Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Quick Time 7.6.6

YazarMesaj
callbery.
Forum Prensesi
Forum Prensesi
callbery.

Yaşınız : 29

Quick Time 7.6.6 Empty
MesajKonu: Quick Time 7.6.6   Quick Time 7.6.6 EmptySalı Tem. 27, 2010 12:25 pm

QuickTime çeşitli biçimlerdeki sayısal görüntü, ses, yazı, animasyon, müzik, resim dosyalarını işleyen, Apple Computer tarafından geliştirilen bir çoklu ortam teknolojisidir.

Genel sanının aksine QuickTime sade bir oynatıcı olmaktan öte, bir çokluortam mimarisidir. Yeni içerik yaratma (planlanmış içeriğin elde edilmesi, kaydedilmesi), üretim (içeriğin dağıtılabilecek hale getirilmesi) ve dağıtım özelliklerine sahiptir. Bu süreçler kapsamında QuickTime'dan gerçek zamanlı yakalama, montaj, içe-dışa aktarma, sıkıştırma, son hazırlık, dağıtım, yayın ve ortam dosyalarını oynatma için yararlanılır. Özetle profesyonel üretime yönelik bir teknolojidir, son kullancıların bildiği şekli QuickTime Player adıyla bilinen oynatıcıdır.

Photoshopta gif yapmak isterseniz gercekten gerekli bir program Quick Time 7.6.6 52589
İndirmek icin,Tıkla

Quick Time 7.6.6
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» demi lovato-me,myself and time
» Justin Bieber - One Time
» Ashley Tisdale - Time's Up
» Britney Spears - Baby One More Time
» Justin Bieber - One Time (canlı)