Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hayatlar hep karma karışık

+6
qwz~JusTinn`
♫_Jэnny_ ♫
maqicaL
cincon7
sedabieber
Reckless
10 posters
YazarMesaj
Reckless
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Reckless

Yaşınız : 28

Hayatlar hep karma karışık Empty
MesajKonu: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 9:09 pm

çok uzun yazıyorum bende şikayetçiyim hızlı gitmek istiyorum ondan hemencecik koyucam

1. Bölüm
Nasıl anlatsam benim adım Sırma 15 yaşındayım.Annemle babam ayrılar bizde teyzemlerde kalıyoruz ki ne tesadüf teyzemlerde ayrılar (!) şikayetçi sanmayın ben dila ve ilda bu durumdan çok mutluyuz.Dila ve İlda kim diceksiniz onlar benim kuzenim yani anlıyacağınız teyzemin kızları oluyorlar kendileri.İkizdirler ve aşırı afetlerdir.Benim daha güzel olduğumu söylerler onlar sarışın mavi gözlü 1.65 lerde falanlar gerçi benim boyumda aynı yani kısa değiliz Hayatlar hep karma karışık 52589 Hayatlar hep karma karışık 837440 .Ben ise kızıl saçlıyım boya falan değil babamın turuncu saçları varmış garip geliyor ama doğruymuş Hayatlar hep karma karışık 168785 annemin ise siyah sanırım ikisinin birleşmesi kızıl saçlı oldum ve yeşil gözlüyüm iyiki annemin gözlerini almışım babamınkiler siyahmış saçıyla falan ne tezat değil mi Hayatlar hep karma karışık 168785 Teyzemlerin maddi durumları çok iyi kendisi kanal sahibi eh övünelim dimi bi teyzemiz var oda kanal sahibesi Hayatlar hep karma karışık 168785 Annemde o kanalda spiker kimin annişi sonuçta Hayatlar hep karma karışık 168785 Kocaman bir evimiz var ama Dila,İlda ve ben aynı odada kalıyoruz gerçi odamız 3 kişiye hayli hayli yetecek gibisinden hani … Annemler bilmiyor bodruma pek girmezler hatta hiç girmezler bizde oranın kilidini değiştirdik tabi bu çok zor oldu neyse orda dans ediyoruz şarkılar söylüyoruz falan bi grubumuz var anlıyacağınız.İşte o grubun solisti benim tek beğendiğim şey sesim zaten işte gitar çalıyorum ayrıca dans eğitimimizde var Dila ve İlda tam bir profosyeneller ben biraz amatörce kalıyorum zaten yanlarında.Annemler bilmiyorlar bilseler kızarlar sanırım “İşiniz gücünüz yokta müziklemi uraşacaksınız“ diye aman neyse bilmedikleri sürecenim sorun yok.

Dila ve İlda ah ah şu çocuğa bak birde bizim burdaki zavallılara bak diyordu saçlarımı kurularken
-Hangi çocuk o ? diye zekice bir soru sordum gurur duyuyorum kendimle Hayatlar hep karma karışık 168785
-Ah sırma ah şunu bi görsen afet afet ah bide 16 yaşında ve çok çok çok çok … ünlü
Ah bu kızlar tam bir deli deli nerden bulurlar böyle çocukları dedim ve baktım çocuk cidden yakışıklıydı Hayatlar hep karma karışık 168785
-EE ismi bu bay çok çok çok çok ünlünün hem 16 yaşında olup hem de kız arkadaşı olmayan?
Ay inanmıyorum sırma başka bi şey dilesen olucaktı (DİLA)
- hayırdır kuzucum ben ne diledim şimdi “Hay sırma sende saf nolarına yatma yani sevgilisi yokmuş diyorum duydunmu bastımı kafacığın ? “
- Dila hanım şunu aklına sok ben sevgilisi olmasın diye bir şey dilemedim anladı mı o kafacığın ? EE ismi ne dedim dimi ?
İlda – Justin Drew Bieber ah 3 isim ne kadar karizma dimi ?
-İlda kafan mı iyi ne 3 ismi 2 ismi var “Hemen de moral boz yani sırma hemen “ dedi ve bir yastığı kafama fırlattı “BU SAVAŞ DEMEK “ diye cırladım ve bende ona giriştim bu sırada Dila bir şeyler yapıyordu dikkatimi çekti ve “Donk! Zilin sesini duydun savaş sona erdi ve Dila hanım söyleyin ne halt yiyorsunuz orda ? “
- Ah zavallılarım siz orda çocuk gibi oynarken ben twit açtım justin’i followladım yaa nabbeeer ? Şimdi giyinin süsleninde bi foto çekinip atalımda justin Türk kızı nasıl olurmuş görsün dediler ve ildayla dila koşa koşa süslendiler bende ayar oldum süslendim tabi fotolar fotolar ‘’Flash patlamaları falan ‘’ sonra en güzelini seçip attık sonra Justin twit’ine İngilizce bir şeyler yazmış bunu çevirmekte bana kaldı haliyle
Kızlar hazır mısınız ? başlıyorum
Dila ve İlda- Şamatayı keste çevir şunu
Tamam ama kızmayın dedin ve başladım büyücü edasıyla ‘’Justin’in önünde iki yol var bi sizin gibi çatlaklara kalıcak birde güzeller güzeli bir kız seçicek dedim ve yastık Çat ! sonra tamam çeviriyorum dedim ve öbür yastıktan son anda kurtuldum.
“Genç ve yetenekli gruplar aradıklarını bir yarışmayla 1. Yi seçiceklermiş kızlar 1. Yle düet yapıcaklarmış falan da filan sizi takmaz yani “

İlk bölümümü koydum Hayatlar hep karma karışık 812126 Hayatlar hep karma karışık 812126
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptySalı Ağus. 17, 2010 4:12 pm

waouıiöw Hayatlar hep karma karışık 168785 güzelmiş Hayatlar hep karma karışık 168785 devamm istyrm
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

Yaşınız : 26

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptySalı Ağus. 17, 2010 4:40 pm

ayy sempatik bir hikaye olmuş güzel yaaa hadi devammmmm Hayatlar hep karma karışık 136101 bekleyorum
Reckless
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Reckless

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptySalı Ağus. 17, 2010 5:18 pm

