Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Beni Sevdiğini Biliyorsun

YazarMesaj
melisa.
Moderator Adayı
Moderator Adayı
melisa.

Yaşınız : 25

Beni Sevdiğini Biliyorsun Empty
MesajKonu: Beni Sevdiğini Biliyorsun   Beni Sevdiğini Biliyorsun EmptySalı Tem. 20, 2010 5:15 pm

Beni Sevdiğini Biliyorsun 235402dedikoducukizbenisevdiginibiliyorsunb

Kızlar! İşte karşınızda, New York şehri dostluklarına ışık tutan, 'Dedikoducu Kız' ruhunu bütünüyle taşıyan, Beni Sevdiğini Biliyorsun! Yani küstahlık ve müstehcenlikten nasibini almış, eser miktarda ve müstehcenlikten nasibini almış, eser miktarda alkol, uyuşturucu ve seksle bezenmiş romantik bir trajedi! New York’un Etiler’İ sayılabilecek Yukarı Doğu Yaka’da yaşayan bir grup zengin genç arasında olan biten acayipliklere dair hikâyeleri, bu çılgınm hayatı yaşamış bir ‘abla’nın ağzından dinlemeye devam ediyoruz. Çoğu zaman komik ve eğlenceli, kimi zamansa bütünüyle insancıl ve son derece hisli bir roman bu! Bizim sosyetik ekip yine zarif yemeklered eğleniyor, içki içiyor, fiyakalı mağazalardan alışveriş yapıyor fakat aynı zamanda üniversiteuyi de düşünüyor. Şöyle ki, prestijli üniversitelere kabul edilmek onlar için artık ölümüne bir yazardan başarılı nükteler ve huzurunuzda Beni Sevdiğni Biliyorsun...
https://justinbieberfan.all-up.com/

Beni Sevdiğini Biliyorsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni Hatırladın mı?
» TSwift. - Şöhret beni Değiştirmedi!
» beni siteden alın üyeliğimi
» Orhan Veli - Beni Bu Havalar Mahvetti
» Justin: Anne ve Babamın Boşanmaları Beni Güçlendirdi