Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Haftanın Vedası:Miley Cyrus

2 posters
YazarMesaj
callbery.
Forum Prensesi
Forum Prensesi
callbery.

Yaşınız : 29

Haftanın Vedası:Miley Cyrus Empty
MesajKonu: Haftanın Vedası:Miley Cyrus   Haftanın Vedası:Miley Cyrus EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 9:17 am

Geçen yıl kazandığı 25 milyon dolarla Forbes dergisinin dünyanın en zengin yıldızları listesine 35. sıradan girmişti Miley Cyrus. ABD`de paparazzilerin gözdesi olan henüz 17 yaşındaki Cyrus, geçen hafta twitter`a bir YouTube videosuyla veda etti. Disney Channel`ın gençlik dizisi Hannah Montana ile üne kavuşan Cyrus, Annie Leibovitz imzalı Vanity Fair`de çıkan erotik fotoğrafıyla geçen yıl çocuk erotizmi tartışmalarını alevlendirmişti. Bir video-klip şeklinde hazırladığı twitter`a veda şarkısında Cyrus şöyle diyor: `Anlar için yaşamayı bıraktım artık/ İnsanlar için yaşıyorum /Özel hayatım özel kalsın diyorum.`
İyi demiş.
kaynak#tumgazeteler.
sweeth.
Admin
Admin
sweeth.

Yaşınız : 25

Haftanın Vedası:Miley Cyrus Empty
MesajKonu: Geri: Haftanın Vedası:Miley Cyrus   Haftanın Vedası:Miley Cyrus EmptyCuma Ağus. 06, 2010 11:41 am

sağol.

Haftanın Vedası:Miley Cyrus
1 sayfadaki 1 sayfası