2. bölüm

Dila - aklıma bir fikir geldi yarın annemle teyzem evde olmucak kendi videomuzu çekip neden atmıyoruz -Saçmalama dila hem o kadar yetenekli grup vardır bizi neden seçsin ki (Sırma) -Tabi ki o kadar kişiden biz imkansız gibi (İlda) Dila sinirle –Sizde çok özgüvensizsiniz canım bi çekip koysak ne olur ki … Dedi ve bizi ikna etmeyi başardı yarın süslenip falan yapıcaktık ama bence doğal olalım dedim hatta bahçe yerine bodrumumuzda çekelim diye düşündüm sonunda bu fikrimi kızlara açtım ve kabul ettiler ne giycez derken
- Pijamaya ne dersiniz ? dedim onlarda tamam dediler pijamalarımızı giydik ben saçımı saldım Dila üstten at kuyruğu yaptı tabi taramadan dağınık bir halde İlda ise yandan tutturmuştu bu ona çok yakışıyordu onlar danslarını edicek bende hem çalıp hem söylicektim.Sonra bodruma çıktık kamerayı koyduk ilk provamızı yapıp sonra kaydedicektik ki ben nerden biliyim elimin kaydet düymesine bastığını habersiz başladık ben ilk çalmadım bunlar oynadılar “Çalmadan oynar bizim ayılar“ diyince üstüme atladılar resmen sonra söyledik falan sonra ben de kayıtta olduğunu bilmeden durdurdum güya kaydettiriyorum gerçeğini yaptık tabi bunu çekmemiş bizde bilmiyoruz sonra attık siteye ki tabi en son atan biz olmuşuz bizden sonra birkaç kişi daha attı onlarda güzellerdi ama resmen boya küpülerdi resmen kızlar beni dövicekti al işte pijamayla çektik bizde - gibi falan diye ama bak aralarında tek farklı bizdik dedim onlarda güldüler.
Neyse attık sonra geç olmuştu yattık gece İlda kalkın kızlar kalkın demin 2 dk önce Justin videomuza yorum yapmış kalkın diye çığlıklar atıyordu bizde kalktık ben çevirdim yine “Kızlar harikasınız da kızıl saçlıya niye saldırdığınızı anlamadım bu arada ÇALMADAN OYNAR BİZİM AYILAR ne demek ? “ yazmış siz oraya provayımı attınız diye çıkıştım onlarda sanırım öyle yaptık dediler üzgün üzgün.Sonra Justin’ e mesaj attık çalmadan oynar sözünü zor çevirdim hatta çeviremedim ama oldu sanırım benim üzerime atlamalarının sebebine ise onlara ayı dememe kızdıkları olduğunu yazdım bide o videonun prova olduğunu yanlış videoyu attığımızıda belirttim. İşte sonra kuzinler toplanıp rezilliğimize güldük durduk sonra tekrar mesaj gelmiş ki hayret justin’ den gelmiş ve yine ben çevirdim mesaj aynen şu
Provası daha güzel bence çekerken daha çok eğlenmişsinizdir orda olmak isterdim bu arada kızıl saçlının canını pek acıtmayın belki grup lazım olabilir

Yazmış ya .d ben bu çocuğu sevdim canımı acıtmıcakmıssınız kızlar duydunuz gibisinden dalga bile geçmiştim. Cevabı ben yazmadım Dila yazdı ‘’inan bizde çok isterdik bu arada kızıl saçlıya o kadar önem verme tehditle bu videoyu çektirdik “ yazdı Hayatlar hep karma karışık 168785

Hayatlar hep karma karışık 168785 umarım tutar
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptySalı Ağus. 17, 2010 8:13 pm

ahhahahah çok güzel olmuş nolur yeni bölümü koy nolurrrrrrrrrr:roll: çok güzel olmuş canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hemen yeni b.mü istiyorummmm Hayatlar hep karma karışık 136101
Reckless
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Reckless

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptySalı Ağus. 17, 2010 8:26 pm

Tek okuyan sensin sanırım Hayatlar hep karma karışık 168785 neyse ben zaten hızlı ilerlemek isstiyorum çoğu bölümüm hazır yorum geldikçe koyucam ve 3. bölüm

3. Bölüm
Sonra cevabı beklemeden zıbardık öğlene doğru kalkmıştık iyiki okullar tatildi yoksa napardık annemle teyzem önemli bir şey konuşucaklarmış bizimle acaba bodrumumu buldular buldular yandık yandık annem söze girdi
-Canlarım ne deseniz haklısınız bizde böyle olsun istemezdik ama oldu işte annenizin kanal’ı yurt dışında bir program çekicek.Bizimde orda olmamız lazım.Bu program yaklaşık 3-4 ay sürecek bu sürede evde tek kalıcaksınız tabi ki arada bizim yanımıza geliceksiniz bizde gelicez ama işler çok yoğun olucak bizde sizin kadar üzgünüz ve yarın gidicez . Dedi
Ah anneciğim ne kadar üzgünüz ne kadar anlatamayız Hayatlar hep karma karışık 168785 dila ve ilda ne mi deriz ALLAH deriz gibisinden bakıyorlardı sonra Dila konuştu
- Teyzeciğim,Anneciğim bize güvendiğiniz için teşekkürler ilk başta işiniz için yurt dışı projesi çok iyi olucak hem okullarda tatil gözünüz arkadada kalmaz siz şimdi çıkın ve bavullarınızı hazırlayın yurt dışı güzel görsün Hayatlar hep karma karışık 168785 dedi ve annemle teyzemler çocuklar gibi odalarına kadar yarış yaptılar 1. Teyzem oldu Hayatlar hep karma karışık 168785 bizde sessiz sessiz çığlıklar atıyorduk atıyorduk sonra Dila zekiler twit ‘e bakalım belki Justin bir şeyler yazmıştır dedi ve PC başına koştuk evet mesaj vardı kızların ‘’ama sen o kızıl saçlıya pek önem verme tehditle çektirdik o videoyu ‘’ mesajına cevap gelmişti çeviriyorum sıkı durun Hayatlar hep karma karışık 168785
Ne diye tehdit ettiniz merak ettim belki o tehdit’e ihtiyacım olabilir.Siz seçildiniz desem o kızıl saçlıda gelmem dese bence baya da bir ihtiyaç duyucaz gibi duruyor Hayatlar hep karma karışık 168785 lol yani komik yazmış
Ne yani biz mi seçildik bak sırma hanım olmaz olmaz deme hiç diye şarkı söylüyorlardı.
-Sizin kafanız iyi sanırım nasıl izin alıcaz ta oralara gitmek için ? diye zekice bir soru sordum dila twit’ te Justin’ e mesaj attı tahmin ettiğin gibi kızıl saçlımız oyun bozanlık yapıyor ama ikna edicez bekle bizi biz geliyoruz yazdı ve ben iptal etmeden yolladı.
Evet evet geliyorsunuz söylesene annemle teyzemlerden nasıl izin alıcaz ?
İlda –Ah sırma onlar evdeler mi ve uzunca bir süre olmuyacaklar düet dediğin 1 hafta içinde biticek ne olucak yani.
Dila –Evet sırma oyun bozancılık yapma hem bütün suçu ben üstleniyorum. Dedi ki bunu Dila kolay kolay yapmaz.
Bütün suçu ama ?
Tamam bütün suçu.
Anlaştık o zaman şuna mesaj atın ne zaman geliceğimizi falan sorun ki gerçekten en fazla 1 hafta sonra ben geri dönerim !
Tamam dediler cıvıldıyarak ve justin’ e mesaj attılar bu çocuk her dakika twitte miydi bizim kızlar tam rahatsız. Sormuşlar Justinden cevap geldi biz çeviremedik sen çevir dediler.
En kısa zamanda gelseniz iyi olur bana Tel no’nuzuda bırakın ben size gelmeniz gereken yeri arar haber veririm.Bu arada kızıl saçlıyı nasıl ikna ettiniz merak ettim Hayatlar hep karma karışık 168785 yazmış bu çocuk çok mu komik davranmaya çalışıyor yoksa gerçekten sorunlarımı var anlamadım her neyse sadece 1 hafta katlanabilirdim.Bavullarımızı hazırlıyoruz yarın yola çıkıcaz.

cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 10:46 am

ahhhhhhhhhhhhhhh çooooooooooooooookkkkkkkk güzel oluyorrrrrrrrrrrr bu kızıl saçlı olayına bittimmm bu arada bazı hikayelerde türkkızları ile karşılaşmada rahat rahat konuşuyorlar yani kız türk o0lmasına rağmen ana dili gibi ingilizce konuşabiliyor,bu yüzden çevirme olayını koyman güzel olmuş...tebrik ediyorum yeni bölüm ne zaman??? Hayatlar hep karma karışık 892438
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 11:36 am

ay cok guzel olmuus yeni bolumu de koyyy Hayatlar hep karma karışık 168785
Reckless
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Reckless

