dün gece öyle söylemiyordu….birbirimize daha fazla yaklaşmıştık
Ezgi:ben senin için sadece bir kızım etrafında ki tüm kızlar gibi ama sen benim için…
Vayyy!! Daha da yaklaştık!! Kalbim yerinden çıkacak gibi.Öper mi acaba beni ???Off ne öpmesi kızım ya!!!ama çok yakın…bakışları da…dudaklarıma bakıyor!!!offf telefonu çalıyor tam da o kadar yaklaşmışken!!kısa konuştu.
Justin:sadece yarım saatimiz var.
Ezgi:ne için??
Aklım karışmıştı…
Justin: sete biraz geç kaldık=)
Ezgi:ahh evet!! Ama benim gözlerim çok kötü görünüyor bu şekilde---
Justin:saçmalama kötü değil hatta sana yakışmış =))
Beraber eve döndük bu şekilde döneceğim aklımın ucundan bile geçmezdi.Yalancının mumu ancak yatsıya kadar yanabilmişti =))
20 dk sonra setteydik parti çekimleri için her şey hazırdı biz hariç…bir çok kız vardı…havuz kenarında bir parti çekimi olacaktı.sözde Justin’ın doğum günü =)) bu kadar mükemmel bir yerde bunun ne işi var !!birinden kurtulsam diğerinden kurtulamıyorum.Neden geldi ki bu ??

17.bölüm…
Neden geldi ki bu???
Kim burada!!birinden kurtulsam diğerinden kurtulamıyorum.Neyse ki Justin’ın Kim ile konuşacak vakti yok çünkü hazırlanması gerekiyor.
Etrafımı doğru dürüst göremeden biri elime giyeceğim kıyafeti bıraktı!!kimsenin benimle ilgilendiği yoktu.kendi kendime giyinme odamı buldum.Bir jeans ve tunik vermişlerdi hızlıca giyinip çıktım.tam Justin’a bakıyordum ki biri kolumdan tuttu.
X:makyaja başlamamız gerekiyor.
Ezgi:peki.
Hızlıca makyajımı yaptı makyaj var mı yok mu belli değil yapmasalar da olurdu!!ama saçlarım güzel olmuştu…
Makyaj masasından kalktığım gibi bahçeye fırladım.Justin ve Kim havuzun diğer yanında konuşuyorlar !!hemen yanlarına gittim!!
Justin:Kim bu Ezgi…bahsettiğim…
Kim:kavganın sebebi olan kız yani!
Ezgi:kavganın sebebi ben değilim…
Sesim biraz sert çıkmıştı…
Justin:tam olarak değil…=))
Kim:her neyse tanıştığıma memnun oldum Ezgi…
Ezgi:ben de memnun oldum…
Gerçekten memnun olmuştum…İlk kez Bir hayvan ile konuştum…pardon Jasmine de vardı tabi =))
Ezgi:Justin!!!çok çabuk hazırlanmışsın…!!
Justin:evet…çok hızlı değil senden hızlı!!=))
Yönetmen:evet başlıyoruz…
İlk benim çekimlerim olacaktı…en zor da benim işim…sözde Justin’ın doğum günü partisi ben de onun bir hayranıyım ve partisine kaçak olarak katılacağım nasıl mı gireceğim?? duvardan atlayacağım…duvarın üzerindeyim…benim için biraz yüksek!!ve…başlıyoruz.!!
Önce korumalara doğru bakıyorum kapının önündeler…sonra da Justin’a bakıyorum arkadaşları ile eğlenmekte…yavaş yavaş duvardan aşağı iniyorum…kalabalığın içine giriyorum…havuzun diğer kenarında Justin ve bir kız ile konuşuyor…güzel kızmış…etrafımdakilere kaçak bakışlarla bakıyorum çünkü beni tanımalarından korkuyorum.yanlışlıkla garsona çarpıyorum…tüm içecekler dökülüyor Justin da sesi duyunca benim olduğum tarafa bakıyor ve beni görüyor göz göze geliyoruz .benim yabancı biri olduğumu anlayınca bu tarafa doğru geliyor…ben de yakalanmamak için bahçenin arka tarafına doğru yani geldiğim yere doğru kaçıyorum.arkama bakmıyorum ama Justin arkamdan geliyor tabi ki.Bir ağacın arkasına saklanıyorum…beni göremeyince geri dönüyor ben de duvara tırmanıp kaçıyorum…benim görevim bu günlük bu kadar…
Üzerimi değiştirip Justin’ın tek çekimlerini izlemeye başladım.O sırada yanıma Kim geldi…
Kim:yoruldun mu?
Ezgi:biraz…yani duvara tırmanmak zor oldu…
Kim:evet…kıyafetin dardı zor olmuştur…=))
Ezgi:evet dar olmasa hiç zorlanmam…
Bu kadını sevmiyordum benimle samimi bir şekilde konuşmuştu ama ısınamamıştım işte!!Gıcık oluyorum zaten!! Karşılaşmadığım bir Ca(it)lin bir de Selena kaldı!!!=))
Justin’ın tek çekimleri de bitmişti.yanımıza geldi…
Justin:hadi beraber bir şeyler yiyelim…
Aman ne harika fikir ben de Kim ile yemek yemek için can atıyordum!!
Kim:Başkasına sözüm var Biebs…üzgünüm bu akşam bensiz idare edin!!
Ayy ne üzüldüm!!sanki her gece beraber yiyorlar!!!
Justin:peki sen bilirsin…=)) geldiğin için teşekkürler!!
Kim:ee kaç gündür görüşemiyorduk ben de görüşebilmek için ancak bu fırsatı buldum…
Justin:evet…biraz yoğunum =))
Justin ile beraber yemek yedik ya yemekler gerçekten çok lezzetliydi ya da Justin yanımda olduğu için bu kadar lezzetli geliyordu…=))
Kim’e rağmen çekimler de çok eğlenmiştim yemek de çok güzeldi…bugün yaşadıklarım beni o kadar çok yormuştu ki başımı yastığa koyduğum gibi uyudum…
---sabah---
Yüzüme çarpan güneş ışığı uyanmama sebep olmuştu hemen giyinip aşağıya indim kimse yoktu…belki Justin beni bahçede bekliyordur diye düşündüm ama orada da yoktu tam telefonumu almak için yukarı çıkıyordum ki kapı zili çaldı evde kimse olmadığından ben açacaktım kapıyı…belki Justin gelmiştir…dönüp kapıyı açtım!!!gözlerime inanamıyorum!!!

