Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Taylor Stilistlerini Kovdu

3 posters
YazarMesaj
melisa.
Moderator Adayı
Moderator Adayı
melisa.

Yaşınız : 25

Taylor Stilistlerini Kovdu Empty
MesajKonu: Taylor Stilistlerini Kovdu   Taylor Stilistlerini Kovdu EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 2:50 pm

Taylor Momsen artık daha özgür çünkü stilist takımının tümünü işten çıkardı ve artık kendi görünümüne kendi karar verecek.

16 yaşındaki 'Gossip Girl' yıldızı aynı zamanda 'The Pretty Reckless' adlı bir rock grubunun solisti. Taylor'un bu kararı almasındaki en büyük etken, stilistlerinin asi ruhunu yansıtacak görünümü tam olararak oluşturamadıklarını düşünmesi.

Taylor, MTV'ye durumu şöyle açıkladı,“Gerçekte kim olduğumla hiç ilgilenmediler. Bu da beni çıldırttı. Beni sürekli popüler olacağımı düşündükleri bir dünya için hazırlıyorlardı. Onları kovarak daha özgürüm ve giysilerimi kendim seçiyorum"

New York'ta geçen 'Gossip Girl' dizisinin vahşi saçlı Jenny Humphrey karakterini canlandırarark üne kavuşan Taylor, en son Madonna'nın 'Material Girl' markasının yeni yüzü olmuştu. Taylor, 80 leri yansıtan ve bol deri içeren kıyafetleri giymekten gerçekten hoşlandığını söylüyor.

“Bol bol deri içeren kıyafetleri giymekten çok hoşlandıyorum. Bence çok kışkırtıcılar. İnsanlar beni tanımadan önce de bu tarzda giyiniyordum.”
https://justinbieberfan.all-up.com/
Лунна светлина.
Admin
Admin
Лунна светлина.

MesajKonu: Geri: Taylor Stilistlerini Kovdu   Taylor Stilistlerini Kovdu EmptyPaz Tem. 25, 2010 5:29 pm

Vayy Bee
sağol canım
mella.
Admin
Admin
mella.

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: Taylor Stilistlerini Kovdu   Taylor Stilistlerini Kovdu EmptyPtsi Tem. 26, 2010 1:46 am

yeni tarzı süper Taylor Stilistlerini Kovdu 83332
:G
pantolon kampanyası başlatçam ona :G
sağol canım.
teşekkürler haber için.
https://justinbieberfan.all-up.com

Taylor Stilistlerini Kovdu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Momsen
» Taylor Swift