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 9:01 pm

4.bölüm
Evet şuan hava alanında Justin’ i bekliyoruz ne hoş ama yanımıza iri yarı bir adam geldi bizim Justin’imi beklediğimizi sordu Dila ‘ da evet dedi adam bizi arabaya gelmelerini söyledi önümüzde Son model bir araba vardı.İçinde de Justin ne harika ama (!) Bindik bizim kızlar biner binmez çığlığı bastılar Justin güldü bense gözlerimi devirdim neden onlara uyup buralara kadar gelmiştim hem düet olsa bile annemler anlamıcakmıydı onun bizim olduğumuzu bir sürü işi b… etmişti bunların bu Justin aşkı of of.Dila ve İlda Justinle konuşuyorlar benim hakkımda yorum yapıyorlardı.Bende sinirlendim “Yorumlarınızı kendinize saklayın kızlar“ diye çıkıştım Türkçe konuştuğumdan Justin soru sorar gözlerle bakıyordu kızlarda ona İngilizcesini tercüme ettiler.Güldü ah ne komik demi (!)Evlerine gittik harika bir evdi gerçekten harikaydı ! Sonra aile bireylerinin bir tur’da olduğunu bildirdi bunun için evinde kalabileciğimizi belirtmiş bende kesinlikle karşı çıktım.Dila ve İlda kararlılardı burada kalmakta bende iyi tamam o zaman siz burada kalın ben kendi başıma bir otele yerleşiyim .Bu tartışmaları Türkçe yapıyorduk.
Justin – Bir sorun mu var ?
Dila – Evet var Sırma burada kalmıyacağını söylüyor bizim istersek burada kalabileceğimizi fakat kendisinin gidip bir otel’e yerleşiyeceğini söylüyor.
Justin- Neden burada kalmıyorsun ? gibisinden zekice bir soru sordu (!)
Kalmam için bir neden söyler misin ?
Justin – Tabi ki sence çalışmalar olacak seni gelip otelden alıcaz ve bir sürü kişi etrafımızı çevircek ve her şey rezil olacak yeterince mantıklı bir neden sanırım.
Evet haklıydı cevap bile vermedim gözlerimi devirip valizimi elime aldım kızlar ise kıkırdıyorlardı.
Justin keyifli bir biçimde – Sorun çözüldüyse eve geçebilir miyiz ? dedi ve bizde onun peşine takıldık ikizlere aynı oda düşmüştü ben ise tek kalıyordum ne harika değil mi (!)
Odam’a girdim (!) bir hafta kalacığımızdan eşyalarımı yerleştirmeyi gereksiz buldum.
Bir duş aldım saçlarımı kuruttum üstüme bişeyler geçirdim ve yemek için aşağıya indim.Ben ne kadar sade duruyordum ikizlerin yanında Dila : Kırmızı bir etek üstüne iste Gri bir üst giymişyi altına siyah converselerini giymiş bizim evde hayatta ayakkabıyla dolaşılmazdı ama buradaki kuralları bildiğimden bende yeni converselerimi almıştım temiz olanlarından yani neyse dila saçlarını düzleştirmiş ki gerçi ona dalgalı daha çok yakışıyordu Hayatlar hep karma karışık 129281 İlda: onunda Diladan aşağıya kalır yanı yoktu dap dar beyaz bir skean jean giymişyi üstüne ise mor boyundan bağlamalı ayağına ise mor bir babet giymişti.Ben ise tam döküntüydüm saçlarımı sadece taramıştım dalgalıylardı her zaman ki halleri gibi.Altıma kot şortumu giymiştim üstüne beyaz t-shirtimi altımda ise beyaz converse’m vardı tam döküntüydüm hem banane ki ben buyum ! Yemeğe oturduk her şey gerçekten harika olmuştu ama kendimi mutsuz görünmek için zorladım.Dila ile İlda neşe bombası gibilerdi bende onların aksine haliyle mutsuzdum yemeği yiyip odaya çekilmek için müsaade istedim kızlar mırın kırın ettiler Justin ise
- Akşam baya bi yorulacak zaten bence sizde çıkıp dinlenin kızlar geldiniz burayı görmeden gitmenizi istemem . Gibisinden bir cümle kurdu.
Bi şey demen odama döndüm kulaklarımı taktım.Sanırım uyuya kalmışım Dila,İlda ve Justin başımda konuşup duruyorlardı Dila kulaklıklarını taktıysa bence bişey demiyelim sonra bize patlama ihtimali çok yüksek.
Justinde – Uyandırmayalım diyorsunuz yani Hayatlar hep karma karışık 129281 gibisinden bi şeyler zırvaladı.
İlda- Evet uyandırmıyalım uyusun dedi ve ben patladım
Uyumamı bu kadar istiyorsanız sohbetinize dışarıda devam etmeyi deneseniz dedim
Justin- Bakın biz uyandırmadan kendisi kalktı hadi hazırlan gezicez. Dedi bay zeki siz uyandırmadan mı gelip başımda iki saat dır dır eden kimdi.
Öyle odamda dikiliyorlardı onlara salaklarmış gibi baktım
- Hazırlan diyorsunuz odamdan çıkarsanız hazırlanmaya başlıyabilirim dedim ve nihayet odadan çıktılar.
Ne giysem nereye gidiceklerdiki neyse ben her ihtimale karşı biraz şık giyiniyim dedim.Annemin hediyesi olan elbisemi giydim bej rengiydi üstü dar altıda dar idi ama üstüne yığılan tüllerden dolayı baya kabarık duruyordu hem şıktı hemde aynı zamanda sportifti tamam yani bunu babetle giysem sportif olmucaktı ondan bordo converselerimi giydim saçlarımla uyumlulardı küçük çaplıda bir göz kalemi çektim.Saçımı taradım ve aşağıya indim kızlar çok şık giyinmişlerdi ben biraz sönük kalmıştım gibi sanki ama nereye gideceğimizi bilmiyordum ki Hayatlar hep karma karışık 129281 İlk başta sahile gittik orda herkes Justinden imza isteyip durdu kızlar etrafını sarıp resim çektirdiler bizde dikildik ben yorulduğumu söyleyip eve gitmek istedim beni birisi eve bıraktı ben geldikten 4 saat falan sonrada onlar geldi.Odamın kapısından ses gelince yorganın altına gömüldüm Dila ve İldaydı gelenler ah canım ah neler kaçırdı bilse gibisinden laflar ediyorlardı.Sonra nihayet çıktılar derken birisi tekrar geldi ve ben yorganın altına gömülemedim mecburen uyuyor numarası yapmak zorunda kaldım.Gelen kızlar değildi yani onlar bu kadar sessiz olamazlardı yoksa Justin mi gelmişti hadi canım neden gelsin ki Hayatlar hep karma karışık 168785 Derken bi el saçımda gezindi benimde arkam dönüktü öbür tarafa döndüm tek gözümü uykulu gibi açtım justindi inanmam (!)
Justin - Uyuduğunu sanıyordum
Evet bi kaç dakika önce bende öyle sanıyordum
Justin- Benim sadece aklıma bişey takılmıştı onu sorucaktım. Ya tabi sen onu külahıma anlat elin saçlarımda sorucaktın dimi ?
Elini saçımdan çekersen sorabilirsin (dedim)
Çekti ve sorusunu sordu “Sizin koydunuz videoda siz 3ünüz çok eğleniyordunuz şimdi onlar eğleniyor sen mutsuzsun.Yani bi sorun mu var diye düşündüm sanırım doğru düşündüm kızlar odalarında konuşurlarken duydum sen baya bi garip davranıyormussun seni daha önce falan hiç böyle görmemişler diye bişeyler dedi.
Evet doğru.Pek eğlendiğim söylenemez aslında.Kızlar aptalca bi heves yüzünden kalkıp buralara geldilerki annemlerin bu gruptan haberleri bile yok ne yani düet yapınca annemler duymucaklar mı sanıyorlar (!) Şimdi cevabını aldıysan uykuma kaldığım yerden devam etmek istiyorum
Justin- Tabiki iyi geceler . Dedi ve çıktı sonra tekrar içeri geldi rüyanda beni gör dedi ve hemen fırladı bende arkasından yüksek sesle “KABUS GÖRMEYE MERAKLI DEĞİLİM“ diye cırladım duydu çünkü kahkaha attı bense yatmaya devam ettim
Düet lafını bile etmiyorlardı son 3 gün kaldı o bir haftanın dolmasına 3 günde de bitmezse ben giderim!