18.Bölüm..
Gözlerime inanamıyorum!! OMG!! OMG!!!
Justin ve Jasmine gelmiş!!! Daha dün kovulmadın mı sen ya!!ağlamak istiyorum bu kız beni Hırsız yaptı!!...inanamıyorum Justin!! Barıştınız mı???
Jasmine’nin bana bakışları dalga geçer gibiydi…savaşı ben kazandım diyordu sanki!! Evet…savaşı Jasmine kazanmıştı!!!
Justin:hadi bahçeye!!!kahvaltı vakti!!!!
Ne yani???!!! Jasmine benden özür dilemeyecek mi??gözlerim dolmuştu ağlayacaktım tabi bana yaptıklarından sonra hiçbir suçu yokmuş gibi gelmiş yüzsüz şey!!!
Justin ve Jasmine bahçeye doğru ilerlediler.gözümden bir yaş damlası süzüldü onlar görmeden sildim ve geri döndüm onları öyle görmeye daha fazla katlanamayacaktım…göz yaşlarımı da durduramayacaktım…hiçbir zaman durduramadım ki!!merdivenlerden çıkarken
Justin:Ezgi??
Ezgi:ben…ben yemeyeceğim…gözümden bir yaş daha damladı hemen başımı çevirdim Jasmine’nin beni bu halde görüp sevinmesini istemiyordum…
Jasmine:biraz bozuldu!!!
Justin:kızı hırsız durumuna düşürdün…özür bile dilemedin!!
Jasmine:kahvaltıda dileyecektim!!!
Daha sonrasını duymadım ağlayarak girdim odama !!neden ağlıyordum ki??Jasmine olmasa başkası olacaktı ben sadece Justin’ın arkadaşı olabilirim!!!yere oturdum sırtımı da duvara yasladım.sessizce ağlıyordum bunu hep yapardım Justin ile bir kızı her gördüğümde gözümden yaşlar süzülürdü ama şuan hissettiklerim bambaşkaydı ona bu kadar yakınken daha uzak olmak bambaşkaydı!!!uzun süre aynı şekilde kaldım…biri kapımı çalana kadar!!
Nelly:Ezgi!!
Ezgi:efendim??
Nelly:Justin ve Jasmine seni aşağıda bekliyorlar…çekimlere beraber gideceksiniz.
Ezgi:tamam hazırlanıyorum!!
Hemen göz yaşlarımı sildim.üzerimi değiştirip aşağı indim kararımı vermiştim soğuk davranacaktım…zaten yarından sonra ikisini de görmeyecektim!!
Justin:iyisin değil mi?
Ezgi:kötü mü görünüyorum??
Sesim tam istediğim gibi çıkmıştı…sert yani
Justin:hayır ama bir şey yemedin !!!
Ezgi:canım istemedi!!
Justin:peki!!
Arabayı Justin kullanıyordu Jasmine önde ben arkada oturuyordum…onları umursamadığımı hissettirmek için kulaklığımı taktım… Emre Aydın Hoşça kal çalıyordu!! Tam da bana göre!! =((sesi fazla açmadım böylece ne konuştuklarını duyabilecektim..
Justin:Ezgi…Jasmine sana bir şey söylemek istiyor!!
Jasmine:saat meselesi…üzgünüm yapmamalıydım!!
Duymamazlıktan geldim!!
Bir alışveriş merkezinin önünde durduk!! Woowww!! Ne kadar büyük??!!!
İçeri girdik!!çok kalabalık!!artık ekibi tanıyordum dün gördüğüm herkes buradaydı.yine biri bana kıyafetlerimi uzattı. bir şort ve tunik!!hemen giydim.bu gün makyaj yapılmadı saçlarım da!!Justin’dan daha önce hazırdım!!yönetmenin yanına gittim.
Ezgi:ne zaman başlıyoruz!!??
Yönetmen: Justin hazır olduğunda
Justin daha hazır değildi ben de fırsat bu fırsat dedim ve diğer mağazaları dolaşmaya başladım hediye alacaktım tabi!!anneme çok güzel bir ayakkabı,babama saat,Levent’e güneş gözlüğü,Özgür’e de çanta aldım…geri döndüğümde Justin hazırlanmıştı ekipten biriyle konuşuyordu.Jasmine nerede??o da yönetmen ile konuşuyor…
Yönetmen:başlıyoruz…
Alışveriş merkezinde dolaşıyorum…bir mağazanın vitrininde çantalara gözüm takılıyor öylece seyrediyorum çantaları.Justin da mağazada… birden onun orada olduğunu fark ediyorum.o da beni !! tanıyor tabi hemen… Partide görmüştü ya!!hızlıca kaçıyorum o bana yetişemeden yan taraftaki mağazaya giriyorum.bir kıyafet çekip askıdan kabine giriyorum çıktığımda Justin’ın adamları peşimde takip ettiriyor sözde beni...
Sokakta çekimler yapılacak ara verdik…Justin Jasmine’nin yanına gitti.Ben de mağazalardan birine daldım biraz orada takıldım…çıktığımda Jasmine yoktu.Justin da üzerini değiştirmişti Çünkü onun çekimleri bitmişti.Alışveriş merkezinden çıktık.Justin’ın adamlarının beni takip ettikleri sahneyi çektik.saat 4’te bitti çekimler!!
Justin yanıma geldi…
Justin:ne yemek istersin??
Ezgi:bilmiyorum Nelly güzel bir şeyler yapmıştır!!
Justin:tamam o zaman gidelim
Ezgi:Jasmine nerede??
Justin:o gitti
Bu kez ön tarafa ben oturdum zaten oturacak başka kimse de yok!!taktım kulaklıklarımı…Hande Yener-Çöp çalıyor!! Tam bana göre!!=))
Justin:ne dinliyorsun??
Ezgi:sen bilmezsin…Türkçe!!
Justin:peki…ben bilmem=)
Ezgi:evet bilmezsin dinlesen de anlamazsın zaten!!
Sesim çok sert çıkmıştı neden bu kadar sert olduğunu bende anlamadım!!
Justin:sen çok değiştin!!!bir sorun mu var??

