Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Justin Bieber CosmoGirl'de...

3 posters
YazarMesaj
Swizze.
Admin
Admin
Swizze.

Yaşınız : 29

Justin Bieber CosmoGirl'de... Empty
MesajKonu: Justin Bieber CosmoGirl'de...   Justin Bieber CosmoGirl'de... EmptyPtsi Tem. 19, 2010 10:55 am

Cosmogirl:Birçok kız şimdilerde seni fazlasıyla takıntı haline getirdi.Sen aşkı arıyor musun?
Justin Bieber:Şunu söylemek isterim ki, şu aralar kendime bir eş aramıyorum.Kafamda bir ilişki düşünces yok yani; çünkü çok meşgulüm.Şu an gerçekten bir kızın isteklerini karşılayabileceğimi pek düşünmüyorum.

CG:Kafanda ne çeşi,t bir kız portresi çizili?
JB:Eğlenceli biri olmalı.Gülmeyi çok severim.Fakat zekayada ihtiyacım var.Aptal biriyle konuşmayı hiç istemem.Kızlarla aktüel konularda sohbet etmekhoşuma gider; ama onlarla röportaj yapıyormuşum gibi bir his vermek de istemem.Açıkçası ona favori renginin ne olduğunu sormak istemem.

CG:Bugüne kadarki en iyi aşk tavsiyesni sana kim vermişti?
JB:Usher!Konu kızlara geldiğinde o bana mükemmel örnekler vermiştir; çünkü hayatı boyunca birçok kızla birlikte oldu.Düzgün biri.Usher bana kızların neleri sevdiğini öğretti.Bir de ondan bazı dans figürleri öğrenmişimdir.

CG:Bugüne kadar hiç aşık oldun mu?
JB:Sevdim; fakat bugüne kadar hiç aşık olmadım.Bu iki şey arasında büyük fark var.Henüz aşkın bana ne hissettirdiğini bilmiyorum.Bu şunun gibi, eğer bugüne kadar hiç çikolata yemediysenonun tadını tahmin edemezsin.Fakat aşık olduğumda bunu anlayacağım.

Dergide röportaj dışında küçük küçük yorumlar var.
Jb demişki;

''Kızlar çılgındır; fakat onları severim''

''Kafamda bir ilişki düşüncesi yok çünkü çok meşgulüm''

-Alıntıdır.Emeğe Saygı Justin Bieber CosmoGirl'de... 52589-
http://justinbieber.forummum.com/forum.htm
MelisaBieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
MelisaBieber

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: Justin Bieber CosmoGirl'de...   Justin Bieber CosmoGirl'de... EmptyPtsi Tem. 19, 2010 10:58 am

bugün alıcam cosmogirl posterde var Justin Bieber CosmoGirl'de... 168785
Swizze.
Admin
Admin
Swizze.

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: Justin Bieber CosmoGirl'de...   Justin Bieber CosmoGirl'de... EmptyPtsi Tem. 19, 2010 2:04 pm

Ben Temmuzu Beklemedim.
Haziran Sonlarına doğru derhal gittim aldım =)
http://justinbieber.forummum.com/forum.htm
*Justın'm*
Justin Üyesi
Justin Üyesi
*Justın'm*

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: Justin Bieber CosmoGirl'de...   Justin Bieber CosmoGirl'de... EmptyPaz Tem. 25, 2010 2:36 am

Of her yerde görüyorum.Sanki ' Al beni Buse al.Sadece senin için onca zamandır rafta duruyorum.Al beni! ' diyor Justin Bieber CosmoGirl'de... 488190 Malesef annem izin vermediği için alamıyorum Justin Bieber CosmoGirl'de... 803347

Justin Bieber CosmoGirl'de...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JUSTIN BIEBER : PUSH | Justin Bieber | One Time
» Justin Bieber'e Saldırı (!)
» Justin Bieber "Where are you now"
» Justin Bieber - Never Let You Go
» Justin Bieber-Love Me