Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?

+34
tuğba akyatan
Лунна светлина.
güneş...~*
justin_susi
:D zuhal:D
SmileyGirl
justin_susel
JustyeSim
justin-aşk-sinem
justın busra
Gözde~ßieber
zeynepa
Azize
Hazera Justin
ILoveBieber
Sandy
avsar
JB_DiLara
pırıl
Janea
aleyna
damla
=asya=
tizzbrody.
JBerfin
Rafaela
SmYe-_
*Justın'm*
sweeth.
justinn
ykskl
Swizze.
leady_girl_28
mella.
38 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
mella.
Admin
Admin
mella.

Yaşınız : 28

Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? Empty
MesajKonu: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyPaz Tem. 18, 2010 2:29 am

Justin'i yolda görseniz ne yaparsınız?

Ben herhalde saçma olacak ama gülmekten yerlere yatarım.
Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 488190
https://justinbieberfan.all-up.com
leady_girl_28
Yeni Üye
Yeni Üye
leady_girl_28

Yaşınız : 26

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyPaz Tem. 18, 2010 10:50 am

ben justin i yolda görseydim bana erman kuzuya geldiği gibi inme gelirdi.. Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785
Swizze.
Admin
Admin
Swizze.

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyPtsi Tem. 19, 2010 9:52 am

Neler yapmazdım ki...
Dilim tutulur,konuşamam.Heyecandan ölcek gibi olurum herhalde bilmem ki.
O anı ben bile düşünemiyorum,çok zor :/
http://justinbieber.forummum.com/forum.htm
ykskl
Yeni Üye
Yeni Üye
ykskl

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyPtsi Tem. 19, 2010 2:53 pm

ben altıma işerdim Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785
justinn
Yeni Üye
Yeni Üye
justinn

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptySalı Tem. 20, 2010 5:20 pm

Ben oracıkta bayılırdım..
Sonra ayılırdım ve gidip ona sarılırdım.
sweeth.
Admin
Admin
sweeth.

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 12:20 pm

ne bayılırdım nede ayılırdım.gider üstüne atlardım Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 8472
*Justın'm*
Justin Üyesi
Justin Üyesi
*Justın'm*

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyPaz Tem. 25, 2010 2:06 am

Ben hiç birin yapmazdım Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785
Onu sanki görmemiş ve tanımıyormuş gibi davranırdım[Hani JB ona yüzvermeyen kzılardan hoşlanıyor ya ondan.]Yanından geçerdim.Geçerken elimdekileri yere düşürürdüm ve sonra toplamaya başlardık.Ellerimiz birbirine değerdi.Ben kızarırdım Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 54389 Sonra teşekkür edip ayağa kalkardım.Yüzünü görünce ' Hey seni bir yerden tanıyorum.Sen birine benziyorsun.
Arkadaşlar fotoğrafını göstermişti.Neyse ya zaten ilgilenmiyorum.Merhaba ben Buse (Elimi uzatırdım) Senin adın ne? ' derdim Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 488190 Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 8472
SmYe-_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
SmYe-_

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptySalı Tem. 27, 2010 1:02 pm

*Justın'm* demiş ki:
Onu sanki görmemiş ve tanımıyormuş gibi davranırdım[Hani JB ona yüzvermeyen kzılardan hoşlanıyor ya ondan.]Yanından geçerdim.Geçerken elimdekileri yere düşürürdüm ve sonra toplamaya başlardık.Ellerimiz birbirine değerdi.Ben kızarırdım Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 54389 Sonra teşekkür edip ayağa kalkardım.Yüzünü görünce ' Hey seni bir yerden tanıyorum.Sen birine benziyorsun.
Arkadaşlar fotoğrafını göstermişti.Neyse ya zaten ilgilenmiyorum.Merhaba ben Buse (Elimi uzatırdım) Senin adın ne? ' derdim Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 488190 Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 8472
Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 447672 neler düşünüyosun sen oyle ya Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 763997

ben hiç bişe yapmaz öyle kalırdım Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785
Rafaela
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Rafaela

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptySalı Tem. 27, 2010 1:07 pm

ne yyapimm hey dostm naber derdm....

manyak mısın ya justini yolda gören insan napar?

hemen çok çok çokcana büyük bi çığlık atardım
JBerfin
Yeni Üye
Yeni Üye
JBerfin

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:30 pm

ya zaten gören herkes çığlık atıyo biraz farklı bişey olmalı dimi Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 447672
Rafaela
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Rafaela

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:29 pm

Valla benimki çığlık mı bilemem böyle bi anda bilgisayar ekranına korkunç öküzler çıkıyoya öyle bişi görmüş gibi çığlık atardm
tizzbrody.
Admin
Admin
tizzbrody.

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:42 pm

Dümdüz yürür geçerdim Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 8472
=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 2:10 pm

ona rezil olmamak için çığlık fln atmazdım geçerken yanlışlıkla olmuş gibi koluna çarpardım
Rafaela
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Rafaela

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 2:19 pm

Vazcaydım .