19.Bölüm…
Justin:sen çok değiştin!!bir sorun mu var??
Ezgi:sorun mu??
Justin:evet sorun!!! Artık seni tanıyamıyorum!!
Ezgi:tanıyamıyor musun??asıl ben seni tanıyamıyorum ya da yanlış tanımışım bu zamana kadar!!
Justin:ben hep aynıyım!!
Ezgi:o zaman yanlış tanımışım…benim tanıdığım Jasmine’nin yaptıklarına rağmen onu affetmezdi!!
Justin:sen hiçbir şey bilmiyorsun!!!
Aniden fren yaptı.cama yapışıyordum!!çok kızdığı belliydi.benden önce indi arabadan
Hızlı yürüyordu.ben de arkasından eve girdim!!Nelly bizim bu halimizi görünce şaşırdı tabi!
Nelly:masa hazır!
Justin:yemeyeceğim!!
Ezgi:ben de yemeyeceğim
Justin:hayır sen yiyeceksin
Ezgi:yok ya!!senden emir mi alacağım?!!!
Justin:öyle söylemek istemedim!sabah yemedin karnın aç!!Babana söz verdim sana iyi bakacağım!!
Ses tonu yükselmişti.
Ezgi:yemeyeceğim!!İstemiyorum!!
Justin:karnın aç!!
Ezgi:Sözlerin doyurdu!!
Merdivenleri hızlıca çıkmaya başladım Justin da arkamdan geliyordu.
Justin:sana bir şey söylemedim!!karnının aç olduğunu biliyorum!bir şeyler yemelisin!!
Cevap vermedim odamın kapısını da çarptım bu ona iyi bir cevap olmuştu!geniş yatağıma uzandım!1 saat kadar bekledim karnım çok acıkmıştı!sonra biri kapımı çaldı.Justin mı acaba???hayır Nelly!!
Nelly:girebilir miyim?
Ezgi:Evet…
Nelly odaya girdi.elinde tepsi vardı yemek getirmiş bana…!!
Nelly:bir şeyler yemelisin!!
Ezgi:evet…yemeliyim çok acıktım!!=))
Nelly tepsiyi elime verdi.
Ezgi:ben haklıyım değil mi?
Nelly:tartışmanızın nedenini bilmiyorum.
Ezgi:ben değişmişim!!ama normal değil mi??Jasmine bana neler yaptı!!!?? Bir de hiçbir şey yapmamış gibi suçlu ben oluyorum!!
Nelly:Justin suçun sende olduğunu mu söyledi??
Ezgi:hayır…ama o kadar şeyden sonra benden normal davranmamı istiyor…Jasmine’den nefret ediyorum ona iyi davranamam…ayrıca hiçbir şey de demedim!!haklı değil miyim?
Nelly:tabi ki haklısın o kız şeytan!!
Ezgi:sen de sevmiyorsun yani onu??=)
Nelly:aramızda kalsın =))
---ertesi gün---
bu gün klip çekimleri bitecekti.Justin beni aşağıda bekliyordu.indiğimi görünce kapıya yöneldi ben de onu takip ettim.onunla konuşmayacaktım!!ama yine tutamadım kendimi abraya bindikten birkaç dakika sonra…
Ezgi:Jasmine gelmeyecek mi?
Justin cevap vermedi!!neden sordum ki zaten!!
Bir dakika sonra…
Justin:Özür dilerim…!!haklısın o kadar şeyden sonra Jasmine ile karşılaşmaman gerekiyordu.dün bizimle gelmesi iyi olmadı!!
Ezgi:dün bizim ile gelip gelmemesi hiçbir şeyi değiştirmez Justin…!!bana yaptıklarından sonra sen onu affedebildin ben bunu döndükten sonra da öğrenecektim değişen bir şey olmayacaktı.
Justin:en azından mutlu birkaç gün daha geçirirdin…Türkiye’ye de mutlu dönerdin…!!
Ezgi:evet…belki öyle olacaktı…ama yine üzülecektim belki sana söyleyemediğim şeyler içimde kaldığı için daha fazla üzülecektim!!