Uzun oldu sanırım ama ben böyleyim tek siz okuyusunuz hazır olmasa koymucam Hayatlar hep karma karışık 168785
maqicaL
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
maqicaL

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 9:51 pm

Hadii Devam eTT Süper (((((((((((((:
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 11:35 am

çok güzel yazıyosun Hayatlar hep karma karışık 546428Hayatlar hep karma karışık 546428
Reckless
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Reckless

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 11:49 am

saol canım Hayatlar hep karma karışık 546428

Bu bölüm baya baya bi uzun oldu Hayatlar hep karma karışık 168785

5. Bölüm
Sabah kızların odasından kıkırdamalar geliyordu.Gittim baktım eşofman giymişler.
-O sizi eşofmanlada görmek vardı öyle mi hem de burada Hayatlar hep karma karışık 168785 diye dalgamı geçmiştim
Dila- Öyle deme sırma formumuzu korumamız lazım yürüyüşe cıkıcaz sende gelsene
- Güzel fikir kim kim gidiyoruz ?
İlda- Justin den bahsediyorsan gelmiyor yani haber vermedik.
- Tamam bekleyin giyinip geliyorum dedim ve odama uçtum. Üstümü giyindim ve kızların yanına gittim tek uyanık bizdik sanırım.Dün gittiğimiz sahile gidiceklermiş yolu iyice ezberlemişler kaybolacağımızı sanmıyorlarmış Hayatlar hep karma karışık 168785
Gittik 3’ümüz varken baya iyi gelmişti sahil gülüşüp duruyorduk.İlda bizim Geometricinin taklidini yapınca resmen yerlere yattık Dila’nın giydiği eşofmanı eleştiriyordu. Yorum aynen şu :
Kızım öyle bir kıyafet mi olur ? Ona kıyafet denmez ona dense dense şey denir.Şeyettirmeyin şimdi git üstünü şeet.
Öldük öldük yazınca falan komik durmuyor ama o şeet demesi harika resmen harika D: Sonra yoldan geçenlerin kıyafetlerine yorumda bulunduk.Buda çok eğlenceliydi Hayatlar hep karma karışık 168785 Sonra bide karşıda Justin’i görmeyelim mi ki o bizi görmemişti sanırım kızlara şurda ki Cafe’ye gidip oturalım dedim ve o görmeden Cafe’ye koştuk birer dondurma ısmarladık.Oturup afiyetle yedik dedikodular falan kızlara söylemedim ama son 2 gün sonra Türkiye bizi bekler hesabı sonra hesap falan derken hesabı istedik garson dedi ki : Hesabınız ödenmiştir.
Bende bir hışım : Kim ödedi ? diye sordum Garson : Karşıdaki bey ödedi efendim. Dedi ki o beyin yanına gittim Türkçe konuşuyordum sen kim oluyosunda bizim hesabımızı ödüyosun yavş.k falan oda bişey demedi Özür dilerim dedi ve kalktı ne yani şaka mıydı bu ? Kızlar yanıma gelip çıkardılar beni ordan o nasıl bi maldır da bizim hesabımızı ödüyo salak herif falan diye cırlıyodum kızlar da beni eve doğru sürüklüyorlardı giderken Justin’i tekrar gördüm ama bu sefer geç kalmıştım o görmüştü ve buraya geliyordu.Bende görmemiş gibi yaparak küfürlerime devam ettim.O gelirkende şunu söyledim anladımı anlamadımı bilmiyorum ama anlasa iyi olur : Hep sizin şu Justin aşkınız yüzünden başımıza neler geliyor farz edin ki düet çıktı annemler biz olduğunu anlamıcaklar mı ? Sizinde kafanız güzel yani - - işlere kalkışıyorsunuz dedim ve dila’nın karnıma indirdiği dirsek darbesiyle kendime geldim yani sus diyodu ki Justin gelmiş :
- Nerdesiniz Düet için sizi arıyordum kızlar ilk sizin krografi(emin değilim ) leriniz olucak Sırma senin sonra başlıcak.Şimdi eve gidelim ve çalışalım.
Derken eve gittik bizi bi dans odasına götürdü ve kendisi aşağıya indi oda resmen camdı her şey gözüküyordu Justin ise aşağıda bi kız ile oturuyordu
İlda- Alçak Jasmine falan diye bir şeyler söylüyordu. Ya nasıl burada biz varız gidip onunla oturuyor.
-Aman ilda sende bizene o kızdan çalışalım hadi dedim ve çalışmaya başladık.
Benim çalışmam olmadığı için bende onlarla dans ettim müzik seti de yoktu ondan ben söylemek zorunda kaldım hangi şarkıyı söyleyeceğimizi bilmediğimden rastgele bir şarkı söyliyeyim dedim Demet Akalın – Tecrübe dediler kızlar neyse onu söyledim bide dans ettim mikrofon falanda yoktu bu iyiydi mikrofonda sesim hoşuma gitmiyor zaten.
Derken şarkıyı söylemeye başladım.
Kime bu caka bu hava seni herkes iyi tanıyor falan derken kızlarda benimle söylüyorlardı hem söylüyor hem dans ediyorduk baya bi eğlendik ama bu pek dansa uygun değildi.Nakaratları iyiydi Allahtan
Zamanın aşkları tatlı telaşları bütün detayları boşveriyor üzüntü hali olmuyor mani burada tecrübe konuşuyor bölümünde koptuk zaten Hayatlar hep karma karışık 168785
Sonra kızlar sıla sıla diye tutturdu başladık bu sefer onu söylemeye bunda daha iyi dans ettik
Bütün gün öyle oturdum evde …. Derken biz baya bi eğleniyorduk sanırım duvarlar camya jasmine(? ) ile Justin bizi görüyorlar tabi.Bende inat değil mi iyice bağırmaya başladım tabi kızlar boş dururlar mı onlarda koptu bu şarkıyı 3-4 kez söyledik. Tabi nakarat kısmı daha bi zevkliydi Dila saçlarıyla bıyık yaptı bende o kısmı dilaya söyledim ilda gül gül öldü tabi bizde bu aşağıda ki saflarda Türkçe bilmedikleri için ne dediğimizide anlamıyorlardı saf saf bakıyorlardı.Sadece no no no kısmını anlamışlardır Hayatlar hep karma karışık 168785 Sonra Dila tutturdu Justin ‘in bi şarkısını söyliyelim neyse bende sözlerini tam bilmiyorum falan ordaki kağıtları kurcalıdalar şarkı sözlerini buldular elime verdiler kurtuluşmu var söylemek zorunda kaldık hangi şarkısını söylesek falan kızlar Baby dedi hayatta söylemem onu dedim Eenie Meenie dediler hayır dedim Hayatlar hep karma karışık 168785 Stuck in the moment dediler tamam dedim en sonunda Hayatlar hep karma karışık 168785
With you With you falan Hayatlar hep karma karışık 168785 bu şarkıdada dans edilmiyor dedik falan dedik başka şarkı dediler One Time’de karar kıldılar.Neyse söyledik bundada baya eğlendik Sözleri çok saçmaydı Türkiye bu şarkıyı yazsalar hayatta tutmaz ama neyse eğlendik işte bu sırada Justinle kız arkadaşının yüzü görülmeye değerdi (!) Neyse kızlar zaten şarkıyı sevmişler bende oyun bozanlık yapmıyım dedim Hayatlar hep karma karışık 168785 bende söyledim hem eğleniyorduk ne vardı ki bunda gayet normal tabi benim sesim bu şarkıya pek uymadı ama yinede iyiydi sonuçta erkek söylüyordu bu şarkıyı sonra bu şarkıda da baya eğlendik.Tabi aşağıdaki safların gözü bizde.Sonra Lady Gaga Bad romance söyliyelim dedim. Uyar tabi kızlara
