Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Selem ben yeni üye

YazarMesaj
Nevermind
Yeni Üye
Yeni Üye
Nevermind

Yaşınız : 29

Selem ben yeni üye Empty
MesajKonu: Selem ben yeni üye   Selem ben yeni üye EmptyPtsi Haz. 04, 2012 2:28 pm

Merhaba Ben İrem ama herkes çatlak der.
Hikaye yazmayı çok seviyorum bu okulda Justinle ilgili olmuyor ama sallayın yine de seviyorum
Eskiden XLBelieber'dım. Ama şiimdi XXSmaal denilebilir. Ama hala Boyfriend çıktığında kalbim küt küt atıyor galiba hala içimde bir yerde Justin şöyle diyor 'Hey I'm sexy and you know it' felan... Kırmızı rengini çok severim. Bir Koç burcuyum ama Yükselenim Aslan. Sonra Gevezeyim aptalım ve bu huylarımı seviyorum
Selena'yı seviyorum ama komik birşey olunca yani hani bilirsiniz Antiler fotoğraflarla komik birşeyler yapıyor ve ne yapıyım gülüyorum ve bazen bu yüzden anti deniliyor bana hayır anti değilim Sadece JELENACI değilim...
Başka
Komiğimdir G.S.L ye gidiyorum ve galiba okul değişeceğim Hatay'a taşınıyorum da =)
Güzel olduğumu düşünmem her ne kadar çevrem güzelsin desede...
Sonra koyu bir müslümanım bir kızı dini yüzünden dövmüşümdür yani dini değil Dinime laf ettiği için. Gerçekten en hassas olduğum konulardan biridir. Sosyal ağları çok severim felan filan fistan

Selem ben yeni üye
1 sayfadaki 1 sayfası