Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9

+14
maqicaL
~ Simge&Justin ~
Justinlove~
JB_merve
JBiebs''umay
sedabieber
_justin_
♫_Jэnny_ ♫
cincon7
leyla naz
sevvaL'm
=asya=
JustinSinem
(=simge=)
18 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

Yaşınız : 27

Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 Empty
MesajKonu: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptySalı Tem. 27, 2010 10:31 pm

Tipik Türk kızımız NAZ
Naz:14 yaşında Yeşil gözlü siyah saçlı beyaz tenli 170 boylarında ve 60 kilo. Justin Bieber Hayranı ingilizcesi yok ve buna çok üzülüyor
Ece: Naz'ın en iyi arkadaşı,sırdaşı oda bir Justin Bieber hayranı 15 yaşında kahverengi saçlı ve ela gözlü 155 boylarında 50 kilo
Justin Bieber: Anlatmaya gerek Yok
Mert: ece naz ve mert en yakın dostlar.. Tabi mert naza aşık ama nazın haberi yok. mertte kumral bir delikanlı =) 14 yaşında 178 boyunda bayaa uzun siyah gözlü
Christian Beatles: Bilirsiniz Justin'ın eski sevgilisinin erkek kardeşi(Kendisini hiç Sevmem)
Ryan: Justin ın kankası Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 168785

(OLAYLAR NAZ'IN GÖZÜNDEN ANLATILMAKTA)

Bugün yine bilgisayarımın başına geçmiş her zaman girdiğim ''JUSTİN BİEBER TURKEY'' fan sitesine girmiştim.Justin'ı en iyi takip debildiğim yer orasıydı. sonra bir haber gözüme ilişti JUSTİN BİEBER 2 GÜN SONRA TÜRKİYEDE KONSER VERECEK.
Aman Tanrım!!! birkaçkez daha okudum. gözlerime inanamadım oda neydi justin 2 gün sonra türkiyede konser verecekti hemde istanbulda.. Bilette kalmamıştır.. ben bunu nasıl atlarımm

hemen üstümü değiştirip Ecelere gittim eceyi kolundan çekip bizim eve getirmem bir oldu.

Ece:Hey hey sakin ol naz noldu sana böyle?
Naz: Fazla konuşmada oku şu haberii !!!

Ecenin haberi okur okumaz çığlık atması bir oldu

Ece: Vuhhu Justin buraya geliyo justin buraya geliyo
Naz: Heyy iyi misin sen 2 gün sonra diyor görmüyomusun??
Ece: Gördüm nolmuş az kaldı işte oh oh
Naz: Kızım beni hasta etme biletler bitmiştir bile hem paramız yok. Daha önce haberimiz olsaydı ya biriktirirdik yada annemlere yağcılık yapardık off ya offf
Ece: Aaaa haklısınn.. Moralim bozuldu ama yaaa..

Elimi cebime attım sadece 50 Tl'm vardı onuda ne zamandır saklıyorum. ama bu yetmezkii :'(
Birden zil çaldı baktığımda Mert gelmişti(sanırım bu çocuk beni seviyor ama biz en yakın arkadaşlarız olamaz öyle şey)
Hemen Eceyle Mert'in yanına indik. Mert Ağzı kulaklarında gözleri boncuk boncuk kocaman bakıyordu

Naz: Noldu Mert neden öyle gülüyosun yoksa Justin'ın Türkiyeye geleceğini duydunda inadına mı gülüyorsun
Mert: Aslında gidemediğinizi biliyorum ve buna çok seviniyorum. Fakatttt
Ece: Fakat ne hadii mert zaten moralim bozuk
Mert: Tamam tamam kızmayın söylüyorum. Bilirsinn Naz babam seni çok sever
Naz: biliyorum eeeeee
Mert: Babam iş seyahatinden dönerken Justin'ın biletlerinin satıldığı yeri görmüş ve tatammmmm
Aman tanrım oda neydi Mert'in elinde 3 tane bilet ve oda ne Sağ üst köşesinde Justin'ın resmi
NEZ&ECE: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