Oh-oh-oh-oh-oooh!
Oh-oh-oh-oooh-oh-oh-oh!
Caught in a bad romance
Oh-oh-oh-oh-oooh!
Oh-oh-oh-oooh-oh-oh-oh!
Caught in a bad romance
Rah rah ah-ah-ah!
Ro mah ro-mah-mah
Gaga Ooh-la-la!
Want your bad romance falan derken bundada baya eğlendik kızlar bunda baya bi iyi dans etti bende onlara uydum hem söyledim hem dans ettim onlar kadar iyi değildim tabi ama olsun.Bu şarkıda baya bi iyiydik.Hem herkes seviyordu daha zevkli olmuştu.Sonra İlda Zeynep Casalini Duvar’ıda söyliyelim diye tutturdu kıramazdık sonra onuda söyledik bunda dans etmediler gibi bişeydi sağa sola kelebekler gibi uçuyorlardı bazen biyere çarpar gibi yapıp kendilerini geri atıyorlardı.Bende bu şarkıyı baya seviyordum duygusalda bir şarkı zaten bunda pek kopamadık daha çok ağlıcak gibiydik
Seninle bidaha aynı yolda yürümem seninle yürüyene yolda tuzakların var…. Ben o duvarlara çarpa çarpa nasır tuttum ağlıya ağlıya yosun tuttum…
Derin bir nefes alır gibi batıyoruz yükümüz ağır Yeni bi söz söylemek için ölmek mi gerekir hadi bi cesaret sende taşın altına koy elini inadına inadına sevişmeli bağır çağır…
Sonra Ajdar’dan çikita muz’u söyledik bu şarkı tam komediydi yerlere yatarak söyledik nerdeyse sonra biz yerlerde abartı diye söylemiyorum yerlerdeydik Justin geldi bişey mi oldu yerde yatıyosunuz diyince yine bizi aldı bi gülme Hayatlar hep karma karışık 168785 sonunda Dila hayır rol geriği dedi ve bizi yine aldı bi gülme Justinde bizimle baş edemiyormuş gibi görünüp kız arkadaşının yanına inmişti…
Sonra PussyCat Dolls’tan Hush Hush’ı söyledik.Başlarda pek eğlenmedik ama ortalar sonlar falan harikaydı Hayatlar hep karma karışık 168785 Tabi bunu söylediğimiz en güzel şarkı olarak seçtik kızlarda baya iyi dans etmişti bunda Tam anlamıyla HA-Rİ-KAY-DIK Tabi bu arada bizim saflar resmen bön bön bakıyorlardı… Kızlar bana geriye doğru takla atmayı öğretiyorlardı burası tam komediydi atamıyordum yapışıyordum yere tabi bu Jasminenin çok hoşuna gidiyordu Justinde eğleniyor gibiydi onlara şebeklik mi yapıyoruz biz burada atda taklanı görsünler dedim ve havada 2 kere döndüm Hay-ret ! Tabi bunu görünce Jasmine mor oldu Hayatlar hep karma karışık 168785 sonra fark ettim ki perdeler varmış onları indirdim böylece artık bizi göremiceklerdi şimdi daha da çok eğlendik Hayatlar hep karma karışık 168785 şakalaşmalar falan sonra içerisi baya karanlık olmuştu ondan bi tarafın perdesini açtık ve onlar aşağıda öpüşüyorlardı aman bizene.Sonra Beyonce- Sean Paul Bad Boy söyledik biraz şey ama eğlendik ama ordaki erkek bölümleri onları Dila sesini erkeğe benzetmeye çalışarak söyledi pek olmadı güzelde söyliyemedik ama Dila güldürdü baya bi Hayatlar hep karma karışık 168785
Sonra tekrar Beyonce –Single Ladies söyledik bundada baya bi eğlendik sonra Dila ve İlda camdan baktılar öpüştüklerini gördüler sinir oldular Sırma koş aşağıya koş demezler mi elimle sus işareti yaptım perdeleri kapattım sonra kısık sesle konuşun diye fısıldadım
- Kafanız mı iyi sizin aşağıya inip napıcaksınız sevgilisi çocuğun bence napalım : Gidelim bir güzel süslenelim sonra aşağıya inelim 3ümüz birlikte e 3 yakışıklı bulamazmıyız buluruz tabi onlar bizi eve bırakırlar Justinciğinizde mor olur nasıl fikir kuzinler ?
Dİla ve İlda – Sırma her şeyi biliyosun ama ya Hayatlar hep karma karışık 129281
- Kuzinler bilir dedim ve bir kahkaha attım sonra odalarımıza koştuk süslendik baya bi ki onlar hala aşağıda sarmaş dolaşlar tabi bende biraz abarttım nedenini bilmiyorum ama abarttım
Saçlarımı düzleştirdim, beyaz bir elbise giydim vücudumu sarıyordu altına converselerimi giyiyim dedim evet biraz spor olmuştuk ama iyiydik sonra göz kalemi sürdüm,tırnaklarıma kırmızı oje vamp havası vardı ama iyi tatlı şeker vamptım Hayatlar hep karma karışık 168785 sonra kızlara baktım onlar kudurmuşlar Dila turuncu ama öyle cart değil açık turuncu tipi bir elbise giymiş baya bi boldu geçiştirir gibi yaptım arkasını döndü sırtı yoktu çok güldük Hayatlar hep karma karışık 168785 İlda ise toz pembe bir tunik altına ise beyaz tayt ama tayt diz üstü çok moderndi altınada toz pembe converse giymiş oda bizdede conversenin her rengi vardı Maşallah =D İlk Dilayla İlda indi öhööm yaptılar bunlar biraz toparlandılar sonra ben gittim koşa koşa çıktık giderkende “Kolay gelsin size“ yaptım çok şaşırmışlardı ve bizde hemen kaçtın yeterince uzaklaşınca gülmekten öldük sonra bi cafeye geçtik oturduk avımıza gelmişlerdi 3 tane yakışıkı çocuk geldi normalde olsa hayatta oturtmazdım ama burada eğleniyorduk epey sohbet ettik 2 saat kadar hava kararıyordu yolu bulamayız bahanesiyle kalkalım derken bizi eve bırakmayı teklif ettiler ben hayır dicektim Dila ve İlda tabi diye şakıdılar tabi bunlar bizi eve kadar bıraktılar yoldada bir muhabbet bir muhabbet Justin sesimizi duymuş olmalıki bize ters ters bakmaya başladı tabi bizim kızlar anlarda boş dururlar mı bugün ki kavalyelerine birer öpücük kondurdular tabi ben bunu hayatta yapmadım eşlik ettiğiniz için teşekkürler dedim ve içeri girdik sonra çıkarken Türkçe yorumlarda bulunduk odamıza çekilirken Justin’e günün nasıl geçti diye sordu dila bu kız tam cin Hayatlar hep karma karışık 168785
Justin – iyi sizin ki nasıl geçti
- Harika . Dedim Dilanın yerine sonra yine şen şakrak odamıza çıktık bugün dilaların odasında yattım akşamda hep dedikodu yaptık yan odadan gitar sesleri geliyordu dila daha yüksek sesle konuşmaya başladı kesin Justin duysun diyedir =D Sonra İlda Justinden bişey isticem dedi ve koşa koşa gitti 5 dk sonra geldi bizde ne istedin diye sorduk getiricek birazdan siz ikiniz birbirinize yastık fırlatıyomuş gibi yapın dedi bende tabi yapmak ne demek fırlatıyım dedim tam attım oda bana vuruyodu Justin içeri girdi İlda’nın neden öyle dediğini anladım hava olsun diyeydi justin’in elinde laptopların küçüklerinden vardı İlda o buraya gelmedin koşa koşa gitti elinden aldı saol dedi ve kapıyı yüzüne kapattı =D ölüyorum bazen bunlara

