Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Vanessa Zac’i Kıskanmıyormuş

2 posters
YazarMesaj
melisa.
Moderator Adayı
Moderator Adayı
melisa.

Yaşınız : 25

Vanessa Zac’i Kıskanmıyormuş Empty
MesajKonu: Vanessa Zac’i Kıskanmıyormuş   Vanessa Zac’i Kıskanmıyormuş EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 12:12 am

Vanessa Hudgens erkek arkadaşı Zac Efron’un öpüşme sahnelerinden rahatsız olmadığını, söyledi.

Efron’un ‘Charlie St Cloud’ filminin galasında Hudgens, E! magazine “Kendimi olayın dışında tutyor ve normal bir izleyici gibi seyrediyorum filmi.” dedi.

Efron’da kız ardadaşının galada yanında olmasının onu çok sakinleştirdiğini ekledi ve “Gerçekten sakinleşmemi sağlıyor ve bana ‘seninle gurur duyuyorum’ demesi benim için çok şey ifade ediyor!” dedi.
https://justinbieberfan.all-up.com/
Swizze.
Admin
Admin
Swizze.

Yaşınız : 29

Vanessa Zac’i Kıskanmıyormuş Empty
MesajKonu: Geri: Vanessa Zac’i Kıskanmıyormuş   Vanessa Zac’i Kıskanmıyormuş EmptySalı Tem. 27, 2010 8:46 pm

Teşekkürler.
http://justinbieber.forummum.com/forum.htm

Vanessa Zac’i Kıskanmıyormuş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vanessa Hudgens - First Bad
» Vanessa tarzı.
» Vanessa'nın zaafı var!
» Vanessa Hudgens Resimleri
» Vanessa Hudgens Avatarları