Hemen boynuna atlardım Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785
*Justın'm*
Justin Üyesi
Justin Üyesi
*Justın'm*

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyPerş. Tem. 29, 2010 12:38 am

SmYe-_ demiş ki:
*Justın'm* demiş ki:
Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 447672 neler düşünüyosun sen oyle ya Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 763997

ben hiç bişe yapmaz öyle kalırdım Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785

Tabi kızım kurnaz olcaksın azıcık Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 447672
damla
Yeni Üye
Yeni Üye
damla

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyPerş. Tem. 29, 2010 1:28 pm

vallaaa herhalde tutulurdum ama tam karşısındaaa Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 837440 sonrada sen justinsın derdim herhaldeeee Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 187321
JBerfin
Yeni Üye
Yeni Üye
JBerfin

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyPaz Ağus. 01, 2010 9:48 am

ben yanında yürürdüm koşmazdım ama ona bakarak tabii çığlık falan atmazdım tabi ben öle yaparken ya bayılırım ya da kızlar beni buldozer gibi ezer geçer yani Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 763997 Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 488190 Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 8472
kızlarda eğlenir ama ( Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 707429 ) Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? User107731pic1193512640 Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? Justyy
JBerfin
Yeni Üye
Yeni Üye
JBerfin

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyPaz Ağus. 01, 2010 9:51 am

Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? Justyy
JBerfin
Yeni Üye
Yeni Üye
JBerfin

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyPaz Ağus. 01, 2010 9:51 am

baksanıza jeremye üzüldüm Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 295972
aleyna
Yeni Üye
Yeni Üye
aleyna

Yaşınız : 30

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptySalı Ağus. 17, 2010 12:37 pm

direk ağlamaya başlarım.Onu görsem zaten ölüceğim için ağlamama da gerek yok.Zaten california ve Londradaki konserine gittiğimde ağlamaktan gözlerim şişti... Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785
Janea
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Janea

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyCuma Ağus. 27, 2010 10:10 pm

Hemen onunLa konuşurdum..Tabi erman inmesi inmemişse Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785:D
pırıl
Yeni Üye
Yeni Üye
pırıl

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 10:08 am

Ben hiç birin yapmazdım
Onu sanki görmemiş ve tanımıyormuş gibi davranırdım[Hani JB ona yüzvermeyen kzılardan hoşlanıyor ya ondan.]Yanından geçerdim.Geçerken elimdekileri yere düşürürdüm ve sonra toplamaya başlardık.Ellerimiz birbirine değerdi.Ben kızarırdım Sonra teşekkür edip ayağa kalkardım.Yüzünü görünce ' Hey seni bir yerden tanıyorum.Sen birine benziyorsun.
Arkadaşlar fotoğrafını göstermişti.Neyse ya zaten ilgilenmiyorum.Merhaba ben Buse (Elimi uzatırdım) Senin adın ne? ' derdim
aynen yha ama biraz daha yakın davranırdım Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785 Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785
pırıl
Yeni Üye
Yeni Üye
pırıl

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 10:09 am

bn bide bayılma numarası yapardım daha sonra ayılma ve tanışma tel nosunu ve msn sini isterdim ama türkçe konuşarak Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785 Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 8472
JB_DiLara
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptySalı Ağus. 31, 2010 6:17 pm

Ne yapmazdım ki
Dilim tutulur, heyecandan ölcek gibi olurum ama yanına giderim "fotoğraf çektirebilirmiyiz ?" diye sorarım... Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785 Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785
Sonra napardım bilmiyorum doğaçlama yapardım herhalde Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785 Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785
avsar
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
avsar

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?   Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? EmptySalı Ağus. 31, 2010 9:34 pm

JB_DiLara demiş ki:
Ne yapmazdım ki
Dilim tutulur, heyecandan ölcek gibi olurum ama yanına giderim "fotoğraf çektirebilirmiyiz ?" diye sorarım... Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785 Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785
Sonra napardım bilmiyorum doğaçlama yapardım herhalde Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785 Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 168785

Aynısı bende yapardım E tabi onu görür görmez fenalaşıp kalp krizi falan geçirmezsem..

Yada onu böyle tanımıyorum gibi davranırım (JB ona yüz vermeyen kızlardan hoşlanıyormuş:)Daha sonra ona çarparım özür dilemek için başımı kaldırdığımda Hey!! ben seni bir yerden tanıyorum sanırım JB 'mıydı adın derim daha sonra bu oyunu devam ettiremem o kadar konuşmaya kalbim dayanmaz direk atlarım Boynuna Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 763997 Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 488190 Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız? 763997

Justin Bieber'ı Yolda Görseniz Ne Yaparsınız?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Justin in Own Movie & SK on Justin!
» JUSTIN BIEBER : PUSH | Justin Bieber | One Time
» Ada ve Justin
» Ah Justin Ah..
» Justin Hım....