Justin’in Ağzından
O yanlarında gelenler kimlerdi ki ikizler niye onları öptü Hayatlar hep karma karışık 129281 niye sırma öpmedi öpmesinde zaten sonra bizim öpüştüğümüzü gördüler onun için mi ? Hayır canım niye öyle olsun ki hem bugün gerçekten iyiydiler sesleri dansları falan…Hem niye şimdi pc ‘ mi istemişlerdi gelince anlıcaktık acaba beni kıskandıkları için mi o oğlanlarla geldiler kesinlikle öyle =D
Tekrardan Sırma
İlda aklıma bir fikir geldi diye fısıldadı annemin kartı bizde değil mi şimdi netten çiçek siparişi verelim buranın adresine üstünede not olarak sırmaya yazdıralım ama tembih edelim sahibine verilcek diye justinde şişsin nasıl fikir =D
-Güzel fikirde neden benim adıma
-Çünkü bayan zeki onun sana bakışıyla bize bakışı farklı bastımı kafan ?
- Hıı hıı bastı of beni karıştırmayın
-Hadi Dila gelde şu çiçeği sipariş edelim. Neyse bunlar ettiler 10 dk sonra kapı çaldı bizde camdan gizliden gizliye bakıyoruz evet çiçekçimiz gelmiş.Justin’e vermiyor çiçeği evet evet tuttuk bu çocuğu sonra justin kapıdan ayrıldı bizde belki buraya geliyordur diye camın başından ayrıldık pc’nin başına geçtik oda geldi :
- Sırma sana paket var.Çok mu üzüldünüz ay kıyamam (!)
- Tabi geliyorum dedim ve peşine takıldım adamdan çiçeği aldım ve içindeki notta bişey yazıyormuş gibi dila,ilda diye çığlık ata ata yukarı çıktım =D tabi bunlarda hemen gidip Justinden vazo istediler
Justinde vazoların yerini bilmediğini söylemiş eminim bilmiyordur sonra güllerimizi saçlarımızın yanına taktık sonra bunu twit’e attık tabi telle çektiğimizden görüntü biraz bozuktu ama yinede iyiydi sonra masaüstünden resmi silicektim dila bırak kalsın dedi bende silmedim kapatıp justin’e götürdüm teşekkür ettim sonra odaya uçtum resimlere baktığından eminim şuan =D sonra zıbardık sabah erkenden kaldırdı bizi uyuz provalar olucakmış ve biz yine dans odasına gittik o aşağıya inip kız arkadaşıyla oynaştı sabah müzik seti vardı iyi kendim söylemek zorunda kalmıyacaktım sadece dansa çalıştık onlar yine kız arkadaşıyla aşşağıdalardı arada sırada bize bakmaya geliyordu sonra tekrar kız arkadaşının yanına uçuyordu bende patladım ben biraz yürücem siz devam edin dedim kızlarda tamam dediler üstümü giyindim hava sıcaktı ondan şortumu giydim saçımı üstten bağladım çıktım ben hazırlanıncaya kadar Jasmine gitmiş sanırım çıkarken justin
- Nereye gibisinden zeki bir soru zordu.Bende sanane gibisinden bir cevap verdim tabi bunu Türkçe verdim anlamamıştır =D sonra gittim sahile kadar koştum giderken bi çocuğa rastladım saçları aynı Justin’inki gibiydi bu ne özentiliktir =D sahile vardım kulaklıklarımı taktım
Justin’in Ağzından
Ryan ‘ın gelmesi beni azda olsa neşelendirmişti en azından bir kızdan bahsedene kadar ! İlk geldi dediki :
Abicim yolda bi kız gördüm acayip bi şeydi benimkide merak ee güzel miydi bare dedim Ryan başladı anlatmaya : Abi gözünün önüne getir kızıl saçlı yeşil gözlü altında şortu vardı saçlarının tepesinden toplamış kulağında da kulaklık vardı öyle bişey olmaz ya ! diyene kadardı Sırma’yı tarif ediyordu ne yani Ryan Sırmayı güzel mi bulmuştu hem bulsun o benim en yakın arkadaşım fakat Sırmayı bulmasın istemiyorum of of Ryan gözümün önüne getiremediğimi sanıp düşündüğümü sanıyordu ki Dila ve İlda çığlık atıp durdular bizde Ryan’la oraya baktık dans ediyorlardı Dila havada takla atıyordu İlda da onu yapıyordu yanlarından geçmeleri lazımdı ama bunlar çarpıp yere yapışıyorlardı yapışınca çığlık kahkahalar falan Ryan bunlarıda çok hoş buldu off işte tam o sırada Sırma geldi Ryan
-Aaa sen o kızsın
-Ben hangi kızım ? dedi Sırma ki ryan’a salak mısın sen dermişsin gibi bakınca rahatladım Ryan’ı beğenmemişti ki gerçi beni de beğendiği söylenemezdi
- Yolda gördüğüm kızsın sen dedi ryan yine
-Evet olabilir ama sen yolda gördüğün her kızı karşında görünce Aaa sen o kızsın mı diyosun dedi ve gitti sonra yukardan bi kahkaha daha bu sefer sırmada katılmıştı Ryan bana suçlu suçlu bakıp
-Abicim senin evinde böyle kızlar var ve benim haberim yok öylemi !
-Onlar yarışmada 1. Oldular onlarla düet yapıcam bi şey yok yani Ryan
Dedim ve ikimizde kızları izledik bu sefer havada takla işine Sırmada katılmıştı sırmada aralarından geçmek zorundaydı o geçiyordu kızlarda bu sefer pek çarpışmadılar sonra hiç çarpışmamaya başladılar gerçekten harikalardı biz Ryan’la ağzımızın suyu akmış bir biçimde onları izliyorduk Sırma görmüşe benziyor ki perdeleri kapattı oraya perde yaptırdığıma çok pişman oldum bir an Hayatlar hep karma karışık 129281 sonra Ryan gururuna yediremedi ki
- Hadi evde parti var kopalımda şu kendini beğenmişlerde kalsınlar orda öyle
-Ne yani onları çağırmıcakmıyız ? (ben partileri sevmem ki )
-Hayır abicm ne çağırması biz burada fıstık gibi kızlarla eğlenirken onlarda orda kalsınlar . (Aslında bu fikir aklıma yatmadı değil)
Ryan’la evi süsledik herkesi aradık 1 saate herkes buradaydı o kadar ses yaptık kızlar bir kere bile dans odasından çıkmadılar neyse keyifler harikaydı bende pek takmadım epey eğleniyorduk birden ÇAT elektrikler gitti bizim müzik sesimizden onların sesi duyulmuyordu sanırım koca salonda bitek onların şarkı söylemeleri duyuluyordu onlar elektriğin kesildiğinin farkında değillerdi sanırım kahkahalarını atıyorlar müziklerini söylüyorlardı.Dans odası tam salonun karşısındaydı sonra birden kapının kolu kımıldadı Sırma çıktı odasına girdi elinde bişeyler tekrar geri dans salonuna döndü herkes onu izliyordu tabi onu bıraktı sonra elinde bişey daha dans odasına döndü sonra ÇAT kapı kapandı. 5 dk falan sonra odalarının altından renk renk ışıklar gelmeye başladı sonra müzik sesleri kendileri söylüyordu herkes onların kapısının oraya bakıyorlardı sonra Ryan dürttü oğlum sende söylesene şarkını sanki onlar şarkıcıda onlar söylüyor dedi bende söyledim salondaki herkes eşlik etti sesimiz onların sesini bastırmıştı baya bi eğlendik sonra Sırma tekrar kapıdan çıktı elinde bir bez aldı ve geri döndü sonra ışık söndü müzik sesi kesildi “Sıcak-Soğuk “ demeye başladılar arada sırada çarpışma sesleri geliyodu Yakaladım Ebesin gibisinden sesler geliyordu seslerini zor duyuyordum sonra ÇAT elektrikler geldi eğlencemize devam ettik 1 saat sonra dans stüdyosundan çıktılar saçları başları dağılmış haldeydi odalarına gitmek için salondan geçmeliydiler saçlarını başlarını düzelticekler diyordum ama onlar düzeltmediler bile salonun ortasından gidiyorlardı salondan çıkınca Dila sona kalan çürük yumurtamı ne dedi ve koşmayı başladılar Sırma 1. Oldu İlda sonuncu ildayla güzel dalga geçtiler tabi herkes onları izliyordu odalarına girdiler bizde eğlencemize devam ettik sonra odadan Dila çıktı üstünde geceliği vardı saçları topluydu gecelikli olduğuna rağmen baya bir güzeldi elinde süt şişesiyle dönerken sırma Türkçe bi şeyler söyledi tekrar mutfağa gitti elinde bi şeyler daha dönüyordu bizim kızlardan bi tanesi ayağını önüne uzattı Dilada yan tarafından geçti sonra 32 dişinide göstererek güldü derler ya bütün dişlerini gördüm nerdeyse =D odasına geri döndü bizde devam ettik Jasmine etrafımdan ayrılmıyordu Hayatlar hep karma karışık 129281
