Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Justinla gördüğünüz rüyalar

+3
Disturbia'
Swizze.
Seyma*
7 posters
YazarMesaj
Seyma*
Moderator Adayı
Moderator Adayı
Seyma*

Yaşınız : 29

Justinla gördüğünüz rüyalar Empty
MesajKonu: Justinla gördüğünüz rüyalar   Justinla gördüğünüz rüyalar EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 2:56 pm

Evet Arkadaşlar burada justin'ı rüyada gördüyseniz o rüyanızı anlatıcaksınız

Rüyaa gören var mıııı xD (=
Swizze.
Admin
Admin
Swizze.

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: Justinla gördüğünüz rüyalar   Justinla gördüğünüz rüyalar EmptyPerş. Tem. 22, 2010 8:24 am

Ben gördüm hemde çok kez gördüm ah nerede o günlerr?

İlk gördüğüm rüyamı anlatiyim gerçekten çok karmakarışık bir rüyaydı ama uyanmak istememiştim Justinla gördüğünüz rüyalar 434787 Keşke uyanmasaydım. Justinla gördüğünüz rüyalar 483245
Ben Justin'ı yolda görüyormuşum ve onu tanımamışım.Ama Justin beni tanımış ve yanıma gelmiş(nasıl oluyorsa artık Justinla gördüğünüz rüyalar 168785 ) Bana "hi" diyor ve bende inglizce konuşuyormuşum.Felan filan sonra beni evine felan götürüyormuş ve orda uyandım işte ne kadar kısaydı o rüya değil mi? Justinla gördüğünüz rüyalar 837440 Keşke uyanmasaymışım...
http://justinbieber.forummum.com/forum.htm
Disturbia'
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Disturbia'

Yaşınız : 27

MesajKonu: Geri: Justinla gördüğünüz rüyalar   Justinla gördüğünüz rüyalar EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 10:29 am

Bende gördüm 1 kere,,hatta hala etkisindeyim Justinla gördüğünüz rüyalar 97640
Rüyamda Justin'in kız arkadaşıydım,,ingilizce konuşuyodum Justinla gördüğünüz rüyalar 168785 Onun odasındaydım.Overboard'ı açıyodu dans ediyoduk Justinla gördüğünüz rüyalar 97640 Hayatımda gördüğüm en muhteşem rüyaydı.Hala uyumadan önce tekrar o rüyayı görmenin hayalini kurarım Justinla gördüğünüz rüyalar 97640 Justinla gördüğünüz rüyalar 97640
http://avrillavigne.jforum.biz/forum.htm
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi
♫_Jэnny_ ♫

MesajKonu: Geri: Justinla gördüğünüz rüyalar   Justinla gördüğünüz rüyalar EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:24 pm

aslında birçok rüya gördüm justinle ilgili
ama çoğunu unutuyorum
ama çok iyi hatırladığım bir rüyam var
ben odamdayken gece evde kimse yok arka bahçede justin konser veriyormuş Justinla gördüğünüz rüyalar 488190
bende yastığımı alıp pijamamla sahneye çıkıyorum Justinla gördüğünüz rüyalar 488190
ve yastığım justin in kafasına geçiriyorum sen kim oluyorsunda benim uykumu bölüyorsun diye Justinla gördüğünüz rüyalar 488190
sonra korumalar geliyor yastığıımı alıyor justin le odama gidiyoruz o beni sakinleştirmeye çalışıyor falan xDxD Justinla gördüğünüz rüyalar 763997
uyanınca birde baktım ki yatağımdan düşmüş yerde yatıyorum Justinla gördüğünüz rüyalar 763997
myl345
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
myl345

Yaşınız : 26

MesajKonu: Geri: Justinla gördüğünüz rüyalar   Justinla gördüğünüz rüyalar EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 2:58 pm

siz çook şanslısınız ben bir tane bie görmedim Justinla gördüğünüz rüyalar 295972
bLackberry*.
Moderator Adayı
Moderator Adayı
bLackberry*.

MesajKonu: Geri: Justinla gördüğünüz rüyalar   Justinla gördüğünüz rüyalar EmptyPaz Ağus. 22, 2010 6:17 pm

benim rüyamda ben arkadaşlarımla yolda yürüken Justin yanımdan geçerken elime kağıt tutuşturuyor..numarasını falan yazmış konuşmak istiyor...Bayağı böyle kağıt atıyoruz:D
En sonunda her gün buluşuyoruz.Ama o türkçe konuşuyor(:
bieber 14
Justin Üyesi
Justin Üyesi
bieber 14

Yaşınız : 24

MesajKonu: ünlüler rüyası   Justinla gördüğünüz rüyalar EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 9:32 pm

ben de miley cyrus'la ve demi lovato'yla düet yapıyordum.çok güzel bir rüyaydı.

Justinla gördüğünüz rüyalar
1 sayfadaki 1 sayfası