Justin:evet Jasmine’nin yaptığıı affedilemez bir şey!!
Ezgi:ama her şeye rağmen onu affedebildin!!Onu gerçekten seviyorsun demek ki!!açıkçası onu nasıl sevebiliyorsun anlamadım!!
Justin:her şeyi bir gün anlayacaksın!!!
Ne demek şimdi bu ya!!bilmece gibi oldu!!!
Çekimlerin yapılacağı yere vardık.Burası bir stüdyo!!tüm ekip yine burada…
İki oda hazırlanmış çekimler için biri benim odam!!JB posterleri ile kaplı bir oda diğeride Justin’ın odası.Önce benim odamdaki kısım çekilecekmiş.yine bir kız yanıma geldi ve kıyafetimi uzattı.beyaz,sade bir elbise.hemen giydim hafif makyaj yaptılar.saçlarım düzdü hiç düzleştirme gereği duymazdım onlar da duymadılar.ve çekimlere başladık.odada boy aynası var bende onun karşısındayım çok kısa bir sahne çekilecekmiş sadece aynada kendime bakıyorum saçlarımı düzeltiyorum.10 dk bile sürmedi.!!üzerimi değiştirip Justin’ın çekimlerini izlemeye gittim.o da boy aynasının karşısında saçlarını düzeltiyor!!onun çekimleri de çok kısa sürdü sonra tüm ekip yemeğe çıktık.Justin ile yalnız yemediğim iyi olmuştu!!uzun bir masaya oturdum benim karşımda ekipten biri oturuyor.Işık şefinin asistanı…yakışıklı da..adı da yanlış duymadıysam Matt!!
Matt:tam olarak kaç yaşındasın ?
Neden sordun ki!
Tam cevap verecektim.
Justin:16…Ezgi 16 yaşında!!
Ezgi:evet 16…sen??
Matt:20…
Ezgi:daha küçük gibi görünüyorsun!
Matt:evet…tam olarak 20 değil…19…bir ay sonra 20
Ezgi:o zaman hala 19 =))
İkimizde güldük!!
Yönetmen:kalksak iyi olur hava birazdan kararır!!
Yine Justin’ın arabasındayız!!diğerleri de kendi arabaları ile gidiyorlar.
Ezgi:yol uzak mı??yani gideceğimiz yer??
Justin:evet…biraz…neden sordun?
Ezgi:Müzik dinleyeceğim de kısa mesafe ise dinlemeyecektim!!
Telefonumu elime aldım!!şarjı bitmiş!!çantaya koydum.
Justin: dinlemeyecek misin?
Ezgi:şarjı bitmiş!
Justin:o zaman beraber dinleyeceğiz =))
Dedi ve arabanın müzik çalarını açtı…çalan şarkı da Stuck in the moment !!fazla duygusal!!!
Gözümden bir yaş damladı!!off neden duygusalım!! Sadece bir şarkı!!
Justin:ağlıyor musun??
Ezgi:hayır…tam olarak değil…sadece fazla duygusalım…şarkı duygusal!!
Justin:seni ağlatacağını düşünmemiştim!!üzgünüm!!=((
Ezgi:hayır!! Yani üzülmene gerek yok!!ben böyleyim işte!!...ama sözleri!!
Bir yaş damlası daha!!!!
Ezgi:çok…çok güzel söylüyorsun!!
Şaşırmıştı…
Justin:teşekkür ederim!
Ve final çekimleri için sahildeyiz…
Bir kayanın üzerinde mehtabı ve yıldızları seyrediyorum yalnız başıma sonra yanıma Justin geliyor ve oturuyor o da benimle birlikte yıldızları seyrediyor.sonra birbirimize yaklaşıyorum dudaklarımızın arasında sadece 1 cm var.Offf ne kadar zor gözlerinin içine bakmak!!?!!
Yönetmen:kestik!!tamam!!