Tekrar Sırmanın ağzından
Dila elinde süt şişesi ve kurabiyeyle geldi bizde İldayla çığlık attık içerdekiler gürültümüzü bastırıyorlardı aman her neyse oturup afiyetle yedik sonra onlar geceliklerini giymiş olduğunu benim ise hala eşofmanlarımla durduğumu fark ettim odama gittim sanırım benim gittiğimi fark etmediler geceliklerimi giydim saçlarımı topladım çıkıyordum herkes baktı sanırım geceliğim yeşil diye olsa gerek ben tekrar odaya döndüm
Dila- Doğruluk cesaretlilik mi oynasak napsak ?
İlda-Hadi ama o oyun bizim için geçerli değil bizim bilmediğimiz bişey yok
Sırma- Evet o bizim için geçerli değil peki napalım ?
İlda – Partiye katılsak
Dila ve Ben – Hayatta olmaz !
İlda- Peki tamam ne bağırıyorsunuz
Dila –Hatırladınız mı küçükken annelerimizin topuklularını giyerdik peluşlarımızı boynumuza takar makyaj yapardık sonra podyum varmış gibi yürürdük.
Sırma – Hatırlamazmıyım topuklarını kırınca ne kızarlardı =D
İlda – Evet çok kızarlardı peki şimdide yapalım
Dila- Olabilir ama peluşsuz olmaz ki
Sırma – Olmucağını nerden biliyorsunuz bişey dicem ama dalga geçmek yok peluşlar benim yanımda =D
Dila ve İlda – Koş getir ama dur önce bi süslenelim bizim kıyafetlerden giyersin sırma sende ikide bir odana gidip durma
-Tamam hadi süslenelim
Dedik ve ilk benle dila , İldanın saçlarını yaptık dağınık bıraktık biraz şiş oluyor o zaman daha çok yakışıyor üstten topuz yaptık gözlerine öyle bir kalem çektik ki resmen Vamplara benzedi sonra üstüne kırmızı bir elbise giydirdik altına fileli çorap ne işi var demeyin =D ildayla dila bir yere gidiceklerse bütün kıyafetlerini ayakkabılarını alırlar altınada aynı elbisenin rengide kırmızı bir topuklu giydirdik dudağına da kıp kırmızı bir ruj sürdük İlda hazırdı sıra Dilada ; Onunda saçlarını saldık ama kabarttık üstüne Krep çektik onada göz kalemini abarttık uçuk sarı bir tunik giydirdik altına ise pembe çorap giydi altınada rengi sarı gibi olan bir topuklu giydi gözlerinede pembe far sürdük =D sıra geldi bana Dila ve İlda saçlarıma girişti her tarafını kabarttılar Emolara benzedim sonra arkadan tutturdular arkasında dağınık bir biçimde bıraktılar üstüme açık lacivert bi elbise verdiler altına beyaz topuklu giydim gözlerime beyaz far sürdüler sonra göz kalemi çok uyumsuzduk zaten biz gülmek için yapıyorduk sonra odadan çıktım odama gittim peluşları aldım çıktım kızın teki :
- Cadılarla buluşmaya mı gidiceksin ? demez mi tabi bende hazır cevap
-Ortama uyum sağlıyım =) cici kız havalarında odama döndüm olanları anlattım kızlarda güzel cevap ona cadıyı gösterirdim de şimdi neyse dedi peluşlarımızı taktık yürüyüp duruyoduk espriler havada uçuşuyordu sonra makyajlarımızı sildik üstümüzü değiştirdik bu seferde vampir olasımız geldi gözlerimizi rakunlar gibi boyadık kırmızı ruj sürdük yanlarına taşırır gibi yaptık siyah siyah giyindik çok malca bi davranış ama epey eğlendik =D tabi bunların hepsinin resimlerini çektik tabi biz bu kadar eğlenirken içerden ne bir ses ne bir nefes sonra ben bunu söyledim o zaman bozalım bunu dedi dila ve biz atabildiğimiz kadar kahkaha attık sonra kahkahalarımza dayanamadılar sanırım müzik sesleri tekrar geldi bizi yine aldı bir kahkaha neyse vampir makyajlarımızı sildik saçımızıda düzelttik cici kız olduk anlıyacağınız sonra Dila ‘ nın karnı guruldadı ve bizde acıkmış olduğumuzu fark ettik benle dila mutfağa gittik yani salondan geçicez anlıyacağınız tabi bi baktık ışıklar falan karanlık bizde açtık bi baktık herkes bir birini öpüyormuş bizde hemen kapattık mutfağa gittik yanımıza bişeyler aldık koşa koşa geri odamıza gittik gözleri falan kapalıydı sanırım ondan ışık yaktığımızı fark etmediler bizde hemen kapattık zaten olanları İldaya anlattık ah zekilerim benim sizi aydınlatıyım : Bu yabancılarda bir adettir partinin ortalarına doğru ışıklar kapatılır erkekler bi tarafa kızlar bi tarafa dizilir aralarında karışırlar sonra karşılarına kim gelirse onunla öpüşürler en uzun öpüşenede ödül olurmuş ne kadar salakça bişey dedik Dilayla İlda’da onayladı Sonra ışıklar yandı Justin Jasmine diye çığlıklar atıldı İldada anlaşılan 1. Justinle Jasmine olmuş =D bizde güldük tabi gerçi ben azda olsa bozuldum ama ikizlere belli etmedim sonra iki saat Aaa-Ooo-Uuu yaparlar =D herkes esniyordu bizde yatalım dedim dışarı çıkmayı göze alamadım kızlarla uyudum tabi buna uyumak denirse uyutmadılar ki sonra odanın kapısından sesler gelmeye başlamıştı İldayla Dilayı uyandırdım İlda yine bizi aydınlattı buda evde misafir falan varsa onlar korkutulurmuş bunun o olduğunu söylediler ben yatmadan önce kapıyı kitlemiştim bi dolu sarhoş çocuk bellimi olur diye ne kadar paranoyaca ama işe yaramış =D sonra İlda dediki tekrar vampir olalım hemen makyajımızı yaptık onlar hala kapıyla uraşıyorlardı bizde balkona çıktık bizde balkon deniyor ama yerle bir sanki kapının önü gibi bi şey anlıyacağınız sonra ordan mutfak kapısından girdik ışıklarda kapalı odanın yolunu zor bulduk derken hepsi bizim kapının önünde toplanmışlar bizde bi şey mi arıyorsunuz diye cırladık hem bizi beklemiyorlardı hem o makyaj altlarına ettiler =D ya işte böyle siz bizimi korkutursunuz alın size korku işte odamıza geri balkon gibi şeyden dönmek zorunda kaldık zaten bizim şakamızdan sonrada kimsenin tadı kalmamıştı gitmişlerdi bizde çok geç olmadan rahat bir uyku çektik.Kapımız kilitli olduğundan bizi gelip uyandıramamışlar 12 ‘ye kadar güzel bir uyku çektik .
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi
sedabieber

