Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması

+8
pırıl
*Justın'm*
THisse
Seyma*
meRveciK <3
mella.
Swizze.
Лунна светлина.
12 posters
YazarMesaj
Лунна светлина.
Admin
Admin
Лунна светлина.

Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması Empty
MesajKonu: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyPaz Nis. 04, 2010 3:36 pm

Swizze.
Admin
Admin
Swizze.

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyPaz Nis. 04, 2010 3:44 pm

Ya site vermek yasak değil miydi?
Yoksa sadece Justin'le ilgili şeyler verilebiliyor mu?
http://justinbieber.forummum.com/forum.htm
mella.
Admin
Admin
mella.

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyPerş. Nis. 22, 2010 7:30 pm

sadece oy içinse yasak değil yasmincim haberdir bir tür Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 168785
sağol canım.
https://justinbieberfan.all-up.com
Swizze.
Admin
Admin
Swizze.

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyCuma Nis. 23, 2010 7:19 am

Yasmin de Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 168785
Tamam Sağol.
Eveett Oylar Justin'ime...
http://justinbieber.forummum.com/forum.htm
Лунна светлина.
Admin
Admin
Лунна светлина.

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyCuma Nis. 23, 2010 10:35 am

ÖnemLi DeğiL... Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 168785
meRveciK <3
Justin Bağımlısı
Justin Bağımlısı
meRveciK <3

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyPaz Nis. 25, 2010 8:19 pm

Olaylar Justin'e zaten Tokio'dan nefret ediyorum Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 168785
Лунна светлина.
Admin
Admin
Лунна светлина.

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyCuma Mayıs 07, 2010 2:54 pm

Aynen Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 136101
Tokio Hotel Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 97051
Seyma*
Moderator Adayı
Moderator Adayı
Seyma*

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyCuma Mayıs 07, 2010 9:55 pm

Tokio Hotel'i seviyorum ama Justin kadar değil Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 168785
THisse
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
THisse

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptySalı Mayıs 18, 2010 9:37 am

Aslında Tokio hoteli çok severtim ikisinede oy atma şansım varsa atıcam yoksa bakıcaz artık xD
Sağol
http://katyperry.forumm.biz
Лунна светлина.
Admin
Admin
Лунна светлина.

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptySalı Mayıs 18, 2010 9:56 am

Önemsiz Canım (:
*Justın'm*
Justin Üyesi
Justin Üyesi
*Justın'm*

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyPaz Tem. 25, 2010 3:00 am

Şaka mı bu ? Tabiki Juss Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 52589
Diyeceğim ama Tokio Hotel önde Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 803347
pırıl
Yeni Üye
Yeni Üye
pırıl

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyCuma Ağus. 27, 2010 5:26 pm

oyları kime veriyoduk
Janea
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Janea

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyC.tesi Ağus. 28, 2010 1:24 am

SağoL canım (:
justin_susel
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
justin_susel

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 1:30 pm

taBiisi JUSTİN e oylar olmasaydı bu Sitede Ne işimiz oLurduki bitane yha o bitane!! Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 97640 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 1248 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 447672
justin_susel
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
justin_susel

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 1:30 pm

bu arada SaoL cnm.. Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 820
justin_susi
Justin Üyesi
Justin Üyesi
justin_susi

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyPtsi Kas. 22, 2010 2:26 pm

yha ben çok eski olmasada eski bir üyeydim ama beni silmişsiniz. ben de o yüzden yeni üyelik açtım bunu kimin yaptığını bilmiyorum ve ben de ne yaptığımı bilmiyorum bana ne yaptığımı söylermisiniz. ben bu siteyi çok sevdim Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245
eski üyeliğimin adı= justin_susel

yeni açtığımın adı= justin_susi

Lütfen bana yardım edin eski üyeliğimi geri verin yha ben bu siteyi çok sevdim ve çıkmak ta istemiyorum LÜTFEN Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245
secret_gırl
Yeni Üye
Yeni Üye
secret_gırl

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptySalı Ara. 07, 2010 3:21 pm

böyle bir soru varmı yaa tabiki [b]justınnnnnnnnnnnnnnnnnn[/b]
secret_gırl
Yeni Üye
Yeni Üye
secret_gırl

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptySalı Ara. 07, 2010 3:30 pm

böyle sorumu olur tabiki [b]justınnnnnn[/b]
Лунна светлина.
Admin
Admin
Лунна светлина.

MesajKonu: Geri: Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması   Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 3:01 pm

justin_susi demiş ki:
yha ben çok eski olmasada eski bir üyeydim ama beni silmişsiniz. ben de o yüzden yeni üyelik açtım bunu kimin yaptığını bilmiyorum ve ben de ne yaptığımı bilmiyorum bana ne yaptığımı söylermisiniz. ben bu siteyi çok sevdim Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245
eski üyeliğimin adı= justin_susel

yeni açtığımın adı= justin_susi

Lütfen bana yardım edin eski üyeliğimi geri verin yha ben bu siteyi çok sevdim ve çıkmak ta istemiyorum LÜTFEN Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245 Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 483245

Ya Arkadaşım gerçekten böyle bi konuda nasıl başka tartışma konusu açabilirsin ki Lütfen biraz dikkatli olalım özel mesajla adminlerimize bildirebilirsin böyle şeyler yapmayın lütfen Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması 52589

Justin Bieber-Tokio HoteL Kapışması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieber CosmoGirl'de...
» MTV Push: Justin Bieber
» Justin Bieber - Never Let You Go
» Justin Bieber : Hum hum...
» Justin Bieber Ve Soulja Boy