İnanamıyorudum Mert Justin'a bilet almıştı daha doğrusu babası. hemen Mert'in boynuna sarıldım. yüzünü göremiyordum ama kızardığını hissetmiştim

Naz: Mert sen harikasın süpersin.....
dememle biletleri Mert'in elinden almam bir oldu ama Mert biletleri geri aldı

Naz: Heyy neler oluyor
Mert: Korkma korkma elinden almam bileti ama bende durması daha güvenli siz onları yersinizz..
Ece: Hiç komik değil ama sende kalsın

Hemen ecenin kolundan tuttum ve en yakın kozmetik mağazasına gittik.
Ece: Hey noluyor napıcaz burda
Naz: Kızımm bilet sorununu hallettik şimdide Çilekli ruj ve parfüm almalı =)
Ece: Köpeeekkkkkkk
Hemen çilekli rujlarımızı ve mis gibi çilek kokan parfümlerimizi aldık. bu çilekli ruj olayını fan sitesinde görmüştümm..

O GÜN GELDİ ÇATTI

Aman Tanrım o gün bugün akşamdan beri heyecandan içim kıpır kıpır yerimde duramıyorum.
Hemen Mert'i aradım uzun uzun çaldı sonunda açtı.
Mert: Aloooo
Naz: Hadi Mert ben çıkıyorum
Mert: Neee kızım iyimisin saat daha 7 yat uyu yaa
NAz: olsun en önde olmam lazım
Mert: Manyaklaşmada uyu. 5 gibi gideriz o kadar önde olmak istiyorsan.. konser 9 da başlıyo
Naz: Olmazzzz.... Bütün aç kızlar kapmıştır bile şimdi önüü
Mert: Ya manyaklaşma tmm 4 te gideriz daha fazla o çocuk için o kadar bekleyemem. Zaten sevmiyorumm..
Naz: Tamammm

Eee ben şimdi napıcamm... uyuyamam ki bence üstümü değiştirip uyumayı deniyim. Ama hiç uykum yokki.. Okul olsaydı kesinlikle uykum olurdu =)
Noluyor bana ya bir çocuk için bu kadar şey yapıyorum.. Kendime inanamıyordum..
En sonra yatağıma yattım kulaklıklarımı taktım ve Justin'ın şarkılarını açtım.. Hayal kurarken uyumuşum. gözlerimi açtığımda kulaklıklar kulağımda bile yoktu. Aman tanrım saat 1
Bu saate kadar uymuş olamam hazırlanmam lazım yemek yemem lazım ACİLLL
Hemen üstümü giydim şık olaması ama abartılı olmaması lazımdı. saçlarımı hafif dalgalı bıraktım ayağımada converselerimi geçirip hemen Ecelere koştum.Ecede hazırdı ama saat 3 tü ymk bile yiyememiştim. Hemen Mert'ide alıp yola çıktık

Mert: Öfff midem bulandı ne yediniz siz
Ece: Birşey yemedik parfüm bu ''ÇİLEKLİ''
Mert: Iyyy çok ağır kokuyo
Naz: Sen ne anlarsın ki.. Bu arada benim karnım zil çalıyor.
Mert: Süsleneceğine yeseydinn
Naz: Tamam Ya Sustumm

Sonunda yolculuk bitti ve konser alanına geldik.. One 1-2 kız var daha galiba Mert'in dediği gibi çok erken geldik..

Mert: Ben size demiştim pöfff 1 tane bile erkek yokkk
Naz: Bence şuradaki kafede yemek yiyelim ben çok açım

HEp birlikte kafeye geldik.. Kafe Değil bir Karaoke barmış ama sabahları kimse olmadığı için kafe gibi yemek satışları yapılıyormuşş.. Hemen yemek sipariş edip yemöeye başladık.. oda ne Justin'ın şarkısı başladı hemen sahneye atıldım Mert ve Ece şok oldu. Ece şarkı söylemeyi sevdiğimi biliyordu ama sesimi beğenmediğim için ve utangaç olduğum için üstüme gelmezdi.,
Hemen yazıları takip etmeye çalıştım. İngilizce olduğu için benim için biraz sor oluyordu ama ezberlediğim için güzelde söylüyordum. Hey oda ne bir mikrofon ve bir ayakkabı çıktı sahneden sonrada siyahlar içinde biri.. Heyy ne arıyorsun burdaaaa