20.Bölüm…

Yönetmen:kestik!!tamam!!
Ama Justin kesmedi!! Dudakları dudaklarımda…1sn…2sn…3sn…4sn…5sn…6sn…7sn…8sn…9sn…10sn..11sn…tam 11sn dudaklarım dudaklarında!!kalbim yerinden çıkacak!!herkes de gördü zaten!!off set fotoğrafçısı da orada!!kesinlikle fotoğrafımızı çekmiştir!!
Dudaklarımı dudaklarından ayırdıktan sonra birkaç saniye yüzüne baktım ne yapacağıma karar vermeye çalıştım aklıma gelen tek şey kaçmak oldu!!çok utanmıştım!!yerimden kalktığım gibi koşmaya başladım.sonra Matt’i gördüm.
Ezgi:Matt!!seninle gelebilir miyim?
Matt:tabi ki gelebilirsin!!
Hemen Matt’in arabasına bindim.giderken aynadan Justin’ın hala aynı yerde olduğunu gördüm.
Eve girdiğimde
Nelly:Ezgi!! Justin nerede??
Ezgi:aa!!o sonra gelecek galiba!
Nelly:sen neden—
Ezgi:beni sorarsa uyuduğumu söylersin!!
Nelly:peki
Koşarak odama gittim üzerimi değiştirip uzandım.dakikalar geçmek bilmiyordu yaklaşık 20 dk sonra Justin’ın geldiğini duydum.eyvahh!!biri kapıma vuruyor!!Justin ise ne diyeceğim??
Açtı kapıyı biraz ilerledi gerçekten uyuyup uyumadığı anlamak için yüzüme baktı.
Justin:uyumadığını biliorum…konuşmak istemiyorsun…anladım…
Justin odadan çıktı gözümden yaş damladı.Onu çok seviyordum ama o beni seviyor muydu??bana gerçekten aşık olduğu için mi yoksa öylesine mi öpmüştü??Jasmine’ye aşık olduğunu biliyordum çünkü her şeye rağmen onu affedebilmişti eğer onu gerçekten sevmeseydi affetmezdi.
---sabah---
Artık Justin’a ne söyleyeceğimi tamamen ezberlemiştim ona beni neden öptüğünü soracaktım.Justin’ın nerede olduğunu görebilmek penceremden dışarı baktım.Bahçedeydi…hamakta Jasmine ile birlikte sallanıyordu.kolunu da omzuna koymuş!!!bu çocuk benimle dalga geçiyor resmen!!!yine göz yaşlarıma hakim olamadım!!yavaş yavaş süzüldüler !!tüm sorularım şimdi cevaplarını bulmuştu Justin Jasmine’yi seviyordu ve beni sadece güzel bulduğu için öpmüştü klibinde oynayan her güzel kızı öptüğü gibi!!üzerimi değiştirip eşyalarımı topladım.sessizce aşağı indim.gittiğimi hiç kimsenin anlamasını istemiyordum ama Nelly gördü beni
Nelly:gidiyor musun??
Ezgi:evet…ama Nelly bana bir söz ver!!
Nelly:söz mü??
Ezgi:evet…lütfen Justin’e gittiğimi söyleme!! görmedim dersin!!
Nelly:bunu yapamam!!
Ezgi:lütfen Nelly lütfen!! Neler yaşandığını bilmiyorsun lütfen Nelly lütfen!!
Nelly:ama Ezgi!!
Ezgi:lütfen!!
Daha fazla kaybedecek vaktim yoktu.sessizce evden ayrıldım.
---yolculuktan sonra---
Bir taksi ile eve döndüm…kapıyı kendi anahtarım ile açtım.oturma odasında kimse yoktu mutfakta da kimse yoktu herkes neredeydi?
Babam ve Levent işteydi peki annem neredeydi??ama evde olmamaları daha iyi olmuştu benim için sürekli ağlıyordum.bana neden ağladığımı sorduklarında da yalan söyleyemeyecektim.odama çıktım.duyguları ile oynanmış bir kız olarak hıçkıra hıçkıra ağlıyordum.keyfimin yerine gelmesi için bilgisayarı açtım.masaüstündeki ilk şarkıyı açtım.
