Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak

+8
sedabieber
Bengisu'*
mella.
cincon7
Michael-J-Bieber
SmYe-_
♫_Jэnny_ ♫
>BiOnkE<
12 posters
YazarMesaj
>BiOnkE<
Yeni Üye
Yeni Üye
>BiOnkE<

Yaşınız : 27

Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak Empty
MesajKonu: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptySalı Tem. 27, 2010 2:55 pm

Hikayemiz Buketin ağzından anlatılıyo Buketimiz 13 yasında yeşil gözlü 160 boylarında 50 kilodur.Çok guzel olmasada güzel iste .O gün arkadaslarıyla sözleşmişler sinemaya gitçeklerdi.Buket hazırlanırken Justin bieberin hayranları icin actığı telefon numarasını aramış bantı tekrar tekrar dinlemisti.Sonra kapı calmış en yakın arkadası Deniz onu almaya gelmişti.Film ara vermiş. Buket su almak için salondan çıkmış arkadaşları ise gelmemisti.O sıra da telefonu çalmış yurt dışından bi numaranın aradığını görünce şaşırmıştı.Telefonu açmıştı fakat ses gelmiyordu.Sonra burnunda garip bir koku ve nefes alamadığını hissetmişti ve gözleri kapanmıştı.Uyandığında bir sürü bilgisiyarın olduğu değişik bir odadaydı ve yanında bir kadın oturuyordu.Kadın:
Carly:-Ah! sonunda uyandın. Merheba ben Carly
Buket:-Nerdeyim ben bana ne yaptınız
Carly-Korkmana gerek yok seni bir görev için kaçırdık.
Buket-Görev mi?
Carly-Evet belki duymuşsundur justin bieber kaçırılmış
Buket-Ne nasıl yani kaçırılmışmı ama benden ne istiyosunuz
Carly-senden bize yardım etmeni isitiyoruz justinin hayranları için açtığı telefon numarasını en son senin aradığını bulduk ve o yüzden seni buraya getirdik onu bulurken bize yardım etmeni istiyoruz
Buket-Nasıl bir yardım
Carly-onu kimin kaçırdığını bilmiyoruz ve tek olmıycaksın senin gibi 2 kız daha olucak ama bizimle 3 ay boyunca kalman gerekiyor
Buket -Ama ailem buna asla izin vermez
Carly-O senin sorunun aileni ikna etmelisin
Buket-Hımmm ben onları ikna ediceğimi biliyorum ama sizinde yardımınız gerekiyor Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 168785
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptySalı Tem. 27, 2010 2:56 pm

aaa çok merak ettim ya ne olcak acaba
çabuk koy lütfen lütfen Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 763997
>BiOnkE<
Yeni Üye
Yeni Üye
>BiOnkE<

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptySalı Tem. 27, 2010 2:58 pm

tm birazdan 14. bölüme kadar koyucam
SmYe-_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
SmYe-_

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptySalı Tem. 27, 2010 2:59 pm

justin kaçırılmış Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 763997
>BiOnkE<
Yeni Üye
Yeni Üye
>BiOnkE<

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptySalı Tem. 27, 2010 3:02 pm

