Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

PeLin Aranızda :D

2 posters
YazarMesaj
Miss Cullen**
Yeni Üye
Yeni Üye
Miss Cullen**

Yaşınız : 28

PeLin Aranızda :D Empty
MesajKonu: PeLin Aranızda :D   PeLin Aranızda :D EmptyCuma Ara. 24, 2010 8:43 pm

Herkese selam.
Ben PeLin. Biraz kendimden bahsedeyim,

İsterseniz PeLin isterseniz Su deyin. (Adım PeLin Su)
Aşırı derecede bağımlı bir Justin Bieber fanıyım. Onun bir fan clubında Co Adminlik yapıyorum. Ayrıca aşırı derecede gelişmiş RobSten, Paul Wesley, Ian Somerhalder, Jonas Brothers, Miley Cyrus fan damarına sahibim. Bana ait olan ama pek takmadığım bir Jonas Brothers fan clubım var.
15 yaşındayım ve Türkçe'nin katledilmemesine büyük bir önem veriyorum. Umarım sizde gereken önemi veriyorsunuzdur.
Yani bu işlerde iyiyim.

Bunun dışında teknik konularda süperimdir. Yani amcamın sabah beni kaldırıp araba tamir ettirdiği olmuştur. Veya şirkete gidip görevli izinliyken bilgisayar tamir ettiğim. Sunumlarında teknik aksaklıklar için bazen beni yanında bulundurur. Gerçek kızkardeşim olmayan beraber büyüdüğüm ve en yakın arkadaşım olan (İzmir'e taşındı) 'İkiz' diye hitab ettiğim bir astolojik ikizim var. Bu durum ilginç annelerimiz ve babalarımız yakın arkadaş ve aynı anda doğum yapmak istemişler . Daha yakın olurmuşuz. Ve şansa bakın ki Melis'in yanında süpriz bir erkek kardeş de gelmiş. Yani astolojik üçüz Bu aramızda bir şaka ama ikizlik gerçek çünkü aynı düşünüyoruz, aynı zevklere sahibiz falan .. Neyse

Umarım iyi anlaşırız..
Sevgiler.
By.Su.
http://www.pelinsuyavas.fullforums.org
Swizze.
Admin
Admin
Swizze.

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: PeLin Aranızda :D   PeLin Aranızda :D EmptyCuma Ara. 24, 2010 8:52 pm

Ahahaha PeLin Aranızda :D 168785
Hoşgeldin bebeğim.
Ben Yasmin,memnun oldum asdasdasd PeLin Aranızda :D 8472
http://justinbieber.forummum.com/forum.htm
Miss Cullen**
Yeni Üye
Yeni Üye
Miss Cullen**

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: PeLin Aranızda :D   PeLin Aranızda :D EmptyCuma Ara. 24, 2010 10:06 pm

Hoşbuldum Bebeğiimm

Bende memnun oldum PeLin Aranızda :D 8472

6 aydır tanıştığımıza memnun oluyoruz PeLin Aranızda :D 963957 (bak burada saçmaladım işte.)
http://www.pelinsuyavas.fullforums.org

PeLin Aranızda :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rocker Aranızda!
» Pelin Karahan
» Aslı Enver mi ??* Pelin Karahan mı ??*