Hande yener-neden ayrıldık!!sesini de çok fazla açtım!!yatağıma uzandım.güzel şeyler düşünmeye çalışıyordum ama olmuyordu.sonra biri odama daldı!!Levent!!
Ezgi:kapıyı çalmalıydın!!
Levent:evde kimse yok sanıyordum müzik sesini duyunca elim ayağıma dolandı deli kız evde yabancı biri var sandım!!
Hala ağlıyordum şimdi daha sesli!
Levent:neden ağlıyorsun??ve ne zaman döndün??
Ezgi:biraz önce döndüm!!
Levent:neden ağlıyorsun?
Ezgi:ağlıyorum işte!!
Levent:heyy!!biri seni kızdırmış!!!
Ezgi:ben sadece kendime kızıyorum!!
Levent:neden senin yerine başka bir kızımı seçtiler!!
Ezgi:hayır!!!
Bavuluma uzanıp içinden Levent’e aldığım hediyeyi ona uzattım.
Ezgi:senin için!!
Levent:hiç gerek yoktu ailemizin en düşünceli çizgisi!!
Ezgi:annem nerede??
Levent:Teyzene gideceğini söylemişti.
Ezgi:ben Özgürlere gidiyorum!!
Levent:hava kararmak üzere yarın gidersin!!
Ezgi:hayır şimdi gideceğim!!
Levent:peki git seni almaya gelirim!!
Ezgi:tamam…
Üzerimi değiştirmeden yola çıktım ağlamıyordum ama ağladığım gözlerimden belliydi.10 dk sonra Özgürlerin evindeydim.Özgür yalnız başına bahçede oturuyor.beni görünce
Özgür:vayy!!erken döndün !!beklemiyordumm…
Dedi ve boynuma atladı!
Ağlamaya başladım!!!
Özgür:neden ağlıyorsun??
Ezgi:ben…ben off benn!!!
Özgür’ün yanına oturdum ve her şeyi anlattım.
Özgür:haklısın canım…ben olsam ben de aynı şeyi yapardım!!!resmen senin duygularınla oynamış pislik!!bir de hırsız damgası yiyordun!!
Özgür bana su getirmek için içeri girdi.gözüm yan taraftaki bahçede oturan çocuğa takıldı.göz göze geldik!bön bön bakıyor ben de ona bakıyorum!bir şey mi desem?
Özgür geldi.
Ezgi:şu !!yan taraftaki çocuk kim??
Özgür:3 gün önce taşındılar.adı Yiğit!
Ezgi:3 gün önce taşındılar ve sen adını biliyorsun!!
Özgür:evet tanıştık yani dün.
Özgür çocuğa doru döndü ve
Özgür:merhaba Yiğit!! Bize katılsana!!
Yiğit:tamam geliyorum!!
Yiğit geldi ve yan taraftaki koltuğa oturdu
Özgür:yiğit bu en yakın arkadaşım Ezgi!
Yiğit:merhaba Ezgi! Ben Yiğit tanıştığıma memnun oldum!!
Ezgi:ben de memnun oldum.
Özgür:Yiğit de bizimle yaşıt aynı okula gideceğiz!!Almanya’dan buraya taşındılar!!
Ezgi:hmm…
Özgür:bu arada doğum günü partimi bahçede yapmaya karar verdim…babam ile konuştum bahçemizin uygun olduğu söyledim!!
Ezgi:harika fikir !!
Özgür:sen de gel Yiğit !!
Yiğit: gelirim… tabiî ki!!
Ezgi:ee kaç kişilik liste yaptın?
Özgür:24
Ezgi:geçen yıl az kişiydi
Özgür:geçen yıl masa sayısı azdı bu yıl tüm bahçe bizim!!
Ezgi:ayhh !!evett!...eee bu gün Perşembe !!doğum günün Pazar!!
Özgür:evet!!
Ezgi:kıyafet aldın mı?
Özgür:hayır seni bekledim!!!
Ezgi:harika o zaman yarın gidelim alışverişe!!
Özgür:tamam seni alırım…