2. bölüm
Buket sinemya geri dönmüştü arkadaşlarının gözlerindeki merakı görünce birden şimdi ne diyeceğim ben diye düşündü
Yaren:Kızım nerdeydin sen bi yere gidiceksin insan haber verir
Selin:Evet ya su almaya diye çıktım şimdi geri dönüyorsun suyu tulumbadanmı çekmeye karar verdin
Buket: Ha ha ha ! çok komik annem aradı benim kedi evden kaçmış ona bakmaya gittim
Deniz:Hımmm.. iyide senin kedin yok ki
Buket Benim deil yani anneannemin kedisi dilim sürştü(yalandan kim ölmüş) sorularınız bittiyse benim çok acil eve gitmem lazım habi by
Ve ordan koşarak uzaklaşmıştı eve geldiğinde annesi yemek yapıyor babası ise daha gelmemişti mutfağa annesinin yanına giderek;
Buket:Anne hani bizim okulda ingilizce yarışması olmuştuya
B.A:Evet nolmuş ona
Buke : hani ben 2. oldum ya az önce öğretmenim aradı beni bir yaza kampına göndermek istiyormuş.Gİdebilirmiyim?
B.A:Tabi ki gidebilirsin hem senin içinde faydalı bir şey olur
Buket şaşırmıştı ilk defa annesine yalvarmadan annesi izin vermişti.
Buket:Peki ya babam ?
B.A:Sen onu merak etme ben babanı ikna ederim
Buket: annesi ne olmuştu böyle ama bu durum dan hiçte şikayetçi değildi
Yemekten sonra kapı çalmış ve Carly ve yanında 2 tane adam gelmişti.
Carly buketin kullağına:Biz kurs için geldik nasıl anne ve babanı ikna edebildinmi
Buket: Evet ikna ettim
O akşam sözleşme filan ayarlamışlar annemle babam da hemen imzalamıştı.Kampın resimlerini göstermişler ve birde broşür hazırlamışlardı.Buket çok şaşırmıştı onlara daha bu fikri vereli 3 saat bile olmamıştı.Carly çıkarken Bukete bir kağıt vermiş burda ajan olman için bazı kurallar var hem bunu oku hemde bavulunu hazırla yarın seni alıcaz dedi.
Buket:Bu kadar çabukmu
Carly :Evet Justini kurtarmak içim hiç zaman kaybetmememiz lazım.
Bavulumu hazırlamıştım sadece şu ajanlığın kuralları okumam lazımdı kağıdı açtığımda büyük harflerle
BU GÖREV BOYUNCA ASLA AMA ASLA İNTERNETE GİRİLMİYCEK VE TELEVİZYON İZLENMİYCEK yazıyodu nasıl hiçmi girilmiycek daha sonra alta hangi hangi sitelere üyesiniz diye bir yer vardı altında da boşluk benim o açtığım saçma sapan msn adresinden ve bununla açtığım fecebook adresini vermemistim çünkü onla bir sürü yere üyeydim Çok uykum geldiği için kağıdı yastığın altına koyup gözlerimi kapamamla uyumam bir olmuştu
>BiOnkE<
Yeni Üye
Yeni Üye
>BiOnkE<

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptySalı Tem. 27, 2010 3:03 pm

bakıyorum çok komiğine gitmiş Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 240320
SmYe-_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
SmYe-_

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptySalı Tem. 27, 2010 3:10 pm

benim mi Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 909751 hayır ya sevdim gerçekmiş gibi anlatmışsın o yüzden yani yanlış anlama Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 129281
>BiOnkE<
Yeni Üye
Yeni Üye
>BiOnkE<

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptySalı Tem. 27, 2010 3:18 pm

şaka yaptım canım sende Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 447672 Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 447672
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Michael-J-Bieber

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptySalı Tem. 27, 2010 5:42 pm

Süpersin Ashh.. Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 168785
Koy artık yeni bölümü merak ettimm.. Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 447672
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptySalı Tem. 27, 2010 5:47 pm

bölüm ama ayse hadii Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 837440
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

Yaşınız : 26

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptySalı Tem. 27, 2010 9:33 pm

ben bunun devamını biliyorum ama sölemem merak etme Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 168785 tek isteğim bu doğru site mi öğrenmek.ona göre hikayeme başlamayı planlıyorummmmmm Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 434787
mella.
Admin
Admin
mella.

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptySalı Tem. 27, 2010 9:51 pm

3-)Türkçe konuşulmayan başlıklar 1 hafta boyunca kilitlenilecektir. (sadece bu başlık için bir kural değil tüm başlıklara gönderilecektir)
https://justinbieberfan.all-up.com
Bengisu'*
Yeni Üye
Yeni Üye
Bengisu'*

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 9:57 am

hadi devam Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 820
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 2:04 pm

devammm Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 168785
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 3:14 pm

hani ayse nerde bölüm ?
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 3:30 pm

evet nerde Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 803347
cansubieber
Yeni Üye
Yeni Üye
cansubieber

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 7:15 pm

diğer siteye yazmayacakmısın artık??burdanmı devam ediyorsun?? Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 546428
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptyCuma Tem. 30, 2010 11:21 am

hadii yeni bolum :@
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

Yaşınız : 26

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptyCuma Tem. 30, 2010 6:44 pm

hadi lütfen yeni bölüm!!!! Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 837440
=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:33 pm

evet yeni bölüm
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptyCuma Ağus. 06, 2010 9:49 am

sesimizi duyan yok mu Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 129281
maqicaL
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
maqicaL

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 12:53 am

ee hadi devam Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 129281
bieber_for_love
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
bieber_for_love

Nerden : Justinin Bilgisayarını Karıştırıodum Az Önce Kızdı Bende Ordan Geldim :P

MesajKonu: Geri: Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak   Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak EmptyCuma Şub. 04, 2011 9:49 pm

Devam Merk Ettim Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak 168785

Justin Kaçırılmış peki kim kurtarıcak
1 sayfadaki 1 sayfası