En son (=simge=) tarafından Ptsi Ağus. 09, 2010 8:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptySalı Tem. 27, 2010 10:35 pm

ARKADAŞLAR BİLİYORSUNUZ HİKAYEM ÇOK UZUN. İSTİYORSANIZ SON BÖLÜMDEN DEVAM EDEBİLİRİM
JustinSinem
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
JustinSinem

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:00 am

daha iyii olur bence Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 168785 yada ard arda tüm bölümleri kopyala yapıştır yapp Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 168785
karar senin Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 168785
=asya=
Justin Fanı
Justin Fanı
=asya=

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:02 am

ya bencede ya son bölümden başla yada kısaca özetle diğer bölümleri
sevvaL'm
Yeni Üye
Yeni Üye
sevvaL'm

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:03 am

Bencede devam et
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

Yaşınız : 25

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 8:35 am

Sİmge bende JustinSinem e katılıyorum bütün bölümlrei ard arda koypala yapıştır yap çünkü çok heycanlı yeinde kestin
https://justinbieberfan.all-up.com/hikayelerimiz-f54/hanqi-a
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 11:46 am

ama bütün sayfalar dolar o zaman :s ya en iyisi son bölümü koyiyim. nasıl olsa hepiniz biliyorsunuz. Bu arada ben diğer siteyi geri istiyorummm Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 295972 bunu hiç sevmedim
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

Yaşınız : 26

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:02 pm

bence de özetle çünkü en baştan başlamak biraz yorucu gelebilir Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 168785
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:04 pm

46. BÖLÜM

BEN!

Zac: Tamam ya ne sinirleniyosun.
Justin: Sinirlenmiyorum. Sadece seni uyarıyorum. Haddini bil!
Zac: Peki küçük bey
Justin: Ben sana sorarım küçük beyi sen görürsün
Zac: Efendim? Birşeymi dedin
Justin: Yooo.. Neyse hayatım sen çok üşüdüysen eve gidelim
Naz: İyi olur

Zac tam taksiye işaret yapıyorduki Justin bir tane özel arabayı çağırdı ve hemen yanımıza geldi

Naz: Bu kim Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 129281
Justin: ŞöförüMM
Naz: Bizi mi takip ediyor bu ?
Justin: Senin için hayatım yorulursan diye. SENİN İÇİN

Bunları söylemesi normalde çok hoşuma giderdi ama şu anda pek öyle hissetmiyorum. Nisbet yaptığı her halinden belliydi. Ama işede yarıyordu. Bu çocuğu seviyorum yaaa

Hemen arabaya bindik. Justin Zac'i zorla öne oturttu Arkada ikimiz yalnızdık. Bana sıkı sıkı sarıldı.

Justin: Ahh benim aşkım üşümüşte titrermiymiş haimiş benim bitanemm
Naz: Yaaa justin bana bebek muamelesi yapma lütfen
Justin: Ahh kızarmıymışta bana. Justin'ı onu çok severmişti
Naz: Yaaa Ne justinı onu çok mu severmiş
Justin: Evet hemde herşeyden çok

Bu çocuğa bayılıyorum ya

Bende ona sıkı sıkı sarıldım. Çifte kumrular gibiyiz Kendimi hiç böyle hayal etmezdim. Yani etmemiştim.