---Pazar---
Erkenden uyandım kahvaltımı yaptım ve Özgürlere gitmek için yola çıktım.vardığımda bahçenin hazır olduğunu gördüm.kapıyı çaldım.Özgür açtı.
Özgür:nerde kaldın kızım ya!!
Ezgi:erken bile geldim 8 saatten fazla zamanımız var.
Özgür’ün saçlarını düzleştirip makyaj yaptım beyaz bir elbise almıştık onu giydi.ben de Etek ve t-shirt giydim.

---parti---
Hemen hemen herkes gelmişti.Müzik seçimleriyle sınıftan Barış adında bir arkadaş ilgileniyordu.Kalabalık olduğundan Özgür’ü göremiyordum.sonra biri omzuma elini koydu.!!Özgür!!!
Özgür:eee ?? partim nasıl gidiyor??
Ezgi:şu ana kadar geldiğim en güzel doğum günü partisi!! Ama tabi sen daha yeni 16 oluyorsun!!
Özgür:evet tam 16!!! Ve asla unutmayacağım=))
Sonra yanımıza Ceren geldi.
Ceren:Özgür!! Parti harika gidiyor…sen de çok güzel olmuşsun!!
Özgür:teşekkür ederim canım!!=))
Ezgi:doğum günü pastası geliyor!!...vayy!! pastayı bana neden göstermediğini anladım!!
Özgür:nasıl güzel mi??
Pastanın üzerinde Özgür ve benim 4 yaşında iken çekildiğimiz bir resim vardı!!
Ezgi:harika!!!
Özgür tam mumları söndürüyordu ki herkes çığlık attı ya da sadece kızlar!! Bende onların baktığı yöne doğru baktım!!!Justin!!!!!!!!!!!!

tüm bölümleri koydum 21.bölüm yarın =)) inşallah diğer sitedeki gibi okunur =))
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 9:25 pm

okunmazmı Y.b. çabuk ayz çaltıorum burda ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ 136101
https://justinbieberfan.all-up.com/hikayelerimiz-f54/hanqi-a
Justinlove~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Justinlove~

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 9:27 pm

inşallah başkalarıda okur =))
=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 11:20 pm

çok güzel gidiyosun tatlım devam et
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyCuma Tem. 30, 2010 11:45 am

hadi devamm lütfeen =) :Ş:
Justinlove~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Justinlove~

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyCuma Tem. 30, 2010 1:38 pm

yeni bölümü akşam koyucam
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyCuma Tem. 30, 2010 1:55 pm

:'( aksam ve 1 hafta giremiycem ama ben ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ 129281
Justinlove~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Justinlove~

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyCuma Tem. 30, 2010 2:16 pm

üzgünüm Seda'MM...arkadaşım var şimdi yazamıyorum =))akşam yazar koyarım
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyCuma Tem. 30, 2010 2:23 pm

D:/ o zaman tamam birikmiş halde okuycam ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ 168785 arkinle iyi eğlenceler ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ 52589 :d
Justinlove~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Justinlove~

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyCuma Tem. 30, 2010 2:27 pm

sağol bitanem <3
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyCuma Tem. 30, 2010 3:08 pm

bsy deil :p artık bnde bi şekilde anneme biraz geç gidelm diycem napym ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ 168785
Justinlove~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Justinlove~

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyCuma Tem. 30, 2010 3:09 pm

boşver babym...birşey olur koyamam falan yeni bölümü=)) sonra sorun olmasın ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ 546428
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyCuma Tem. 30, 2010 3:32 pm

