Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sonunda itiraf etti!

2 posters
YazarMesaj
melisa.
Moderator Adayı
Moderator Adayı
melisa.

Yaşınız : 25

Sonunda itiraf etti! Empty
MesajKonu: Sonunda itiraf etti!   Sonunda itiraf etti! EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 9:34 pm

Sonunda itiraf etti! Miley-cyrus-full-circle-nick-jonas

Miley Cyrus , 29 Mayıs'ta Lisbon'da Rock in Rio konseri verdi ve şarkılarından biri olan "Full Circle"ı söyledi.

17 yaşındaki genç şarkıcı, "Bu şarkı iki kişi hakkında. Onlar her zaman tekrar kavuşacaklar ne olursa olsun ya da kötü insanlar ne derse desin. Süpriz , süpriz .. Bu bir Jonas kardeş hakkında. Bunu duymadınız."

Şarkı sözleri arasında,

I try to run but I keep on coming back full circle and I can’t jump the track, can’t let you go.”

Çeviri: Koşmaya çalıştım ama hep geri döndüm çemberin içine , engelden atlayamadım , seni bırakamıyorum.
https://justinbieberfan.all-up.com/
callbery.
Forum Prensesi
Forum Prensesi
callbery.

Yaşınız : 29

Sonunda itiraf etti! Empty
MesajKonu: Geri: Sonunda itiraf etti!   Sonunda itiraf etti! EmptyPaz Tem. 18, 2010 12:56 am

Hmmm,sürekli itiraf ediyordu zaten bunu Sonunda itiraf etti! 856878 Herneyse Sonunda itiraf etti! 83332
Sagol canım Sonunda itiraf etti! 97640

Sonunda itiraf etti!
1 sayfadaki 1 sayfası