Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d

+2
PinkDream~
♥justin♥cansu
6 posters
YazarMesaj
♥justin♥cansu
Yeni Üye
Yeni Üye
♥justin♥cansu

Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  Empty
MesajKonu: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  EmptyPaz Eyl. 19, 2010 3:44 pm

Arkadaşlar (approved page ) onaylı sayfa demek bu facede ne demek oluyor gerçek ünlümü Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  168785 lütfen biri cevap versin çünkü eğer öyleyse size müjdeyi veririm :d
PinkDream~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
PinkDream~

Yaşınız : 25

Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  Empty
MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  EmptyPaz Eyl. 19, 2010 8:17 pm

Sanırım Face'de Justin'in sayfasını buldun dimi =D
http://www.mileycyrusfann.hareketforum.net
♥justin♥cansu
Yeni Üye
Yeni Üye
♥justin♥cansu

MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 6:52 pm

eğer oysa justinin faceini buldum Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  168785 lütfen bri o yazının ne demek olduğunu sölesin facede ne anlamda Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  168785
Jsny
Yeni Üye
Yeni Üye
Jsny

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 12:12 pm

sayfa onaylı ya da onaylı sayfa demek
yani JB nin gerçek facee
JB_Gülçin
Yeni Üye
Yeni Üye
JB_Gülçin

Yaşınız : 26

MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 6:34 pm

Twitterda ve Facebook'ta gerçek ünlü anlamında Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  168785 Justin'in gerçek facesini bulmuşsun Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  546428
bieber_for_love
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
bieber_for_love

Nerden : Justinin Bilgisayarını Karıştırıodum Az Önce Kızdı Bende Ordan Geldim :P

MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 11:33 pm

süperr hangisi bendede bitane var ama anlayamadım tam olarak gerçek gibii bayaa kaç ay önce jasmine villegas ile ilişkisi var yazıodu belki odur !!! Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  168785 Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  129281 Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  52589
♥justin♥cansu
Yeni Üye
Yeni Üye
♥justin♥cansu

MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  EmptyPaz Ekim 24, 2010 7:44 pm

yok öyle yzmıyo bn jbyle konuştum eğer oysa Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  168785
SmileyGirl
Yeni Üye
Yeni Üye
SmileyGirl

MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  EmptyPaz Ekim 24, 2010 8:35 pm

Hayır gerçek olmuyor
isteyen herkes öyle yazabiliyor
hatta bnm fake hesaplarım var ve (approved page ) yazıoyor
üzülme ama gerçek justinle konuşmamışsın Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d  168785

Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JB Türk anticilere kapak yaptı..:D ( kapak demek yasak mı bilmiyorum yasak sa özür dilerim )
» Ke$ha JB'den Özür Diliyor
» ACİLEN BAKIN
» vay canına JB ye bi bakın..! He is hot.. <3
» Senaryo Bölümü Kuralları (Lütfen okuyun başlığınız kapatılabilir)