~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ 168785 tamam oyle diyorsan öyle olsun ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ 168785
Ecem~Jß
Yeni Üye
Yeni Üye
Ecem~Jß

Yaşınız : 30

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptySalı Ağus. 03, 2010 10:12 pm

ee hadi yha ama yeni bölüm gelmedi, bir türlü
Justinlove~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Justinlove~

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 12:20 pm

21.Bölüm…(hatırlatma: Özgür’ün doğum günü partisinde kalmıştım)
Justin!!!
Özgür’ün Justin’ı davet ettiğini bilmiyordum.hiç tahmin etmemiştim çünkü Özgür onu davet etmezdi benimle konuşmuştu neler hissettiğimi anlamıştı bunu bana asla yapmazdı!!olayın şoku ile Özgür’e doğru baktım.Kulağına;
Ezgi:sana inanamıyorum!!
Özgür:davet etmedim!!
Justin bize doğru yaklaştığından ben geri doğru çekildim.Kalabalığın arkasına Yiğit’in yanına gittim…
Yiğit:Justin senin arkadaşın!!değil mi??
Ezgi:sadece klibinde oynadım o kadar!!
Özgür mumları söndürdü.Justin da yanındaydı.beraber pastayı kestiler.sanki Justin sevgilisi!!!diğer kızlar da birazdan Justin’ın üzerine atlayacak gibi duruyorlardı.O sırada çalan şarkı değişti.JB-first dance!!!!Hayır olamaz!!!Justin Özgür’ü dansa kaldırdı Özgür de dönüp bana baktı yüzünde özür diler gibi bir ifade vardı.Justin ise bana bakmamıştı bile!!ne çabuk unutmuştu beni!!=(( resmen dans ediyorlardı.tabi ki en yakın arkadaşımı kıskanmıyordum!
Yiğit:dans edelim mi??
Dans mı en son isteyeceğim şey!! Ama hayır da diyemem!!
Ezgi:tamam…
Yiğit ile birlikte diğer dans edenlere yaklaştık.elimde olmadan Justin ile Özgür’e bakıyordum.Özgür ara sıra bana bakıyordu ama aynı zamanda Justin ile sohbet ediyordu ne konuşuyorlardı!!???Justin ile göz göze geldik.başını çevirdi.Beni görmezden gelmesine daha fazla dayanamadım.gözümden yaşlar süzülmeye başladı.
Yiğit:ağlıyorsun!!!
Ezgi:ben biraz dolaşsam iyi olur!!
Yiğit:bu saatte…yalnız…ben de geliyorum!!
Beraber sahile yürüdük ama ne çare göz yaşlarım dinmiyordu !!!ağlamaya devam ediyordum
Yiğit:ne olduğunu anlatmak ister misin?
Ezgi:boşver…
Yiğit:peki…ama anlatmak istersen-
Ezgi:biliyorum…
Başımı Yiğit’in omzuna koydum hala ağlıyordum oda koyunu omzuma koydu.bir süre öyle kaldık.saatin kaç olduğunu bilmiyordum…telefonum çaldı.Özgür arıyordu:
Özgür:neredesin kızım??!! Herkes gitti annem seni soruyor!!
Ezgi:Justin da-
Özgür:evet gitti.
Ezgi:geliyorum…
Eve döndüğüm gibi Özgür’ün odasına çıktım
Özgür:neredeydin??
Ezgi:Yiğit ile dolaştık.AAAA!!hediyeni vermeyi unuttum!!!
Dedim ve çantamdan ona hediye olarak aldığım minik paketli çantayı ona uzattım….
---sabah---
Uyandığımda Özgür yanımda değildi.Üzerimi değiştirip aşağı indim.Özlem Teyze Kahvaltığı hazırlıyordu.
Ezgi:Günaydın!!
Özlem:günaydın canım Özgürler bahçede…
Özgürler mi?? Heralde Yiğit geldi.bahçe kapısından adımımı attığımda yanıldığımı gördüm Yiğit yoktu Justin gelmişti!!!

Ecem~Jß
Yeni Üye
Yeni Üye
Ecem~Jß

Yaşınız : 30

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 4:33 pm

süpper olmuş tatlım bayıldım
Justinlove~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Justinlove~

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 5:31 pm

beğenmene sevindim...=))
=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 7:09 pm

devam
Justinlove~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Justinlove~

MesajKonu: Geri: ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~   ~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~ EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 7:10 pm

yeni bölüm yarın =))

~Ya Çok Şanslıyım Ya Da Çok Şanslıyım~
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki