Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Miley ile Tanışmış bir kızın Ağzından ~

3 posters
YazarMesaj
PinkDream~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
PinkDream~

Yaşınız : 25

Miley ile Tanışmış bir kızın Ağzından ~ Empty
MesajKonu: Miley ile Tanışmış bir kızın Ağzından ~   Miley ile Tanışmış bir kızın Ağzından ~ EmptyCuma Eyl. 17, 2010 4:11 pm

Resimdeki kız, Miley ile tanışmış ve o anı anlatmış =)
"Miley'yle Waterford, Michigan'da bir restaurantta karşılaştım. O Lion's Den'de Ashley Greene, Tanz Watson ve Douglas Booth'la birlikte oturuyordu. İnsanlar onu rahatsız etmiyordu ve bu çok tuhaftı. O tamamiyle bir Douglas çocuğu gibiydi. Ona Liam'ın nerede olduğunu sormak istedi ama bu biraz kaba olabilirdi. Gitmek için kalktığımızda Miley'le göz teması kurdum ve bana gülümsedi. Ona fotoğraf çekilebilir miyiz diye sormak istedim ama onu kaçırmak istemiyordum o yüzden sadece "İyi eğlenceler." dedim ve o "Aww teşekkürler tatlım, fotoğraf çekilmek ister misin?" dedi ve ayağa kalkıp bana sarıldı. Ardından da fotoğraf çekildik. 5 dakika kadar konuştuk. Beni Ashley ve Tanz'le tanıştırdı. O süper iyiydi yani tüm dedikodular - hayranlarına önem vermediği ve onlara "hayır" dediği gibi diğer tüm şeyler- kesinlikle yalan!"
Miley ile Tanışmış bir kızın Ağzından ~ 10ql8gy
http://www.mileycyrusfann.hareketforum.net
Swizze.
Admin
Admin
Swizze.

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: Miley ile Tanışmış bir kızın Ağzından ~   Miley ile Tanışmış bir kızın Ağzından ~ EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 11:19 am

Teşekkürler.
http://justinbieber.forummum.com/forum.htm
PinkDream~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
PinkDream~

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: Miley ile Tanışmış bir kızın Ağzından ~   Miley ile Tanışmış bir kızın Ağzından ~ EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 12:45 pm

Önemli değil. Miley ile Tanışmış bir kızın Ağzından ~ 52589
http://www.mileycyrusfann.hareketforum.net
Aycoshy
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Aycoshy

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: Miley ile Tanışmış bir kızın Ağzından ~   Miley ile Tanışmış bir kızın Ağzından ~ EmptyPerş. Mart 10, 2011 2:53 pm

Teşekkürler canım.

Miley ile Tanışmış bir kızın Ağzından ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley....
» "Miley Hiç Şık Değil !"
» Miley kör olduu!!
» Miley 8.Sırada
» miley şık değil