Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin?

3 posters
YazarMesaj
aydandrew
Yeni Üye
Yeni Üye
aydandrew

Yaşınız : 25

Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin? Empty
MesajKonu: Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin?   Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin? EmptyCuma Kas. 26, 2010 11:28 pm

diğer üye adım Aysya .
bn hiçbir hata yapmama rağmen siteye giriş yaptığımda "üyeliğiniz kısıtlanmıştır" yazısı çıkıyor neden çıktığını ve ne yaptığımı çok merak ediyorum bana cevap yazar mısınız?
Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin? 434787 Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin? 483245
justin_susi
Justin Üyesi
Justin Üyesi
justin_susi

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin?   Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin? EmptyPerş. Ara. 02, 2010 1:05 pm

Aynen ya cnm bnim de eski üyeliğimin adı: justin_susel di
benimde hiç bir yanlışım olmadığı halde bende giriş yapınca o çıktı yardım edin..!!!

En son justin_susi tarafından C.tesi Ara. 11, 2010 7:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Лунна светлина.
Admin
Admin
Лунна светлина.

MesajKonu: Geri: Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin?   Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin? EmptyCuma Ara. 03, 2010 8:26 pm

Bi hata yapmadınıza eminmisiniz ??
Herneyse ben ilgilenicem .
aydandrew
Yeni Üye
Yeni Üye
aydandrew

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin?   Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin? EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 6:04 pm

ben eminim Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin? 483245 yardım edermisin lütfen ?
justin_susi
Justin Üyesi
Justin Üyesi
justin_susi

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin?   Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin? EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 7:31 pm

bende eminim..
Лунна светлина.
Admin
Admin
Лунна светлина.

MesajKonu: Geri: Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin?   Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin? EmptyPerş. Şub. 10, 2011 12:08 pm

Hayır hepinizin hatası var lütfen konuyu uzatmayalım .

Hiçbir neden olmadan siteden uzaklaştırılmışım ? admin yardım eder misin?
1 sayfadaki 1 sayfası