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 1:21 pm

haha cok güzel olmuş bu bölümm Hayatlar hep karma karışık 546428Hayatlar hep karma karışık 546428 yeni bölümüde bekliyorum o ne zaman olur Hayatlar hep karma karışık 168785
Reckless
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Reckless

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 10:47 am

yorum az ama neyse Hayatlar hep karma karışık 129281

6. Bölüm
Bahçeden gelen kahkahalarla uyandık bir baktık bahçede barbekü partisi hem de bizsiz falan =D sonra kızları uyandırdım camın kenarından kenarından baktık sonra misler gibi giyindik süslendik kahvaltımızı yaptık dans odasına gittik perdeler kapalıydı açtık sonra herkes bize baktı sonra müzik setini açtık ilk başta ısınma hareketlerimizi falan yaptık Lady Gaga&Beyonce Telephone şarkısında dans ettik hem müzik seti hemde ben baya bir sesli oldu provalarımız tabi aşağıdaki malların gözleri üstümüzde tabi bizde gayet normal dansımızı sürdürdük sonra Justin’in bir şarkısı geldi gittik onu değiştirdik sonra gelen şarkılarda hep kötüydü kendimiz söylemek zorunda kaldık
Dila –Bengü’nün şarkılarını söyliyelim lütfen dedi bizde bengüden söyledik
İlk kocaman öpüyorum ‘u söyledik bundada epey bi şeyler yaptık şarkıda öpüyorum dediği için ileri gidip öpücük yolluyorduk aşağıdaki saflarda onlara yaptık sandılar bize mucuk attılar bizde bunun üzerine baya bi güldük
Sonra İki melek ‘i söyledik bu çok zevkliydi ama 1 hafta geçicek hala düetten laf yok !
Etiket olmasın bu ara yalnız gez
Korkun olmasın dayanırım son kez
Özrü olmayan yaralı aşklara darılasım çok var
İpini çek bırak Rajonu kendin Kes…
Ve ben onu unutacağım gece gibi ona uzağım yüreğimi yola getiren emelime ulaşıcağım…
Omuzumdaki iki melekten biri aşk için biri huzur
Bi düşün beni yar yüreksiz Dolunay gibi tam hareketsiz hedef olmadan aşkta emeksiz biri ….
Sonra Petek Dinçöz den Tırlattım ‘ı söyledik bunun sözlerini anlıyorlarmış gibi aşağıdakiler epeybi güldüler (!)
Mış mış gibimi her halim
Kimseler kalmadı hiç mecalim
Susmuyorkı içimdeki ahalim
Kendi kendimle holigami
Aşkta meşkte işte tektim hani
Mutlu olmam ihtimalmi off
Cahil cesaretim kayboldu
Aşkta esaretin tarihi doldu
Sabrım selametin mağlup oldu
Bir u dönüşü atıp dönemıyorum
Tır tır tırlattım aklımı
Fır fır fırlattım tahtımı
Ele güne kısmeti
File file vere vere
Zır zır zırlattım bahtımı bence mantıklı sonra canımız sıkıldı perdeleri kapattık süslenip dışarı çıkalım dedik süslendik harika görünüyorduk aşağıya indik herkesin dibi düştü bizim deyimimizle tabi justinde bunların içinde jasminenin yüzü görülmeye değerdi hani =D Yolda giderken kızlara söyledim 1.5 haftadır buradayız düet falan yok eve gidelim bence annemler evdelerse görürsünüz siz dedim yarın dönmeye karar kıldık yarın dönüyorduk onun için alışverişimizi yapalım dedik gittik baya bi para harcadık ama harika şeyler aldık akşam eve biraz geç döndük ki bizde tam giderken justin’in arkadaşları çıkıyorduk bize baktılar sonra elimizdeki poşetlere baktılar biraz abartmış kabul ama o bakışları hak edecek kadar değildi bizde üzerimizde o bakışlar eve girdik valizlerimizi toparladık zaten ben yerleşmemiştim 10 dk mi aldı kızlarınki uzun sürdü benimkini toparlayıp kızlara yardıma gittim bitirdik sayılıyorduk Justin geldi
- Napıyorsunuz siz (Ne kadar zekice bir soru )
- Napıyora benziyoruz ?
-Gidiyomusunuz Hayatlar hep karma karışık 129281 ?
-Evet düet dediniz 2 hafta oldu biz çalışıyoruz sen arkadaşlarınla geziyorsun bizde evimize dönmeye karar verdik
-Ne zaman gidiceksiniz peki
-Yarın ilk uçakla
-O kadar erken mi ?
Dila – Evet ( anlamıştım sen kıymet bilme beyefendi sonra o kadar erken mi de dimi yemezler drgbi )
Bi şey demeden gitti bizde toplamaya devam ettik ve sonunda bitti erken yatma kararı aldık ve dilayla ilda dayanamadılar madem son günümüz hadi gel justinle falan bi resim çektirelim dediler ben gitmedim onlar gittiler videoya alıyorlarmış benide çektiler ben ise yastık fırlatınca kaçtılar 15 dakika sonra geri geldiler evet artık gitmek için hazırız her şeyimiz var dediler ve yattılar sabah erken gidicektik sabah telefonun alarm sesiyle uyandık Justin hala uyuyordu bizde not bıraktık kendimiz hava alanına gittik zor oldu ama vaktinde ordaydık

öbür bölümler harika olucak Hayatlar hep karma karışık 812126
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 10:59 am

vay be hakayeni hemencecik okudum

çok güzel yazıyorsun devam (:
qwz~JusTinn`
Yeni Üye
Yeni Üye
qwz~JusTinn`

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 5:01 am

aynn bi sferde btün blümler Hayatlar hep karma karışık 168785 y.b !?? Hayatlar hep karma karışık 856878 Hayatlar hep karma karışık 820
bieber 14
Justin Üyesi
Justin Üyesi
bieber 14

Yaşınız : 24

MesajKonu: hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyPaz Eyl. 26, 2010 6:05 pm

ben hikayeni bugün okumaya başladım reckless,güzel,devam...
zeynepa
Yeni Üye
Yeni Üye
zeynepa

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 4:31 pm

Bayıldm yhaaa Hayatlar hep karma karışık 812126
rnc
Yeni Üye
Yeni Üye
rnc

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 6:08 pm

devam devam nerdesin çok güzel yazıyorsun Hayatlar hep karma karışık 168785
edmerjus
Yeni Üye
Yeni Üye
edmerjus

MesajKonu: Geri: Hayatlar hep karma karışık   Hayatlar hep karma karışık EmptyPerş. Nis. 14, 2011 6:06 pm

yhhhaaa devam etsene çok güzel diiiii Hayatlar hep karma karışık 295972 Hayatlar hep karma karışık 803347

Hayatlar hep karma karışık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieber Karışık Resimler