Justin: Noldu neden sırıtıyorsun
Naz: olanları düşünüyorum
Justin: Neymiş ki olanlar ?
Naz: Bunlar işte. Hiç gerçek gibi gelmiyor bana. Hep hayal ederdim ama hiç ummazdım. Sen Türkiyeye geliceksin. Hadi geldin diyelim. Konser vericeksin. Hadi oda oldu Beni görüp aşık olucaksın hadi oda oldu biz böyle olucaz. Herşey rüya gibi..
Justin: Bir dakka sen böyle dedin de acaba diğer hayranlarımda böyle hayaller kuruyorlarmıdır? Canlarım ya
Naz: Öhömm öhömmm İstiyosan git onların hayallerini gerçekleştir
Justin: Ya kızma aşkım sadece düşündüm
Naz: Ben bilmem valla. Bugün düşünen yarın gerçekleştirir
Justin: Offf saçmalama
Naz: Demek saçmaladığımı düşünüyorsun.
Justin: Tabikide aşkım

Kafamı yana çevirdim. O güzel elleriyle boynumu tuttu ve başımı ona doğru çevirdi. Dibime kadar girdi. Gözleri gözlermle bütünleşmişti.

Justin: Sen sakın onları düşünme. Ben sadece seni ama seni seviyorum. SENİ SEVİYORUM NAZ

Bunlar nasıl sözlerdi böyle. Hiçbirşey hissetmiyorum. Sadece Justin'ı hissediyyorum. Arabada olduğumuzu bile unutmuş durumdayım. O gözler beni bitiriyo. İçlerinde kaybolmak istiyorum.
Tam dudaklarımız birleşiyordu. Arada 1-2 mm kaldı. Gözlerimiz birbirine kenetlenmişti. Benim için zaman durmuştu. Tamm o an geliyordukiiiiii

Kapı açıldı.

Zac: Öhöm öhöm küçük hanım. Geldik inebilirsiniz
Justin: Iyyy tam zamanıydıııı
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:05 pm

En son bölümü koydum. Ordan devam edicem artık. Özet yapıyım ddm iş çok uzar
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:05 pm

bence devam et sonuçta bu sitede bizden başkalarıda var ...
okuyalım en baştan ben öyle yaptım ..
hzılaca geçersisn yani 2 yorum sonra bölüm falan
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:08 pm

en baştan mı koyiyim Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 129281
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:18 pm

ya evet diycem ama şimdi çok zor olacak xD
yani benim ki 18 bölüm falan seninki ise ohoo kaç bölüm...
bilmiyorum yani xD
JustinSinem
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
JustinSinem

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:27 pm

yaa bence devam ett ..
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:28 pm

xD evet ya devam ediyim en son bölümü okuyun diğerini yazarım Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 168785
cincon7
Moderator
Moderator
cincon7

Yaşınız : 26

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:28 pm

bencede ben de diğer siteyi özledim Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 713582
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:29 pm

bendeee Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 713582 Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 713582
JustinSinem
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
JustinSinem

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:33 pm

eveettt Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 129281
site geri alındı ama banlandım lanet yaaa Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 129281
benn :hıhı: işaritimzi de çokk özledimm
Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 713582
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:34 pm

aynn. neyse ağlama duvarına çevirmeyelim burayı :hıhı:
JustinSinem
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
JustinSinem

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:34 pm

evet Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 168785
hade sen 47.bölümü yazzzz Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 168785
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:43 pm

biraz daha kişi gelsin yazıcam. ya yazdım hazırda bekliyorum. onu sezon finali yapıcam çünkü tatile gidicem
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:46 pm

yha çabuk ol yazz
hı u arada iyi tatiller jnm Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 546428
(=simge=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
(=simge=)

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:48 pm

SAol cnmmm Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 168785
_justin_
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
_justin_

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:49 pm

simge h,ikayeleri artık burda mı yazcaz yaa dğier siteye noldu
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi
leyla naz

MesajKonu: Geri: Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9   Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9 EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:51 pm

kızlar bu site bizim diilmiş site hacklendikten osnr a bi site açmışlar yha o site bizmmiş glaiba bhnmd ekafam karıştı

Tipik Bir Türk Genç Kız ve Justin <3 BÜYÜK FİNAL SAYFA 9
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» justin'in en büyük sırrı
» Selena Gomez, Justin Bieber'ın En Büyük Kompleksini Açıkladı
» Hangi Ara
» Genç İkon Ödülleri 2010
» Var Mı AŞK'tan Öte? 2. BÖLÜM SAYFA 2