Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim"

+2
sena_JB5
#LastSong
6 posters
YazarMesaj
#LastSong
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
#LastSong

Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim" Empty
MesajKonu: Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim"   Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim" EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 1:08 am

All Time Low'dan Alex Gaskarth'ın Capricho'yla yaptığı röportajdan kesitler..

"Hangi süperstarları güzel buluyorsun?"
"Çok var! Favori aktrisim Nataile Portman. Ama en sevdiğim şarkıcı Demi Lovato."

"Demi'yle çıktın mı?"
"Şu anda sadece arkadaşız."

"Yani onunla hiç öpüştün mü?"
"Yapabilseydim yapardım."

*Çeviri bendendir alıntı yapmayın.
sena_JB5
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
sena_JB5

Yaşınız : 28

MesajKonu: Geri: Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim"   Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim" EmptySalı Tem. 27, 2010 7:40 pm

demi öpülmeyecek kız mı zaten çok tatlı Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim" 61335 teşekkürler..... Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim" 546428
BeLinda*
Justin Fanı
Justin Fanı
BeLinda*

MesajKonu: Geri: Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim"   Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim" EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 11:24 am

sena_JB5 demiş ki:
demi öpülmeyecek kız mı zaten çok tatlı Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim" 61335 teşekkürler..... Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim" 546428
Katılıyorum
moschino
Yeni Üye
Yeni Üye
moschino

Yaşınız : 29

MesajKonu: Geri: Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim"   Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim" EmptyCuma Ağus. 06, 2010 9:38 am

BeLinda* demiş ki:
sena_JB5 demiş ki:
Katılıyorum
Bieberlove
Yeni Üye
Yeni Üye
Bieberlove

Yaşınız : 26

MesajKonu: Geri: Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim"   Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim" EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 5:17 pm

sena_JB5 demiş ki:
Лунна светлина.
Admin
Admin
Лунна светлина.

MesajKonu: Geri: Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim"   Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim" EmptyPaz Eyl. 05, 2010 12:38 pm

Sadece alıntı olmasın lütfen yorumda yapın .

tatlı olduna bende katılıyorum
teşekkürLer (:

Alex Gaskarth "Demi'yi öpebilseydim, öperdim"
1 sayfadaki 1 sayfası